زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟

ارسال: #۴۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط mohammadjavadkho.)
RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ب.ظ)mhs_fr69 نوشته شده توسط:  آخرش چی شد؟ شریف با ضرایب شبکه همه ۱۷ نفرو می گیره؟یا نصفشونو؟گیج شدم Sad
فکر کنم تا شنبه که اصلاحیه ی شماره ۲ بیاد ،باید صبر کنیم!

دقت کردین ما در این پروسه ی کنکور ارشد چقدر صبر کردیم.همش منتظریم.کلی منتظر بودیم کلید اولیه بیاد.بعدش منتظر بودیم نتایج بیاد.بعدش انتظار دفترچه رو کشیدیم.الان هم باید انتظار اصلاحیه ی دفترچه رو بکشیم!!!بعدش هم شهریور باید انتظار اعلام نتایج نهایی رو بکشیم!!همش انتظار...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ب.ظ
msz جان خدا بگم چیکارت نکنه که فکر همه ی مارو مشغول کردی...خیلی توی انتخاب رشته ی ما که میخوایم بریم تجارت یا آی تی تاثیر داره...فکرم خرابه

به یاد آن لحظه باش که به خاطرت همه چیزم را به دست باد سپردم...
۱
۰
ارسال: #۴۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط fatima2007.)
وای اگر این اتفاق بیفته عالی میشه . خدا کنه بشه

با خدا باش و پادشاهی کن...

فان مع العس یسری...
ان مع العصر یسری
۲
۲
ارسال: #۴۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ
تموم شد دیگه
امسال تموم ظرفیتش رو از شبکه میگیره

این نیز بگذرد
۱
۳
ارسال: #۵۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  تموم شد دیگه
از کجا میگی تموم شد؟؟

There is no there there.
۱
۰
ارسال: #۵۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  تموم شد دیگه
از کجا میگی تموم شد؟؟
جون امروز به یکی از دوستام به اسم رضا محمدی که ترم ۲ ارشد ای تی شریف هست گفته بودم از دکتر ربیعی بپرسه
دکتر ربیعی هم بش گفته ما امروز نامه اصلاحیه رو دادیم به سنجش و قراره از گزایش شبکه بگیریم
بعد دوستم بش گفته چرا شما هر سال معلوم نمیکنید با کدوم گرایش میگیرید؟؟/دانشجویی که میخواد بیاد شریف از کجا بدونه معماری بخونه یا مدیریت؟
دکتر مثل اینکه فرمودن فراموش کردیم.
بله
دانشجوی بدبخت هم این وسط هویج
طرف میشینه اینهمه مدیریت میخونه تا گرایش ۴ رو تک رقمی بشه تا بیاد شریف
یهو شریف میزنه به سرش که امساال با گرایش ۲ بگیره
دوباره سال دیگه طرف میشینه معماری میخونه، شریف با ۴ میگیره
خاک بر سرشون با این دانشگاشون
همون به درد خودشون میخوره

این نیز بگذرد
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhs_fr69
ارسال: #۵۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  تموم شد دیگه
Cool

خدا از دهنت بشنوه... ما که امیرکبیری شدیم.
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ ق.ظ
Re: RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  تموم شد دیگه
از کجا میگی تموم شد؟؟
جون امروز به یکی از دوستام به اسم رضا محمدی که ترم ۲ ارشد ای تی شریف هست گفته بودم از دکتر ربیعی بپرسه
دکتر ربیعی هم بش گفته ما امروز نامه اصلاحیه رو دادیم به سنجش و قراره از گزایش شبکه بگیریم
بعد دوستم بش گفته چرا شما هر سال معلوم نمیکنید با کدوم گرایش میگیرید؟؟/دانشجویی که میخواد بیاد شریف از کجا بدونه معماری بخونه یا مدیریت؟
دکتر مثل اینکه فرمودن فراموش کردیم.
بله
دانشجوی بدبخت هم این وسط هویج
طرف میشینه اینهمه مدیریت میخونه تا گرایش ۴ رو تک رقمی بشه تا بیاد شریف
یهو شریف میزنه به سرش که امساال با گرایش ۲ بگیره
دوباره سال دیگه طرف میشینه معماری میخونه، شریف با ۴ میگیره
خاک بر سرشون با این دانشگاشون
همون به درد خودشون میخوره

