زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲

ارسال: #۱۰۶
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط maneshty.)
دیشب در حالی که به نتایج فکر میکردم خوابم برد.بعد خواب یه مارمولک سبز رنگ لزج رو دیدم.اولش ازش ترسیدم و یه قدم عقب رفتم(تو خواب منظورمه!) ولی بعد دویدم سمتش که لهش کنم،با سرعت فرار کرد...

تعبیرش چیه به نظرتون؟رتبم خیلی بد میشه؟Sad
۵
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: samira.it
ارسال: #۱۰۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  دیشب در حالی که به نتایج فکر میکردم خوابم برد.بعد خواب یه مارمولک سبز رنگ لزج رو دیدم.اولش ازش ترسیدم و یه قدم عقب رفتم(تو خواب منظورمه!) ولی بعد دویدم سمتش که لهش کنم،با سرعت فرار کرد...

اگه فرض و بر این بگیریم که مارمولک از خانواده ماره و مار تعبیرش ثروت هنگفته و اینکه قبلش شما به نتایج فکر می کردین رتبه ۱ مال خودتونه خیالتون راحتBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

هیچ کس وضعش باحالتر از من نیست هر حدسی میشه برای رتبه ام زد چون خودمم نمی دونم چکار کردم سر جلسه فقط به این فکر می کردم که فقط هر چی بلدم بزنم بعدشم درصدمو حساب نکردم حالا حدس شما چیست?
۱)رتبه زیر ۱۰
۲)رتبه زیر۱۰۰
۳)رتبه زیر ۲۰۰
۴)با توجه به ظرفیت رشتهit غیر مجازBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , maneshty , Marcel , neda_Network
ارسال: #۱۰۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  دیشب در حالی که به نتایج فکر میکردم خوابم برد.بعد خواب یه مارمولک سبز رنگ لزج رو دیدم.اولش ازش ترسیدم و یه قدم عقب رفتم(تو خواب منظورمه!) ولی بعد دویدم سمتش که لهش کنم،با سرعت فرار کرد...

اگه فرض و بر این بگیریم که مارمولک از خانواده ماره و مار تعبیرش ثروت هنگفته و اینکه قبلش شما به نتایج فکر می کردین رتبه ۱ مال خودتونه خیالتون راحتBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

هیچ کس وضعش باحالتر از من نیست هر حدسی میشه برای رتبه ام زد چون خودمم نمی دونم چکار کردم سر جلسه فقط به این فکر می کردم که فقط هر چی بلدم بزنم بعدشم درصدمو حساب نکردم حالا حدس شما چیست?
۱)رتبه زیر ۱۰
۲)رتبه زیر۱۰۰
۳)رتبه زیر ۲۰۰
۴)با توجه به ظرفیت رشتهit غیر مجازBig Grin

بین ۱ تا ۲ میشی
میگی نه وایسا تا شنبه از نزدیک ببین : د ی

این نیز بگذرد
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , Marcel
ارسال: #۱۰۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  دیشب در حالی که به نتایج فکر میکردم خوابم برد.بعد خواب یه مارمولک سبز رنگ لزج رو دیدم.اولش ازش ترسیدم و یه قدم عقب رفتم(تو خواب منظورمه!) ولی بعد دویدم سمتش که لهش کنم،با سرعت فرار کرد...

اون مارمولکه همون استرسه که تا شب نتایج ولت نمی کنه و یه قدم از امیدت کم می کنه. ولی وقتی نتیجتو دیدی اون قدر خوشحال می شی که استرس بیچاره پا به فرار می زاره البته یه حالت دیگه هم اینه که بعد از دیدن نتیجت اون قدر غمگین می شی که استرسه خود به خود میره ولی چون مارمولکه سبز بوده احتمال اول تایید می شه، در ضمن استرسو نمی شه له کرد ولی می شه موقتا فراریش داد Smile
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , reyhaneh64
ارسال: #۱۱۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ق.ظ
۵ روز تا روز موعود
Big Grin

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel , Amir V , x86
ارسال: #۱۱۱
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ق.ظ
سلام بچه ها!
منم امسال برای بار دوم بود که کنکور دادم.سر جلسه بخاطر سوالای ریاضی شوک شدم چون خیلی وقت رو ریاضی گذاشته بودم!درصدامو چک نکردم خیلی استرس دارم،ازتون میخام برام دعا کنید چون ارشد همه زندگیه منه................

