زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد ۹۳ - گرایش معماری

ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ، توسط s.sharif.)
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
با سلام خدمت دوستان عزیزم
لطفا ازهمه ی دوستانی که تجربیاتی در این زمینه ها دارن راهنمایی کنن با توجه به اینکه داریم به ایام نمایشگاه کتاب هم نزدیک میشیم بخصوص ازدوستانی که در ارشد سال قبل شرکت کردن و نتیجه خوبی انشالله قرار بگیرن و قبولی های قبلی لطفا راهنمایی کنن ممنون (لطفا بهترین ها را اشاره کنید)

۱-منابع دروس الکترونیک دیجیتال و vlsi ,مدار الکتریکی و انتقال داده(لطفا کتاب های تستی اشاره گردد که مفاهیم درس را هم پوشش بدهد وخوانندگان (یعنی شما عزیزان )در کنکور درصد خوبی را توانسته اید کسب کنید

۲-کدام موسسه را برای ازمون ازمایشی گرایش معماری پیشنهاد میکنید

۳-لطفا در مورد اینکه کدام مباحث از ذروس مشترک و اختصاصی گرایش معماری را باهم در یکروز درسی بگنجانیم راهنمایی کنید

۴- در مورد دروس مشترک ریاضیات وزبان مطلبی مد نظرتون هست که میتونه کمک کنه لطفاراهنمایی کنید

۵- در مورد خواندن گروهی نظرتون و برنامتون را ذکرکنید

از تو فقط حرکت و از خدا، آنچه میخواهی و برکت ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۳۶ ق.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
طبق تحقیقاتی که انجام دادم کتاب راهیان ارشد برای انتقال
و الکترونیک صاحب الزمانی وکتاب دکتر اردشیر

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sharif
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ب.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
منم یه سری تحقیقاتی که کردم برای الکترونیک دیجیتال و vlsi راهیان وصاحب الزمانی را گفته بودند و مدار پارسه وانتقال داده راهیان اما ایا ااینا کافی هستن و پوشش میدن؟

۰
۰
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ ب.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
تعداد شرکت کننده های رشته ما خیلی کم هستن برای همین نظرات محدودا و نمیشه نتیجه گیری درستی کرد
من الکترونیک راهیان رو خوندم کتاب خوبی هست اما قبلش حتما باید منبع بخوتی این کتاب برای جمع بندی خوبه ولی اصلا کامل نیست vlsiراهیان اصلا مناسب نیست پارسه هم بد نیست

یکی دو نفر کتاب الکترونیک دکتر اردشیر خونده بودن از انتشارات علوم رایانه خیلی راضی بودن اما کامل نیست که قرار چاپ جدیدش کامل بشه
نفر اول کنکور ۹۰ قراره یه کتاب تا یکی دوماه دیگه چاپ کنه که گفته خیلی کامل هست
فعلادروس تخصصی. تو برنامه ام نیست تا کتاب ها اماده بشن چون در دست چاپن

۱
۰
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۴۶ ق.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
واقعا بین این همه کاربر فقط دونفر شرکت کننده رشته
معماری برای ارشد۹۳هست؟

۱
۰
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
اقا خودتو ناراحت نکن.منم هستم.تازه واسه شروع زوده.
میشه گفت تمام کتاب های الکترونیک و vlsi رو خوندم.اما دو هفته پیش یه کتابی خریدم اسمش مدارهای مجتمع دیجیتال
هست.ترجمه M.Rabay .حالا وقت نکردم بخونمش.اما یه نگاه بهش انداختم کتاب خوبی به نظر میرسه.حداقل
مباحثش نسبت به کتابهای دیگه کاملتره.
۱
۰
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ب.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
کدوم کتابارو خوندید؟بنظرتون کدوم بهتر بوده؟
برای انتقال چی؟

۱
۰
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ ب.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
لطفا هر کسی اطلاعاتی در مورد منابع داره بگه
که بتونیم یه نتیجه ای بگیریم

