زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۷۰۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  ولی اینجور که شما میگید و خودم دیدم فک کنم ساله دیگم وقت تلف کردنه !!!
کلا بیخیال شم Sad
شما جه راحت با حرف این و اون نظرتون رو عوض میکنین....

نه فقط با حرف بچه ها !! گفتم که تو اون درسایی هم که خوب بودم چیزی نشد !!!
شایدم الان زوده واسه تصمیم گیری ! که سال دیگه چکار منم !
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۰۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ ب.ظ
من که اصن جرئت نمیکنم برم سراغ پاسخنامه ... به همین برکت قسم ....Undecided

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , shima_24 , xani
ارسال: #۷۰۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۰ ب.ظ
هر کی رفت پاسخ نامه رو دید بگه ۸۸ رو چند زده . من که چشام در اومد از بس کیفیت اسکن افتضاحه

اگه زده ۴ که ۱۰۰ درصد غلط زده چون وظیفه زمان بند میان مدت که میشه گزینه ۳
۰
۰
ارسال: #۷۰۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ، توسط Helmaa.)
۷۸،۵۰،۸۸،۳۸ و ۹۱!!!!
۳۸ رو زیاد مطمئن نیستم چون بعد امتحان چک نکردم سوالارو.

(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ ب.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  هر کی رفت پاسخ نامه رو دید بگه ۸۸ رو چند زده . من که چشام در اومد از بس کیفیت اسکن افتضاحه

اگه زده ۴ که ۱۰۰ درصد غلط زده چون وظیفه زمان بند میان مدت که میشه گزینه ۳

۴ زده اگر اشتباه نکنم.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۷۱۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ ب.ظ
من خودم ۳۸ ، ۳ تا گزینه رو براش مثال نقض اوردم . حداکثر یکی از اینا آرایه رو مرتب کنه . به نظرم همون گزینه ۱ بشه !! بازم مطمئن نیستم
۰
۰
ارسال: #۷۱۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ب.ظ)majid_22 نوشته شده توسط:  ۸Operation شما چیکا کردین؟ خیلی خونسردی خوش بحالت
مجید جان من امیدم روی ساختمان و طراحی بالای ۷۰-۸۰ بود!تو پارسه جفت این درسا رو بالای ۸۰ میزدم !اما پاسخهام اینقده بد شه که انرژی ای نمونده حساب کنم یا برم سوال رو بررسی کنم که ببینم کلید اشتباهه یا نه!خونسردی من هم به خاطر امید به لطف خداست و لاغیر!
وگرنه درصدای من از شما دوستان پایین تر نباشه فک نکنم بالاتر باشه!آخه نصف زده هام غلط شده!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۱۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۹ ب.ظ
دوستان چرا اینقد عجله دارین اخه مدرسان شریف اینقد مورد اطمینانه؟!!
مدرسان یه کتاب بانک سوال من ازش گرفتم فقط اگر اسم روی جلدش رو اشتباه کرده بود دیگه اشتباههاتش تکمیل میشد.

بعدم اگه سوال سخت باشه برا همه سخته کسایی که آزمونای آزمایشی شرکت کردن دیدن که بعضی آزمونا با درصدای خیلی پایین تراز عالی اوردن.
سوال سخت باور کنین خوبه البته نه غیر استاندارد.ولی وجود سوال اشتباه یعنی دقیقا شانسی قبول شدن.

شما که این همه وقت صبر کردین بازم صبر کنین ببینین خود سازمان سنجش چی کلید میده. اون معیاره نه این موسسات.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , Mänu , Amir V , IT.setareh91 , avril22 , elham joon
ارسال: #۷۱۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  دوستان چرا اینقد عجله دارین اخه مدرسان شریف اینقد مورد اطمینانه؟!!
مدرسان یه کتاب بانک سوال من ازش گرفتم فقط اگر اسم روی جلدش رو اشتباه کرده بود دیگه اشتباههاتش تکمیل میشد.

