زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۲ از روز دوشنبه آغاز می ش

ارسال: #۳۱
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ق.ظ
RE: ثبت نام ارشد آزاد
(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ)rosa نوشته شده توسط:  بچه ها ترازهای سال قبل از کجا باید ببینم؟
تراز علوم تحقیقات تهران و تهران-جنوب نرم افزار چنده؟
هوش چی؟
نمی دونم اول علوم تحقیقات بزنم یا تهران جنوب میترسم علوم تحقیقات بزنم قبول نشمSad تو انتخاب دوم خب شانس قبولی کم تره

والا چیزی که من امروز خوندم نوشته بود پذیرش بر اساس نمره س ، اولویتش فقط بر اساس علاقه ی شماس

لطفا لبخند بزنید !
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rosa , hadirr
ارسال: #۳۲
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط Manix.)
RE: ثبت نام ارشد آزاد
(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ)rosa نوشته شده توسط:  بچه ها ترازهای سال قبل از کجا باید ببینم؟
تراز علوم تحقیقات تهران و تهران-جنوب نرم افزار چنده؟
هوش چی؟
نمی دونم اول علوم تحقیقات بزنم یا تهران جنوب میترسم علوم تحقیقات بزنم قبول نشمSad تو انتخاب دوم خب شانس قبولی کم تره

این تاپیک ترازهای سال قبل هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سال گذشته کل واحدهای تهران با همدیگه سنجیده شد. به نظرم اول علوم و تحقیقات تهران رو بزنید. ضمنا فکر کنم مکانیزم آزمون همانند آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد نیست که انتخاب اول شانس بیشتری داشته باشید. چون بر اساس نمره انتخاب ها چک میشود ، پس با خیال راحت انتخاب رشته شهر کنید.

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ب.ظ)persianboy_333 نوشته شده توسط:  من تکمیل ظرفیت بهمن قشم قبول شدم رفتم ثبت نام کردم واسم معافیت تحصیلی صادر کردن. حالا می خوام دوباره ارشد آزاد ثبت نام کنم تو انتخاب وضعیت نظام وظیفه مشکل دارم نمیدونم کدومو انتخاب کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

در حالت عادی شما امکان اینو که انصراف بدید ندارید. اگز انصراف بدید باید برید سربازی و سربازی رو تموم کنید و مجدد کنکور شرکت کنید ، ولی یک تبصره در قانون نظام وظیفه هست که به هر مشمول اجازه می دهد فقط برای یک بار در کل مدت تحصیل انصراف (یا اخراج) شود و دوباره در همان مقطع مشغول به تحصیل شود.

به نظر من اگر بیش از یکسال از تاریخ فراغت از تحصیل شما نگذشته گزینه ۷ رو بزنید:

۷- فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته که در سنوات مجاز دوره را به اتمام رسانده و بیش از یک سال از فراغت از تحصیل آنان در دوره‌های تحصیلی مذکور سپری نشده باشد.

و برای ثبت نام از آن تبصره که گفتم استفاده کنید:

به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا ، "سرهنگ حجت اله واعظی نژاد" معاون مشمولان و امور معافیت های این سازمان بیان داشت : دانشجویان برای تغییر رشته تحصیلی و یا دانشگاه محل تحصیل خود که نیاز به آزمون مجدد دارد، می بایست ابتدا از دانشگاه اولیه انصراف داده و بعد از آن در آزمون ورودی دانشگاه ها شرکت کنند.

وی درخصوص شرایط دانشجویان انصرافی گفت : دانشجویان در طول تحصیلات دانشگاهی (از دیپلم تا دکتری) فقط یکبار مجاز به انصراف بوده ، همچنین ازدیگر شرایط اصلی این است که دانشجو می بایست در مدت سنوات اولیه تحصیلی در دانشگاه انصراف دهد یعنی وارد سنوات ارفاقی نشده و از زمان انصراف وی تا شروع به تحصیل مجدد در دانشگاه نیز بیش از یکسال سپری نشده باشد،همچنین با توجه به اینکه برای هر مقطع تحصیلی تنها یکبار معافیت تحصیلی صادر می شود لذا تحصیل مجدد دانشجو در مقاطعی که قبلا از آن فارغ التحصیل شده مجاز نمی باشد .

سرهنگ واعظی نژاد افزود :دانشجویان مقاطع کارشناسی و بالاتر پیوسته که پس از اخراج از دانشگاه با اخذ مدرک تحصیلی مقطع پایین تر، فارغ التحصیل شناخته می شوند تا پایان خدمت دوره ضرورت و یا اخذ معافیت دایم از خدمت مجاز به ادامه تحصیل نیستند.

