زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی غلط های کلید سنجش -IT

نظرسنجی: نظرسنجی درباره سوالات مورد اعتراض مربوط به رشته آی تی
سوال ۳۱
سوال ۳۴
سوال ۳۷
سوال ۴۳
سوال ۴۷
سوال ۴۸
سوال ۷۸
سوال ۸۴
سوال ۸۸
سوال ۹۱
[نمایش نتایج]

ارسال: #۴۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ق.ظ
RE: بررسی غلط های کلید سنجش--- دفترچه d -IT
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۹ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  ۴۸ زده ۲ من میگم ۱
۱۰۳ و ۱۰۴ و ۴۷ هم به نظر غلط میان.

تنها گزینه ای که صددرصد غلطه همون گزینه ۲ هست , بهترین گزینه همون ۱ هست حالا گزینه ۳ هم جای دفاع داره ولی ۱ اصلا !!
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: تغییرات گسترده در کلید نهایی آی تی
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  خوذت می گی هیپ نیست کلید تکراری هم وجود داره حرفت برای درج و حذف درست اما تو کاهش چون کلید تکراری است پس باید موقعیت کلید و به ما بده تا ما کلید و decrease کنیم .این درخت باید برای کاهشش اینجوری بررسی شه وگرنه اگه ۱۰ تا کلید با ارزش ۱ داشته باشیم میخوای کدمشون تغیر بدی؟؟؟؟!!که کاهشم از مرتبه log n میشه

نه خب
اگه قرار بود موقعیت رو به ما بده که دیگه حتی log n هم نمیشد
میشد (۱)o

در ضمن پس اینجوری واسه حذف هم چون کلید تکراری داریم نمیدونیم باید کدومشو حذف کنیم و باید موقعیت رو بدونیم
به هر حال بنا بر حرف شما اگه هم موقعیت باید بدونیم log n نمیشه و میشه (۱)o

این نیز بگذرد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ)zs.hoseini نوشته شده توسط:  سوال هایی که کلیدشون به نظر من غلطه:
۳۱: جواب درست داخل گزینه ها نیست جواب میشه ۳۰۱*۹فاکتوریل
۳۷:گزینه ۲ برای حذف و کاهش افزایش باید در زمان N کلید مورد نظرر پیدا بشه و فقط درج میتونه Log n باشه
۴۶: به نظر من گزینه ۳ یعنی ارزش پردازه ها درسته ولی جواب رو زده هیچ کدام، لطفا اگر کسی میدونه چرا بگه
۷۸:گزینه ۲ درسته، گزینه ۱ افزونگی داره
۸۴:گزینه ۱ درسته، به طرز تابلوئی B استنتاج میشه
۹۱: سوال کلا مشکل داره،این کدی که نوشته بن بست داره
بچه هرکس به نظرش این جوابا درست نیستن بگه،باید به یه نتیجه ای برسیم تا بتونیم اعتراض کنیم و سنجش کلیدارو تصحیح کنه

۹۱ و ۷۸ رو کاملا موافقم
۴۸ هم میگم ۱

در مورد ۳۱ کسی نظری نداره؟
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  نه خب
میشد (۱)o

در ضمن پس اینجوری واسه حذف هم چون کلید تکراری داریم نمیدونیم باید کدومشو حذف کنیم و باید موقعیت رو بدونیم

