زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به نظر شما این درصد ها با رتبه من میخونه؟؟

ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ ب.ظ
با سلام
با این درصدها فکر میکنم باید رتبه ام بهتر میشد ولی نمیدونم چرا اینجوری شد.
مشترک ۵۰درصد
زبان انگلیسی ۴۳ درصد
ریاضی سفید
دروس هوش ۲۳ درصد

احساس میکنم چون مشترک را خوب زدم باید رتبه ام بهتر میشد ولی نمیدونم چرا اینجوری شد.
نظر شما چیه؟

در دنیایی که صفر(۰) یک عدد محسوب میشه،پس من چرا خودم را عددی به حساب نیارم؟؟؟؟؟؟Angel
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: به نظر شما این درصد ها با رتبه من میخونه؟؟
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ب.ظ)arash1366 نوشته شده توسط:  با سلام
با این درصدها فکر میکنم باید رتبه ام بهتر میشد ولی نمیدونم چرا اینجوری شد.
مشترک ۵۰درصد
زبان انگلیسی ۴۳ درصد
ریاضی سفید
دروس هوش ۲۳ درصد

احساس میکنم چون مشترک را خوب زدم باید رتبه ام بهتر میشد ولی نمیدونم چرا اینجوری شد.
نظر شما چیه؟

مسئله ریاضی هست که عجیب روی نمره کل تاثیر داره .
بنظر درسته، مال من ( درصد ها رو گرد میکنم ) :

۱- زبان : سفید
۲- ریاضی : ۲۰
۳- مشترک : ۴۰
۴- تخصصی هوش : ۴۴

رتبه ۲۵۳

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ب.ظ
وقتی جفت رتبه ها رو کنار هم میزاری میبینی میخونه...فکر کنم مشترک رو همه خوب زدن..یا آسون بوده یا بچه ها خیلی واسش وقت گذاشتن..ریاضی ۱۰ درصد میزدی خیلی عوض میشد رتبت

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ب.ظ)arash1366 نوشته شده توسط:  مشترک ۵۰درصد
زبان انگلیسی ۴۳ درصد
ریاضی سفید
دروس هوش ۲۳ درصد
یکی از تاثیر گذارترین پارامترها برای بدست آوردن تراز، انحراف میانگینه.
با توجه به اینکه امسال سوالات تخصصی هوش راحت بود (مدار و تا حدودی هوش مصنوعی) ، میانگین کل درصدهای دروس هوش بالا رفته بود. پس مهمترین دلیل بد شدن رتبه ایشون، پایین زدن دروس هوشه

تو این حالت حتی اگه زبان را سفید می زدید و یک تست درست از دروس هوش بیشتر می زدید،(که ۳۰% بشه) رتبتون زیر ۱۵۰ می شد، چون به میانگین کل دروس هوش نزدیکتر می شدید

تمام پیشرفتهای عالمگیر خود را مدیون تفکر منظم و یادداشت برداری دقیق هستم.
"توماس ادیسون"
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid_c
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ)taktaz نوشته شده توسط:  یکی از تاثیر گذارترین پارامترها برای بدست آوردن تراز، انحراف میانگینه.
با توجه به اینکه امسال سوالات تخصصی هوش راحت بود (مدار و تا حدودی هوش مصنوعی) ، میانگین کل درصدهای دروس هوش بالا رفته بود. پس مهمترین دلیل بد شدن رتبه ایشون، پایین زدن دروس هوشه

تو این حالت حتی اگه زبان را سفید می زدید و یک تست درست از دروس هوش بیشتر می زدید،(که ۳۰% بشه) رتبتون زیر ۱۵۰ می شد، چون به میانگین کل دروس هوش نزدیکتر می شدید

با بخش اول حرفاتون موافقم اما بخش دوم نه . امسال اتفاقا درصد دروس تخصصی هوش و نرم رو بررسی میکردم بنظرم به مراتب پایین تر از سال قبل بود . مشکل ایشون ریاضی هست نه دروس تخصصی . امسال حدود ۲۰ % تخصصی خیلی هم بد نبود( اونم با مشترک ۵۰% ) اما ریاضی امسال ساده بود . اگه من ۱ ریاضی رو بیشتر زده بودم خیلی رتبم تغییر میکرد .

اینم که میگم میانگین تخصصی ها پایین ، میشه با یه نگاه به کارنامه های رتبه های ۱ ، ۲ و ۳ رقمی موجود در مانشت اینو فهمید .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط taktaz.)
در کل منظور من اینه: "خواهی نشوی رسوا توی کنکور همرنگ جماعت باش"

تمام پیشرفتهای عالمگیر خود را مدیون تفکر منظم و یادداشت برداری دقیق هستم.
"توماس ادیسون"
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , hamid_c
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ)taktaz نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ب.ظ)arash1366 نوشته شده توسط:  مشترک ۵۰درصد
زبان انگلیسی ۴۳ درصد
ریاضی سفید
دروس هوش ۲۳ درصد
این جمله شما درست نیست:
"یکی از تاثیر گذارترین پارامترها برای بدست آوردن تراز، انحراف میانگینه."
در کنکور کارشناسی ارشد صرفا ۸۰ درصد میانگین وزندار درصدهای داوطلب به همراه ۲۰ درصد معدل موثر در تعیین رتبه تاثیرگذاره. اگه دوس داشتین بگین فرمول محاسبه تراز رو بهتون بدم تا متوجه بشید.
تراز هم صرفا عددی در مقایسه با نفر اول هست و اصلا و ابدا ربطی به میانگین شرکت کننده ها نداره.
با تشکر
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۰ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۲ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۹۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۹ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۰۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۷۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۷۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close