این مقام مسئول گفت : ادامه تحصیل دانشجویان انصرافی در مقطع تحصیلی پایین تر بلامانع بوده و همچنین در صورت قبولی مجدد در آزمون و یا پذیرش توسط دانشگاه ها، مدت تحصیل قبلی آنان در مقطع جدید محاسبه نخواهد شد. معاون مشمولان و امور معافیت های این سازمان گفت : در زمان پذیرش دانشجودردانشگاه یا رشته جدید، ضوابط تحصیلی مذکور بررسی و درصورت دارا بودن شرایط مذکور ، معافیت تحصیلی صادرمی شود .

وی یادآور شد: دانشجویانی که بدون آزمون مجدد و با موافقت دانشگاه مبدا و مقصد قصد تغییر رشته یا انتقال به دانشگاه دیگررا داشته باشند نیاز به انصراف نداشته و می توانند برابرمقررات مربوط به رشته یا دانشگاه جدید انتقال یابند که دراین صورت سنوات تحصیلی قبلی در رشته یا دانشگاه جدید محاسبه خواهد شد.
منبع :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rosa , hadirr
ارسال: #۳۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ
ثبت نام آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۲ از روز دوشنبه آغاز می ش
سربازها باید کدام کد نظام وظیفه را انتخاب کنند؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۳۴
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  سربازها باید کدام کد نظام وظیفه را انتخاب کنند؟؟؟
خوب در صورتی که شما تا ۳۱ شهریور ۹۱ خدمتتون تموم میشه باید کارت پایان خدمت (شماره ۱) رو بزنید و در صورتی که خدمت شما تا اون تاریخ تموم نمیشه ، "قکر می کنم" حق شرکت در آزمون رو ندارید.

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ب.ظ
ارشد
(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ)Manix نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  سربازها باید کدام کد نظام وظیفه را انتخاب کنند؟؟؟
خوب در صورتی که شما تا ۳۱ شهریور ۹۱ خدمتتون تموم میشه باید کارت پایان خدمت (شماره ۱) رو بزنید و در صورتی که خدمت شما تا اون تاریخ تموم نمیشه ، "قکر می کنم" حق شرکت در آزمون رو ندارید.

دوست عزیز میشه از خدمت مرخص شد و دانشجو شد و در پایان دوباره به خدمت اعزام شد.

اما با این تفاسیر چون گفته تا شهریور ۹۱ باید خدمت تموم بشه این گزینه شامل بنده نمی شود
پس به نظرتان کدام گزینه شامل حال بنده می شود؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط nasser68.)
undefined
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط Manix.)
RE: ارشد
(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  دوست عزیز میشه از خدمت مرخص شد و دانشجو شد و در پایان دوباره به خدمت اعزام شد.

اما با این تفاسیر چون گفته تا شهریور ۹۱ باید خدمت تموم بشه این گزینه شامل بنده نمی شود

شاید حق با شما باشه ولی تا جایی که من اطلاع دارم ترخیص از خدمت شامل کسانی میشه که در زمان کنکور سرباز نباشند و یا اینکه تا زمان پذیرش ، خدمتشون تموم شده باشه. در غیر این صورت بعید می دونم به شما ترخیصی بدن.

این سوال رو قبلا آقا فرداد نیز پاسخ دادن:
نقل قول: تا جایی که من اطلاع دارم اگه قبل از رفتن به خدمت ارشد بدین و بعد برید خدمت ترخیص میشید.
اگه تاپایان شهریور خدمتتون تمام بشه هم باز میتونید ارشد بدین.
ولی اینکه هم حین خدمت باشید و هم خدمت تون تا شهریور تمام نشود(یعنی کارت نگیرید) ، حتی اگه قبول هم بشید ترخیص نمیشید چون همانطور که گفتید معمولا" همچین موردی در بین کدهای نظام وظیفه نیست.و بهتره اگه اینجوریه امتحان را فقط آزمایشی شرکت کنید . چون اگه روزانه قبول شید و ترخیص نشید سال بعد هم نمیتونید شرکت کنید.
اگه قوانین نظام وظیفه عوض شده باشه را من اطلاعی ندارم.

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ
RE: ارشد
(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)Manix نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  دوست عزیز میشه از خدمت مرخص شد و دانشجو شد و در پایان دوباره به خدمت اعزام شد.

شاید حق با شما باشه ولی تا جایی که من اطلاع دارم ترخیص از خدمت شامل کسانی میشه که در زمان کنکور سرباز نباشند و یا اینکه تا زمان پذیرش ، خدمتشون تموم شده باشه. در غیر این صورت بعید می دونم به شما ترخیصی بدن.

