زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالای ساختمان داده ۹۲

ارسال: #۳۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ق.ظ
RE: بررسی سوالای ساختمان داده ۹۲

[quote='fsi2013' pid='160899' dateline='1360379196']
دوستان میشه یکی به من بگه وقتی min رو میذاریم منفی بی نهایت بعد تو دستور بعدی میگیم وقتی min>A[i] a اصن میشه عایا؟!
من نمی دونم این دستور که تو پاسکال نوشتن دقیقا تفسیرش چیه ولی وقتی کلمه به کلمه می خونمش میگه انجام اگر min>A[i] a سپس min رو عوض کن!!!!!!!!!!!
[تصویر:  iii.PNG]
اگه به جای then نوشته بود else اونوقت میشد گفت منظورش اینه وقتی شرط برقراره کاری نکن ولی وقتی شرط برقرار نباشه !!!!
اخه این الگوریتم یه برنامه ساده اس دیگ میخواد دنبال min توی ارایه n عنصری بگرده ولی نمی دونم چرا اینطوری نوشته بود اگ به جای منفی بی نهایت عدد اول رو میذاشت که دیگ اکی بود! حالت میانگین هم وقتیه که نصف داده ها عوض شن که میشه n/2 و از o(n

ظاهرا سوال ۵۲ مشکل داره! اما اگه از این اشتباه چشم پوشی کنیم جواب لگاریتم ان میشه . فایل پیوست حل یه سوال شبیه همین سوال هست که توی جزوه طراحی الگوریتم دکتر نوراله بوده.

گاهی

ایجاد تغییر و رسیدن به روز های خوب مستلزم تجربه ای تلخ است
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ق.ظ
ببینید این سوالات قدسی هستش من چشم بسته زدم جز سوال ۴۷ که فک کنم ۲۰۰ می شد که نزدم و لی بقیه از کتاب قدسی اومده و کلیدها اونجاست و می تونم بگم منبع جدید سال بعده من اصلا ۱ ثانیه تست ساختمان را زدم انشالله موفق باشید و پیروز
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes
ارسال: #۳۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ق.ظ)masoud.bala نوشته شده توسط:  ببینید این سوالات قدسی هستش من چشم بسته زدم جز سوال ۴۷ که فک کنم ۲۰۰ می شد که نزدم و لی بقیه از کتاب قدسی اومده و کلیدها اونجاست و می تونم بگم منبع جدید سال بعده من اصلا ۱ ثانیه تست ساختمان را زدم انشالله موفق باشید و پیروز

دوست عزیز،شما که از جوابات مطمعنی بگو تا ما هم با جوابای خودمون چک کنیم
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط somaye_tex.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)sy_NBA نوشته شده توسط:  
نقل قول: ۴۷ : ۲۰۰ دقیقا تو نمونه سوالات ماهان آمده بود
۴۸: nk
۴۹: می توان - میتوان
۵۰ : n
۵۱ : اصلا هشینگ رونخونده بودم
۵۲: فکر کنم log n رو زدم یا شاید n یادم نمیاد ولی بیشتر فکر کنم log n رو زدم

۴۸ من درختش رو بررسی کردم شد nk log4 (n*k)
۴۹ دومی رو چه جوری میتونی؟
۵۰ من n زدم اما فکر کنم nk میشد. اثباتی برای n داری؟
۵۲ چرا log n?
سوال ۵۰ منم فکر کنم n میشه آخه من یه سوال تو تمرینای سوالات clrs دیده بودم که گفته بود حالا بازه اعداد ۰تا n^2-1 که مرتبشو داده بود از مرتبه o(n) من رو همین اساس زدم د نمیدونم حالا چی میشه

اینم جوابای من:

طبق دفترچه ای که دوستان زحمت کشیدن و گذاشتن. Smile

۴۷- ۴ (۲۰۰)

۴۸- ۴ (nk lg nk) اینو یه کم شک کردم. احتمال میدم بشه (teta (nk

۵۰- ۳ (nk)

۵۲- ۱ (lg n) توضیح: اینکه گفتن هیچ عنصری از مینیمم کوچکتر نیست کلاً درسته. ولی از اونجایی که صفر نداشت منم اینو زدم!
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ق.ظ)makhoola نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من فکر میکنم تست شماره ۵۰ همون n بشه چون تعداد اعداد مهمه که n تا هستن و بهترین راه هم radix sort هستش که از مرتبه n هست
سوال سرشکن هم مطمئن نیستم که از مرتبه ۱ باشه

مرتبه ای که شما میگید واسه وقتیه که بازه از ۰ تا n2-1 باشه نه nk-1،به نظر من یکی از بچه های ارشد بیاد حل کنه خیالمونو راحت کنه
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ
عنوان این تاپیک هست: بررسی سوالای ساختمان داده ۹۲
معلوم نیست آیتی هست یا مهندسی کامپیوتر
--
لطفا ساختمان داده ی نرم افزار رو اینجا بررسی کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

--
بقیه هم امیدوارم مدیر بخش انتقال بده

ما می توانیمBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۲۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۳۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۹۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۶۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۹۸ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۷۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۳۸ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۳۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۱۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۵۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close