زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات هوش مهندسی - ۹۲

ارسال: #۱۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ب.ظ، توسط mirmahdi.)
پاسخ های من به سوالات کنکور کارشناسی ارشد ۹۲ کامپیوتر
پاسخ سوال ۱۱۷:
در ابتدا فقط S رو با مقدار ۴ داریم و با ملاقات اون رئوس A و C به ترتیب با مقادیر ۲+۲=۴ و ۲+۳=۵ وارد میشن. از بین این دو به ملاقات A میریم که رئوس B و E رو به ترتیب با مقادیر ۳+۱=۴ و ۵+۱=۶ به C که قبلا تو لیستمون بود اضافه میکنه. از بین این سه راس به B که کمترین مقدار رو داره میریم و با ملاقاتش دو راس D و H به ترتیب با مقادیرن ۴+۱=۵ و ۶+۰=۶ به دو راس C و E مکه قبلا بهشون رسیده بودیم اضافه میشن. الان از بین رئوس D و C مقدار ۵ دارن که میتونیم به هرکدوم که خواستیم بریم. با رفتن به C رئوس B و G به ترتیب با مقادیر ۵+۱=۶ و ۶+۰=۶ اضافه میشن و با رفتن به D هم فقط راس G با ۵+۰=۵ اضافه میشه. و با رفتن به G با مقدار ۵ به هدف میرسیم.
در نتیجه درسته که SABDG جواب درستیه ولی با توجه به جمله آخر صورت سوال مبنی بر اولویت به رئوسی که زودتر تولید شده اند نمیتونه پاسخ صحیحی برای این سوال باشه. اما SABCDG هم درسته و تو گزینه ها هست.
پاسخ های دیگر گزینه ها به هیچ وجه نمیتونن ترتیب ملاقات الگوریتم *A باشن.

پاسخ سوال ۱۲۰:
از تمام دیگر گزینه ها میشه گزینه ۴ رو نتیجه گرفت:
یعنی در صورت درست بودن هریک از اونها گزینه ۴ درست است
اگر یک y وجود داشته باشه که برای همه X ها p(x,y)l صدق کنه پس میشه نتیجه گرفت که برای همه X ها یک y وجود داره که همون yای است که برای همه xها صدق میکرد. پس گزینه۱ ==> گزینه ۴
به همین ترتیب دیگر گزینه ها رو هم میشه استدلال کرد(اگه خواستین بگین اونا رو هم توضیح بدم)
و این یعنی گزینه ۴ از دیگر گزینه ها ضعیف تر محسوب میشه!

امیدوارم که جوابتون رو گرفته باشید
موفق باشید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۳ ب.ظ
RE: پاسخ های من به سوالات کنکور کارشناسی ارشد ۹۲ کامپیوتر
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۴ ب.ظ)mirmahdi نوشته شده توسط:  پاسخ سوال ۱۱۷:
در نتیجه درسته که SABDG جواب درستیه ولی تو گزینه ها نیومده. اما SABCDG هم درسته و تو گزینه ها هست.
خب SABDG که توی گزینه ها هستش گزینه چهار مال دفترچه B
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ
درسته که SABDG هم جواب درستیه ولی با توجه جمله آخر سوال که گفته "در شرایط مساوی به گره ای که زودتر تولید شده اولویت دهید" همون گزینه ۱ درسته.

موفق باشید
۱
۱
ارسال: #۱۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ ب.ظ)honey01 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۴ ب.ظ)mirmahdi نوشته شده توسط:  پاسخ سوال ۱۱۷:
در نتیجه درسته که SABDG جواب درستیه ولی تو گزینه ها نیومده. اما SABCDG هم درسته و تو گزینه ها هست.
خب SABDG که توی گزینه ها هستش گزینه چهار مال دفترچه B

آره من خعلی ناراحتم آخه منم sabcdg رو فکر کنم زدم اما sabdg بهتره چون کوتاه تره ولی چرا اول اینو نتیجه نگرفتم ؟؟؟؟

خیلی گیج می زدم سر جلسه !
سوال ali هم فکر می کردم درست زدم نمی دونم
ضعیف و قوی هم شاید غلط زده باشم هیچی دیگه الان مطمئن شدم قبول نمیشم Sad
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
RE: بررسی سئوالات هوش ۹۲ - گرایش هوش
سلام

من به جز تست ۱۲۰ که اصلا سر جلسه مفهومشو درک نکردم و نزدم بقیه جوابام مشابه کاربر mirmahdi هست و مطمئنم درستن.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط shabah.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)mirmahdi نوشته شده توسط:  درسته که SABDG هم جواب درستیه ولی با توجه جمله آخر سوال که گفته "در شرایط مساوی به گره ای که زودتر تولید شده اولویت دهید" همون گزینه ۱ درسته.

