زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟

ارسال: #۶۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ب.ظ
خیلی بد شد... کاش حداقل نصف میکردن ظرفیت ها رو. خاک تو سر شریف.

There is no there there.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: alidg
ارسال: #۶۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ
Shocked RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اول خبر رو میدم بعد توضیحاتش رو
شریف امسال تمام ظرفیتش رو (روزانه- شبانه - آموزش محور- پردیس بین الملل) تغییر داد به ضرایب شبکه
مرسی مهدی مرسییییییییییییی
باورم نمیشه داریم هم دانشگاهی میشیم ، خیلی دلم می خواد از نزدیک ببینمت و باهات آشنا بشم Wink
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ
ارسال: #۶۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ب.ظ
RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  و اما در مورد اینکه الان شاید خیلی ها ناراحت باشن که شریف می خواد شبکه بگیره، باید بگم از چشم من نبینین این قضیه رو...

مهدی هیچ چیزو تغییر نداد فقط یک تغییر رو پیگیری کرد. شما واقعا کار بزرگی کردی. واقعا خسته نباشی. شرمنده که من تو این کار نتونستم کمکت کنم. امیدوارم شریف بهت خوش بگذره مرد. Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ
ارسال: #۶۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۳۶ ب.ظ
واقعا ممنون از زحماتتون.

با خدا باش و پادشاهی کن...

فان مع العس یسری...
ان مع العصر یسری
۰
۰
ارسال: #۶۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط arixooo.)
من نمیدونم آخه مدیریت به این آسونی...مگه بیکار بودید بشینید معماری بخونید که اینقدر هم کم میگیرن...اکثر رتبه های ۱ رقمی گرایش ۲و ۳---رتبه ۱و۴ خوبی هم دارن و میرن شریف...روزانه امنیت و شبکه امیرکبیر میمونه واسه رتبه های بالای ۱۰ گرایش ۲ و ۳///قبولی ...نگران نباش

البته تمام این حرفایی که من بالا زدم مال قبل از خوندن ارسال های صفحات قبلی بود...یه منفی هم گویا نصیبمون شد...اصلا به من چه..از هر جا میگیره..بگیره...بریم به کارو زندگیمون برسیم که این مانشت اومدن اشتباهه

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۸
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , alirrrrrr
ارسال: #۶۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اول خبر رو میدم بعد توضیحاتش رو
شریف امسال تمام ظرفیتش رو (روزانه- شبانه - آموزش محور- پردیس بین الملل) تغییر داد به ضرایب شبکه
واقعا کار بزرگی کردید.امیدوارم همیشه موفق باشید.واقعا حق بچه های شبکه و امنیت بود که ظرفیتشون بیشتر بشه.من وقت زیادی صرف کردم برای معماری.می تونستم نصف این زمان رو صرف کنم و مدیریت بخونم و نتیجه خیلی بهتری هم بگیرم.اما به خاطر علاقه ای که به شبکه داشتم وقت بیشتری به معماری اختصاص دادم.
امیدوارم همه موفق باشن.

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
۱
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , be_sooye_movafaghiat
ارسال: #۶۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ ب.ظ
احیانا یعنیییییییی گرایش mis شریف کلا به باد فنا رفت اونوقققققققققققت ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
ای بابا اینا میان ی چیزو درست کنن میزنن داغونترش کنن
حداقل باید نصف نصف میشد کUndecided

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: be_sooye_movafaghiat
ارسال: #۶۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط be_sooye_movafaghiat.)
سلام...

تبریک میگم بهتون آقای صمیمی که پیگیری هاتون نتیجه داد و ان شاءالله شریفی شدین و تمام دوستان دیگه که این اتفاق براشون میوفته...

شما در مورد سال دیگه خبر دارید که از چه گرایش هایی می خوان بگیرن؟

ببینید من نه به خاطر نخوندن معماری!!!! که اون رو هم دوست دارم اما به خاطر اینکه به گرایش های ۱ و ۴ بیشتر علاقه دارم می خوام برای اون ها بخونم...و این طوری واقعا نا امید شدم...

چرا ۱۰۰ درصد از یه گرایش و ۱۰۰ درصد از یه گرایش دیگه؟!!!!

چرا از هر دو نمیگیرن... واقعا ظلم هست... ببینید اینجا بحث علاقه مطرحه... منی که می خوام الان انتخاب کنم چی بخونم جزء کسایی نیستم که رتبه ای آوردم که ناراحت بشم ولی مطمئنم اون ها هم به خاطر علاقشون این انتخاب رو کردن و این طوری اصلا درست نیست که بگیم کسی که یه درس معماری رو به جای مدیریت خونده حقشه و...
پس اگر این طور باشه کلا آی تی حقش نیست در شریف درس بخونه چون نرم افزار این همه درس سخت و زیاد داره...!!!!! و قطعا اکثریت شما که آی تی رو انتخاب کردید به خاطر آسون تر بودن درس های اون نسبت به نرم افزار نبوده!!!

کاش سیاست ها طوری نبود که آدم ها با توجه به علاقه شون انتخاب نکنن!!!!!

در واقع هر روز این سیاست ها ذهن برخی رو به خودش مشغول می کنه و باعث شک در راهش میشه...

