زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۴۶
۰۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ
سلام دوستای پرانرژی و مصممم،امیدوارم حال همگی خوب باشه،

"انسان های ناموفق به کارهایی می پردازند که رفع کننده تنش ها و ناراحتی ها است،در صورتیکه
انسان های موفق به کارهایی می پردازند که آن ها را به هدف هایشان می رساند.(دنیس ویتلی) "

یا علی مدد.

زندگی مرا بارها در هم کوبیده،
چیزهایی دیده ام که هیچگاه نمی خواهم
دوباره ببینم،اما از یک مسئله مطمئنم،
هرگز روی زمین نخواهم ماند،
همیشه بلند خواهم شد،
هرگز و هرگز و هرگز
تسلیم نخواهم شد.
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , Payam92 , white bird , jameshenas , H3NGAM3H , *farnaz* , asiehmohammadian
ارسال: #۴۷
۰۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
بچه ها به نظر شما کتاب پایگاه داده مدرسان شریف جدیدش چطوره؟ من میخونم ولی دیتابیس خیلی ضعیفم مخصوصا جبر رابطه ای.
به نظر شما چیکار کنم؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۴۸
۰۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ
دوستانی که گسسته پوران رو میخونن. اگر قبلش گریمالدی رو نخوندن، باید خط به خط پوران رو واقعا حفظ کنن. من که به مرز حفظ کردن مثالهاش هم رسیدم. فقط بخونید و تست فراوان.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha , deh-ab , virtual girl
ارسال: #۴۹
۰۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط moha.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  بچه ها سیستم عامل حقیقت سخته ها.سمافورو نمیفهمم

زندگی ، وزن نگاهی است که در خاطره ها می ماند
شاید این حسرت بیهوده که بر دل داری
شعله گرمی امید تو را خواهد کشت
زندگی در همین اکنون است

زندگی شوق رسیدن به همان فرداییست ؛ که نخواهد آمد!
تو نه در دیروزی، تو نه در فردایی
ظرف امروز پر از بودن توست

سمافورها واقعا اعصاب خورد کن هستن من تو کل سیستم عامل مشکلم فقط با اوناست

(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  دوستانی که گسسته پوران رو میخونن. اگر قبلش گریمالدی رو نخوندن، باید خط به خط پوران رو واقعا حفظ کنن. من که به مرز حفظ کردن مثالهاش هم رسیدم. فقط بخونید و تست فراوان.

منم دارم حفظ میکنم :دی
۱
۲
ارسال: #۵۰
۰۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)mehdi zanjani نوشته شده توسط:  بچه ها به نظر شما کتاب پایگاه داده مدرسان شریف جدیدش چطوره؟ من میخونم ولی دیتابیس خیلی ضعیفم مخصوصا جبر رابطه ای.
به نظر شما چیکار کنم؟

من چاپ ۹۰ را دارم کتاب خیلی خوبیه من خیلی ازشم خوشم اومده البته از مقسمی هم غافل نشید اونم در کنارش بخونید بعضی از مطالب را مقسمی بهتر توضیح داده/...
موفق و پیروز باشید/...

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , mehdi zanjani
ارسال: #۵۱
۰۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)mehdi zanjani نوشته شده توسط:  بچه ها به نظر شما کتاب پایگاه داده مدرسان شریف جدیدش چطوره؟ من میخونم ولی دیتابیس خیلی ضعیفم مخصوصا جبر رابطه ای.
به نظر شما چیکار کنم؟
اقا مهدی من کتاب مدرسانو دیدم . کتاب بدی نیس ولی نمیشه گفت خوبه یه سری جاها واقعا اضافه گویی کرده
که فقط بدرد خود مدرسان میخوره . در مورد جبر رابطه ای هم اگه میخوای از صفر به ۱۰۰ برسی فصل هشتم شایدم نهم رانکوهی رو بخون حله.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi zanjani , 8Operation , deh-ab , H3NGAM3H , asiehmohammadian
ارسال: #۵۲
۰۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)mehdi zanjani نوشته شده توسط:  بچه ها به نظر شما کتاب پایگاه داده مدرسان شریف جدیدش چطوره؟ من میخونم ولی دیتابیس خیلی ضعیفم مخصوصا جبر رابطه ای.
به نظر شما چیکار کنم؟
اقا مهدی من کتاب مدرسانو دیدم . کتاب بدی نیس ولی نمیشه گفت خوبه یه سری جاها واقعا اضافه گویی کرده
که فقط بدرد خود مدرسان میخوره . در مورد جبر رابطه ای هم اگه میخوای از صفر به ۱۰۰ برسی فصل هشتم شایدم نهم رانکوهی رو بخون حله.

خیلی ممنون از راهنماییتون. به نظرتون بدون خوندن جبر رابطه ای میشه به ‏sql‏ مسلط شد چون آی تی تو این چند سال زیاد جبر رابطه ای سوال ندادن!
۲
۰
ارسال: #۵۳
۰۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  دوستان عزیز شما پاسخنامه‌ی دکتر حقیقت برای تست‌های سیستم عامل کنکور ۹۱ در دو رشته‌ی کامپیوتر و آی‌تی را دارید؟
اگر پاسخ مثبته٬ ممکنه اگر زحمتی نیست آپلود کنید؟
ممنون میشم.