موفق باشید

آخه اصلا چطور میشه بعد B به C رفت راه نداره که

بله ترتیب ملاقات رو می خواد نه مسیر راه حل ظاهرا فقط به دقت عمل اهمیت دادن امسال

خم شده بر نرده‌ی مهتابی ِ خویش
سبز روی و سبز موی،
و رویای تلخ‌اش دریا است.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ ب.ظ)honey01 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  ۱۱۶ --<3
۱۱۷-->4
۱۱۸ -->4
۱۱۹-->1
۱۲۰-->3
۱۲۱-->4
شما مطمئنی از این جواب سوالات؟؟؟

نه فقط میگم من اینا را زدم ، البته ۲/۳ تاییش را مشکوکم . نظر شما چیه؟

بچه ها شما نظرتون در مورد ۱۱۷-۱۱۶-۱۲۱ چیه؟به نظرم که ۱۱۷ و ۱۲۱ غلط گفتین!!اصلا ما نداشتیم دو تا فلش!!
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ب.ظ
من فکر میکنم سوال ۱۱۷ هیچکدام از گزینه هاش درست نیست (باتوجه دقیق به صورت مسئله) وباید حذف بشه .
سوال ۱۲۱ راهم من ۱ زدم.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.اینجا سئوالات هوش رو بررسی میکنیم
این هم سئوالات

۱۱۶ گزینه ۴
۱۱۷ گزینه ۱
۱۱۸ اشتباه زدم.یه اشتباه بچه گانه کردم اعصاب مصاب ندارم ببینم کدوم درسته.
۱۱۹ گزینه ۱

در کل این چهارتا رو میشد زد.Angel
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ب.ظ
بررسی سئوالات هوش ۹۲ - گرایش هوش
بچه ها من فکر کنم سوال ۱۱۶ هر ۴ گزینش درست باشن
کسی میتونه دلیلی بیاره که یکیشون نادرسته؟؟؟؟

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط fatima1537.)
جواب ۱۲۱ رو چی زدید بچه ها؟ من ۳ زدم.چون به نظرم باید فقط جملات این عبارت باهم عطف بشن. استلزام لازم نیست

تست ۱۱۹ - گزینه الف یعنی همون s میشد (البته طبق دفترچه b ، دفترچه من c بود و جواب s توی گزینه سومش بود)
سریع بدست میومد

۱۲۰ رو کسی نظری درباره اش نداره؟

۱۱۶- ۳ به جواب نزدیکتره.درواقع جمله غلطی هست
گزینه های ۱ و ۲ شبیه تستهای سالهای گذشته است.من بین ۳ و ۴ شک داشتم که دیدم ۳ به جواب نزدیکتره
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ق.ظ
بچه ها دقت کنید..نگفته که مسیر رو میخاد..گفته گره های ملاقات (یعنی فعالیت ها)
پس میشه SABCDG

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۴ ب.ظ)mirmahdi نوشته شده توسط:  در نتیجه درسته که SABDG جواب درستیه ولی با توجه به جمله آخر صورت سوال مبنی بر اولویت به رئوسی که زودتر تولید شده اند نمیتونه پاسخ صحیحی برای این سوال باشه. اما SABCDG هم درسته و تو گزینه ها هست.
من هم ۱۱۷ رو گزینه ۴ زدم.در کل اگر به هزینه ها و مقادیر تخمینی نگاه کنیم میبینیم که تخمینها همگی کمتر از هزینه واقعی مسیر هست پس A* مسیر بهینه رو پیدا میکنه.که مسیر بهینه هم به راحتی قابل محاسبه است
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  من هم ۱۱۷ رو گزینه ۴ زدم.در کل اگر به هزینه ها و مقادیر تخمینی نگاه کنیم میبینیم که تخمینها همگی کمتر از هزینه واقعی مسیر هست پس A* مسیر بهینه رو پیدا میکنه.که مسیر بهینه هم به راحتی قابل محاسبه است
اگه منظور مسیر بهینه باشه که حرف شما درست و با چشمی هم میشه تشخیص داد ولی سوال ازمون ملاقات شده ها رو میخاد...
در هر صورت هر کسی یه نتیجه ای داشته گرفته..ایشالله جواب همه درست باشه..خخخخ

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  ولی سوال ازمون ملاقات شده ها رو میخاد...
ای وای Sad یعنی غلط بود؟ زیر کلمه"ملاقات شده" هم خط کشیده Sad

البته بسط دادن با ملاقات کردن فرق میکنه.ما وقتی بسط میدیم یه تخمینی درمورد گره میزنیم.ولی وقتی ملاقات میکنیم یعنی تصمیم گرفته ایم که به اون گره بریم و مسیرمون همون گره هست و بعد بقیه مسیر رو ادامه میدیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۳۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۲۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۲۸ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۱۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۳۸۲ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close