زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست‌های مهندسی نرم افزار کنکور آی تی ۹۲

ارسال: #۶۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: تست‌های مهندسی نرم افزار کنکور آی تی ۹۲
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  این که communication چی هست خیلی مهم نیست. من خودم هم وقتی تست رو دیدم درست نفهمیدم که منظورش از این ارتباط چیه. اما با توجه به تجربه ای که از تستهای مهندسی نرم افزار دارم و با توجه به سوابق قبلی احتمال ۹۰ درصد به بالا جواب تست همون مورد کاربرد میباشد. علتشم یه بار گفتم بازم میگم که این تست گفته کدام یک نوعا جز مفاهیم خاص شی گرایی نیست. یعنی کدام یک فقط مختص به شی گرایی نمیباشد. یا بهتره بگیم کدام یک به جز پروژه های شی گرایی در پروژه های دیگر نیز میتواند استفاده شود که به دلیل استفاده عام نمودار مورد کاربرد این نمودار بهترین پاسخ برای این تست میباشد.
یعنی شما می فرماید مهم نیست که نمودار communication را بشناسیم از کجا می دونید ای نمودار تو ساخت یافته استفاده نمی شود.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۶۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  یعنی شما می فرماید مهم نیست که نمودار communication را بشناسیم از کجا می دونید ای نمودار تو ساخت یافته استفاده نمی شود.
نمودار ارتباط همان نمودار مرور ارتباط میباشد که یکی از چهار نمودار مربوط به نمودارهای تعامل میباشد. نمودار تعامل از چهار نمودار تشکیل شده است، ۱- نمودار توالی ۲- نمودار همکاری ۳- نمودار مرور ارتباط (که احتمالا همین ارتباط میباشد) ۴- نمودار زمان. اینو تو کتاب پرسمن ادیشن هفتم تو فصل UML گفته.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , مورتن
ارسال: #۶۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  نمودار ارتباط همان نمودار مرور ارتباط میباشد که یکی از چهار نمودار مربوط به نمودارهای تعامل میباشد. نمودار تعامل از چهار نمودار تشکیل شده است، ۱- نمودار توالی ۲- نمودار همکاری ۳- نمودار مرور ارتباط (که احتمالا همین ارتباط میباشد) ۴- نمودار زمان. اینو تو کتاب پرسمن ادیشن هفتم تو فصل UML گفته.
من تموم پرسمن و خوندم همچین چیزی نداره ،دوستان لطفا علمی نظر بدین.
۰
۰
ارسال: #۶۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  از نظر حقیر ارباط بین اشیاء همان محاوره بین اشیاء میباشد که در کتبی collaboration و درجای دیگر communication قید شده است. اما د رمورد کاربرد فقط از بازیگر و نقش یاد میشود که به شی گرایی ارتباطی ندارد. اما

ترتیب: محاوره بین اشیاء در زمان
ارتباط: محاوره بین اشیاء بدون لحاظ زمان و جهت پیاده سازی ساختار اشیاء
کلاس: بوجود آمده از شیء

منم دقیقا موافقم، زبان اصلی این چیزو یجا خوندم ولی یادم نیست ، مطمئنا جوابش مورد کاربرد میشه

تمرکزCool
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن
ارسال: #۶۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط k_111.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  دارم میتکرم میگم communiction یعنی ارتباط و ارتباط هم یعنی محاوره و محاوره هم از همکاری می آد. این ۱۰۰ بار

