زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

محرومیت از تحصیل در دوره روزانه!

ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۴۶ ب.ظ
سلام
صفحه ی ۶ دفترچه اومده:

برداشت من این شد که چون دوره ی کارشناسی ام روزانه است، دوره ی ارشد اگر هم روزانه قبول شم باید شهریه بدم!
امیدوارم اشتباه فهمیده باشم، لطفا شفاف سازی کنید.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط Helmaa.)
سلام.
در هر مقطع منظورشون بوده.اگر کسی فوق لیسانس یک بار روزانه خونده بار دوم نمیتونه روزانه بخونه.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , Parva , انرژی مثبت
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ب.ظ
نه این طور نیست! شما تا دکترا هم اگه روزانه برید پول نمی خواد بدید ولی اگر بخواهید برای ادامه تحصیل به کشور خارجی بروید یا باید این پول را پرداخت کنید ( تمام دوره های تحصیل که روزانه بودید) یا اینکه برای مدتی برای ان کار کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ ب.ظ
RE: محرومیت از تحصیل در دوره روزانه!
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ)ebigood نوشته شده توسط:  نه این طور نیست! شما تا دکترا هم اگه روزانه برید پول نمی خواد بدید ولی اگر بخواهید برای ادامه تحصیل به کشور خارجی بروید یا باید این پول را پرداخت کنید ( تمام دوره های تحصیل که روزانه بودید) یا اینکه برای مدتی برای ان کار کنید.

سلام
من متوجه منظورتون نشدم!!Blush
یعنی کسی که مثلا تا ارشد دانشگاه دولتی و روزانه توی ایران خونده و برای دکترا میخواد بره خارج ؛ باید هزینه این چندسالی که توی ایران مفتی درس خونده را بده؟Huh
مگه میشه؟Huh
پس این همه دانشجو میرن خارج کشور ادامه تحصیل که هزینه چندسال درس خوندن گذششتشون را ندادن و نمیدن!!!
۰
۰
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یعنی کسی که مثلا تا ارشد دانشگاه دولتی و روزانه توی ایران خونده و برای دکترا میخواد بره خارج ؛ باید هزینه این چندسالی که توی ایران مفتی درس خونده را بده؟Huh
هیچی تو این دنیا مفتی نیست.

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  پس این همه دانشجو میرن خارج کشور ادامه تحصیل که هزینه چندسال درس خوندن گذششتشون را ندادن و نمیدن!!!
پولشو دادن و خواهند داد.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۱
۰
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ ب.ظ
RE: محرومیت از تحصیل در دوره روزانه!
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
من متوجه منظورتون نشدم!!Blush
یعنی کسی که مثلا تا ارشد دانشگاه دولتی و روزانه توی ایران خونده و برای دکترا میخواد بره خارج ؛ باید هزینه این چندسالی که توی ایران مفتی درس خونده را بده؟Huh
مگه میشه؟Huh
پس این همه دانشجو میرن خارج کشور ادامه تحصیل که هزینه چندسال درس خوندن گذششتشون را ندادن و نمیدن!!!

سلام دوست عزیز . شما وقتی که فارغ التحصییل میشی توی دورانه روزانه یه تعهد رسمی داری که باید هزینه دولت رو برگردونی . حالا از طریق راههای زیر میتونی با دولت تسویه حساب کنی :

۱/ به اندازه شهریه دانشجوی هم ورودی شبانه خودت پرداخت کنی
۲/ دو سال برای دولت خدمت کنی .

به عنوان مثال من خودم زمانی که دوره کاردانی رو تمام کردم برای دریافت مدرک توی یه دفترخونه ثبت اسناد رسمی یه تعهدنامه ای رو پر کردم که شرایط بالا توش نوشته شده بود و تاییدیش رو واسه دانشگاه بردم تا مدرک رو دادن. البته واسه من این جالبه که خیلی از دانشگاه ها زمان تسویه این تعهد نامه رو نمیگیرن ولی فک کنم بعدا زمانی که مثلا بخوای بری خارج از کشور از حلقومت بکشن
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۶۰ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۷۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL SamanehRashvand ۱ ۲,۵۸۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۷۱۸ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۱۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۹۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۹۸۰ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۷۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۰۴۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۸۲ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close