بعدم اگه سوال سخت باشه برا همه سخته کسایی که آزمونای آزمایشی شرکت کردن دیدن که بعضی آزمونا با درصدای خیلی پایین تراز عالی اوردن.
سوال سخت باور کنین خوبه البته نه غیر استاندارد.ولی وجود سوال اشتباه یعنی دقیقا شانسی قبول شدن.

شما که این همه وقت صبر کردین بازم صبر کنین ببینین خود سازمان سنجش چی کلید میده. اون معیاره نه این موسسات.

دوست عزیز ن قبول دارم که امتحان تا حدی سخت باشه خوبه ولی نه این جور!!

این جور که امسال امتحان گرفتن درصد افراد به هم خیلی نزدیک میشه و شاید ۵ درصد کلی آدمو بالا پایین کنه

منتظرم ببینم چند تا سوالو سنجش میگه غلطه ، اگه بگه هیچی سرمو می کوبم تو دیوار (چاره ای ندارم :دی)
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , Mänu , Engineer , avril22 , xani
ارسال: #۷۱۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۲ ب.ظ
یعنی اینهمه درس خوندیم که آخرش درصدامون حدود ۱۰-۲۰ باشه؟
اینهمه درس خوندیم که دعا کنیم درصدمون منفی نشه؟
این مدت هرکار دیگه ای به جز درس خوندن میکردم، بهتر بود. حیف اینهمه تلاش و انگیزه و وقت و اعصابی که واسه این کنکور لعنتی گذاشتم.
طراحان محترم، بیاین اینهمه جوون پرانرژی رو ببینین که ناراحت و افسرده و ناامید شدن! بیاین ببینین و لذت ببرین!!!
آخ خداااااااااااااااا
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MS.rezvan , 8Operation , Engineer , shima_24 , neda_Network , zer0ne , avril22 , saaraa , xani , khatere987
ارسال: #۷۱۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  منتظرم ببینم چند تا سوالو سنجش میگه غلطه ، اگه بگه هیچی سرمو می کوبم تو دیوار (چاره ای ندارم :دی)
با سر کوبیدن رو دیوار موافقم :دی

I definitely will win
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MS.rezvan , SoheilGh , shima_24
ارسال: #۷۱۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ
منم مثه (۸operation) امیدم ساختمان والگوریتم و نرم بود امااااااااااااااا
چه سختی هایی به خودم دادم توی گرمای تابستون با یک پنکه که بیستر اوقات برقا قطع بود تنهایی زندگی کردم که آخرش این بشه درصدهام!!بچه ها من توی ۷ ماه فقط ۱۵ روز پیش خونوادم بودم(البته اینا دلیل نمیشه خوب بزنم ولی...) همشو تنهایی توی خونه دانشجویی سر کردم!
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_a3moon , Amir V , avril22 , virtual girl , xani , khatere987
ارسال: #۷۱۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ ب.ظ
دوستان عزیز الکی رو این پاسخنامه ها حساب نکنید من پارسال با پاسخنامه ماهان و چند تا موسسه دیگه حساب کردم هر کدوم یچی بود مثلا مشترک بعضی جاها منفی بعضی جاها عالی آخرم تو کارنامم شد ۳۵درصد عامل همه جا میشد عالی تو کارنامم منفی شد صبر کنید تا کارنامه ها بیاد اینجوری فقط روحیتون خراب میشه توکل کنید بخدا اگه به شانس بود نفر اولم شانسی میشد که میدونید غیر ممکنه من که هنوز میدونم و امیدوارم که همه مانشتی ها دو رقمی و سه رقمی هستند حالا تا نتیجه صبر کنید و از زندگیتون لذت ببرید دوسداشتید برید آکادمی یا کلاس رقص یا جزایر قناری تنوعه دیگهBig Grinمن پارسال دندونما دقیقا سه روز قبل کنکور عصب کشی کردم و یکیشم امروز جراحی کردم یعنی اگه کنکور این هفته بود باز میشد سه روز قبل کنکور گمونم تا وقتی کنکور میدم دندونام تو نوبتن دیگه خدا چه جوری حالی کنه به من در س خوندن بیفایدس کم کم نو بت قلب و کلیه هامه هر خوبی بدی دیدید حلال کنیدBig GrinBig Grin
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , 8Operation , Amir V , IT.setareh91 , r.jafari , elham joon , virtual girl
ارسال: #۷۱۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز الکی رو این پاسخنامه ها حساب نکنید من پارسال با پاسخنامه ماهان و چند تا موسسه دیگه حساب کردم هر کدوم یچی بود مثلا مشترک بعضی جاها منفی بعضی جاها عالی آخرم تو کارنامم شد ۳۵درصد عامل همه جا میشد عالی تو کارنامم منفی شد صبر کنید تا کارنامه ها بیاد اینجوری فقط روحیتون خراب میشه توکل کنید بخدا اگه به شانس بود نفر اولم شانسی میشد که میدونید غیر ممکنه من که هنوز میدونم و امیدوارم که همه مانشتی ها دو رقمی و سه رقمی هستند حالا تا نتیجه صبر کنید و از زندگیتون لذت ببرید دوسداشتید برید آکادمی یا کلاس رقص یا جزایر قناری تنوعه دیگهBig Grinمن پارسال دندونما دقیقا سه روز قبل کنکور عصب کشی کردم و یکیشم امروز جراحی کردم یعنی اگه کنکور این هفته بود باز میشد سه روز قبل کنکور گمونم تا وقتی کنکور میدم دندونام تو نوبتن دیگه خدا چه جوری حالی کنه به من در س خوندن بیفایدس کم کم نو بت قلب و کلیه هامه هر خوبی بدی دیدید حلال کنیدBig GrinBig Grin