اصلا اینجوری نیست اگه شما مووقعیت و داشته باشین چون اون گره که ارزشش کمتر میشه امکان داره تو تورنمنت به اندازه ارتفاع درخت جابجا شه پس میشه logn
اصلا یکه جور دیگه
قبوله این هیپ نیست اما بعضی ویژگی های هیپ و داره ،مگه شما تو هیپ می خواستین کاهش بدین اول دفعه جستجو میکردی کلید و پیدا میکردی یا موقعیت کلید بهت داده میشد؟
اگه این درخت مرتبه کاهشش بشه n پس هیپم باید بشه n.درست هیپ نیست اما بعضی ساختار های اون و داره.در هر صورت من این بحث و اذامه نمیدم ببینیم خدا چی می خواد.
۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ)zs.hoseini نوشته شده توسط:  سوال هایی که کلیدشون به نظر من غلطه:
۳۱: جواب درست داخل گزینه ها نیست جواب میشه ۳۰۱*۹فاکتوریل
۳۷:گزینه ۲ برای حذف و کاهش افزایش باید در زمان N کلید مورد نظرر پیدا بشه و فقط درج میتونه Log n باشه
۴۶: به نظر من گزینه ۳ یعنی ارزش پردازه ها درسته ولی جواب رو زده هیچ کدام، لطفا اگر کسی میدونه چرا بگه
۷۸:گزینه ۲ درسته، گزینه ۱ افزونگی داره
۸۴:گزینه ۱ درسته، به طرز تابلوئی B استنتاج میشه
۹۱: سوال کلا مشکل داره،این کدی که نوشته بن بست داره
بچه هرکس به نظرش این جوابا درست نیستن بگه،باید به یه نتیجه ای برسیم تا بتونیم اعتراض کنیم و سنجش کلیدارو تصحیح کنه

سوال ۴۶ ، ۴ درسته

مثال نقض برای ارزش

بازه (۰ تا ۱۰) ارزش ۱۰۰

بازه (۱ تا ۳) ارزش ۷۰

بازه (۶تا ۹) ارزش ۸۰

اگه بر اساس ارزش بریم جلو باید ۱۰۰ رو انتخاب کنیم که بعدش دیگه هیچی رو نمیشه انتخاب کرد در صورتی که ارزش بیشینه ۸۰+۷۰ =۱۵۰ هست

اون سوال ۸۴ با این چیزی که سنجش انتخاب کرده باید صورت سوال این جوری بود : کدام استتنتاج نمیشه؟

اون سوال ۳۱ من خودم یه چیز دیگه در آوردم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در مورد ۳۱ واسه حالاتایی که ۳جفت و ۴ جفت کنار هم داریم شما یه اشتباهی کردی،فرمولش توی کتاب گسسته پوران هست.
مثلا واسه ۴ جفت میشه : انتخاب ۴ از ۵ ضربدر(۱۰ فاکتوریل تقسیم بر ۲ فاکتوریل)
کلا وقتی جایگشت با تکرار رو میخایم فاکتوریل تعداد کل اشیا رو توی صورت داریم، توی مخرجم مثلا اگه از یکی ۳ تا عین هم از یکی دیگه ۲ تا عین هم داشتیم، یه ۳ فاکتوریل داریم یه ۲ فاکتوریل
البته با این مدل توضیح دادنم امیدوارم فهمیده باشید :Big Grin
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  سوال ۳۷ به این دلیل میشه گزینه ۲
اولا که درخت اصلا هیپ نیست و این هیپ که طراح گفته واسه گمراه کردنه
چون برگ ها نست به هم ارایش خاصی ندارن و کلید تکراری هم وجود داره، واسه حذف و تغییر مقدار چون ابتدا باید کلید رو پیدا کنیم و مجبوریم کل درخت رو بگردیم میشه N
ولی واسه درج ابتدا در برگ درج میکنیم و مدام اونو با پدرش مقایسه میکنیم و اگر کوچکتر از پدر بود جابجا میکنیم و چون ارتفاع درخت log n هست نهایتا پیچیدگی میشهlog n

