زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۵۴۱
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ
من خلاصه درسای نصیر رو از parmasoft.ir دانلود کردم.همونا که ۴ سری داره.
تو سری ۲ درس مدار منطقی رو نداره.میخواستم بدونم کسی از بچه ها دارش ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۵۴۲
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ب.ظ
سئوالات آزمونای پارسه سال گذشته جلومه. خدا رو شکر به نسبت پارسال واسم آسونتره

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۳
۰
ارسال: #۵۴۳
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ق.ظ)saeedehs نوشته شده توسط:  سلام . آفرین به شما
واسه هوش و سیستم عامل از چه کتاب های تستی استفاده کردید؟(هوش از روی کتاب راسل مطالعه کردید؟)

اره راهنمایی کنید چه کتابی و چطور میخونید که میتونید اول باشید و کامل مطالب را فهمیده باشید Sad

دوستان گرامی من چیز عجیبی نمیخونم. همونا که شما میخونید. شاید با دقت بیشتر. اصلا نگاه کنید شاید ماهان آسون میده و شما اگه بزنید بهترم بشه. هوش پوران میخونم و سیستم عامل پارسه.

اما مطالعم ۳ قسمت داره. خلاصه میگم

۱/ reading : حدود ۲۰ دقیقه مطالب رو الکی میخونم، فرمول حفظ میکنم، عکس ها رو نگاه میکنم، سرتیتر هارو حفظ و به مثالها الکی نگاه میکنم.
پنج دقیقه استراحت
۲/ studing : حدود ۷۰ دقیقه عمیق درسها رو میخونم و بعد از هر پاگراف واسه در و دیوار توضیحش میدم. مثالهای متن درس رو خوب حل میکنم
پنج دقیقه استراحت
۳/ review : حدود ۲۰ دقیقه مطالبی که خوندم مرور میکنم و مثالهای جدید حل میکنم. اگر مثال یا تمرین جدید نداشتم بازم اونارو حل میکنم یا یکی دو تا تست رو بصورت تمرین حل میکنم.

واسه آزمونها ۱۰ روز میخونم ۳ روز آخر تست میزنم

همین
۱۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , fatemesoleimani , srj , Engineer , anita_66 , avril22 , parastou , deh-ab , 8Operation , Amir V , ana_12345 , shiva865 , jafarir , web132
ارسال: #۵۴۴
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ ب.ظ
(۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  [quote='saeedehs' pid='146595' dateline='1354341492']

دوستان گرامی من چیز عجیبی نمیخونم. همونا که شما میخونید. شاید با دقت بیشتر. اصلا نگاه کنید شاید ماهان آسون میده و شما اگه بزنید بهترم بشه. هوش پوران میخونم و سیستم عامل پارسه.

اما مطالعم ۳ قسمت داره. خلاصه میگم

۱/ reading : حدود ۲۰ دقیقه مطالب رو الکی میخونم، فرمول حفظ میکنم، عکس ها رو نگاه میکنم، سرتیتر هارو حفظ و به مثالها الکی نگاه میکنم.
پنج دقیقه استراحت
۲/ studing : حدود ۷۰ دقیقه عمیق درسها رو میخونم و بعد از هر پاگراف واسه در و دیوار توضیحش میدم. مثالهای متن درس رو خوب حل میکنم
پنج دقیقه استراحت
۳/ review : حدود ۲۰ دقیقه مطالبی که خوندم مرور میکنم و مثالهای جدید حل میکنم. اگر مثال یا تمرین جدید نداشتم بازم اونارو حل میکنم یا یکی دو تا تست رو بصورت تمرین حل میکنم.

واسه آزمونها ۱۰ روز میخونم ۳ روز آخر تست میزنم

همین

بخش دوم خوندنتون(حدود ۷۰ دقیقه عمیق درسها رو میخونم و بعد از هر پاگراف واسه در و دیوار توضیحش میدم. مثالهای متن درس رو خوب حل میکنم)به نظرم خیلی خوبه!! باعث می شه درس بچسبه به مغزSmile
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , Engineer , deh-ab
ارسال: #۵۴۵
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ق.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  من یه کتاب مدیریت پارسه شانسی دستم رسیده مال ۸۷ و نویسنده طبرسا نظرتون چی همین رو بخونم ؟ تست هم نداره .
کتاب خیلی خوبیه

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , ana_12345
ارسال: #۵۴۶
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  ...
مهمترین نکته: شلغم بخورین Big Grin خوراک رویایی زمستانBig Grin ضد سرماخورگی
...