۱
۰
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط s.sharif.)
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
بچه های معماری به نظرم تعدادشون کم نیست ولی فعالیتشون تو انجمن ها خیلی کمه امیدوارم سال ۹۲ (کنکور ۹۳) خیلی فعالتر بشن
در ضمن درمورد اون سوالاتی که بالا هست اگه مطلبی دارید راهنمایی کنید تا بتونیم از تجربیات همدیگه استفاده کنیم
بچه ها شما نظرتون در مورد مدار پارسه چیه ایا کافی هست برای گرایش معماری وکامله؟
شما با کدوم درسا شروع میکنید ؟ فکر میکنید کدوم درسا را نباید با هم توی یه روز خوند؟

۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ ب.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
منم معماریم ایشالا هممون امسال رتبه هامون عالی شود
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahbazi
ارسال: #۱۱
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
من مدارو حذف کردم البته با دلایلی که برای خودم دارم چون پایه ام زیاد خوب نیست تمرین زیاد میخواد و حجمش هم واقعا زیاده و بعضی از مباحثش رو واقعا نمیشه خود خوان خوند تازه تو دانشگاه هم که همه مباحث رو درس ندادن شاید فقط دو فصل اول
من مدار پارسه رو دیدم یه فصلشو هم خوندم اما نمیتونم اظهار نظر کنم در موردش
مدار فقط و فقط باید تمرین کنی که کامل مسلط بشی
برای تخصصی فعلا برنامه ای ندارم الان با شش تا درس شروع کردم دو تاریاضی و چهارتا مشترک

۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ ب.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
دوست عزیز سوالاتی که دارین، قبلا همه در فروم به دفعات جواب داده شدن. لطفا پست های موضوعات مربوط رو به دقت بخونین و بعد اگه سوالتون جواب داده نشد، به تفکیک موضوع در بخش های مشاوره، منابع(سوالات و درخواست های اعضا مربوط به هر درس)، بخش مربوط به آزمون ها و .. بپرسین.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۱۳
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط s.sharif.)
Sad ارشد ۹۳ - گرایش معماری
ما هم خیلی دوست داشتیم انجمنهای دروس گرایش معماری کامل باشنو انقدر مخاطب داشتن که بتونیم از اونا استفاده کنیم وبه خودمون زحمت این کارا ها را ندیم اگه شک دارید یه سر بهشون بزنید در ضمن اینجا بخش مشاوره ذرسی کنکوره واین مباحثی هم که مطرحه جزو این تایپیک هم قلمداد میشه من به شما به عنوان یه عضو بچه های فدیم معماری پیام دادم که راهنمایی مون کنید نه تذکر!

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.329
ارسال: #۱۴
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
شما اگه سوالاتتون رو جداگانه و در بخش مربوط به خودش و تفکیک شده بپرسید، برای بقیه هم در آینده رفرنس خواهد بود. Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
اگه کسی نباشه جواب بده چی؟

۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۰۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  درس طراحی سیستم های کم توان (low power design) ارشد معماری کامپیوتر marmar71 ۲ ۳,۴۵۹ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marmar71
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۱,۹۲۰ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم mirmahdi ۴۶ ۶۶,۰۶۵ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milad_ronaldo
  اهدای کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر معماری کامپیوتر alirezazarei28 ۱۲ ۷,۹۵۰ ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima73
  از کارشناسی نرم افزار (و یا فناوری اطلاعات) به ارشد معماری کامپیوتر MLMSecurity ۱ ۱,۹۳۴ ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
Star فروش تعدادی کتاب کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر با قیمت مناسب(شبکه کراس،معماری مدرسان..) ts_mousavi ۲ ۲,۷۶۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ts_mousavi
  سرفصل های VLSI و معماری کامپیوتر پیشرفته در کنکور دکتری معماری hardware ۰ ۲,۱۸۸ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hardware
Wink فروش کتاب معماری کامپیوتر هادی یوسفی و هوش مصنوعی راهیان ارشد خلیلی فر در تبریز Samira110 ۰ ۲,۰۷۲ ۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Samira110
  ورودی های جدید ارشد "مهندسی کامپیوتر-معماری سیستم های کامپیوتری" دانشگاه تبریز plusdeck ۱ ۲,۲۰۱ ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: plusdeck

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close