زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۷۶۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ق.ظ، توسط soha2009.)
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  بچه ها من خیلی ناراحتم خیلی برنامه ها واسه بعد کنکور داشتم،میخواستم برنامه نویسیمو قوی کنم و...اما الان دل و دماغ هیچ کاریو ندارم،هر کاری میکنم نمیتونم جلو ناراحتیمو بگیرم،فقط اشکام سرازیره اینجوری پیش برم کور میشم،کاش میتونستم با صدای بلند گریه کنم اما مجبورم تو تنهایی گریه کنم که سوال جواب پس ندم،من سال دوم بود شرکت میکردم خوندم اما واقعا نمیدونم چرا اینجوری شد؟؟؟؟؟؟یه هفته قبل کنکور مریض شدم،روزه کنکور با مسکن رفتم سر جلسه از شدت معده درد و سردرد داشتم میمردم،نمیخوام بهانه بیارم،چون واقعا تلاش کردم سوالاش خیلی بد بود اما اگه حالم خوب بود کنکورمو بهتر میدادم اما چرا خدا بهم کمک نکرد؟؟؟افسرده شدم...

مهتاب جان، شرایط من هم مثل شما، حتی بدتر از شماست. من سال سوم بود کنکور می دادم. سال اول با حدود یک ماه و نیم خوندن شبکه ۵۰۰ و تجارت ۷۰۰ آوردم ،اما مجازی شیراز آوردم ، حتی ثبت نام هم کردم اما دلم رضایت نمی داد از مجازی بدم میومد انصراف دادم . گفتم تلاشمو بیشتر میکنم وقت بیشتری باید بذارم سال دیگه حتما یه رتبه خوب میارم. پارسال شرکت کردم ،بخاطر کارهای انصراف و اینا از آبان شروع کردم؛ چون خونده بودم سر جلسه حرصم از سوالایی که شک داشتم یا نمی دونستم درمیوومد ومی زدم اینجوری نمره منفیام زیاد شد سرآخر رتبه م دوبرابر سال قبلش شد! باورم نمیشد. تا چند مدت شوکه بودم اما دیدم دست رو دست گذاشتن فایده نداره و نمی خواستم تسلیم بشم برای همین امسال قبل از مهر شروع کردم و با خودم قرار گذاشتم همه تلاشمو بکنم . و تا جاییکه می تونستم هم تلاشمو کردم ، اما قبل از امتحان حس بدی داشتم ، احساس میکردم هر چقد خوندم تازه رسیدم به کنکور پارسال و امسال هم اگه بخوان سوالای صد من یه غاز جدید طرح کنن من باید چیکار کنم. اما به هر زحمتی بود هفته بسیار پراسترس رو پشت سر گذاشتم تا کنکور. باورت نمیشه سر امتحان فقط میخواستم بشینم گریه کنم . سوالا رو یکی یکی رد میکردم و میدیدم نمی تونم حل کنم ، تمرکزمو از دست داده بودم ، شب هم از استرس کم و بد خوابیده بودم ، خوابم میومد. حتی رو چیزایی که بلد بودمم نمی تونستم تمرکز کنم هر سوالو باید چندبار میخوندم چندبار چندبار حل میکردم از بی تمرکزی. از ترس نمره منفی کلی سوال بین دو گزینه شک داشتم نمی زدم . یعنی وضعی بود که فقط میخواستم سرمو بکوبم به میز و زار بزنم و بگم آخه چرا؟ چرا این کارو با آینده و ۳ سال عمر گذشته آدم می کنید؟ پس خونده و نخونده چه فرقی با هم دارن؟ یعنی من عمرمو از سر راه آوردم که شما بی صفت ها دارین بهترین سالهای زندگی آدمو به گند میکشین و از این جور حس های مزخرف . بعد از امتحان هم اصلا باورم نمیشد و راستشو بخوای هنوزم باورم نمیشه که من کنکور دادم و اینجوری کنکور دادم . کلی برنامه داشتم ، کلی کار میخواستم انجام بدم بعد از کنکور . اما الان حس میکنم از تو خالی شدم، و بدیش اینه که یقه هیچکسو نمیشه گرفت .
راستش را بخواهی ما دلمان بدجوری گرفته و یه سوال بی جواب توی مغزمان و یه بغض نشکسته توی گلویمان گیر کرده. اما این به این معنی نیست که میگذاریم امثال طراح های عقده ای سازمان سنجش به خودشان اجازه بدهند که هر گندی دوست داشتند به آینده ما بزنند. ما مسیرمان را تغییر می دهیم و از راه دیگری به آرزوهای خود میرسیم. این عقده ای ها بمانند با انبوه عقده های بازنشده شان. آنقدر سوال عقده ای وار بدهید تا جانتان درآید، ما که حسابمان را جدا کرده ایم...