سلام.
قبلا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اپلود شده.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , farhadk , deh-ab , mammad_asir , Shady205 , asusx59sr , Payam92
ارسال: #۵۴
۰۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط white bird.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  به به اذر Smile تا حالا اینقدر روزها و ساعت ها تو عمرم برام ارزشمند نبوده و تا حالا اینقدر حساب کتابشون رو نمی کردم . هممون رتبه های خوب میاریم ایشالا .
یه چیزی بچه ها من گسسته که می خونم وقتی می خوام نکات مهمش رو بنویسم بعد ۱ ساعت می بینم شماره همه صفحه ها رو نوشتم و جلو همش نوشتم نکته مهم ، بسیار مهم ، بسیار بسیار مهم و الی اخر ..... اصلا این گسسته پوران خط به خطش نکتس .Smile

(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ)mehdi zanjani نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)mehdi zanjani نوشته شده توسط:  بچه ها به نظر شما کتاب پایگاه داده مدرسان شریف جدیدش چطوره؟ من میخونم ولی دیتابیس خیلی ضعیفم مخصوصا جبر رابطه ای.
به نظر شما چیکار کنم؟

خیلی ممنون از راهنماییتون. به نظرتون بدون خوندن جبر رابطه ای میشه به ‏sql‏ مسلط شد چون آی تی تو این چند سال زیاد جبر رابطه ای سوال ندادن!
جبر رابطه کتاب حق جو خوب گفته
در کنارش مقسمیم بخونی
تقریبا تسلط پیدا میکنی

(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  به به اذر Smile تا حالا اینقدر روزها و ساعت ها تو عمرم برام ارزشمند نبوده و تا حالا اینقدر حساب کتابشون رو نمی کردم . هممون رتبه های خوب میاریم ایشالا .
یه چیزی بچه ها من گسسته که می خونم وقتی می خوام نکات مهمش رو بنویسم بعد ۱ ساعت می بینم شماره همه صفحه ها رو نوشتم و جلو همش نوشتم نکته مهم ، بسیار مهم ، بسیار بسیار مهم و الی اخر ..... اصلا این گسسته پوران خط به خطش نکتس .Smile

(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ)mehdi zanjani نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
به نظر شما چیکار کنم؟

جبر رابطه کتاب حق جو خوب گفته
در کنارش مقسمیم بخونی
تقریبا تسلط پیدا میکنی

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۱
۱
ارسال: #۵۵
۰۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ب.ظ
ازمون pse. پارسه ظاهرا قابل دانلود نیست.باید پای کامپیوتر جواب بدی?? میخواستم فردا تو کتابخونه بشینم بحلم
۱
۰
ارسال: #۵۶
۰۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط farhadk.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  دوستانی که گسسته پوران رو میخونن. اگر قبلش گریمالدی رو نخوندن، باید خط به خط پوران رو واقعا حفظ کنن. من که به مرز حفظ کردن مثالهاش هم رسیدم. فقط بخونید و تست فراوان.
من گریمالدی وقت نکردم بخونم چون نرم افزار هستم کتابها زیاده.
ولی با همین پوران می شه ۹۰ درصد نکات درس رو تحلیل کرد.
از ۱۰ درصد باقیمانده اکثر اثباتهاشو تو همین مانشت می تونی پیدا کنی.
تست های گسسته ۲ شکل هستن یا باید تحلیل کنی و حل کنی یا با عدد گذاری حل می شن.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی
............................................ هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , asiehmohammadian
ارسال: #۵۷
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ
من مدیریت پورانو میخونم نظرتون چیه؟
۰
۰
ارسال: #۵۸
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ق.ظ
بلاخره حال و هوای محرم کار خودش رو کرد!!! امشب رفتم هیئت واسه همین از برنامه امروزم جا موندم. تعطیلی جمعه دیگه پرید و باید جریمه بشم.Sad
هر سال محرم کلی شور و حال داشت ولی امسال با این کنکور اصلا صفایی نداره.
اولین روز آذر که با کم کاری شروع شد ولی خدا کنه دیگه بقیه روزها اینجور نباشم.

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۲
۰
ارسال: #۵۹
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)mahsa IT 2012 نوشته شده توسط:  من مدیریت پورانو میخونم نظرتون چیه؟

والا مدیریت پوران رو نخوندم من پارسه می خونم و خوبه راضیم! مشکل مدیریت حجم زیادش نسبت به ضریب کمشه!!!!!!! Undecided
واقعاً نمی تونم واسه این درس وقت بزارم! Sad
بچه ها میگفتن پوران هم خوبه.
موفق باشید...

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۰
ارسال: #۶۰
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
نصیر خوبه؟ من دارم از روی پوران پژوهش میخونم. اصلا قطر کتابش منو میترسونه. چند هست؟ ارزششو داره تازه حالا برم کتابشو پیداکنم بخرم؟

پوران پژوهش افتضاحه اولین بار که خوندمش فکر کردم ایراد از خودمه البته پایم تو این درس ضعیف هست ولی این کتاب کلا گنگه اصلا واسه شروع خوب نیست. ریاضیات مهندسی نصیر نوشته دکتر کریمی عااااااالیه چند روزه همشو یاد میگیری. خیلی این درسو راحت کرده. از خود موسسه نصیر تهیه ش کن.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۹۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۶۹۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۰۲۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۹۵۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۴۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close