کاش عدالت رو بیشتر رعایت کنند...
۲
۱
ارسال: #۶۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ ب.ظ
من ۲ روز پیش که با دکتر ربیعی داشتم در مورد همین قضیه گرایش و ظرفیت ها حرف میزدم، یه لحظه اعصابشون از دست اشتباهات سنجش خورد شد و گفتن "اصلا از سال بعد ۲۰ نفر امنیت میگیریم، ۲۰ نفر شبکه میگیریم، ۲۰ نفر هم MIS میگیریم، خیال خودمون و بقیه هم راحت میشه!"
البته این جمله ای که گفتن فکر نکنم سال بعد به همین شکل و به همین راحتی عملی بشه. چون همچین تصمیماتی نیاز به تصمیم شورا و برسسی توانایی دانشگاه و خیلی مسائل دیگه داره.
۶
۵
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ، توسط alidg.)
یعنی الان بین سه تا دانشگاه برتر فقط تهران اونم فقط ۸ تا از گرایش ۴ میگیره!!! فوق العاده ست

با ۲۳ شبکه امیدی هست شریف قبول شم؟؟؟
۱
۱
ارسال: #۷۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ ب.ظ
واقعا مسخره بازیست.

ملت بازیچه نیستند که.
۲
۰
ارسال: #۷۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ)alidg نوشته شده توسط:  یعنی الان بین سه تا دانشگاه برتر فقط تهران اونم فقط ۸ تا از گرایش ۴ میگیره!!! فوق العاده ست
البته امیر کبیر هم تجارت میگیره
شهید بهشتی هم یادمه یه معماری سازمانی می گرفت (یه همچین اسمی داشت)
خواجه نصیر و علم و صنعت و یکیشون یه چیزایی با گرایش ۱ و ۴ می گرفت اگر درست یادم باشه
(الان فایل دفترچه دم دستم نیست که درست توضیحشو بدم)

به هر حال همیشه، ظرفیت های گرایش ۱ و ۴ در کل بیشتر از ظرفیت های گرایش های ۲ و ۳ بوده
حالا اگر امسال هم شریف با ضرایب گرایش ۳ بگیره شاید این نسبت کمی متعادل تر از سال های قبل بشه
۵
۵
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  البته امیر کبیر هم تجارت میگیره
شهید بهشتی هم یادمه یه معماری سازمانی می گرفت (یه همچین اسمی داشت)
خواجه نصیر و علم و صنعت و یکیشون یه چیزایی با گرایش ۱ و ۴ می گرفت اگر درست یادم باشه
(الان فایل دفترچه دم دستم نیست که درست توضیحشو بدم)

به هر حال همیشه، ظرفیت های گرایش ۱ و ۴ در کل بیشتر از ظرفیت های گرایش های ۲ و ۳ بوده
حالا اگر امسال هم شریف با ضرایب گرایش ۳ بگیره شاید این نسبت کمی متعادل تر از سال های قبل بشه
امسالم متعادل نیست! این دانشگاههایی که اسم بردی همشون تجارت میگیرن که من نمیخوام برم Sad
نکته ی جالب اینه که شلوغ ترین فیلد توضیحات رو گرایش ۱ و ۴ دارن؛ محل تحصیل پردیس قم، گرایش امنیت، گرایش شبکه، گرایش مخابرات امن، گرایش معماری سازمانی، ..... . خدایش این دفترچه مضحکه !! تو قسمت گرایش آی تی یه رشته رو میذارن بعد تو توضیحات میگن گرایش شبکه!!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: be_sooye_movafaghiat , Mohammad-A , atenaa
ارسال: #۷۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
آقای صمیمی تبریک میگم که به شریف رسیدید. ما احتمالاً بریم برای سال بعد اما لطف کنید توی شریف این MIS رو پیگیری کنید خواهشاً که ظرفیتش بیاد روی گرایش ۴. چون گرایش ۴ به نظرم مظلوم‌ترین گرایش این رشته هست. بهترین دانشگاهش هم همین تهران هست که معلوم نیست چی سر ظرفیتش بیاد و همین الان هم می‌بینیم که گفته پردیس قم و..!! که معلوم نیست چی هست اصلاً... امکانات دانشگاه تراز اولی مثل شریف در همین MIS رو نمیشه در حد خیلی دانشگاه‌های دیگه تو همین گرایش ۴ فرض کرد.

ممنون و تبریک

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۲
۱
ارسال: #۷۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۳۸ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  .....

شما در مورد سال دیگه خبر دارید که از چه گرایش هایی می خوان بگیرن؟

ببینید من نه به خاطر نخوندن معماری!!!! که اون رو هم دوست دارم اما به خاطر اینکه به گرایش های ۱ و ۴ بیشتر علاقه دارم می خوام برای اون ها بخونم...و این طوری واقعا نا امید شدم...

چرا ۱۰۰ درصد از یه گرایش و ۱۰۰ درصد از یه گرایش دیگه؟!!!!

......

کاش عدالت رو بیشتر رعایت کنند...
منم شرایط شمارو دارم و دارم واسه سال دیگه میخونم کاش تو گرایش mis هم یکی پشتکار اقا مهدی رو داشت و میتونست کاری کنه ک کل پذیرش نشه فقط شبکهUndecided
امیدوارم شریف سال دیگه از هر سه گرایش بگیره

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۷۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close