پرواز را بخاطر بسپار.............
۹
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel , TnT
ارسال: #۱۱۲
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ق.ظ
منم ریاضی داغونم کرد سر جلسه و سوالای اشتباه مدار و سیستم عامل وقتمو نابود کرد، امید به خدا امسال نتایج خیلی هارو شوک میکنه احتمالا! اونایی که تلاش کردن نتیجه نگرفتن یه سری هم اونایی که کلا ریاضی رو وقت نذاشتن و الان چه بردی میکنند Sad
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel , nassim92
ارسال: #۱۱۳
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ق.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ق.ظ)نسیم مهری نوشته شده توسط:  سلام بچه ها!
منم امسال برای بار دوم بود که کنکور دادم.سر جلسه بخاطر سوالای ریاضی شوک شدم چون خیلی وقت رو ریاضی گذاشته بودم!درصدامو چک نکردم خیلی استرس دارم،ازتون میخام برام دعا کنید چون ارشد همه زندگیه منه................

سلام نسیم جونم تورو اینجا دیدم جا خوردم عزیزم ناراحت نباش انشا الله خدا جواب زحمتت میده.منم "ن" هم اتاقی قدیمی
۱
۰
ارسال: #۱۱۴
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ)Marcel نوشته شده توسط:  دیشب خواب دیدم ۳ شبکه و امنیت شدم، لعنتی خیلی واقعی بود، چه حالی میکردم واسه خودم تو خواب...
شام چی خورده بودی؟

There is no there there.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۱۵
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  اقا من نشستم حساب کردم دیدم پولی که برای شیرینی قبولی باید بدم نجومی میشه!

چه خوب که این همه از قبولی مطمئنین و بفکر شیرینی دادنشین... Sad

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۱۶
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  اقا من نشستم حساب کردم دیدم پولی که برای شیرینی قبولی باید بدم نجومی میشه! لامصبا از ابدارچی دانشگاه تا رئیس من رو میبینن ازم شیرینی میخوان!!!!‌ انگار تنها امید دانشگاه منم :دی اقا یه گل ریزان بزارین کمکم کنید !!! میگن بهت مدارک نمیدیم برای ثبت نام تا شیرینی ندی!!! مسئولین رسیدگی کنن !!! :-(

آبنبات هم جزء شیرینی حساب میشه...
Smile

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , x86 , TnT
ارسال: #۱۱۷
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ
ملت تو خواب چی میبینن ، ما تو خواب چی میبینیم، ....

دیشت خواب دیدم که رفتم بانک شهریه ی دانشگاهمو بریزیم بعد شماره ی من فکر کنم ۱۲ بود ... خلاصه شنیدم که میگه : " شماره ی ۱۴ به باجه ی فلان...." بعد شمارمو نگاه کردم دیدم شمارم ۱۲ست . خلاصه بلند شدم رفتم با کلی خواهش تمنا متصدی کار ما رو انجام داد....

امروز رفتم بانک که شهریمو بریزم... شمارم ۱۴۳ بود... بعد شنیدم که میگه :" شماره ی ۱۴۳ به باجه ی یک " همین که رفتم سر با جه ی ۱ متصدی بلند شد رفت دنبال یه کاری... خلاصه انقدر لفت داد که شنیدم میگه " شماره ی ۱۴۴ به باجه ی ۲ "... بعد از چند دقیقه که متصدی برگشت کار شماره ی ۱۴۴ که کنار من بود راه افتاده بود ولی من هنوز منتظر بودم.... در واقع کار من با همون ۲ تا اختلافی که تو خواب دیده بودم راه افتاد (بعضی خواب ها زود تعبیر میشن)
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Marcel , Breeze , neda_Network , Mänu , reyhaneh64 , sir_ams , shima_24 , Mohammad-A
ارسال: #۱۱۸
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  اقا من نشستم حساب کردم دیدم پولی که برای شیرینی قبولی باید بدم نجومی میشه! لامصبا از ابدارچی دانشگاه تا رئیس من رو میبینن ازم شیرینی میخوان!!!!‌ انگار تنها امید دانشگاه منم :دی اقا یه گل ریزان بزارین کمکم کنید !!! میگن بهت مدارک نمیدیم برای ثبت نام تا شیرینی ندی!!! مسئولین رسیدگی کنن !!! :-(
افای رتبه ۱ شماره تو بده به محض اینکه جواب ارشد اومد یه ویزیت بگیرم که بیایم شماه رو زیارت کنبم ودرضمن یادنت نره که کارنامه ات رو در مانشت بزاری ببینم چکار کردی
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , TnT , neda_Network , IT.setareh91 , Nima Masghadi
ارسال: #۱۱۹
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ب.ظ
من دیشب خواب ندیدم!!!!!

به کمند خود که صید دل عاشقان مسکین

بنواز از آن اسیری برهان از این رهایی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۱۲۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ ب.ظ
پس چرا ما خواب نمیبینیم !!!

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۵۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۷۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۱۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۵۰۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۵,۱۷۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۵۴۲ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close