زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از فردا آغاز می شود(بهمن۹۱)

ارسال: #۱۰۶
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۰ ب.ظ
انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از فردا آغاز می شود(بهمن۹۱)
نه بدون سهمیه بوده از نظر علمی من نمیدونم کدوم بهتره بیشتر بستگی به دانشجو داره . ترم پیش گویا یکی از دانشجوهای کامپیوتر معماری یه مقاله تو ISI داده بود و Accept هم شده بود ولی از نظر شهر و امکانات خوب محلات بزرگتره و بهتر
خوابگاه هم داره برای ارشدا هم روزی حساب میشه هم ترمی روزی ۷۰۰۰ تومان .
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , شاپری
ارسال: #۱۰۷
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ
بچه ها سلام
کسی می دونه کلاسای سمنان و زنجان چه روزایی تشکیل می شه؟
می شه از دانشگاه بپرسم؟
خمین چی؟
آخه من شاغلم. ترجیح می دم ۵شنبه جمعه یا ۴ شنبه و ۵ شنبه باشه...
من خودم سمنان خوندم.
خیلی برام بهتره اگه بازم برم اونجا، هرچند که استاداش شدیدا سخت گیرن. واااااااااااااااااااااای.
بعد به نظرتون آشتیان چه جوریاست؟
اگه کمکم کنید ممنون می شم.
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ب.ظ)farzi نوشته شده توسط:  کسی می دونه کلاسای سمنان و زنجان چه روزایی تشکیل می شه؟
می شه از دانشگاه بپرسم؟
خمین چی؟
آخه من شاغلم. ترجیح می دم ۵شنبه جمعه یا ۴ شنبه و ۵ شنبه باشه...
من خودم سمنان خوندم.
خیلی برام بهتره اگه بازم برم اونجا، هرچند که استاداش شدیدا سخت گیرن. واااااااااااااااااااااای.
بعد به نظرتون آشتیان چه جوریاست؟
اول اینکه سمنان این ترم کلاس هاش روزهای سه شنبه و چهارشنبه برگزار میشد و زنجان چهار شنبه و پنجشنبه و خمین روزهای پنج شنبه و جمعه!

دوم اینکه منظور از آشتیان چه جوریاست رو متوجه نشدم، منتها سالهای قبل نسبتا ترازش نسبت به شهرهای اطرافش پایین تر بوده . یکی از دوستان اطلاعات کاملی رو در موردش قرداده بود (چند پست قبل) مطالعه کنید و اگر باز سوال دارید ازشون در پیام خصوصی بپرسید.

سوم اینکه لطفا سوال هاتون رو هم فقط یک جا مطرح کنید نه چند جا ، اگر کسی بتونه مطمئن باشید حتما جواب میده، چند جا کپی کردن باعث بهم ریختن نظم انجمن میشه!

انشاالله موفق باشید

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ق.ظ
بازم سوال !
دانشگاه محلات بهرته یا بویین زهرا ؟ یا سمنان ؟
تقریبا ۱۰ تا انتخابم داره کامل و قطعی میشه Big Grin

آسمان را بنگر ، که هنوز ، بعد صدها شب و روز ..
مثل آن روز نخست ..
گرم و آبی و پر از مهر، به ما می خندد ..
یا زمینی را که ، دلش از سردی شبهای خزان ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ ق.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  دانشگاه محلات بهرته یا بویین زهرا ؟ یا سمنان ؟
تقریبا ۱۰ تا انتخابم داره کامل و قطعی میشه Big Grin

ملاک های زیادی رو باید بررسی کنید. مثل فاصله تا شهر محل سکونت ، استادها و ...
ولی به نظر من اول بویین زهرا - سمنان - محلات

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۱
۰
ارسال: #۱۱۱
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ب.ظ
میدونین پردیس مرکزی کلاساش کجاست ؟

استان مرکزی ۵ تا دانشگاه آزاد داره که ارشد نرم دارن .. اونخت گلستان یکی هم نداره Sad

آسمان را بنگر ، که هنوز ، بعد صدها شب و روز ..
مثل آن روز نخست ..
گرم و آبی و پر از مهر، به ما می خندد ..
یا زمینی را که ، دلش از سردی شبهای خزان ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: miladonline , شاپری
ارسال: #۱۱۲
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
بچه ها کسی تراز واحد نجف آباد تکمیل ظرفیت رو میدونه ؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ق.ظ
سلام
من می خوام ثبت نام کنم ولی سایت آزمون شناسه و رمز ثبت نام می خواد.آخرین صفحه ای که ثبت نام سال قبل دانشگاه آزاد به من داد فقط کد رهگیری و شماره پرونده داره.کارنامه خودم رو هم دارم ولی تو اون صفحه هم چیزی ننوشته.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۱۴
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط Manix.)
(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  من می خوام ثبت نام کنم ولی سایت آزمون شناسه و رمز ثبت نام می خواد.آخرین صفحه ای که ثبت نام سال قبل دانشگاه آزاد به من داد فقط کد رهگیری و شماره پرونده داره.کارنامه خودم رو هم دارم ولی تو اون صفحه هم چیزی ننوشته.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز.. شما باید قبل از ثبت نام راهنمای ثبت نام را مطالعه می کردید. برای انتخاب رشته/محل مجدد باید کارت ثبت نام ۱۲۰۰۰ تومانی خریداری کنید که پس از خرید اینترنتی به شما شناسه و رمز ثبت نام را می دهد. در واقع ارتباطی با کارت خریداری شده قبلی ندارد.

برای خرید کارت اعتباری می توانید از این سایت استفاده کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا از لینکی که در سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار گرفته شده.