میخوام آزاد ثبت نام کنم، اما فقط جای نزدیک قزوین تجارت و شبکه داره ، منم میخوام تهران باشه ، واسه همین باید بین هوش و نرم افزار یکیو انتخاب کنم ، هوش هم فقط علوم تحقیقاته! نرم افزار همه جا! کمک میخوام ، بنظر دوستان کدومو شرکت کنم بهتره . هوش ریسکش بالاست یعنی با این اوصاف؟! والا ما دیدیم آزاد نخونده قبول میشن ، اما میگیم نکنه به ما که برسه آسمون بتپه!
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , mahsa_a3moon , xani , saaraa , shima506
ارسال: #۷۶۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ق.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ق.ظ)amin_essi نوشته شده توسط:  مهتی منم دور همه چیو خط کشیدم Big Grin هر چی خدا خواست یا ۵۷۱ میشیم سهمیه بندی میکنن قبول نمیشیم یا ۴۵۷۱ میشیم قبول میشیم هیچی معلوم نیس میدونی که......
آره امین جوون.... توکل بخدا....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۶۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ق.ظ
اقا این کلید اشتباه زیاد داره نگران نشید، هم تو معماری هم OS هم مهندسی نرم افزار
یه سوالاه os که کلا اشتباه اونی که ماله ناحیه بحرانیه که باید حذف شه.
با توجه به این وضعیت امسال ۴۰% مشترک اندازه ی ۵۰% سالای قبل ارزش داره
۱
۰
ارسال: #۷۶۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ق.ظ
RE: یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  بچه ها خدا رو شگر کنید که سخت اومده بود چون به راستی جند سالی بود داشتن گند ای تی رو میزدند. از ذشته علوم. نرم افزار .صنایع .ریاضی .برق ....... هرجی رو میدید ی میومد ا ی تی شرکت میکرد وو جون سوالات راحت بودند قبول میشوند .سنجش به این خاطر سوالات رو سخت کرد که همه نتونن جواب بدن کسانی میتونستن جواب بدن که قول بودند
پس برید شادی کنید که دیگر از رشته دیگه کسی نیاید ای تی رو به گند بکشی
با ارزوی توفیق

با حرفات تا حدودی موافقم البته بقیه رشته ها بعید بدونم بتونم خودشونو به کامپیوتری ها برسونن
۰
۰
ارسال: #۷۷۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

صرفا جهت دیده شدن دوباره.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱
۰
ارسال: #۷۷۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ق.ظ، توسط yarandish.)
دوستان عزیز،حتی کلیدای سنجشم اگه بیاد باز در کارنامه درصدها با درصدای تخمینی شما متفاوت میشه (تجربیات سال پیش خودم و دیگران دوستان مانشتی) ، پس اینقدر خودتونو حرص ندید .
مثه من، تا زمان اعلام نتایج امیدوار باشید ،مثبت فکر کنید ،میدونم سخته اما ممکنه.
من که از بعد کنکور دارم به کارهای دیگم میرسم ، تلاشمو کردم دیگه هرچی الله بخواد .

«خدایا به هر خیری از جانبت سخت نیازمندم»

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۷۷۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ق.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  من باکلید مدرسان
زبان ۶
مشترک ۲۵
مشترک تخصصی۴۸
معماری ۲۷
تخمین زده برام ۷۱۸
حیف اونهمه زحمتSad

یا خدا بنظرم رتبه ات خیلی باید بهتر از این بشه،پس فاتحه من خونده ست

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۷۷۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ق.ظ
با بالایی موافقم !
بچه ها رنج مجازی تا چنده ؟

سلام بر شهر خودم قزوین Smile)

۲
۰
ارسال: #۷۷۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ق.ظ، توسط ech000.)
(۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  سوالاش خوب بود و به نظر من آسون بود.
اقا از سر میز خونه اسون بود بیا بشین سر کنکور ببین چطوریه!
گسسته و شبکه که از سالای قبل خیلی سختتر بود
معماری مدیرت ۱۵ تا سوال اضافه داشتن نسبت به سالای قبل وقت همون بود!
OS که یه سواله اشتباه داشت و یه سواله تقریبا اشتباه
مهندسی نرم یه سواله اشتباه داشت
با توجه به این شرایط اگه مسال کنکور می دادی رتبت اینی نبود که الان داشتی برو خدارو شکر کن که ۹۱ کنکور دادی!

