زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروعی دوباره اما درست!

ارسال: #۱۰۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ق.ظ
RE: شروعی دوباره اما درست!
ما که رفتیــــــــم !Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ق.ظ، توسط saeedehs.)
(۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  آقا من میخوام موضوع جدید به بخش کنکور ۹۳ اضاف کنم...!!!
چه کنم به نظرتون؟؟؟

چطور مگه ؟مگه نمیتونید اضافه کنید ؟
دوستان شروع کردن به خوندن؟
من هم شروع کردم اما نصفه نیمه و بابرنامه کمی سست
باید بهتر بشه برنامه و انجام اون!
دوستان موفق باشید همگی
یه سوال زبان تخصصی پارسه را کسی تو اینترنت برای دانلود ندیده؟میخوام ببینم اگه سبکش رو دوستداشتم بخرم

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
ارسال: #۱۰۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  منم هستم..!!
به نظر من ما که قدیمی هستیم باید برای اونایی که تازه میخوان شروع کنن و اولین بارشونه درس عبرت باشیم
من یه تاپیک میزنم به اسم دلایل شکست و ازتون دعوت میکنم هرکس که سالهای پیش قبول نشده بیاد و اونجا دلایلش رو بنویسه تا بقیه هم بتونن استفاده کنن!!

امیدوارم از دست من ناراحت نشین اما واقعاً باورم نمیشه یعنی این همه مطالعه...... بعد از اعلام نتایج خیلی دوست داشتم بدونم دوستای خوب مانشتی چیکار کردن و خیلی ناراحت شدم از اینکه شما هم ... انشالله امسال حتماموفق میشین .

مرا کسی نساخت خدا ساخت نه آنچنان که کسی می خواست که من کسی نداشتم کسم خدا بود کس بی کسان
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال: #۱۰۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ب.ظ، توسط saturn2201.)
Bug RE: شروعی دوباره اما درست!
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ق.ظ)saeedehs نوشته شده توسط:  من هم شروع کردم اما نصفه نیمه و بابرنامه کمی سست
باید بهتر بشه برنامه و انجام اون!
دوستان موفق باشید همگی
یه سوال زبان تخصصی پارسه را کسی تو اینترنت برای دانلود ندیده؟میخوام ببینم اگه سبکش رو دوستداشتم بخرم

منم شروع کردم ولی دقیقا مثه شما.. اصن از این وضعیت راضی نیستم ...
من کتابشو دارم ولی بنظرم حداقل الان ارزش وقت گذاشتن نداره.من که فک نکنم بخونم اگه شما میخواین بدم به شماUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs
ارسال: #۱۱۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط bahar1369.)
شروعی دوباره اما درست!
سلام سلام.منم هستم.
پارسال از مهر و از ۰ شروع کردم، هم کلاس رفتم هم کنارش خوندم.
رتبه م هم دووووور از انتظار خانواده م و خیلیا شد (یعنی خیلی خوب شد مثلا)
اما دوس دارم برم ۱ دانشگاه خیلی خوووووووووب که با این رتبه نمیشه و میخوام بازم بخونم.
۵۹۰ نرم افزار

همونطور که دوستمون گفتن نمره تراز هست که رتبه رو مشخص میکنه، اما در کل دروس مشترک رو اگه بالای ۳۰ بزنید خیلی عالیه.
بنظر من واسه تابستون وقتتون رو بذارید روی دروسی که سختن و نیاز به دقت و وقت بیشتری دارن، چون الان هم وقت بیشتری هست و هم اینکه استرسی هم در کار نیست و باعث درک بهتر مطالب میشه.تست و تمرین و دروس ساده هم واسه پاییزSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , مهربان مادر
ارسال: #۱۱۱
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط esisonic.)
شروعی دوباره اما درست!
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ ب.ظ)dear-saideh نوشته شده توسط:  امیدوارم از دست من ناراحت نشین اما واقعاً باورم نمیشه یعنی این همه مطالعه...... بعد از اعلام نتایج خیلی دوست داشتم بدونم دوستای خوب مانشتی چیکار کردن و خیلی ناراحت شدم از اینکه شما هم ... انشالله امسال حتماموفق میشین .
خیلی مطالعه کردم...ولی متأسفانه خیلی اشتباهات داشتم که همشون باعث این خراب کاری شدن ( تو همون تاپیک مورد به مورد نوشتم) ...
وقتی میبینم بعضی از بچه های مانشتی بعد از ۳،۴ سال پیاپی کنکور دادن قبول می شن دوباره امیدوار میشم و تلاش میکنم...!

