زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست ۷۴معماری سال ۸۷

ارسال:

Shiny_Star پرسیده:

تست ۷۴معماری سال ۸۷

سلام

این تست چطور حل میشه؟

۰
ارسال:

csharpisatechnology پاسخ داده:

تست ۷۴معماری سال ۸۷

این عکس رو ببین:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم حل تشریحی معماری ۸۷:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
ارسال:

arta.66 پاسخ داده:

تست ۷۴معماری سال ۸۷

سلام
اول یه توصیه می کنم و اونم اینه که همچین تستایی توو کنکور خوندشون کلی زمان می بره و اینکه هرچقدر هم ساده باشن چون محاسبات رو چندتا فیلد رو می خوان هم وقت گیرن هم احتمال اشتباه هست مخصوصا این تست که هم گزینه ۱ و هم گزینه ۲ میتونه جواب باشه- این تست آقای یوسفی به خوبی توو کتابش تحلیل کرده می تونین مراجعه کنین

۰
ارسال:

fatima1537 پاسخ داده:

تست ۷۴معماری سال ۸۷

این تست رو من هم خوندم و به نظرم زیاد مهم نیامد!خیلی وقت گیر بود و توی کتاب پوران هم بر اساس یه سری استدلالها حل کرده.درواقع ممکنه در نگاه اول از جدول چیزی سردرنیاریم و وقت گیر باشه.ولی خب طبق استدلالش اگر پیش بریم ظاهرا درست حل کرده

ارسال:

هاتف پاسخ داده:

تست ۷۴معماری سال ۸۷

شکل سوال طوریه که آدم رو به بیراهه میکشه، من خودم اصلا سوال رو درست متوجه نمی شدم.
اما توضیحات کتاب پوران توی این مورد خول بود، البته اگر استدلال استاد یوسفی رو درباره نحوه ی محاسبه قبول کنیم، جواب گزینه ی ۲ درسته و ایرادی که به سنجش گرفتند وارد نیست، چون بطور پیش فرض حافظه داده و دستور یکی ست و اونها رو جدا نمی کنیم، ایده ی هاروارد این بود که اینها رو جدا بگیریم اما توی سوال نگفته طبق ایده ی هاروارد حافظه تخصیص میدیم.
اگر یادتون بیاد ایده بهتر این بود که حافظه همون اشتراکی باشه و از کش دستورالعمل و کش داده استفاده کنیم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۵۵ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  نیاز به تست های سال ۹۵ کتاب راهیان MBe ۲ ۳,۰۰۴ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  دانشگه های مجاز با رتبه ۸۳۸۴ هوش و رتبه ۸۷۳۲ ای تی(شبکه) roshi65 ۲ ۲,۷۵۲ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roshi65
  کتاب تست ده سال گذشته، پوران یا مدرسان؟؟ saeedmihan ۰ ۱,۵۵۲ ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedmihan
  تست ۱۸۱ فصل اول شبکه پوران - کنکور ای تی سال ۸۷ sMohammad ۳ ۲,۹۸۳ ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  تست علوم کامپیوتر سال ۸۲ رنگ آمیزی گراف (سوال ۴۰ پوران ص ۲۴۳) so@ ۱۱ ۷,۱۶۶ ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hirkaniboy
  مشکل در حل تست سال ۸۴ مهندسی کامپیوتر ( مبحث مجموعه های تفاضل متفارن ) jionelmessi ۲ ۲,۳۸۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Pure Liveliness
  روز برنامه نویس مبارک - روز ۲۵۶ از سال میلادی -۱۳ سپتامبر(۱۲ سپتامبر در سال‌ کبیسه) aminsl ۰ ۱,۹۷۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: aminsl
  سوالات گسسته ای تی ۸۷تا۹۴ mahsa72 ۱ ۳,۳۷۶ ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  تست مهندسی کامپیوتر سال ۷۹ rad.bahar ۳ ۲,۶۸۶ ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemeh69

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close