سال گذشته هم یه عده مثل شما همین حرفو میزدن
اما توی کلید نهایی ۲ سوال هوش و ۲ سوال سیستم و ۳ سوال مشترک حذف شد
همچنین یه سوال مشترک عوض شد
البته گفتن این نکته مهمه که پارسال همین چند تا سوال مبهم و یا غلط بوده که رفع شده
در واقع همون طور که خودتونم سوالای ۹۱ رو حل کردید و همچنین کلید اولیه ی پارسال که هنوزم توی سایت سنجش هست فقط چند تا سوال ایراد داشته و روی اونها اعتراض شده که از ۷ تا سوالی که من میدونم پارسال دانشگاه شریف اعتراض کرد ۶ تاش یا حذف شد یا تغییر گزینه داده شد.
مثلا سوال ۴۰ ۵۲ ۷۵ ۷۹ و یا سوال ۸۲ که حذف شدن و سوال ۶۱ که تغییر گزینه پیدا کرد و ...
ولی امسال خیلی سوالات غلطه و سازمان سنجش مجبوره نسبت به اعتراض خیل دانشجویان و اساتید دانشگاه های تهران واکنش نشون بده
خوذت می گی هیپ نیست کلید تکراری هم وجود داره حرفت برای درج و حذف درست اما تو کاهش چون کلید تکراری است پس باید موقعیت کلید و به ما بده تا ما کلید و decrease کنیم .این درخت باید برای کاهشش اینجوری بررسی شه وگرنه اگه ۱۰ تا کلید با ارزش ۱ داشته باشیم میخوای کدمشون تغیر بدی؟؟؟؟!!که کاهشم از مرتبه log n میشه

نه خب
میشد (۱)o
[/quote]

[/quote]

اصلا اینجوری نیست اگه شما مووقعیت و داشته باشین چون اون گره که ارزشش کمتر میشه امکان داره تو تورنمنت به اندازه ارتفاع درخت جابجا شه پس میشه logn
اصلا یکه جور دیگه
قبوله این هیپ نیست اما بعضی ویژگی های هیپ و داره ،مگه شما تو هیپ می خواستین کاهش بدین اول دفعه جستجو میکردی کلید و پیدا میکردی یا موقعیت کلید بهت داده میشد؟
[/quote]

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ ب.ظ)zs.hoseini نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  طبق دفترچه d
۴۷ میشه گزینه ۴
۴۸ میشه ۳
۳۷ میشه ۲
۵۰ میشه ۴
این ۴ تا سوال رو بی شک غلط زده
سوال اول گسسته هم جواب تو گزینه ها نیست

۵۰ رو درست زده میشه تشخیص کلاس ها

با ۴۸ و ۵۰ موافقم
۰
۱
ارسال: #۵۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  اصلا اینجوری نیست اگه شما مووقعیت و داشته باشین چون اون گره که ارزشش کمتر میشه امکان داره تو تورنمنت به اندازه ارتفاع درخت جابجا شه پس میشه logn
اصلا یکه جور دیگه
اگه این درخت مرتبه کاهشش بشه n پس هیپم باید بشه n.درست هیپ نیست اما بعضی ساختار های اون و داره.در هر صورت من این بحث و اذامه نمیدم ببینیم خدا چی می خواد.

اگر موقعیت رو بده( O(1نمیشه چون قراره هر گره مینیمم بچه هاش و نگه داره،پس بعد از کاهش باید به اندازه ارتفاع درخت بالا بریم و مینیمم بچه های هر گره رو دوباره براش مشخص کنیم، چون ممکنه تغییر کرده باشه
در هرصورت جواب سوال بستگی به این داره که موقعیت رو بده یا نه که من فکر میکنم نمیده.حتی اگه موقعیتم بده باز جواب ۳ میشه نه ۴ که سنجش گفته!!!
۰
۱
ارسال: #۵۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ق.ظ
تغییرات گسترده در کلید نهایی آی تی
بهتر بچه ها از سال بعد به جای ساختمانو طراحییو سیستمو و... برن علوم غریبه یاد بگیرن بهتر بیشتر به کارشون میاد سر کنکور ما
۰
۱
ارسال: #۵۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ق.ظ)zs.hoseini نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  برادر من چه حقی یارو ۴۰۰ میلیارد تومان اختلاص کرده و فرار کرده مگه من درس بخونم چقدر واسه دولت هزینه بر میداره!!!!!!تو این سرزمین واژهای به اسم حق وجود نداره .
من پارسال واسه دو تا سوال قبول نشدم
امسالم داره دوباره مثل پارسال میشه!!
عمر م مفت باختم!!
فکر میکنی فقط تو ناراحتی نه!!!اما چاره چیه؟

