زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد ۹۳ - گرایش معماری

ارسال: #۳۱
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ب.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
فکر خوبیه.
مرسی.

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ب.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
دوستان کتاب لینز ترجمه کی بهتره ؟ حل المسائلش کدوما بگیرم ؟
کیا استارت کار را زدن یا میخوان بزنن؟

از تو فقط حرکت و از خدا، آنچه میخواهی و برکت ...
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ
ارشد ۹۳ - گرایش معماری
من ترجمه صراف زاده رو گرفتم خوبه.حل المسایل هم علی ریاحی که بر اساس ترجمه صراف زاده هست اما هنوز از کتاب حل المسایلش استفاده نکردم.
من با ویس کارگهی شروع کردم خیلی عالیه.درسته زمان بره اما برای کسانی که درسو پاس نکردن خیلی خوبه از پایه درسو شروع کرده.من فصل اولو تموم کردم فعلا دارم روتمرینا کار میکنم

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sharif

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۹۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  درس طراحی سیستم های کم توان (low power design) ارشد معماری کامپیوتر marmar71 ۲ ۳,۴۵۵ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marmar71
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۱,۹۰۸ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم mirmahdi ۴۶ ۶۶,۰۰۵ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milad_ronaldo
  اهدای کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر معماری کامپیوتر alirezazarei28 ۱۲ ۷,۹۴۴ ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima73
  از کارشناسی نرم افزار (و یا فناوری اطلاعات) به ارشد معماری کامپیوتر MLMSecurity ۱ ۱,۹۳۱ ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
Star فروش تعدادی کتاب کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر با قیمت مناسب(شبکه کراس،معماری مدرسان..) ts_mousavi ۲ ۲,۷۶۶ ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ts_mousavi
  سرفصل های VLSI و معماری کامپیوتر پیشرفته در کنکور دکتری معماری hardware ۰ ۲,۱۸۵ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hardware
Wink فروش کتاب معماری کامپیوتر هادی یوسفی و هوش مصنوعی راهیان ارشد خلیلی فر در تبریز Samira110 ۰ ۲,۰۷۱ ۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Samira110
  ورودی های جدید ارشد "مهندسی کامپیوتر-معماری سیستم های کامپیوتری" دانشگاه تبریز plusdeck ۱ ۲,۲۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: plusdeck

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close