برم صحبت کنم فایده نداره؟

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ق.ظ
برم صحبت کنم فایده نداره؟

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4
[/quote]

حتما داره

این نیز بگذرد
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط حمید ال وی ان.)
فعلا به شایعه ها فک نکن امیر وی...ایشالا که هیچی تغییر نمیکنه...به نظر من شریف نمی آد یک دفعه ۱۷ تا شبکه بگیره،فوقش ۴ تا میگیره که دهن یک سری بسته شه....ولی اگرم میتونی برو پیگیری کن،سنگ مفت گنجشک مفت...Smile

به یاد آن لحظه باش که به خاطرت همه چیزم را به دست باد سپردم...
۲
۲
ارسال: #۵۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ب.ظ
اقا کاش از شبکه بگیره
۲
۱
ارسال: #۵۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط MSZ.)
سلام دوستان
اول خبر رو میدم بعد توضیحاتش رو
شریف امسال تمام ظرفیتش رو (روزانه- شبانه - آموزش محور- پردیس بین الملل) تغییر داد به ضرایب شبکه

و اما توضیحات:
من امروز صبح رسیدم ارومیه
دیروز صبح رفتم دانشگاه و به دکتر ربیعی گفتم که نامه ای که فرستادین تو سنجش اعمال نشده. بعد از کلی پیگیری، مجددا یه نامه فوری به سنجش فکس شد
یکی از دوستام هم (که رتبه ۱۲ شبکه شده) تو سنجش داشت کارا رو جلو می برد... خلاصه این بار این نامه بصورت دستی به دست معاونت اجرایی آزمون های سازمان سنجش رسید و اونا هم تغییرات رو اعمال کردن و نامش رو نوشتن و دادن رفت
اینکه بخوام تعریف کنم که این وسط چه اتفاقاتی افتاده واقعا خیلی طولانی میشه ولی فقط تا این حد بگم که اگر این پیگیری ها نبود شریف مثل پارسال از گرایش ۴ دانشجو می گرفت...
قرار بود این تغییرات تحت عنوان "اصلاحیه شماره ۲" روی سایت سازمان سنجش قرار بگیره ولی به نا به دلایلی که بازم جای توضیحش اینجا نیست قرار شد که روز شنبه بعد از ظهر بیاد رو سایت

و اما در مورد اینکه الان شاید خیلی ها ناراحت باشن که شریف می خواد شبکه بگیره، باید بگم از چشم من نبینین این قضیه رو... درسته که من برای شبکه شریف خوندم و برای حق خودم و آدمای مثل خودم تلاش کردم ولی شریف مرداد ۹۱ یه نامه به سنجش زده که سال بعد با ضرایب گرایش ۳ دانشجو بدین به ما... مجددا یه نامه دیگه در تاریخ ۲۰ آذر ۹۱ هم فرستاده و دوباره این موضوع رو به سنجش گفته
فکر نکنین که چند تا آدم اونجا تو شریف نشستن که من برم بهشون بگم از شبکه بگیرین اونا هم بگن چشم!!!
دکتر ربیعی گفتن ما پارسال هم باید با شبکه می گرفتیم ولی چون ترسیدیم که سنجش بازم این اشتباه رو تکرار کنه (که امسال تکرار کرد) زودتر ۲ بار نامه دادیم بهشون!
پس من فقط پیگیر بودم تا اتفاقی که باید میوفتاد، بیوفته...
در ضمن، تا وقتی که روز شنبه اون اصلاحیه نیاد، هنوز نمیشه مطمئن شد.