در مورد کنکور امسال باید بگم قضاوت در مورد عادلانه بودن یا نبودنش خیلی زوده
ببین عزیز من
من خودم زبان هیجی بارم نیست ولی خواهرم دکترای زبان داره
سوالا رو خوند و با گزینه چک کرد به خدا نزدیک به ۱۱ تاش اشتباه بود
این یعنی پاسخنامه ی اولیه امسال رو هواس و مطمئن باش گزینه ها به شدت تغییر پیدا میکنه
ولی خب در مورد سوالای هوش و سیستم باید بگم چون سوالات حذف میشن حق خیلیا از جمله من و شما ضایع شد

(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  سوال ۳۷ به این دلیل میشه گزینه ۲
اولا که درخت اصلا هیپ نیست و این هیپ که طراح گفته واسه گمراه کردنه
چون برگ ها نست به هم ارایش خاصی ندارن و کلید تکراری هم وجود داره، واسه حذف و تغییر مقدار چون ابتدا باید کلید رو پیدا کنیم و مجبوریم کل درخت رو بگردیم میشه N
ولی واسه درج ابتدا در برگ درج میکنیم و مدام اونو با پدرش مقایسه میکنیم و اگر کوچکتر از پدر بود جابجا میکنیم و چون ارتفاع درخت log n هست نهایتا پیچیدگی میشهlog n

سال گذشته هم یه عده مثل شما همین حرفو میزدن
اما توی کلید نهایی ۲ سوال هوش و ۲ سوال سیستم و ۳ سوال مشترک حذف شد
همچنین یه سوال مشترک عوض شد
البته گفتن این نکته مهمه که پارسال همین چند تا سوال مبهم و یا غلط بوده که رفع شده
در واقع همون طور که خودتونم سوالای ۹۱ رو حل کردید و همچنین کلید اولیه ی پارسال که هنوزم توی سایت سنجش هست فقط چند تا سوال ایراد داشته و روی اونها اعتراض شده که از ۷ تا سوالی که من میدونم پارسال دانشگاه شریف اعتراض کرد ۶ تاش یا حذف شد یا تغییر گزینه داده شد.
مثلا سوال ۴۰ ۵۲ ۷۵ ۷۹ و یا سوال ۸۲ که حذف شدن و سوال ۶۱ که تغییر گزینه پیدا کرد و ...
ولی امسال خیلی سوالات غلطه و سازمان سنجش مجبوره نسبت به اعتراض خیل دانشجویان و اساتید دانشگاه های تهران واکنش نشون بده
خوذت می گی هیپ نیست کلید تکراری هم وجود داره حرفت برای درج و حذف درست اما تو کاهش چون کلید تکراری است پس باید موقعیت کلید و به ما بده تا ما کلید و decrease کنیم .این درخت باید برای کاهشش اینجوری بررسی شه وگرنه اگه ۱۰ تا کلید با ارزش ۱ داشته باشیم میخوای کدمشون تغیر بدی؟؟؟؟!!که کاهشم از مرتبه log n میشه

نه خب
میشد (۱)o

(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  برادر من چه حقی یارو ۴۰۰ میلیارد تومان اختلاص کرده و فرار کرده مگه من درس بخونم چقدر واسه دولت هزینه بر میداره!!!!!!تو این سرزمین واژهای به اسم حق وجود نداره .
من پارسال واسه دو تا سوال قبول نشدم
امسالم داره دوباره مثل پارسال میشه!!
عمر م مفت باختم!!
فکر میکنی فقط تو ناراحتی نه!!!اما چاره چیه؟

در مورد کنکور امسال باید بگم قضاوت در مورد عادلانه بودن یا نبودنش خیلی زوده
ببین عزیز من
من خودم زبان هیجی بارم نیست ولی خواهرم دکترای زبان داره
سوالا رو خوند و با گزینه چک کرد به خدا نزدیک به ۱۱ تاش اشتباه بود
این یعنی پاسخنامه ی اولیه امسال رو هواس و مطمئن باش گزینه ها به شدت تغییر پیدا میکنه
ولی خب در مورد سوالای هوش و سیستم باید بگم چون سوالات حذف میشن حق خیلیا از جمله من و شما ضایع شد

