زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر در مانشت میخواهید دوره آموزشی یا مشاوره ای بگذارید حتما" بخونید

ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ ب.ظ
اگر در مانشت میخواهید دوره آموزشی یا مشاوره ای بگذارید حتما" بخونید
از همه دوستانی که مایلند دوره آموزشی یا مشاوره کنکور یا امثالهم چه درسی ،چه کاربردی و چه در مورد کنکور ارشد یا زبان برای بقیه بگذارند و برنامه شون بصورت دوره هست یعنی یک پست نیست و مباحث مختلف داره قبلا" حتما" با مدیران مانشت مطرح و مجوزش را بگیرند.
تا در خلال دوره، اگر کسی معترض شدیا موردی پیش اومد مدیر یا مدیران در جریان موضوع و عناوین و مباحثش باشند.
اخیرا" یک موردی پیش اومده که طبق معمول دو گروه موافق و مخالف داره . من هم ندانسته در وسط ماجرا هستم و ناچار به توقف دوره تا بررسی موضوع شدم.
اینکه تا بحال تذکر نداده بودم واسه این بود که چه در مورد دروس کنکور و چه در مباحث کاربردی و غیره همیشه قبلا" اطلاع داده میشد.
میدونم که تهیه یک دوره آموزشی سخته و دوستان لطف دارند که دانش و تجربه شون را میخواهند منتقل کنند ولی حتما" هماهنگ کنند تا وقفه ای پیش نیاد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , yasermrz , Engineer , ghaderiyaser , Doctorwho , انرژی مثبت , SaMiRa.e , jahani , x86 , aahmadi83 , Amir V , sepidsal , Mohammad WR10 , fatemesoleimani , tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۷۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۴۸۷ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۳۴ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۸۲۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۵۱ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close