زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لینک جوابدهی سوالات در مورد دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۶
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ق.ظ، توسط a_ hosein.)
RE: لینک جوابدهی سوالات در مورد دانشگاه آزاد
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  شما معدلتون چند بود و کجا قبول شدین ؟ آیا نفر اول ورودی خودتان بودین شما؟
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ)a_ hosein نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.
شما که سال پیش بدون آزمون قبول شدی لطفا معدل و کارنامت رو قرار بده.
تو این سایت تایپیک های زیادی مربوط به این موضوع مطرح شده اما کسی جواب درست و نمونه ای رو مطرح نکرده Sad
سلام . معدلم ۱۷/۷۲ بود . مشهد قبول شدم. البته نرفتمShy

ممنون دوست عزیز.
میشه بگی که واحد تحصیلیت کجا بوده و اینکه سه ترمه تموم کردی دیگه نه؟ چون زده فارغ التحصیل بهمن پرسیدم. و اینکه نفر چندم تو ورودیهای خودت بودی؟
ممنون.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ)a_ hosein نوشته شده توسط:  ممنون دوست عزیز.
میشه بگی که واحد تحصیلیت کجا بوده و اینکه سه ترمه تموم کردی دیگه نه؟ چون زده فارغ التحصیل بهمن پرسیدم. و اینکه نفر چندم تو ورودیهای خودت بودی؟
ممنون.
من آزاد کرج بودم. تو پروفایلم بود. کارشناسی ناپیوسته ورودی بهمن ۸۷ چهار ترمه تموم کردم بهمن ۸۹
دقیق یادم نیست. فکر کنم ۸۰ اینورا بودم

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۰
ارسال: #۱۸
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ ب.ظ
کاربر گرامی saam شما جزو نفر اول نبودین در ورودی خودتون ؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  کاربر گرامی saam شما جزو نفر اول نبودین در ورودی خودتون ؟
نه والله... ولی فکر کنم اینا همش شعاره . سهمیه ها رو هم مینویسن باید ۹۵ درصد نمره ی آخرین فرد قبولی رو بگیرن . ولی عملا اینجور نمیشه

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aryaee
ارسال: #۲۰
۱۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ ب.ظ
مرسی از راهنمایی شما. آخه درباره بدون کنکور آزاد هر کس یک چیز می گوید.!!!!! آیا دوستان شما هم قبول شدن بدون کنکور یا نه ؟
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۲۱
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ق.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  مرسی از راهنمایی شما. آخه درباره بدون کنکور آزاد هر کس یک چیز می گوید.!!!!! آیا دوستان شما هم قبول شدن بدون کنکور یا نه ؟
نه متاسفانه ...
احتمالا اولویت بندی باشه . مثلا اولویت با اونایی که جزو ۱۰ در صد بودن . ولی عملا پر نمیشه و مجبورن از بقیه هم بگیرن

۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۲۶ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۹۷ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۳۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۱۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۵۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  لینک دانلود نسخه ازمایشی ترجمه کتاب یادگیری ماشین میشل انرژی مثبت ۲ ۱۲,۷۶۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: forooghfp7078
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۱۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close