زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لینک جوابدهی سوالات در مورد دانشگاه آزاد

ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ ب.ظ
سلام.
دوستانیکه هر نوع سوالی دارن مربوط به دانشگاه آزاد از ثبت نام گرفته تا سهمیه ها و .... به لینکی که واستون میزارم سری بزنید و سوالتون رو مطرح کنید. جوابش نهایتا تا دوازده ساعت بعد میاد.
روابط عمومی خود دانشگاه آزاده که کارشناساش جواب میدن. من خودم چند تا سوال پرسیدم زیر یک ساعت جواب کامل رو دادن.Cool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ
RE: لینک جوابدهی سوالات در مورد دانشگاه آزاد
ممنون دوست عزیز اما فکر نکنم کسی جواب سوالات رو بده.
دانشگاه آزاده دیگه...Sad
میشه شما سوالاتون و جوابش رو بزارید؟
ممنونDodgy
۲
۰
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ ب.ظ)s_brain نوشته شده توسط:  ممنون دوست عزیز اما فکر نکنم کسی جواب سوالات رو بده.
دانشگاه آزاده دیگه...Sad
میشه شما سوالاتون و جوابش رو بزارید؟
ممنونDodgy

والا سوال منو که جواب دادن. نمیدونم بازمUndecided

امیر: ممتازین بدون آزمون

با عرض سلام. با توجه اینکه زمان ثبت نام اواسط بهمن ماه است و همون موقع ها اواخر ترم مهر ماهه. یعنی ما بعضی درسا رو امتحان دادیم و نمرش انتقال پیدا کرده و بعضی از دروس نه. ما باید کدوم معدل رو وارد کنیم؟ معدل تا قبل ثبت نمرات ترم مهرماه یا نه معدل همون روز ثبت نام؟ چون ممکنه من مثلا امروز ثبت نام کنم و فرداش استادی نمره رو قطعی کنه و معدل من عوض بش. با تشکر

پیام روابط عمومی : ۱۳۹۱/۰۸/۱۰

ثبت نام ازمون ارشد حدودا اذر یا دی میباشد از طریق همین سایت اذر ماه پیگیری کنید /اگر تا ان زمان فارغ التحصیل نشدی اخرین معدل خود را وارد کنید ما از فارغ التحصیلان کل استعلام میگیریم
۳
۰
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ ب.ظ
سلام دوست عزیز من دانشجوی دانشگاه آزاد درمقطع کارشناسی ناپیوسته بودم و با معدل ۱۷:۴۹و در سه ترم فارغ التحصیل شدم آیا می شود بدون کنکور در دانشگاه آزاد برای ارشد درس بخوانم با تشکر از شما.
۳
۰
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز من دانشجوی دانشگاه آزاد درمقطع کارشناسی ناپیوسته بودم و با معدل ۱۷:۴۹و در سه ترم فارغ التحصیل شدم آیا می شود بدون کنکور در دانشگاه آزاد برای ارشد درس بخوانم با تشکر از شما.

سلام دوست من.
شما هم خوب سوالتون رو از روابط عمومی سازمان بپرسید تا جواب درست و دقیق بدن.
منم سوال کردم و جوابش رو گرفتم Big Grin

موفق باشید
۱
۰
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ق.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز من دانشجوی دانشگاه آزاد درمقطع کارشناسی ناپیوسته بودم و با معدل ۱۷:۴۹و در سه ترم فارغ التحصیل شدم آیا می شود بدون کنکور در دانشگاه آزاد برای ارشد درس بخوانم با تشکر از شما.
سلام
بله میتونید . باید بدون آزمون ثبت نام کنید

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۰
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ق.ظ
آن وقت نباید نفر اول ورودی خودت باشی؟ یکی می گوید باید نفر اول باشی یکی می گوید نباشی هم می توانی ثبت نام کنی واقعا ماندم چی کار کنم؟
۱
۰
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ب.ظ
تکمیل ظرفیت مجدد کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هست؟(برای بهمن)

راه سرشارامید..
وبدان کین امروز منتظرفرداییست که تودیروز درامید وصالش بودی..
بهترین لحظه جاری شدنت امروز است...
لحظه رادریابیم..
باور روز برای گذر از شب کافیست..[/color]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۳۶ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  آن وقت نباید نفر اول ورودی خودت باشی؟ یکی می گوید باید نفر اول باشی یکی می گوید نباشی هم می توانی ثبت نام کنی واقعا ماندم چی کار کنم؟
نه بابا ... کی این حرف رو زده؟
تا پارسال که من شرط معدل قبول شدم که از این خبرا نبود . شاید قانون عوض شده باشه... ولی بعید می دونم
نه ... فکر نکنم ... آخه این کار اصلا معقول نیست