(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  خوذت می گی هیپ نیست کلید تکراری هم وجود داره حرفت برای درج و حذف درست اما تو کاهش چون کلید تکراری است پس باید موقعیت کلید و به ما بده تا ما کلید و decrease کنیم .این درخت باید برای کاهشش اینجوری بررسی شه وگرنه اگه ۱۰ تا کلید با ارزش ۱ داشته باشیم میخوای کدمشون تغیر بدی؟؟؟؟!!که کاهشم از مرتبه log n میشه

نه خب
میشد (۱)o

اصلا یکه جور دیگه

اگر موقعیت رو بده( O(1نمیشه چون قراره هر گره مینیمم بچه هاش و نگه داره،پس بعد از کاهش باید به اندازه ارتفاع درخت بالا بریم و مینیمم بچه های هر گره رو دوباره براش مشخص کنیم، چون ممکنه تغییر کرده باشه
در هرصورت جواب سوال بستگی به این داره که موقعیت رو بده یا نه که من فکر میکنم نمیده.حتی اگه موقعیتم بده باز جواب ۳ میشه نه ۴ که سنجش گفته!!!
منم موافقم قطعا ۴ غلط ،کلا غلط زیاذ ذاره اما مهم اصلا حش دوست من که فکر نکنم اصلاح شه.
۰
۱
ارسال: #۵۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ق.ظ
تخصصی که غلط هاش مشخصه
اما برای مشترک، من برای سوالات زیر اعتراض مینویسم

آی تی طبق دفترچه D
۳۷/////گزینه ۳
۴۳/////گزینه ۳
۴۵////گزینه ۱(من اینو یه جایی دیده بودم، یکی از بچه ها هم گفت این سوال المپیاد بوده با همین جواب)
۴۶////گزینه ۳
۵۰///گرینه ۴
۵۴////گزینه ۴

بچه ها به نظر من خیلی راجب کلید ها بحث نکنیم، من فکر میکنم مهم اینه که یک سری سوالهای خاص تو لیست اعتراض بچه ها باشه و به چالش کشیده بشه، مطمئنا سنجش همونطور که ۲ تا سوال غلط سیستم عامل پارسال رو در کارنامه نهایی حذف کرد، سوالات هوش رو همینطور و احیانا مشترک که من اطلاعی ندارم ، امسال هم در کارنامه نهایی یقین داشته باشید که درست ترین گزینه ها اعمال میشه و اینایی که ما میگیم تا حدی نسبیه، من حتی از همین گزینه ها هم ۱۰۰ درصد یقین ندارم، اما براشون اعتراض میفرستم، چون تقاضای اینو دارم که اونو دوباره بررسی کنن و درست ترین گزینرو اعمال کنن.

دوستای خوبم براتون آرزوی صبر و آرامش تا اردیبهشت رو دارم
پیروز باشید
بنفشه
۱
۰
ارسال: #۵۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ق.ظ، توسط beniamin.)
طبق دفرچه d
سوال ۷۸ گزینه ۲ میشه , در ارث بری یک روش ساده ولی غیر مهندسی اینه که ما تمام صفات پدر رو در فرزندان کپی کنیم که با افزونگی زیاد روبرو خواهیم شد ولی بهترین راه این است که کلید اصلی پدر رو در فرزندان به عنوان کلید خارجی تعریف کنیم که فقط گرینه ۲ این کار رو کرده
۴۸- تنها گزینه ای که صددرصد غلطه همون گزینه ۲ هست , بهترین گزینه همون ۱ هست حالا گزینه ۳ هم جای دفاع داره ولی ۲ اصلا !!
۸۴- A درسته پس B and C باید درست باشه و برای اینکه درست باشه حتما باید هم B وهم C باید درست باشند پس گزینه ۱ یعنی B درسته
۸۸- معلق کردن فرایند مربوط به CPU schtuler که همان زمانبند کوتاه مدت است پس گزینه ۴ میشه
۹۱- اصلا گزینه ها رو دقت کنید با هم تناقض دارند تازه حداقل شرایط پیشرفت و انتظار محدود رو مطمئنم نقض میشه
بچه ها امسال سوالها که چرت بود کلید از اون چرت تره حتما اعتراض کنید اگه یکسری سوالها حذف بشه به نفع امون میشه
۲
۰
ارسال: #۵۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  بنده همین جا و از همین تریبون سوگند میخورم حداقل ۵ سوال مشترک تغییر گزینه خواهد یافت و ۳ سوال حذف خواهد شد.
در مورد دروس تخصصی هم حداقل ۵ سوال حذف خواهد شد
زبان که واویلا داغونه اصلا