پایگاه از رو چی میخونین؟

اولا شلغم رو خوب اومدی. بنظر بنده تنها راه درمانش همینه

پایگاه جزوه رانکوهی+ مقسمی. اما اصلا تست نزدم. شاید کتاب پرسشهای چهارگزینه ای رانکوهی رو بخونم
سلام. خیلی خوبه موفق باشید. میشه جزوه رانکوهی اگه پی دی اف روی سایت آپلود کنید. ممنون
۱
۰
ارسال: #۵۴۷
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ق.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  من یه کتاب مدیریت پارسه شانسی دستم رسیده مال ۸۷ و نویسنده طبرسا نظرتون چی همین رو بخونم ؟ تست هم نداره .
کتاب خیلی خوبیه

بچه ها کسی یه پی دی اف خوب واسه مدیریت نداره؟؟؟؟

می دونی مشکلم چیه!!!!!!!!!!!
مشکلم اینه که : این روزا عده ای یه جوری زیرآبی میرن که دلت میخواد بهشون بگی : من نگاه نمیکنم , بیا بالا یه نفسی بکش لااقل خفه نشی!!!!
۰
۰
ارسال: #۵۴۸
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ب.ظ
سلام من بعد یه هفته اومدم و میگم هیچی نخوندم ان شالا از فردا دوباره شروع میکنم.خوشحالم میبینم بجه ها تلاش میکنید.موفق باشید.
۱
۰
ارسال: #۵۴۹
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ق.ظ)aida fazeli نوشته شده توسط:  سلام دوستان.همگی خدا قوت.......
من واسه ای تی دارم میخونم درسامم تموم کردم حالا واسه دوره و تثبیت چه کتابایی پیشنهاد میکنید؟لطفا راهنمایی کنید.....
مرسی

هیچ چیز بهتر از مررور کردن همون کتاب و خوندن خلاصه ها نیست

مرسی دوست عزیز ولی من یه دورم دوره کردم احساس میکنم دارم درجا میزنم.......حالا چی؟بازم همونارو بخونم؟

زندگی قانون باور ها و لیاقت هاست...پس باور داشته باش لایق بهترین هایی...
۰
۰
ارسال: #۵۵۰
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ب.ظ
سلام.
من یه سوال اینجا پرسیدم:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میشه کمکم کنید؟

یه سوال دیگه هم داشتم ولی اصن نمی شد بنویسیش هی ترتیبش می ریخت بهم. حالا بعدن عکسشو می گیرم اونم بهم بگین!
البته لطفا Undecided
حیلی ممنون می شم اگه کمکم کنید
۳
۲
ارسال: #۵۵۱
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط پروفسور.)
(۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  الان تو این حالو هوا چشماتونو ببندید و تجسم کنید سارمان سنجش اشتباهی سوالات ارشد امسالو واست email کرده!! زیرشم نوشته فوق محرمانه!! چیکار میکنید؟!! Big GrinCool
به ۵ نفر میفروشم ۵۰ میلیون میگیرم میرم بهترین دانشگاه اروپا درس میخونم! Heart

واقعا این پول چیکار که نمیکنه! اگه پول داشتم الان این همه مصیبت نمیکشیدم برای کنکور دادن...

آقا تو رو خدا اگه سوالا رو دارین همین الان می خرم آخه خسته شدم بس خوندم
ولی ۱۰ تومن نقد ندارم اگه میشه قسط بندیش کنید !!!!!

(۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ق.ظ)fafajoon نوشته شده توسط:  سلام بر دوستان
اول از اینکه این سوال در این قسمت مطرح می کنم معذرت می خوام.چون بازدیدکننده اینجا بیشتر هستش و من نیاز به پاسخ فوری دارم.
من میخوام برای درس مدیریت و مهندسی نرم افزار(رشته مهندسیit)کتاب تست و یه کتاب کنکورهای جامع سال های گذشته با پاسخ تشریحی بخرم.میشه دوستان من راهنمایی کنند چه کتابایی بگیرم؟؟

مشترک ۵۲% : نفر اول این درس بودم. خیلی سخت داده بود.
پایگاه ۵۴%: تست نزده بودم اصلا
هوش ۱۱%. دفعه قبل ۱۰۰ زده بودم!!!! ایندفعه خیلی الکی پاسخ دادم وگرنه ۸۳ میزدم!!!!Big Grin
سیستم عامل :۳۸% خیلی کمه
معماری ۸۳% : نفر اول این درسم بودم