این سوال رو قبلا آقا فرداد نیز پاسخ دادن:
نقل قول: تا جایی که من اطلاع دارم اگه قبل از رفتن به خدمت ارشد بدین و بعد برید خدمت ترخیص میشید.
اگه تاپایان شهریور خدمتتون تمام بشه هم باز میتونید ارشد بدین.
ولی اینکه هم حین خدمت باشید و هم خدمت تون تا شهریور تمام نشود(یعنی کارت نگیرید) ، حتی اگه قبول هم بشید ترخیص نمیشید چون همانطور که گفتید معمولا" همچین موردی در بین کدهای نظام وظیفه نیست.و بهتره اگه اینجوریه امتحان را فقط آزمایشی شرکت کنید . چون اگه روزانه قبول شید و ترخیص نشید سال بعد هم نمیتونید شرکت کنید.
اگه قوانین نظام وظیفه عوض شده باشه را من اطلاعی ندارم.

نه دوست عزیز همچین چیزی نیست.
با تشکر
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ب.ظ
سلام سوال من اینه که ایا من میتوانم هم مجموعه برق شرکت کنم هم مجموعه کامپیوتر و یا عمران رشته من مهندسی کامپیوتر نرم افزار ؟ ممنون از پاسخی که میدهید
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ب.ظ
سلام بر همه ی دوستان
خیلی جست و جو کردم ولی جواب درستی به دست نیاوردم !
من هنوز ثبت نام نکردم در واقع دو دلم !
سوالم اینه که پردیس علوم تحقیقات مدرکش چه فرقی با واحد های دانشگاه آزاد داره ؟
بعد یک سوال دیگه پردیس علوم تحقیقات ها ساختموناشون با واحد ها یکیه؟
در آخر هم یک چیز دیگه ...
کسی میدونه تراز علوم تحقیقات البرز چقدره؟

پیشاپیش ممنونم

از زندگی کردن نترس !Heart
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ ب.ظ
بچه ها واسه هوش مصنوعی کجا رو بزنم به نظرتون؟
۰
۱
ارسال: #۴۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ب.ظ)maryam.h نوشته شده توسط:  سلام سوال من اینه که ایا من میتوانم هم مجموعه برق شرکت کنم هم مجموعه کامپیوتر و یا عمران رشته من مهندسی کامپیوتر نرم افزار ؟ ممنون از پاسخی که میدهید

شما فقط "یک رشته" می توانید شرکت کنید ولی در گرایش های متفاوت..

مثلا گرایش های الکترونیک ، قدرت ، مخابرات و ... از مجموعه مهندسی برق

یا هوش مصنوعی، نرم افزار، معماری کامپیوتر از مجموعه مهندسی کامپیوتر..

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , maryam.h
ارسال: #۴۳
۱۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ق.ظ
سلام
می گم واقعا عکس که باید بزاریم . مهم هست مال سال جاری باشه؟ یا طوری نیست؟
۱
۲
ارسال: #۴۴
۱۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ق.ظ
RE: ثبت نام آزمناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۲ از روز دوشنبه آغاز می ش
سلام دوستان
یکی از دوستانم میخواد انتخاب کنه بنظر شما "آزاد" بهتر یا "علوم تحقیقات" ؟
بین علوم تحقیقات کرمان و آزاد کرمان کدوم رو اول بزنه ؟ کدوم بهتره ؟
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ، توسط Manix.)
(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ق.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  سلام
می گم واقعا عکس که باید بزاریم . مهم هست مال سال جاری باشه؟ یا طوری نیست؟

این سوالتون یه خاطره ای برای من زنده کرد.

من چند سال پیش جایی بودم که امکان ثبت نام نداشتم و خونه هم عکسی نداشتم ، به همین خاطر خواهرم عکس ۲۰ سالگی دایی ام (که سال ۶۰ شهید شده) رو بجای عکس من گذاشته بود و کسی هم نفهمید عکس روی کارت ، عکس من نبوده.. Smile

بگذریم ؛ عکس شما باید مشابه حالِ فعلی شما باشد و الزاما در سال جاری لازم نیست گرفته شده باشد.

[undefined=undefined]
(12 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ق.ظ)nazaninzahra2 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یکی از دوستانم میخواد انتخاب کنه بنظر شما "آزاد" بهتر یا "علوم تحقیقات" ؟
بین علوم تحقیقات کرمان و آزاد کرمان کدوم رو اول بزنه ؟ کدوم بهتره ؟

در مدرک و احتمالا اساتیدی که در دو واحد فوق وجود دارند به نظر من تفاوتی وجود نداره (معمولا واحدها ترازشون بالاتر باید باشه)

بهتره معیارهایی چون امکانات آموزشی ، دسترسی و رفت آمد به محل دانشگاه را مقایسه و انتخاب کنند.

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: irpersian20

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۳۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۱۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۴۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close