بنده تک تک سوالای دروس مشترک رو با چند تا از اساتیدی که به قول معروف حق وتوو دارند و هر ساله باعث و بانی حدف سوالات یا تغییر گزینه هستند چک کردم.
فردا ازشون اجازه میگیرم و ایمیل تک تکشون رو میذارم همین جا.
طبق دفترچه d
سوال ۳۷(گزینه صحیح ۲) و
سوال ۴۳ (گزینه صحیح ۲) و
سوال ۴۵ (گزینه صحیح ۱) و
سوال ۴۷ (گزینه صحیح ۴) و
سوال ۴۸ (گزینه صحیح ۳)
تغییر گزینه خواهند یافت.

سوال ۳۱(گزینه درست وجود ندارد) و
سوال ۳۵(گزینه درست وجود ندارد) و
سوال ۵۵(دو گزینه ای است)
حذف خواهند شد

در مورد سوالات دروس تخصصی هم که دیگه عیان است.
هر کی هم در مورد این تغییرات اعتراض داره با دلیل و مدرک و کاملا علمی اعتراضش رو بیان کنه

سوال ۳۷ گزینه ۳ به نظرم درسته یعنی ۲ تا از موارد lg n میشه
درج :وقتی یک عنصر رو به برگ اضافه میکنیم موظفیم اونو با برادرش مقایسه کنیم اگر کوچکتر بود باید به عنوان عنصر پدر در سطح بالا درج کنیم.دوباره این عنصر که حالا یک سطح بالاتر رفته باید با برادرش در همون سطح مقایسه بشه و...":در هر سطح یک مقایسه"،خب پس به اندازه ارتفاع(سطوح)ما باید مقاسه انجام بدیم پس میشه lg n
کاهش مقدار یک عنصر:وقتی یکی از برگها رو کاهش دادیم شاید مقداری کمتر از برادرش بشه در نتیجه اون به عنوان پدر این دو انتخاب میشه و مثل درج باید سطح به سطح در صورت تغییر مقایسه انجام بدیم":در هر سطح یک مقایسه" پس میشه lg n

۰
ارسال: #۵۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ق.ظ
RE: بررسی غلط های کلید سنجش -IT
[quote='banafsheh68' pid='164856' dateline='1361223031']
تخصصی که غلط هاش مشخصه
اما برای مشترک، من برای سوالات زیر اعتراض مینویسم

آی تی طبق دفترچه D
۳۷/////گزینه ۳
۴۳/////گزینه ۳
۴۵////گزینه ۱(من اینو یه جایی دیده بودم، یکی از بچه ها هم گفت این سوال المپیاد بوده با همین جواب)
۴۶////گزینه ۳
۵۰///گرینه ۴
۵۴////گزینه ۴

بچه ها به نظر من خیلی راجب کلید ها بحث نکنیم، من فکر میکنم مهم اینه که یک سری سوالهای خاص تو لیست اعتراض بچه ها باشه و به چالش کشیده بشه، مطمئنا سنجش همونطور که ۲ تا سوال غلط سیستم عامل پارسال رو در کارنامه نهایی حذف کرد، سوالات هوش رو همینطور و احیانا مشترک که من اطلاعی ندارم ، امسال هم در کارنامه نهایی یقین داشته باشید که درست ترین گزینه ها اعمال میشه و اینایی که ما میگیم تا حدی نسبیه، من حتی از همین گزینه ها هم ۱۰۰ درصد یقین ندارم، اما براشون اعتراض میفرستم، چون تقاضای اینو دارم که اونو دوباره بررسی کنن و درست ترین گزینرو اعمال کنن.

