زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خطای select a system image backup در نصب ویندوز ۷

ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط good-wishes.)
خطای select a system image backup در نصب ویندوز ۷
با سلام خدمت دوستان
چند وقت پیش خواستم رو سیستمم که روش xp نصب بود ویندوز ۷ نصب کنم, اما به دلایلی نصفه و نیمه نشد و منم بی خیالش شدم..
الآن که می خوام کله هارد درایومو فرمت کنم و ویندوز ۷ رو به عنوان ویندوز پایه نصب کنم..موقع نصب پیغام select a system image backup رو می ده. چه کار کنم؟
لطفا کمک کنید Smile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
RE: مشکل در نصب ویندوز ۷
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ)گنجشک نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان
چند وقت پیش خواستم رو سیستمم که روش xp نصب بود ویندوز ۷ نصب کنم, اما به دلایلی نصفه و نیمه نشد و منم بی خیالش شدم..
الآن که می خوام کله هارد درایومو فرمت کنم و ویندوز ۷ رو به عنوان ویندوز پایه نصب کنم..موقع نصب پیغام select a system image backup رو می ده. چه کار کنم؟
لطفا کمک کنید Smile
new instal می زنین یا upgrade?

Your education can change your life
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ
مشکل در نصب ویندوز ۷
سلام. اگه مشکلش اینه که اجازه انتخاب درایو برای نصب رو نمیده منم این مشکلو داشتم. باید پارتیشن اون درایو رو حذف کنید و دوباره ایجاد کنید. بعد یکبار ریست کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ ب.ظ
مشکل در نصب ویندوز ۷
ممنون ازینکه جواب دادین..ولی اصلا به من امکان انتخاب رو نمی ده..من فیلم آموزشی نصب ویندوز ۷ رو دیدم ولی طبق اون پیش نمی ره..بعد از load شدن خود به خود وارد system recovery obtion میشه..من می خوام اصن وارد این حالت نشه..ممکنه؟
۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ ب.ظ
RE: مشکل در نصب ویندوز ۷
(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ)گنجشک نوشته شده توسط:  ممنون ازینکه جواب دادین..ولی اصلا به من امکان انتخاب رو نمی ده..من فیلم آموزشی نصب ویندوز ۷ رو دیدم ولی طبق اون پیش نمی ره..بعد از load شدن خود به خود وارد system recovery obtion میشه..من می خوام اصن وارد این حالت نشه..ممکنه؟
یه CD جدید بگیرین.احتمالا شما DVD بک آپ استفاده می کنین

Your education can change your life
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ب.ظ
مشکل در نصب ویندوز ۷
با یاد خدا
سلام برادران
چیزی که شما میگین زمانی اتفاق می افته که سیستم وقتی نمیتونه لود بشه سعی میکنه خودشو تعمیر کنه
چیزی که مهم هست اینه که شما در مسیر نصب کدوم یک از گزینه های زیر رو انتخاب میکنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه repair بزنی وارد مسیری میشه که شما توش موندین اما اگه نصب رو بزنی وارد نصب میشه و نباید مشکلی داشته باشی

گذشته از اینها سیستم پارتیشن بندی و مدیریت دیسک ویندوز xp از ۷ بهتره منظورم همون برنامه مدیریت دیسک که در سی دی ویندوز هست می باشد برای همین هست که افرادی که کار نصب ویندوز زیاد انجام میدن برای پارتیشن بندی از سی دی xp استفاده می کنن بعد دوباره ویندوز ۷ رو اجرا و نصب می کنن
اگه xp دارین از اون استفاده کنین برای انجام پارتیشن بندی
۱
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
مشکل در نصب ویندوز ۷
ممنون از راهنماییهاتون Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۹۲ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
Exclamation خطای SQL Server2019 S.Pashaei ۰ ۲,۳۷۴ ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: S.Pashaei
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۳۷ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۸۴۳ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  آموزش آپدیت ویندوز ۷ به ویندوز ۱۰ elecomco ۰ ۲,۴۴۸ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۳۳ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar
  دانلود ویرایش نهم کتاب سیلبرشاتس Operating System Concepts 9th 2013 yayarety ۶ ۱۵,۴۷۸ ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: SIGNAL3030
  fault tolerant system kimiya1234 ۰ ۱,۶۶۱ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimiya1234
  نصب یک دیتابیس در php mysql fas ۱ ۲,۳۴۲ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: iranforums
  Brightness (تنظیم روشنایی) ویندوز ۱۰ کار نمی کند Happiness.72 ۴ ۳,۹۴۱ ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close