زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۵۱۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط gh elham.)
RE: بچه های نرم خسته نباشید
[quote='azmoon92' pid='160996' dateline='1360392530']
سه ساله که عمرمو پای کنکور ارشد گذاشتم نمیدونم چرا اینجوری میشه !!! چرا سوالای کنکور حساب کتاب ندارن !!! چرا یه سال آسونه یه سال سخته ؟؟؟؟

وقتی امسال ریاضیش انقدر سخت بود برای منی که خیلی برای ریاضی وقت گذاشته بودم ..... خیلی بد شد سوالارو که دیدم نفسم بند اومد هیچ وقت تو تصورم نبود که فقط یه دونه ریاضی جواب بدمو برم سراغ مشترکا HuhHuhHuhHuh واقعا تو روحیه ام تو حل مشترکا تاثیر منفی داشت .... باور کنید از دیروز تا حالا تو شوکم .... خیلی پشیمونم که ۳ سال خودمو معطل کنکور کردم چه احمق بودم که فکر میکردم هرکسی زحمت بکشه حتما نتیجه میگیره !!!!!
[/دقیقا همین حس رو منم دارم الان Confused
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۱۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  خیلی راهها واسه آموزش هست
و هرچی کیفیت رو بخوایم بالا ببریم، کار تو سخت تر میشه، مثلا ویدیوی آموزشی عملی Big Grin
آره من این کار رو انجام دادم سر یکی از کلاسام.

اما کار سخت و پر زحمتیه. مخصوصا الان که باید آپلود هم بشه...

به نظرم بهتره همگی همکاری کنیم و دور هم بحث کنیم.

There is no there there.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , ana_12345 , mohammadali1990 , H3NGAM3H
ارسال: #۵۱۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  خیلی راهها واسه آموزش هست
و هرچی کیفیت رو بخوایم بالا ببریم، کار تو سخت تر میشه، مثلا ویدیوی آموزشی عملی Big Grin
آره من این کار رو انجام دادم سر یکی از کلاسام.

اما کار سخت و پر زحمتیه. مخصوصا الان که باید آپلود هم بشه...

به نظرم بهتره همگی همکاری کنیم و دور هم بحث کنیم.

خب میتونی هر موضوع رو توی یک تاپیک بذاری ، یعنی هر سرفصل توی هر تاپیک، که بعد تو توضیح بدی و هر سوال توی همون قسمت مطرح شه و پراکندگی نباشه

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , ana_12345
ارسال: #۵۱۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  آمار سوال ۳۵ ۲/۷ نمیشه ؟ اگه ۴/۷ میشه میتونید راه حلشو بگید من خیلی نتیجم به این سوال ربط داره خواهشا جواب بدید و بگید چطور حساب کردید
من زدم ۲/۷ چون میشد ۴/۱۴ که ساده میشد ۲/۷ شاید دوستانی که ۴/۷ زدن در سازی سازی بی دقتی کرده باشن
خدا کنه این که شما میگی باشه وگرنه ریاضیم منفی د ر میاد امیدم خیلی بالاست تخصصی و مشترک رو بالای ۴۰ زدم اگه این منفی بشه خیلی بد میشه.حالا شما مطمئنی؟ میشه راه حلشو کامل بزاری ؟ خواهش میکنم حیاتیه برام
۰
۰
ارسال: #۵۱۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ب.ظ
اون که سوالا عصر آزمون منتشر شده چیزه عجیبی نیست و برای همه رشته ها بوده نه فقط کامپیوتر

این جا هست همش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , r.jafari
ارسال: #۵۱۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط alagh.)
RE: دوستان سال دوم خوندن سخته؟؟ تازه سال اول قبول نشدیم
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ق.ظ)alagh نوشته شده توسط:  خوش به حالتون من که امسال هیچ امیدی ندارم. م
منم خوب ندادم ولی آزاد رو هنوز در پیش دارم ...ولی یک سال وقت زیادیه و...

متاسفانه من قصد ازاد رفتن هم ندارمSad(

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ق.ظ)Bahar-AI نوشته شده توسط:  سلام
بستگی به خودتون داره..من خودم همین فکر رو کردم رفتم اما الان می گم کاش...
به نظرم زمان خیلی زود می گذره ..