فرض کنید گزینه ۴ ، گزینه ای بنام تربچه بود که اصلا تو هیچ مرجع درسی وجود ندارد. وقتی جواب واضح است که گزینه ۱ است چیکار به گزینه ای که نمیدونیم چیه داریم و شکایت به کی داریم. جواب مورد کاربرد است .
به نظر شما پس مثلا با تربچه هم میشه کارهای شی گرایی رو انجام داد؟!!!!!!!!
یعنی چیزی که نمیدونیم چه کاربردی داره رو ولش کنیم بریم به چیزی بچسبیم که ب بسم الله شی گرائی از اون شروع میشه
۰
۱
ارسال: #۶۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ق.ظ
به نظر من میشه نمودار ترتیب ، چون داره روند جریان کار رو نشون میده . خیلی ربطی به مفاهیم شی گرایی نداره یعنی نسبت به بقیه گزینه ها کمتر رو شی گرایی تاکید داره. ولی کلا سئوال مزخرفی بود ، گزینه هاش تو مایه های نمیدونم ، شاید ، ممکنه، هر ۳ گزینه بود!
۰
۰
ارسال: #۶۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ)mahsa_a3moon نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  بچه‌ها یعنی تست smoke جز تست‌های سیستمی نیست؟؟؟؟ پس جز کدوم تست‌ها قرار می‌گیره؟ از قدیم تست قبل از تست پذیرش همین نوع تست‌ها بوده. مگه می‌شه جزو سیستمی‌ها نباشه؟
شاید من آلزایمر گرفتم. آخه این ترم هم می‌خوام به بچه‌های مردم نرم‌افزار درس بدم Big Grin
آخ جووووووون
منم smoke زدم
حتماً آقای دکتر درست میگن :دی

منم اینجا زدم دود آره تو پرسمن زده تو دسته مجتمع سازی ولی خوب همین دودم کل سیستم رو در نظر میگیره نمیدونم چندین بار پرسمن و پوران رو خوندم همش با اینکه این درسو خوب میدونستم از این والا میترسیدم نخواستم به حهضیاتم توجه کنم و به فهمیده هام توجه کردم ولی شاید اشتباه کردم
۰
۱
ارسال: #۶۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ق.ظ
طبق نکته های نصیر در صفحه ۴ و ۵ این فایلی که می فرستم.... جواب commanication است!!!!

فایل‌(های) پیوست شده
mohandesi3.pdf
اندازه فایل: ۱۰۶/۳۴ KB
۰
۰
ارسال: #۶۹
۱۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ
تست‌های مهندسی نرم افزار کنکور آی تی ۹۲
اینجا چه بحثی وجود داره روی یوز کیس...........
من نظرم یوز کیس هست ..........ولی با هیچ کدوم از گفته های شما عزیزان نظرم بر نگشت یعنی قانع کننده نبود ......یوز کیس یک نمایش اولیه از سیتم هست که حتی میشه با ساخت یافته هم اونو استفاده کرد یا با هر طرحی دیگه ای ....کلا نمیشه حتی منحصر به ساخت یافته هم دونستش......چون شما کاملا بسته بندی یا شی گرایی رو توی اون نمیتونید ببینیدو هم چنین مفاهیم ساخت یافته رو ........در مورد تست اعتیاد گونه مثلا به نظر من چون روزانه انجام میشه ....ودنبال یافتن خطاها هستیم سیستمی نیست منحصرا ولی بازیابی منحصرا سیستمیه ....این نظر من بود

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن
ارسال: #۷۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط danialfx2.)
(۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  تست دود هم ترجمه قشنگی نیست. باید برم پیش دکتر رامسین یه ترجمه قشنگ رو پیدا کنه براش. منظور از دود اینجا کیپ بودن هست. یعنی تست می‌کنن که سوراخی چیزی نداشته باشه (که دود از توش رد بشه!!)Smile و طبیعتاْ این نوع آزمون از نوع سیستمی هست.

طبق کتاب پرسمن. ویراست پنجم .

۴ نوع ازمون سیستم معرفی شده که این ها هستن :

۱- ازمون بازیابی ۲- ازمون امنیت ۳- ازمون فشار (استرس) ۴- ازمون کارایی

یه بخش به نام ازمون جامعیت هست که این ها هستن :

۱- ازمون دود ۲- جامعیت بالا به پایین ۳- جامعیت پایین به بالا ۴- ازمون رگرسیون

ازمون های الفا و بتا هم جزو ازمون های اعتبار سنجی معرفی شده.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۳۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۰۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۷۷۳ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۲۵ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۱۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۹۲۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۰۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close