۳
۰
ارسال: #۱۰
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ ب.ظ
شما معدلتون چند بود و کجا قبول شدین ؟ آیا نفر اول ورودی خودتان بودین شما؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahaya
ارسال: #۱۱
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  آن وقت نباید نفر اول ورودی خودت باشی؟ یکی می گوید باید نفر اول باشی یکی می گوید نباشی هم می توانی ثبت نام کنی واقعا ماندم چی کار کنم؟
نه بابا ... کی این حرف رو زده؟
تا پارسال که من شرط معدل قبول شدم که از این خبرا نبود . شاید قانون عوض شده باشه... ولی بعید می دونم
نه ... فکر نکنم ... آخه این کار اصلا معقول نیست

سلام دوست عزیز.
شما که سال پیش بدون آزمون قبول شدی لطفا معدل و کارنامت رو قرار بده.
تو این سایت تایپیک های زیادی مربوط به این موضوع مطرح شده اما کسی جواب درست و نمونه ای رو مطرح نکرده Sad
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahaya
ارسال: #۱۲
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
چرا هیچ جا جواب من داده نمیشه؟!!!!!

راه سرشارامید..
وبدان کین امروز منتظرفرداییست که تودیروز درامید وصالش بودی..
بهترین لحظه جاری شدنت امروز است...
لحظه رادریابیم..
باور روز برای گذر از شب کافیست..[/color]
۱
۱
ارسال: #۱۳
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط f-a.)
سلام دوستان

واسه بدون کنکور دانشگاه آزاد چیزی که مهمه اینه که معدلتون بالای ۱۷ باشه و توی ۸ ترم کارشناسیتون رو تمام کرده باشید بقیه چیز ها اصلا مهم نیست یعنی حتی اگه افتاده دارید
نفرات ۱ تا ۳ گاها ۴ در دانشگاه خودتون و ۵ به بعد دانشگاه های دیگه که بعضا ممکنه شانس اونایی که ۵ به بعد باشن بیشتر باشه و دانشگاه بهتری از نفرات برتر قبول بشوند نکته دوم اینه که دانشگاهتون تا یه تعدادی و تا یه زمانی یه سری از افراد رو می فرسته و در مرکز آزمون بر اساس معدل Sort می شه و زمان ثبت نام شما رشته رو انتخاب می کنید و بر اساس اون دیگه بقیه چیز ها مشخص می شه
۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ)mahaya نوشته شده توسط:  چرا هیچ جا جواب من داده نمیشه؟!!!!!

اگر از طریق همین لینکی که دوستمون معرفی کرده بودن سوال رو پرسیده بودید زودتر جواب می گرفتید. من براتون سول کردم و این هم پاسخ روابط عمومی مرکز ازمون دانشگاه آزاد اسلامی:

نقل قول: با سلام. آیا برای نوبت بهمن ماه تکمیل ظرفیت مجدد هم خواهید داشت؟

سیستم پرسش و پاسخ

پیام روابط عمومی : ۱۳۹۱/۰۸/۱۳

چنانچه تکمیل ظرفیت دیگری داشته باشیم اطلاع رسانی خواهیم کرد./

فایل‌(های) پیوست شده

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۱۵
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  شما معدلتون چند بود و کجا قبول شدین ؟ آیا نفر اول ورودی خودتان بودین شما؟
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ)a_ hosein نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.
شما که سال پیش بدون آزمون قبول شدی لطفا معدل و کارنامت رو قرار بده.
تو این سایت تایپیک های زیادی مربوط به این موضوع مطرح شده اما کسی جواب درست و نمونه ای رو مطرح نکرده Sad
سلام . معدلم ۱۷/۷۲ بود . مشهد قبول شدم. البته نرفتمShy

فایل‌(های) پیوست شده

۴
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۲۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۸۲ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۹۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۰۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۷۸ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۹۹ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  لینک دانلود نسخه ازمایشی ترجمه کتاب یادگیری ماشین میشل انرژی مثبت ۲ ۱۲,۸۰۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: forooghfp7078
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۱۵ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۶۲ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close