دوستای خوبم براتون آرزوی صبر و آرامش تا اردیبهشت رو دارم
پیروز باشید
بنفشه

دوست عزیز سوال ۴۳ گزینه ۱میشه در مورد گزینه۳ دقت کنید که شما بار اول که bfs بزنید گراف تبدیل به درخت میشه ,درخت هم که دور نداره پس nبار bfs قطعا نیاز نیست , همون بار اول الگوریتم وقتی به گره خاکستری برخورد کنه در اصل دور رو تشخیص داده
در مورد ۵۰ موافقم گرینه۱ حتما مربوط به شی گرائیه
۰
۰
ارسال: #۵۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ق.ظ)ساجده_سادات نوشته شده توسط:  سوال ۳۷ گزینه ۳ به نظرم درسته یعنی ۲ تا از موارد lg n میشه
درج :وقتی یک عنصر رو به برگ اضافه میکنیم موظفیم اونو با برادرش مقایسه کنیم اگر کوچکتر بود باید به عنوان عنصر پدر در سطح بالا درج کنیم.دوباره این عنصر که حالا یک سطح بالاتر رفته باید با برادرش در همون سطح مقایسه بشه و...":در هر سطح یک مقایسه"،خب پس به اندازه ارتفاع(سطوح)ما باید مقاسه انجام بدیم پس میشه lg n
کاهش مقدار یک عنصر:وقتی یکی از برگها رو کاهش دادیم شاید مقداری کمتر از برادرش بشه در نتیجه اون به عنوان پدر این دو انتخاب میشه و مثل درج باید سطح به سطح در صورت تغییر مقایسه انجام بدیم":در هر سطح یک مقایسه" پس میشه lg n

۰
۰
ارسال: #۶۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ق.ظ)ساجده_سادات نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  بنده همین جا و از همین تریبون سوگند میخورم حداقل ۵ سوال مشترک تغییر گزینه خواهد یافت و ۳ سوال حذف خواهد شد.
در مورد دروس تخصصی هم حداقل ۵ سوال حذف خواهد شد
زبان که واویلا داغونه اصلا

بنده تک تک سوالای دروس مشترک رو با چند تا از اساتیدی که به قول معروف حق وتوو دارند و هر ساله باعث و بانی حدف سوالات یا تغییر گزینه هستند چک کردم.
فردا ازشون اجازه میگیرم و ایمیل تک تکشون رو میذارم همین جا.
طبق دفترچه d
سوال ۳۷(گزینه صحیح ۲) و
سوال ۴۳ (گزینه صحیح ۲) و
سوال ۴۵ (گزینه صحیح ۱) و
سوال ۴۷ (گزینه صحیح ۴) و
سوال ۴۸ (گزینه صحیح ۳)
تغییر گزینه خواهند یافت.

سوال ۳۱(گزینه درست وجود ندارد) و
سوال ۳۵(گزینه درست وجود ندارد) و
سوال ۵۵(دو گزینه ای است)
حذف خواهند شد

در مورد سوالات دروس تخصصی هم که دیگه عیان است.
هر کی هم در مورد این تغییرات اعتراض داره با دلیل و مدرک و کاملا علمی اعتراضش رو بیان کنه

سوال ۳۷ گزینه ۳ به نظرم درسته یعنی ۲ تا از موارد lg n میشه

اولا که چرا جتما باید یکی از برگا رو کاهش بدیم؟؟؟؟
دوما آقا حرف من اینه:
سوال گفته کاهش مقدار یکی از عناصر توی درخت درسته؟؟؟حالا شما چجوری میتونید بدون پیمایش کل درخت اونو پیدا کنید که بعد بخواید مقدارشو عوض کنید؟؟؟؟

این نیز بگذرد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۹۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۲۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۷۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۸۸ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۵۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۲۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۹۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close