(۰۱ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ)mahboob@ نوشته شده توسط:  بچه ها کسی تراز واحد نجف آباد تکمیل ظرفیت رو میدونه ؟؟؟

بله ؛ ترازش با سهمیه عادی ۶۶۳۹ بود. برای اطلاعات بیشتر در مورد سایر ترازهای دانشگاه ها به این تاپیک مراجعه کنید:

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , samereh
ارسال: #۱۱۵
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ق.ظ)Manix نوشته شده توسط:  
میدونین پردیس مرکزی کلاساش کجاست ؟

استان مرکزی ۵ تا دانشگاه آزاد داره که ارشد نرم دارن .. اونخت گلستان یکی هم نداره Sad

اونخت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!Big Grin

drink 8 glasses of water a day

۰
۱
ارسال: #۱۱۶
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ق.ظ، توسط amirh.)
Bug تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد
دوستان این خبر دیدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ExclamationExclamationExclamationExclamation
انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا روز سه شنبه ۵ دی ماه تمدید شد.
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند تا ساعت ۲۴:۰۰ سه شنبه ۵ دی ماه سال ۹۱ نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
HuhHuhHuhHuh
روابط عمومی در مورد انتخاب داوطلبان تأکید کرد: هر فرد می تواند ده کد رشته را انتخاب و در سایت ثبت نماید. لذا به داوطلبان توصیه می شود بدون دغدغه و با آسودگی و براساس علاقه این کار را انجام دهند تا بتوانند در رشته/محل مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند
AngryAngryAngryAngryAngry
روابط عمومی در پایان از داوطلبان درخواست کرد: برای ثبت نام هرچه سریعتر اقدام کنند و از تأخیر برای انجام این کار بپرهیزند تا در روزهای آخر دچار استرس یا فشار روانی نشوند.
---------------
مگه می خوان کنکور اسم بنویسند ؟یه تکمیل ظرفیت که این قدر طول نباید بکشه!حتما نتیجه را بعد از ثبت نام کنکور۹۲ آزاد اعلام میکنند؟
به نظرتون چرا دوباره تمدید شده؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ق.ظ
RE: تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد
(۰۳ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)amirh نوشته شده توسط:  دوستان این خبر دیدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا روز سه شنبه ۵ دی ماه تمدید شد.
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند تا ساعت ۲۴:۰۰ سه شنبه ۵ دی ماه سال ۹۱ نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
HuhHuhHuhHuh
روابط عمومی در مورد انتخاب داوطلبان تأکید کرد: هر فرد می تواند ده کد رشته را انتخاب و در سایت ثبت نماید. لذا به داوطلبان توصیه می شود بدون دغدغه و با آسودگی و براساس علاقه این کار را انجام دهند تا بتوانند در رشته/محل مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند
روابط عمومی در پایان از داوطلبان درخواست کرد: برای ثبت نام هرچه سریعتر اقدام کنند و از تأخیر برای انجام این کار بپرهیزند تا در روزهای آخر دچار استرس یا فشار روانی نشوند.
---------------
مگه می خوان کنکور اسم بنویسند ؟یه تکمیل ظرفیت که این قدر طول نباید بکشه!حتما نتیجه را بعد از ثبت نام کنکور۹۲ آزاد اعلام میکنند؟
نه عزیز.. احتمالا در همون نیمه دوم دی (قبل از بهمن) نتایج اعلام میشه چون برای ترم بهمن پذیرش دارن.
دوم اینکه ۲ دلیل برای تمدید وجود داره ؛ یکی اینکه پول بیشتری به جیب بزنن (نفری ۱۲۰۰۰ تومان!) و دوم اینکه قبلا اعلام شده بود پذیرقته شدگان در شهریور حق حضور ندارند ، ولی الآن اعلام کردند کلیه کسانی که یا قبول نشدن یا ثبت نام نکردن و حرفی از پذیرش شهریور زده نشده. با این عمل عده جدیدی نیز می توانند (با نمره بالاتر) در تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , samereh
ارسال: #۱۱۸
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)amirh نوشته شده توسط:  دوستان این خبر دیدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HuhHuhHuhHuh
---------------

۲هفته طول کشیده این تکمیل طرفیت خیلیه
۵ ۶ روز باید میشد
۱
۰
ارسال: #۱۱۹
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ب.ظ)Nashena3 نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)amirh نوشته شده توسط:  دوستان این خبر دیدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HuhHuhHuhHuh
---------------

۲هفته طول کشیده این تکمیل طرفیت خیلیه
۵ ۶ روز باید میشد

زمان بیشتر=خرید کارت بیشتر=درآمد بیشتر

drink 8 glasses of water a day

۲
۰
ارسال: #۱۲۰
۰۴ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط amirh.)
Wink تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد
دوستان توجه کردید به این اطلاعیه تمدید تکمیل ظرفیت !!!!!

روابط عمومی در مورد انتخاب داوطلبان تأکید کرد: هر فرد می تواند ده کد رشته را انتخاب و در سایت ثبت نماید.لذا به داوطلبان توصیه می شود بدون دغدغه و با آسودگی و براساس علاقه این کار را انجام دهند تا بتوانند در رشته/محل مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهندHuh

به نظرتون چرا باید مرکز آزمون چنین توصیه ای به داوطلبان ارشد بکند ؟ فکر کنم مشکل خاصی وجود دارهExclamation اگه نداشت چرا گفته بدون دغدغه و.... هیچ وقت این نوع توصیه ها را به داوطلبان نمی کردIdea
اکثر داوطلبان که می دانستند چه کار باید بکنند ؟نمی دانم شاید من منفی نگرم HuhHuhHuh
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۲ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۲۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۴۶۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۹۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۷۲ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۲۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۵۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۴۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close