اگر باعث خوشحالی بچه های شبکه شدم، وظیفه ام بود که پیگیری کنم
اگر هم باعث ناراحتی بچه های تجارت شدم، بازم میگم که این تصمیمی بوده که خود شریف گرفته و من فقط پیگیری کردم ... من هیچ چیز رو تغییر ندادم

این هم متن ایمیل دکتر ربیعی که با اینکه دیروز خدمتشون بودم ولی باز هم زحمت کشیدن و به ایمیلم جواب دادن:
سلام

مهدی عزیز

بله پی گیری های لازم در حال انجام است
با ضرایب شبکه محاسبه خواهد شد

حمید
Director, DML & VASL Research Labs
Sharif University of Technology
rabiee@sharif.edu

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: mhs_fr69 , mohammadjavadkho , 8Operation , saho , shahrooz33ce , ali123321 , takexpert
ارسال: #۵۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ب.ظ
مرسی مرسی مرسی
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط mohammadjavadkho.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  سلام دوستان
شریف امسال تمام ظرفیتش رو (روزانه- شبانه - آموزش محور- پردیس بین الملل) تغییر داد به ضرایب شبکه

و اما توضیحات:
من امروز صبح رسیدم ارومیه
دیروز صبح رفتم دانشگاه و به دکتر ربیعی گفتم که نامه ای فرستادین تو سنجش اعمال نشده. بعد از کلی پیگیری، مجددا یه نامه فوری به سنجش فکس شد
یکی از دوستام هم (که رتبه ۱۲ شبکه شده) تو سنجش داشت کارا رو جلو می برد... خلاصه این بار این نامه بصورت دستی به دست معاونت اجرایی آزمون های سازمان سنجش رسید و اونا هم تغییرات رو اعمال کردن و نامه اش رو نوشتن و دادن رفت
اینکه بخوام تعریف کنم که این وسط چه اتفاقاتی افتاده واقعا خیلی طولانی میشه ولی فقط تا این حد بگم که اگر این پیگیری ها نبود شریف مثل پارسال از گرایش ۴ دانشجو می گرفت...
قرار بود این تغییرات تحت عنوان "اصلاحیه شماره ۲" روی سایت سازمان سنجش قرار بگیره ولی به نا به دلایلی که بازم جای توضیحش اینجا نیست قرار شد که روز شنبه بعد از ظهر بیاد رو سایت

و اما در مورد اینکه الان شاید خیلی ها ناراحت باشن که شریف می خواد شبکه بگیره، باید بگم از چشم من نبینین این قضیه رو... درسته که من برای شبکه شریف خوندم و برای حق خودم و آدمای مثل خودم تلاش کردم ولی شریف مرداد ۹۱ یه نامه به سنجش زده که سال بعد با ضرایب گرایش ۳ دانشجو بدین به ما... مجددا یه نامه دیگه در تاریخ ۲۰ آذر ۹۱ هم فرستاده و دوباره این موضوع رو به سنجش گفته
فکر نکنین که چند تا آدم اونجا تو شریف نشستن که من برم بهشون بگم از شبکه بگیرین اونا هم بگن چشم!!!
دکتر ربیعی گفتن ما پارسال هم باید با شبکه می گرفتیم ولی چون ترسیدیم که سنجش بازم این اشتباه رو تکرار کنه (که امسال تکرار کرد) زودتر ۲ بار نامه دادیم بهشون!
پس من فقط پیگیر بودم تا اتفاقی که باید میوفتاد، بیوفته...
در ضمن، تا وقتی که روز شنبه اون اصلاحیه نیاد، هنوز نمیشه مطمئن شد.

اگر باعث خوشحالی بچه های شبکه شدم، وظیفه ام بود که پیگیری کنم
اگر هم باعث ناراحتی بچه های تجارت شدم، بازم میگم که این تصمیمی بوده که خود شریف گرفته و من فقط پیگیری کردم ... من هیچ چیز رو تغییر ندادم

این هم متن ایمیل دکتر ربیعی که یا اینکه دیروز خدمتشون بودم ولی باز هم زحمت کشیدن و به ایمیلم جواب دادن:

سلام

مهدی عزیز

بله پی گیری های لازم در حال انجام است
با ضرایب شبکه محاسبه خواهد شد

حمید
Director, DML & VASL Research Labs
Sharif University of Technology
rabiee@sharif.edu

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۶۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ)mohammadjavadkho نوشته شده توسط:  سلام دوستان
مرسی مهدی جان...لطف کردی.....همیشه خوش خبر باشی....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
۱
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۶۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close