کنکور کامپیوترم که ۴ تا اشتباه داشت من نمی دونم این طراحای محترم خجالت نمی کشن
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , Mohammad-A
ارسال: #۷۷۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط redarmy.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  زمان کم بود با اون سوالات سخت .کلید مدرسان هم خیلی با جوابای من متفاوت بود.نمیدونم تکلیف زحمات من چی میشه. اززندگیم کارم خانوادم گذشتم تا به آرزوم برسم...
من واقعا تمام زحمتمو کشیدم .نمیدونم...
حالا باید تا شهریور بشینیم سخت منتظر

منم احساس میکنم کلید مدرسان مشکل داره ، چندتا غلط تابلو داره! فکرکنم بیست و نهم کلید اولیه خوده سنجش میاد ، اینجوری که از شواهد برمیاد کلا میانگین درصدا امسال پایینتره و نمیتونه مثل سال های قبل باشه.
۰
۰
ارسال: #۷۷۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ)majid_22 نوشته شده توسط:  ای خدا!!با این کلید آیتی مشترک ۱۳%!!
تخصصی ۲۲%!!
درکل خداحافظ امیدواری!
خوش به حال کسایی که نخوندن و نزدن!!
منم تو همین مایه‌هام.

خداحافظ امیدواری، خداحافظ تهران، سلام قزوین.

چه جالب
پس برای شما ها هم بد شده؟ فک کردم فقط خودم درصدام افتضاحه
میخواستم برای فراگیر پیام نور ثبت نام کنم
۰
۰
ارسال: #۷۷۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ ق.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ق.ظ)ehsan007 نوشته شده توسط:  بابا بیــــــــــــــــــــــــــــــــــاین یه شکایت نامه تنطیم کنیم بفرستیم تهران ....سازمان سنجش ......................... اینا دیگه گندس رو در آووردن!!!!!!!!!!!! واقعا کههههههههههههههههههههههههههههههههه

اینجا سوید نیست
۱
۰
ارسال: #۷۷۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ب.ظ
من هم با مدرسان چک کردم:
زبان:۲۴/۴۴
مشترک:۱۵
مدیریت:۷
تخصصی مشترک:۳
معماری:۰
رتبه ۱۱۰۰
۰
۰
ارسال: #۷۷۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ب.ظ
واقعا خدا لعنتشون کنه.شبی نیست که من تو خواب نبینم سر جلسه ام و دارم سوالا رو هی حل میکنم ، هی حل میکنم و به جواب نمیرسم .این کنکور کابوسی شده واسه هممون .
این همه زحمت این همه سختی آخرش این میشه که درصدات بشه زیر ۱۰/من پارسال که لای کتابامو باز نکرده بودم درصدام خیلی بالاتر از امسالی بود که این همه واسش وقت گذاشتم ، زحمت کشیدم و جون کندم تا همه رو یاد گرفتم
وقتی یاد اون همه سختی میفتم بغض خفم میکنه .دیگه به همه چیز شک کردم . Sad

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , IT.setareh91 , avril22 , Mänu , ansarirobo , neda_Network
ارسال: #۷۸۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ)maneshth نوشته شده توسط:  پاسخنامه مدرسان شریف ۱۰۰۰% غلطه
به هیچ عنوان روش حساب نکنید
من تافل زبان انگلیسی دارم تستای زبانشو خیلی غلط جواب داده
من تمام امتحانات سالهای قبل و پارسه و سنجشو زدم که نزدیک به ۱۰۰ تست گرامر میشه. تنها یک تست گرامر رو اشتباه زدم. چطور اینجا شد ۳تا از ۵تا؟
سوالای درک مطلبم که غلطه فاحش داره

واقعا..؟
خدا از دهنتون بشنوه ، من کلا وقت کردم ۳ تا گرامر بزنم، که طبق پاسخنامه مدرسان ۳ تاش هم غلط شد...Confused
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeid1389

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۴۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۴۹۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۰۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۹۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close