زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Genuine کردن ویندوز تقلبی!

ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ، توسط good-wishes.)
Genuine کردن ویندوز تقلبی!
سلام دوستان
من یک مدتی هست که وقتی به اینترنت وصل میشدم آپدیتهای ویندوز رو هم دانلود میکردم.
چند روزیه این پیغام که توی فایل ضمیمه هست و سمت راست صفحه هست برام میاد .
البته مشکلساز نیست زیاد فقط گاهی background مشکی میشه و میره.
دوستان چه راه حلی دارید برای حل مشکل.
البته خودم بلدم اولین راه حلی که به ذهنتون میرسه Big Grin
اما یک راه دیگ میخام.

فایل‌(های) پیوست شده

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۱۴ ب.ظ
ویندوز تقلبی!
شش ماهه منم این مشکل را دارم و هیچ مشکلی پیش نیمده:دی سعه صدر داریم=))

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۵۲ ب.ظ
RE: ویندوز تقلبی!
دوستان عزیز این به خاطر کد فعال سازی ویندوز هست و بایستی از جایی که لپ تاپتون رو خریداری کردین تهیه کنید(من هم همین کار رو کردم) و امنیت سیستم با اکتیو بودنش تضمین میشه.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۱۴ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  شش ماهه منم این مشکل را دارم و هیچ مشکلی پیش نیمده:دی سعه صدر داریم=))
آره منم مشکلی ندارم.
اما دوستم که سیستمش win7 هست هیچوقت نمیتونه background داشته باشه.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۳۶ ب.ظ)sepid نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۱۴ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  شش ماهه منم این مشکل را دارم و هیچ مشکلی پیش نیمده:دی سعه صدر داریم=))
آره منم مشکلی ندارم.

تا اونجایی که یادمه فکر میکنم به خاطر نسخه ویندوز ۷ هست که نمیتونن بک گراند رو عوض کنن.
تو اون نسخه نمیشد بک گراند گذاشت یا تغییر داد.
البته اگه اشتباه نکنم.
۰
۰
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط luna.)
ویندوز تقلبی!
نه ویندوز XP هم در صورتی که genuine نباشه همینطوری میشه. راه حلشم اینه که برین اصلشو بخرین!
ولی حالا تاثیری که داره به جز تصویر پس زمینه! اینه که نمی تونین update‌ها رو بگیرین که خوب این یه مساله مهمیه که کلا در ایران اهمیتی نداره!
ولی یادمه توی یه سایت هایی یه روشهایی برای درست کردنش داده بودن که من خیلی دنبالش نرفتم.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط آرمین.)
(۰۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۲۹ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۳۶ ب.ظ)sepid نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۱۴ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  شش ماهه منم این مشکل را دارم و هیچ مشکلی پیش نیمده:دی سعه صدر داریم=))
آره منم مشکلی ندارم.

تا اونجایی که یادمه فکر میکنم به خاطر نسخه ویندوز ۷ هست که نمیتونن بک گراند رو عوض کنن.
تو اون نسخه نمیشد بک گراند گذاشت یا تغییر داد.
البته اگه اشتباه نکنم.

اگه مایکروسافت ویندوز رو غیر اورجینال تشخیص بده، یا اینکه مهلت تست به صورت trial تموم بشه، سعی میکنه یه جوری به آدم بفهمونه که برید نسخه‌ی اصلی رو بخرید و یکم از این اذیت‌ها میکنه. بهترین راهش اینه که یه نسخه‌ی crack شده‌ی مطمئن روی سیستمتون نصب کنید (اگر دوست و آشناهاتون ندارند، شما بخرید و به اونها هم بدید!) و با خیال راحت تا ویندوز ۸ ازش اسفاده کنید. من مدت هاست که از ۷ استفاده میکنم و انواع و اقسام theme های خود مایکروسافت رو هم روش ریختم.
در ضمن، حواستون باشه هر update‌ی رو بدون خوندن توضیحاتش نصب نکنید. یکی از update‌ها دقیقا مربوط به بررسی همین Activation Code هست و با نصبش احتمالا از این گونه مشکلات پیش میاد. حالا بازم مایکروسافت خیلی مرده که تو توضیحاتش دقیقا اینو نوشته. اما یه نرم افزاری مثل IDM، بدون اینکه به شما بگه و به محض update، شناساییتون میکنه و ....
به جز نصب اون یدونه update، هیچ محدودیتی در نصب update‌ها نخواهید داشت.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط sepid.)
ویندوز تقلبی!
دوستان مگه قیمتش ارجینالش چند هست؟
فک کنم کمتر کسی تو ایران ارجینالش رو خریده!!

۰
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۱۳ ق.ظ
ویندوز تقلبی!
توی ایران هر کسی که نوت بوک داره، یه ویندوز اورجینال هم داره (به استثنای اون لپ تاپ های ۵ کیلیویی قدیمی)
نسخه اورجینالی که از طرف سازنده و تولید کننده لپ تاپ روی لپ تاپ نصب شده باشه، حدودا ۵۰ دلار اختلاف قیمت ایجاد می کنه و تقریبا همه اونهایی که ویندوز اورجینال دارن از این نوع ویندوز اورجینال دارن.
ویندوز جداگانه هم بعید می دونم کسی پول داده باشه و خریده باشه در ایران اما اونم قیمت اش از ۲۰۰ دلار به بالاست که بسته به ادیشن ویندوز هست.

با فاصله، قدرتمندترین ماژول نرم افزاری برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد

نتیجه قریب به ۷ سال تلاش و تجربه بر روی بهبود شاخص‌های تجربه کاربری نظیر LCP و CLS و FCP و INP
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۵۶ ب.ظ
ویندوز تقلبی!
منم این مشکل رو داشتم اما سرویس پک ۱ رو که نصب کردم حل شد!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۴۶ ق.ظ
ویندوز تقلبی!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ
ویندوز تقلبی!
Google and install wga crack
ویندوز بعدش Genuine میشه
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ق.ظ
ویندوز تقلبی!
برنامش هست رو نت ، windows genuine هست فکر کنم اسمش ، یه برنامه ۲ مگی هست که ویندوز رو genuine می کنه واستون این مشکلات هم حل میشه ، اگه پیدا نکردین بگین من آپ کنم اینجا
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ب.ظ
ویندوز تقلبی!
چرا تاریخ پست ها رو نمی خونید ؟ :O

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۳۹ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۳۵۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۷ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۰۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۴۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۷۸۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  آموزش آپدیت ویندوز ۷ به ویندوز ۱۰ elecomco ۰ ۲,۴۰۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۸۸۸ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۴۶۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Wink معرفی سایت برای دانلود رام اندروید و یادگیری رایگان فلش کردن گوشی و تبلت famerom ۰ ۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: famerom

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close