شما واقعا کسی رو دیدید که سال دوم پیشرفت زیادی کرده باشه؟؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mehrdad372
ارسال: #۵۱۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ب.ظ
خب اینجا که رستگار شدیم ایشالله کنکورم رستگار بشیم صلوات...

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , Amir V , shima_24 , jameshenas , ana_12345
ارسال: #۵۱۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
[
[/quote]

رخ ۸! غلطه منم غلط زدم ظاهرا گفته بود رخ ها متمایزن می شد۲^ ۸!
منم همون R-N زوجه زدم بقیه جور در نمیومد
امید ریاضی هم چنذ بار حساب کردم ۴/۵ - شد
[/quote]

رخ ها متمایز نبودن که !!!!!!!!من زدم ۲*۸!
Huh
۰
۰
ارسال: #۵۱۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ
حل برخی سوالات مشترک مهندسی
حل برخی سوالات مشترک به صورت تشریحی توسط بنده: ( طبق دفترچه B)

سوال ۴۷: گزینه ۴
بدترین حالت احتمالا حالتی است که ۵۰ عنصر وارد صف کنیم و بعد ۵۰ عنصر از صف خارج کنیم.(مجموع صد عمل) در این حالت برای هر درج در صف ۵۰ پوش روی پشته اول انجام میشود.(هزینه ۵۰) بعد برای خواندن عنصر اول صف ۵۰ پاپ از پشته اول و ۵۰ پوش در پشته دوم(هزینه ۱۰۰) که با این کار عنصر اول صف روی پشته دوم قرار میگیرد و بعد با ۵۰ پاپ عناصر(هزینه ۵۰) را از روی پشته دوم بر میداریم تا کار صف شبیه سازی شود. مجموع هزینه ها ۲۰۰ است. که در گزینه ها بیشتر از این هم وجود ندارد.

سوال ۴۹: احتمالا گزینه ۲

سوال ۵۳: گزینه ۴
گزینه ۲ که قطعا جواب نیست و گزینه یک کامل نیست. اما در مورد گزینه ۳ باید توجه کرد رشته های این ماشین الزاما حاوی aba یا bab نیستند. در این ماشین رشته abbbba مورد قبول است( یا رشته های دیگر اینچنین) که در گزینه ۳ صدق نمیکند و پاسخ گزینه ۴ است.

سوال ۵۵: گزینه ۱
ماشین ترسیم شده رشته هایی با تعداد فرد a را مورد قبول میداند. با کمی دقت معلوم است که گرامرهای مذکور در گزینه ۲ و ۴ با ماشین مورد سوال کاملا یکسان و گزینه ۳ علاوه بر رشته های مذکور رشته های دیگری نیز تولید میکند اما در گرامر گزینه یک نمیتوان تعداد فردی از a تولید کرد.

سوال ۵۷: نظر بنده گزینه ۳ ؟
نمیتوان با یک پشته رشته ای به صورت L={WW , W=(a+b)star را به وجود آورد ولی میتوان فرض کرد که x همواره تهی است و به راحتی محدودیت دوم را با یک پشته برآورده کرد. محدودیت ۳ نیز یک زبان مستقل از متن غیر قطی است

سوال ۵۸: گزینه ۱
با کمی دقت معلوم میشود خروجی زمانی یک است که BC یا B'C' که معادل Xnor است

سوال ۵۹: گزینه ۳
A*= A'B + BK' + AB'K XOR A
B* = K' + A'B' + AB XOR B
با رسم جدول حالات معلوم میشود که یک شمارنده است که اگر K صفر باشد دودویی و اگر K یک باشد گری میشمارد.

سوال ۶۰: گزینه ۳
توجه کنید که D ورودی پر ارزش هست و این موضوع هم در تابع در صورت سوال و هم در راهنمایی ذکر شده.
F = DC'B'A + D'C'BA' + DC'BA' +D'B'A'C که متمم آن در گزینه ۳ ظاهر شده.

