زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سطح سوالات مشترک مهندسی نرم‍‏‏افزار

ارسال: #۳۱
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۱۷ ب.ظ
سطح سوالات مشترک
بچه‌ها من اصلا خوب ندادم
ساختمانش خیلی گند بود من هیچی نزدم!!!!!!!!!!

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۲۰ ب.ظ
سطح سوالات مشترک
لیست hash گزینه ۴ می شد.
T(n) 1, رو تا اخر حل کردم حتی با استفاده از معادله های بازگشتی جواب های عمومی رو بدست آوردم ولی تو بر گردوندن تغییر متغیر یه جا شک کردم و سوال رو نزدم.اگر t را همون اول به توان ۲ می رسوندید رادیکال از بین می رفت.
(در کل اصلا سوال شک دار یا نمره منفی یا رو نمی زنم)

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۳۳
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۳۳ ب.ظ، توسط ف.ش.)
سطح سوالات مشترک
من به توان دو رسوندم ولی نتونستم حل کنم و نزدم!
اون ۳۰۰۳۰ چی میشد من تعداد مقسوم علیه هاشو ۱۶ در آوردم اما به هیچ گزینه ای نمیخورد!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۳۰ ب.ظ
سطح سوالات مشترک
تو سیستم عامل سوال SCAN چی میشد؟
سوال تشریحی تو معماری که در وقفه بود؟
و سوال بعدیش که شرط لازم وکافی برای سریز وتقسیم؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۳۵ ب.ظ
سطح سوالات مشترک
من بین interupt I/o , programmed I/o شک داشتم.

من زدم مقسوم علیه از نیمه مقسوم بزرگتر باشد !! سر جلسه مطمئن بودم که درسته اما الان شک کردم Sad

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۳۵ ب.ظ
سطح سوالات مشترک
من os گزینه ۴ زدم و شرط لازم هم گزینه ۱

۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط ف.ش.)
سطح سوالات مشترک
گزینه‌ها با هم فرق داشته اگه میشه بگین که چی زدین!
آخه یکیش نوشته بود بیت کم ارزش که ما با بیت پرارزش کار داریم!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۳۸ ب.ظ
سطح سوالات مشترک
فکر کنم همون درست باشه آفاق منم همون زدم

۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۳۸ ب.ظ
سطح سوالات مشترک
منم خودم osگزینه ۴ زدم
معماری من هم بین گزینه ۱و۲ شک داشتم اما ۱ زدم
سوال بعدیش گزینه ۳ زدم
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۳۹ ب.ظ
سطح سوالات مشترک
یعنی من اشتباه زدم Sad

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۴۰ ب.ظ
سطح سوالات مشترک
یا من اشتباه زدم
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: سطح سوالات مشترک
(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۰۵ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  دقیقا موافقم . پیش بینی دکتر هم درست در نیومد . طراح ساختمان امسال آقای قدسی بودند . خدا بگم .... یه دونشم نزدم. درهم سازی رو داشتم بدست می آوردم که وقت تموم شد..

این قدسی هم شورشو درآورده با اون داده ساختار .... لااقل اصطلاحاتش رو عوض نمی کنه رد گم کنه .
واقعاً؟!!! طراح سئوالات قدسی بوده؟ از کجا میدونید؟ خیلی نامرده! فکر نمیکردم اینقدر...!!!! خدایا یکی به من بگه این ساختمان داده است یا طراحی الگوریتم!!!؟ مسخره است... برام مهم نیست قدسی استاد خوبیه یا نه! ولی حداقل باید بدونه که از ۶ سئوال ساختمان باید طوری سئوال بده که حداقل بشه ۲ سئوال رو زد!!!! این چه سنجشیه؟!!!!
سطح همه‌ی سئوال های داده "خیلی سخت" بود حتی متوسط هم نداشت!!!!

(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۳۰ ب.ظ)yas67 نوشته شده توسط:  تو سیستم عامل سوال SCAN چی میشد؟
سوال تشریحی تو معماری که در وقفه بود؟
و سوال بعدیش که شرط لازم وکافی برای سریز وتقسیم؟

من سوال وقفه رو زدم Programmed I/O (ولی اصلاً مطمئن نیستم) و سوال شرط لازم و کافی برای سر ریز رو زدم ۲n تای بیشتر مقسوم باید بزرگتر از مقسوم علیه باشه! فکر کنم میشد گزینه‌ی ۴!!! (دلیلش هم اینه که یادمه توی معماری پوران نوشته بود که اگه مقسوم ۲n باشه و مقسوم علیه nتا اون موقع نیمه‌ی بالا باید بزرگتر از مقسوم علیه بشه! از همین جمله اون سئوال رو جواب دادم)

سئوال SCAN رو هم خیلی سرسری جواب دادم نمیدونم درست جواب دادم یا نه، یا میشد ۱ یا ۳ (یادم نیست کدوم گزینه رو زدم فکر کنم زدم ۱)

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: anita86 , msdn , **sara**
ارسال: #۴۳
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط mosavat.)
RE: سطح سوالات مشترک
(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۰۵ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۴۷ ب.ظ)zr2358 نوشته شده توسط:  ساختمان داده اش افتضاح بووووووووووووووووود.

دقیقا موافقم . پیش بینی دکتر هم درست در نیومد . طراح ساختمان امسال آقای قدسی بودند . خدا بگم .... یه دونشم نزدم. درهم سازی رو داشتم بدست می آوردم که وقت تموم شد..

این قدسی هم شورشو درآورده با اون داده ساختار .... لااقل اصطلاحاتش رو عوض نمی کنه رد گم کنه .

کی میگه طراح ساختان داده دکتر قدسی بوده ؟!

از کجا میدونین ؟!

چطوری مطمئنین ؟!

من که به نظرم طراح ساختمان داده امسال هدفش بیشتر اذیت کردن داوطلب‌ها بوده تا سنجش وضعیت علمیشون

سوالا به طراحی الگوریتم بیشتر شبیه بود تا به ساختمان داده ...
(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۳۵ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من بین interupt I/o , programmed I/o شک داشتم.

من زدم مقسوم علیه از نیمه مقسوم بزرگتر باشد !! سر جلسه مطمئن بودم که درسته اما الان شک کردم Sad

INTERRUPTED که فکر کنم حتما غلطه ‌، من فکرم بین گرینه های ۴ و ۱ مشغوله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: msdn
ارسال: #۴۴
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۴۶ ق.ظ، توسط shahryar.)
سطح سوالات مشترک
سوال اسکنه فکر کنم میشد.اول ۰و۷۵و۱۶و...
معماری منم PRogram IO زدم.گزینه ۱و ۴ ۱۰۰ درصد غلط هستن.(البته تو کد ۴۰۵D)!
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۰۲ ق.ظ
سطح سوالات مشترک
توی اون سواله مقسوم علیه ۳n بیت بود یا مقسوم؟!

(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۷۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۷۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۹۷ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] خلاصه درس کامپایلر و مهندسی نرم افزار baran.r ۵ ۱۰,۲۴۲ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rray
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۵۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  سطح و عمق و ارتفاع درخت remove ۵ ۱۰,۷۹۵ ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mstfvi
  بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷ taha.maten ۱۳۷ ۸۱,۰۱۶ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۹۵ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close