کارنامه ها ۳ ماه دیگه میان !! کاش یه موسسه ای مثه راه اندیشه کارشناسی بود که دو روز بعد کنکور سوالارو با پاسخ تشریحی چاپ می کرد. می فروخت !!
۰
۰
ارسال: #۷۱۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۱ ب.ظ
بچه ها من متأهلم، یه بچه هم دارم، از تابستون روزی ۱ ساعت ۲ ساعت از وقت زن و بچم زدم، این اواخر هم که فرستادمشون خونه مادرزنم، از کارم مرخصی گرفتم، خیلی امیدوار بودم فکر نمیکردم اینقدر بد بزنم، ای کاش اصلا وقت نذاشته بودم، ای کاش بجای درس خوندن بچم رو برده بودم پارک،‌ ای کاش...
۱۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Mohammad-A , m_sardaari , shima_24 , hnarghani , shabah , avril22 , saaraa , virtual girl , xani , m@hboobe , khatere987
ارسال: #۷۲۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۵ ب.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ب.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ب.ظ)samaneh22 نوشته شده توسط:  سلام
همگی خسته نباشید گ
گرچه یه کم دیره
من همه را عالی زدم
فقط محاسبات را خیلی روش حساب کردم ولی هیچی نتونستم بزنم.دوتاتست بیشتر نیومده بود
آماراش هم راحت بود ولی حیف وقت نشد
بچه ها اگه مشتر و نرم را ۵۰ درصد بزنیم و زبان ۲۵ درصد به نظرتون رتبم چند میشه؟

مبارکه Smile

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  حداقل حقم زیر ۳۰۰ وگرنه خودمو میکشم :ی

بهتون بر نخوره اما واقعا زندگیتون به این چیزای بی ارزش که خودشون به مویی بندن ، بنده؟ که حالا اگه بالای۳۰۰ شد خودکشی کنید؟
یه شوخی زودگذر بود مگه نه؟
hالبته الان برای تبریک خیلی زوده
من حدسیات خودم را گفتم
می ترسم جوابهامو چک کنم دپرس بشم
ان شا ا... که همونجوری که فکر میکنم باشه.

IF YOU were BORN POOR, IT IS NOT YOUR MISTAKE
BUT IF YOU DIE POOR IT IS YOUR MISTAKE
"BILL GATES"
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۶۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۱۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۷۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۰۷ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close