سوال ۶۱: گزینه ۳
معادلات خروجی ها بدین قرار است( ساده شده با توجه به فلیپ فلاپهای جی کا)
A* = A'B + AB + C'A
B* = A'B' + B'C
C* = AC' + C'B
که با صفر به دو و با دو به پنج میرویم. نکته جالب سوال آن است که گفته نشده ترتیب خروجی ها چگونه است ABC یا CBA یا چیز دیگری. اما با صفر به دو میرویم که با دو ترتیب مذکور تفاوتی نمیکند و با دو هم به پنج میرویم که بازهم با ترتیبهای مذکور تفاوت نمیکند!

سوال ۶۲: گزینه ۲
بدیهی است که مدار میلی است چون خروجی روی یالها نوشته شده که در مور خروجی باید درون وضعیتها باشد.
فقط با بررسی خروجی های Y معلوم میشود گزینه دو جواب است و لازم به حل کل آن نیست.
سخنی با طراح: در نشان دادن وضعیتها همه حالات باید بدون ابهام و مشخص باشد درست مانند DFA در نظریه زبانها. حال در حالت ۰۱ با ورودی یک به کجا میرویم؟!(صفر حالت) یا در وضعیت ۰۰ با ورودی یک به کجا میرویم؟!(دوحالت!) آیا این اشتباه تایپی است؟!

سوال ۶۳: گزینه ۳
توجه کنید که با اعداد ۳ و ۵ خروجی دو بافر یکی صفر و دیگری یک میشود که در این حالت خروجی ها باهم and شده و مدار صفر میشود

سوال ۶۴: گزینه ۲ ؟
با رسیدن سیگنال وقفه کار IO (بلافاصله) شروع نمیشود بلکه پردازنده دستور جاری را با اتمام میرساند این دستور ممکن است چندین کلاک به طول انجامد و بعد از پایان دستور جاری کار IO را شروع میکند(که آن هم بعد طی چندین و چند مرحله جهت آماده سازی.

سوال ۶۹ : گزینه ۴
با بررسی دو مورد اول این نتیجه به دست میآید.

سوال ۷۰: گزینه ۳
طراح سوال تمام خلاقیت خود را برای خلق شیرین ترین سوال تاریخ خود به کار گرفته و گزینه ها و سوال را به بدترین شکل ممکن چیده است. ببینید
سوال گفته کدام گزینه درست نیست.
به راحتی معلوم است که این راه حل انحصار متقابل را برطرف نمیکند چون پردازه اول پرچم خود فالس کرده و با وقفه به پردازه دوم رفته او هم پرچم خود را فالس میکند حال هر دو پرچم دیگری را فالس میبینیند از سد حلقه رد میشودند و وارد میشوند.(انحصار متقابل نقض شد) حال کدام گزینه صحیح است؟! گزینه یک یا سه؟!
اگر گزینه سه غلط باشد و جواب سوال باشد یعنی شرطی از شروط وجود دارد که برآورده نمیشود (که طبق حل چنین است)
البته چون شروط دیگری نظیر پیشرفت هم نقض میشود گزینه سه بهتر است.

سوال ۷۱: گزینه ۳
طراح بازهم برگ زرین دیگری در افتخارات خود آورده است و هنرنمایی کرده و درحل این سوال زمان تعویض متن را به پشیزی نگرفته! ( اسمایلی دکتر حقیقت!)
هرگونه حل این سوال عددی بیش از ۴۳ به دست میآید و تنها در یک صورت که اگر زمان تعویض متن را ندیده بگیریم میتوان به ۳۹/۶۶ رسید. بعید است بتوان با در نظر گرفتن تعویض متن به ۴۰ رسید.

دوستان این نظر بنده بود که یک سالی وقت گذاشته بودم اگر جایی مشکلی میبینید مطرح کنید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , irisadaf
ارسال: #۵۲۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  خب میتونی هر موضوع رو توی یک تاپیک بذاری ، یعنی هر سرفصل توی هر تاپیک، که بعد تو توضیح بدی و هر سوال توی همون قسمت مطرح شه و پراکندگی نباشه
آره قطعا این کار باید انجام شه. همشو یه جا نمیگیم که. به نظر باید رای گیری بزارم واسه موضوع.
چون VoIP پیش نیازش دونستن CCNA Routing and Switching ه.