ولی انصافا ً کسی نفهمید چرا نمیشه تاپیک ساخت....؟؟
به خدا تیر شده...باید گروه درسی تیر رو راه بیاندازیم!!!!!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۱۱۲
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ ق.ظ
من ۲ ساله دارم میخونم کم کم آماده شدم. میتونم بگم تمام درسا رو بلدم فقط باید از تجربه دیگران استفاده کنم و تابستونو تست بزنم و تلاشی که کردمو جمع کنم به اضافه اینکه زبان بخونم.

امسال سال فوق العاده ای واسم بوده تا الان چون سال ماره منم متولد سال مارم. نگید خرافه که اگه خرافه هم باشه من از این طریق انرژی میگیرم.

انشالله شریف بیارم. بیاین واسه موفقیت هم دعا کنیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar1369 , zahra.motahari68@gmail.com , سجاد۶۷ , signal_micro
ارسال: #۱۱۳
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط bahar1369.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ق.ظ)winner نوشته شده توسط:  من ۲ ساله دارم میخونم کم کم آماده شدم. میتونم بگم تمام درسا رو بلدم فقط باید از تجربه دیگران استفاده کنم و تابستونو تست بزنم و تلاشی که کردمو جمع کنم به اضافه اینکه زبان بخونم.

امسال سال فوق العاده ای واسم بوده تا الان چون سال ماره منم متولد سال مارم. نگید خرافه که اگه خرافه هم باشه من از این طریق انرژی میگیرم.

انشاالله همه باهمSmile

(۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ق.ظ)winner نوشته شده توسط:  من ۲ ساله دارم میخونم کم کم آماده شدم. میتونم بگم تمام درسا رو بلدم فقط باید از تجربه دیگران استفاده کنم و تابستونو تست بزنم و تلاشی که کردمو جمع کنم به اضافه اینکه زبان بخونم.

انشاالله همه باهمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: winner
ارسال: #۱۱۴
۰۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
سلام منم میخوام شروع کنم ولی کلی شک و تردید دارم چون شرایطم ی خرده فرق داره

من امسال قبول میشم
ارسال: #۱۱۵
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
این تایپیک‌ها که زدین انقدر موضوع‌ها متنوع داره که آدم سردرگم می‌شه تو یه تایپیک که نمی‌شه هم از منابع هم از برنامه هم از رفع اشکال حرف زد هم درد دل کرد

من که استارت زدم به عنوان یک رقیب و رفیق اگه یه تایپیک مناسب به پا کنید دور هم میشینیم تا بهمن به همدیگه کمک می‌کنیم به شرطی که تایپیک‌ها موضوع گرا باشه و وقت صرف کردن تو سایت هم هدفگرا باشه

ما برای TOP 10 میجنگیم شما چی‌ دوست عزیز؟؟؟؟Smile))

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer
ارسال: #۱۱۶
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
از حالا به بعد برنامه درسیم هر طوری باشه تو وضعیتم میزارم!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۶۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۶۹۵ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  درخواست معرفی کتاب مختصر اما کامل برای اندروید samiramohit ۲ ۲,۵۲۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آیا تصویر بازیافت پایان نامه دانشگاه درست است؟ H-Arshad ۰ ۱۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بعد از ثبت نام ارشد در دانشگاه، میشه دوباره آزمون ارشد دولتی داد؟ Amir_94 ۲ ۳,۱۹۵ ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Amir_94
  میخوام مدرک فنی و حرفه ای ccna را بگیریم اما... zahra13.66 ۴ ۳,۲۶۵ ۱۰ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Question ارشد دوباره XP13 ۰ ۲,۰۱۴ ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: XP13
  کنکور دوباره یا سربازی the ۱۰ ۷,۰۶۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: the
  کنکور ارشد دوباره nazila_asl ۱۰ ۴,۳۱۹ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazila_asl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close