زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکلات مانشت در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۸۹

ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۵۷ ب.ظ
مشکلات مانشت در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۸۹
سلام
متاسفانه دیروز مانشت روز بدی رو سپری کرد. به دلیل مصرف زیاد منابع سرور به حالت تعلیق در اومد و الان هم فقط ۷۲ ساعت برای رفع مشکل و یا کوچ کردن به سرور اختصاصی فرصت داریم.
دلیل اصلی مصرف منابع مربوط می‍‏‏شه به فرستادن بیش از حد پیام های خصوصی بین کاربران. به طور موقت این قابلیت رو غیر فعال کردم که در این مدت کمی که فرصت داریم اوضاع بدتر نشه.
فکر نمی‍‏‏کردم یه زمانی مانشت این قدر بزرگ بشه که نیاز به سرور اختصاصی پیدا کنه. از طرفی فکرش رو هم نمی‍‏‏کردم که علاوه بر زمان و هزینه اندکی که در شروع مانشت پرداخت می‍‏‏کردم بخوام هزینه خیلی زیاد سرور اختصاصی رو هم عهده‍‏‏دار بشم. به ناچار در دو راهی تصمیم قرار می‍‏‏گیریم:
۱. محدود کردن مانشت تنها برای کاربرها کنونی و عدم استفاده کاربران مهمان و ... از سایت و در نتیجه کاهش مصرف منابع و بقای مانشت.
۲. خرید سرور(مجازی) اختصاصی و برداشتن محدودیت از سایت. محدودیت‍‏‏هایی از جمله پهنای باند، مصرف منابع، اندازه فایل ارسالی و الصاقی و ...

واقعاً تعداد کاربرهای سایت زیاد شده و از حد تصور خارج شده. بازدید ۳۳۰۰۰ نفری روز ۱۸ بهمن خیلی شگفت انگیز بود. مطمئناً در روزهای آینده این بازدیدها بیشتر خواهد شد. من با توجه به قرار گیری بسیاری از فایل‍‏‏های شخصی و نیز فایل‍‏‏های کلاس درسم روی سایت از جهت تعلیق سایت بسیار متضرر خواهم شد و طبیعی است که مجبور بشم بسیاری از بخش‍‏‏های انجمن رو محدود کنم.

از دوستان تقاظا دارم که پیشنهادهای خودشون رو تنها ظرف همین ۷۲ ساعت مطرح نمایند. پیشنهادهایی از طرف دوستان در گفتگوهای شخصی مطرح شد که از جمله اونها گرفتن حق اشتراک بود که من به شدت باهاش مخالف هستم. از دیگر پیشنهادات گرفتن اسپانسر بود که اینم با سیاست مانشت خیلی سازگار نیست. تنها موردی که قبلاً هم ازش استفاده کردیم سیستم هدیه بود. متاسفانه تعداد بسیار اندکی به مانشت هدیه دادن. هر چی فکر می‍‏‏کنم می‍‏‏بینم هیچ فقری بالاتر از جهل و نادانی نیست و هیچ هدیه‍‏‏ای ارزنده‍‏‏تر از دانایی و بصیرت نخواهد بود.... هیچ وقت مانشت اجباری به هدیه نداشته و نخواهد داشت. سرمایه مانشت کاربرهای خوب و با وفای اون بودن.

در هر حال: مانشت هم اکنون نیازمند یاری نارنجیتان است! (از نوع ۵ هزار تومانی به بالا)

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdieh67
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۰۵ ب.ظ
مشکلات دیروز مانشت
دکتر اگه میتونین به این تایپینگ یه نگاهی بندازین. منتظر جوابتونم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۱۳ ب.ظ
مشکلات دیروز مانشت
تورو خدا هر کار می کنید فقط هوای ما رو داشته باشید که این مشکل حداقل تا قبل از کنکور به وجود نیاد
دیروز خیلی بهم بد گذشت. نیاز به خوندن پست های قبل داشتم ولی...
این سایت این چند روز خیلی برای ما حیاتیه
یه فکری واسش بکنید.

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۱۴ ب.ظ
RE: مشکلات دیروز مانشت
این سایت فکر میکنم واقعا به همه کمک کرده باشه ... حیف هستش که بخواد نباشه ... سیستم هدیه شما چجوریه؟
من که خودم نزر مانشت کردم اگه قبول بشمBig Grin ببینیم حاجت میده یا نه...