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ب.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  خب اینجا که رستگار شدیم ایشالله کنکورم رستگار بشیم صلوات...
Big Grin خوبه دوستان بشتابید.

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , ana_12345
ارسال: #۵۲۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  آمار سوال ۳۵ ۲/۷ نمیشه ؟ اگه ۴/۷ میشه میتونید راه حلشو بگید من خیلی نتیجم به این سوال ربط داره خواهشا جواب بدید و بگید چطور حساب کردید
من زدم ۲/۷ چون میشد ۴/۱۴ که ساده میشد ۲/۷ شاید دوستانی که ۴/۷ زدن در سازی سازی بی دقتی کرده باشن
خدا کنه این که شما میگی باشه وگرنه ریاضیم منفی د ر میاد امیدم خیلی بالاست تخصصی و مشترک رو بالای ۴۰ زدم اگه این منفی بشه خیلی بد میشه.حالا شما مطمئنی؟ میشه راه حلشو کامل بزاری ؟ خواهش میکنم حیاتیه برام
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
دوست عزیز جواب نمیدی؟ خیلی برام مهمه
۰
۰
ارسال: #۵۲۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)MAHSAN65 نوشته شده توسط:  سلام با عرض خسته نباشی و موفقیت برای تمام ی دوستان عزیز
من معدل رو کارشناسیم رو اشتباهی وارد کردم با توجه به اینکه توی اطلاعیه سنجش گفته شده که باید تا امروز به سایت مراجعه کرد ه واونو درست کنیم ولی هر کاری می کنم لینکشو پیدا نمی کنم لطفا راهنمایی کنید

منم مشکل شما رو داشتم ولی پیداش کردم باید تو همون نمایش کارت ورود به جلسه ویرایش اطلاعات رو می زدی که الان وقتش دیگه گذشت توصیه می کنم با سازمان سنجش تماس بگیرین و معدلتون رو اصلاح کنید چون در صورت قبولی و مغایرت معدل قبولی شما لغو خواهد شد
۰
۰
ارسال: #۵۲۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)gh elham نوشته شده توسط:  [quote='azmoon92' pid='160996' dateline='1360392530']
سه ساله که عمرمو پای کنکور ارشد گذاشتم نمیدونم چرا اینجوری میشه !!! چرا سوالای کنکور حساب کتاب ندارن !!! چرا یه سال آسونه یه سال سخته ؟؟؟؟

وقتی امسال ریاضیش انقدر سخت بود برای منی که خیلی برای ریاضی وقت گذاشته بودم ..... خیلی بد شد سوالارو که دیدم نفسم بند اومد هیچ وقت تو تصورم نبود که فقط یه دونه ریاضی جواب بدمو برم سراغ مشترکا HuhHuhHuhHuh واقعا تو روحیه ام تو حل مشترکا تاثیر منفی داشت .... باور کنید از دیروز تا حالا تو شوکم .... خیلی پشیمونم که ۳ سال خودمو معطل کنکور کردم چه احمق بودم که فکر میکردم هرکسی زحمت بکشه حتما نتیجه میگیره !!!!!
[/دقیقا همین حس رو منم دارم الان Confused
دوست عزیز نگران نباش
گویا بیشتر بچه ها ریاضی نزدن
آسمون برای همه یه رنگه
قبولی ایشالله

خدا کافیست...
۲
۰
ارسال: #۵۲۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط Eng_Sara.)
محمد فکر میکنم ۵% تاثیر داره بسیجی فعال! چون تو دفترچه نوشته در صورتی که ۹۵% حد نصاب نمره علمی رو کسب کنن
این یعنی ۵% هم اشانتیون میشه Big Grin

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , virtual girl , jameshenas , ana_12345 , mohammadali1990 , belder2013
ارسال: #۵۲۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ ب.ظ
من رستگاری رو به فردا موکول خواهم کرد !!
میترسم مجبور به دی اکتیوی بشم !! Smile)

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , Amir V , ana_12345

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۴۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۴۹۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۰۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۶۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۹۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close