سلام . آفرین به شما
واسه هوش و سیستم عامل از چه کتاب های تستی استفاده کردید؟(هوش از روی کتاب راسل مطالعه کردید؟)
سلام تبریک میگم ایشالله تو کنکور تکرار بشه !!! میشه بگید جامعه آماری چقدر بوده ؟ و ترازتون چنده؟

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
۰
۲
ارسال: #۵۵۲
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  
(11 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  الان تو این حالو هوا چشماتونو ببندید و تجسم کنید سارمان سنجش اشتباهی سوالات ارشد امسالو واست email کرده!! زیرشم نوشته فوق محرمانه!! چیکار میکنید؟!! Big GrinCool
به ۵ نفر میفروشم ۵۰ میلیون میگیرم میرم بهترین دانشگاه اروپا درس میخونم! Heart

واقعا این پول چیکار که نمیکنه! اگه پول داشتم الان این همه مصیبت نمیکشیدم برای کنکور دادن...

آقا تو رو خدا اگه سوالا رو دارین همین الان می خرم آخه خسته شدم بس خوندم
ولی ۱۰ تومن نقد ندارم اگه میشه قسط بندیش کنید !!!!!

(۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ق.ظ)fafajoon نوشته شده توسط:  سلام بر دوستان
اول از اینکه این سوال در این قسمت مطرح می کنم معذرت می خوام.چون بازدیدکننده اینجا بیشتر هستش و من نیاز به پاسخ فوری دارم.
من میخوام برای درس مدیریت و مهندسی نرم افزار(رشته مهندسیit)کتاب تست و یه کتاب کنکورهای جامع سال های گذشته با پاسخ تشریحی بخرم.میشه دوستان من راهنمایی کنند چه کتابایی بگیرم؟؟

مشترک ۵۲% : نفر اول این درس بودم. خیلی سخت داده بود.
پایگاه ۵۴%: تست نزده بودم اصلا
هوش ۱۱%. دفعه قبل ۱۰۰ زده بودم!!!! ایندفعه خیلی الکی پاسخ دادم وگرنه ۸۳ میزدم!!!!Big Grin
سیستم عامل :۳۸% خیلی کمه
معماری ۸۳% : نفر اول این درسم بودم

سلام . آفرین به شما
سلام تبریک میگم ایشالله تو کنکور تکرار بشه !!! میشه بگید جامعه آماری چقدر بوده ؟ و ترازتون چنده؟

سلام
واقعا احسنت داره،میشه لطف کنید بگین معماری از رو چی می خونید؟معماری من ضعیفه Undecided،باید قویش کنم

زندگی مرا بارها در هم کوبیده،
چیزهایی دیده ام که هیچگاه نمی خواهم
دوباره ببینم،اما از یک مسئله مطمئنم،
هرگز روی زمین نخواهم ماند،
همیشه بلند خواهم شد،
هرگز و هرگز و هرگز
تسلیم نخواهم شد.
۱
۲
ارسال: #۵۵۳
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ق.ظ، توسط ana_12345.)
اولین درسی که همزمان با خوندن کلی خندیدم ، فصل ششم عامل های منطقی پوران Smile)) عجب فصل خنده داری ،حالا یا من امشب شادم یا فصل جدی یه چیزیش بوده . این ومپوس و اینا خیلی جالب بود . حالا نمی دونم تا اخر فصل سرانجامم چی ولی ایشالا تا اخر خنده دار بمونه . و اذیتم نکنه .

بچه ها کسی سوال به همراه جوابهای ازمون ۸۹ و ۹۰ ایتی رو نداره ؟ اینجا پیدا نکردم .کسی تو مانشت ندیده باشه ؟ سال ۹۱ رو همین جا پیدا کردم اما اگه کسی ۸۹ و ۹۰ ای تی رو داره با جواب بزار ممنون می شم .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , tayebe68
ارسال: #۵۵۴
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ق.ظ
سلام امروز نرفتم کتابخونه.میخام خونه رو کتابخونه کنم

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , deh-ab
ارسال: #۵۵۵
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ق.ظ
بچه های it....
من واسه super pipline از رو چی بخونم؟ کجای کتاب مانو راجع بهش نوشته؟!! چرا چیزی راجع بهش پیدا نمیشه؟!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۲۳۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۰۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۱۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۴۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۲۴۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۸۵۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۸۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close