گفتمش پیرمغان را عشق چیست ** گفت رو رو این سخن بازیچه نیست
عشق بازی کار مرد ره بود ** عاشق از قالو بلی آگه بود
خیز گر مرد رهی با ما بیا ** یک سفر تا سر زمین کربلا
معنی عشق و محبت را ببین ** تا که بگشاید در حق الیقین
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۳۸ ب.ظ
این سیستم هدیه چجوریه؟
چطوری می تونیم کمک کنیم به مانشت؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۴۶ ب.ظ
مشکلات دیروز مانشت
بچه‌ها فکر می کنم وظیفه‌ی همه‌ی ماست که به مانشت کمک کنیم.چون فکر کنم این همه چیز مفیدی که اینجا یاد گرفتیم و هیچ جای دیگه یاد نمی گرفتیم یا حداقل رایگان بهمون نمی گفتن!
دکتر اگر توضیح بدین چه طوری هست این سیستم ممنون می شیم!
یه پیشنهاد هم دارم!اگر می شه شماره کارت بدین تا اونایی که براشون اینترنتی امکان پول ریختن نیست کارت به کارت کنن!
من کارتم تجارته همیشه‌ی خدا با پرداخت الکترنیکیش مشکل دارم!!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۲۱ ب.ظ
وسط همین صفحه قسمت تبلیغات دو فیلد رو پر کنید و donate رو که بزنید به یه سامانه واریز پول وارد میشید. اونجا ثبت نام کنید و شماره کارت و ... را بدید تا به راحتی پول از حسابتون برداشت و به حساب آقای تنهایی ریخته بشه.
همین Big Grin
این میشه هدیه شما به مانشت

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۴۱ ب.ظ، توسط mahdi20.)
مشکلات دیروز مانشت
چند بار اقدام به Danate کردم ولی متاسفانه هیچ جوابی نگرفتم‌، کلا امروز شبکه شتاب با این گندی که هیئت دولت زده مشکل پیدا کرده .
دکتر اگر بخواهیم یه سرور کاملا اختصاصی که دیگه از این مشکلات پیش نیاد داشته باشیم چقدر هزینه می بره ؟

.... Loading
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۱۳ ب.ظ
مشکلات دیروز مانشت
اگه یه VPS خوب بگیریم حدود ۲۴۰۰۰۰ تومان برای یک سال. سرور اختصاصی که فعلاً نیاز نداریم. هزینه سرور که وحشتناکه و اصلاً نیازی بهش نمی‍‏‏شه.

اگه VPS بگیریم می‍‏‏تونیم برخی از سایت‍‏‏های مربوط به ارشد دیگه رو هم رایگان سرویس دهی کنیم همچنین می‍‏‏تونیم محدودیت‍‏‏های موجود برای اندازه فایل‍‏‏های الصاقی و ... رو برداریم. پهنای باند هم که خیلی خوب می‍‏‏تونه بشه.

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۱۴ ب.ظ
مشکلات دیروز مانشت
دکتر یه نظرسنجی بگذارین ببینید هر کدوم از بچه‌ها چقدر میتونه کمک کنه .

اونوقت بهتر میشه تصمیم گرفت.

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi20
ارسال: #۱۱
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۳۱ ب.ظ
مشکلات دیروز مانشت
نظر من:
میشه این ۲۴۰۰۰۰ هزار تومان را بین مانشتی هایی که مایل باشند تقسیم کرد . مانشت حدود ۳۴۰۰ نفر عضو داره که اگر فرض کنیم حداقل ۱۰۰ نفر این هزینه را تقبل کنند میشه نفری ۲۴۰۰ تومان‌، که فکر نمی کنم این مبلغ به جایی برخوره .
یه نظر سنجی هم میزاریم که ببینیم چند نفر حاضر هستند کمک کنند .

.... Loading
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۱۲ ب.ظ
من می خوام کمک کنم.
این سامان سیستم که به عنوان فروشگاه توی قسمت پرداخت زده همون مانشته؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۱۲ ب.ظ
مشکلات دیروز مانشت
من می‍‏‏خوام کاربرها رو دو دسته کنم:

۱. کاربرهای عادی: همه امکانات سایت به جز دانلود الصاقات و فرستادن پیام خصوصی

۲. کاربرهای ویژه: همه امکانات سایت بدون محدودیت دانلود و فرستادن پیام خصوصی

دو موردی که برای کاربرهای عادی حذف شده واقعاً برای مانشت دردسر ساز شده و نمی‍‏‏شه ارایه‍‏‏اشون به ۳۴۰۰ نفر داد. افرادی که خواهان چنین قابلیت‍‏‏های باشن طبیعیه که باید هزینه‍‏‏ای که به مانشت وارد می‍‏‏شه رو بپردازند. فکر می‍‏‏کنم اینطوری عدالت بین همه رعایت بشه و به خاطر دانلود و فرستادن بسیار زیاد پیغام خصوصی مشکلی برای بقیه و استفاده اونها ایجاد نمی‍‏‏شه.

می‍‏‏شه یه مبلغ هم برای ویژه شدن یه کاربر تعیین کرد که هزینه اضافی سایت کسب بشه.

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۱۸ ب.ظ
مشکلات دیروز مانشت
سامان سیستم کارگزار مانشته.

۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۲۲ ب.ظ
مشکلات دیروز مانشت
بله سامان سیستم بعدش به مانشت مبالغ رو بر می‍‏‏گردونه.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۹۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۱۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۳۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۸,۹۴۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۴۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۵۵ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۳,۱۲۷ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۵۹۵ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close