زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال از فصل RTL

ارسال:

m@hboobe پرسیده:

سوال از فصل RTL

این سوال خیلی شلوغ شده اصلا نمیتونم استنباط کنم برای این سوالات بهتره از گزینه ها کمک بگیریم و مدار چک کنیم یا مدار چک بشه؟!!!
جوابش گزینه ۳

این دو سوال چه فرقی باهم دارند آخه ؟؟!!! اولی ۲و۲ میشه دومی ۳و۳!!!!

این سوالم که...Undecided جوابش گزینه۱

لطفا توضیح دهید

ممنون

۰
ارسال:

Marcel پاسخ داده:

RE: سوال از فصل RTL

واسه سوال اول بهتره هر کدومو از قسمت then شروع کنی ببینی چه شرطی میخواد، مثلا تو گزینه یک داریم که R3 --> R1 که این کار شرطش اینه که ورودی سوم انکدر انتخاب شه که ینی باید اون AND یک بشه که ینی باید R2 باید صفر باشه که NOR ش بشه یک و R1 نباید صفر باشه چون اینجوری NOR ش میشه یک و اگه قبل ورودی AND دوباره NOT بشه میشه صفر که باعث میشه حاصل AND بشه صفر ، پس این گزینه رد میشه.یکم اگه دقت کنی میتونی واسه بقیه گزینه ها هم همینجوری استدلال کنی.

واسه سوال دوم اینکه ، نگاه کن اینجا باس مشترک داریم که با هر پالس یه مقدار میتونه روش قرار بگیره ، اونی که جوابش میشه ۳و۳ به خاطر همینه ، ینی یه پالس مثلا R1 میره تو A یه پالس R2 میره تو B و یه پالس هم با هم جمع میشن.اون یکی هم همینجوریه ، با این تفاوت که فقط یکی از ثبات ها با یه پالس میره تو T-reg و اون ثبات دیگه مستقیم به ALU وصله و تو پالس دوم با هم جمع میشن.

سوال سه رو من با عدد گذاری حل کردم.شما هم عدد میتونی عدد گذاری کنی یا به الگوریتم تقسیم که تو کتاب پوران هم هست مراجعه کنی.

۰
ارسال:

naderx پاسخ داده:

، منم داشتم ویس بعضی هاشونو درست میکردم که منصرف شدم (دوستمون جواب بعضی تست ها رو لطف کرد داد) ولی این ویس رو گوش کنید :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اگه نیاز به توضیح اون دو تا دیگه هم داشتین بگین. الان حس پاسخ دهیم کور شده ! Big Grin

۰
ارسال:

naderx پاسخ داده:

این سوالات شما مفهمومی و نیاز به کلام دارن ! با نوشتن کار شما درست نمیشه ! تا عصر با ویس توضیح میدم و آپلود میکنم.
پس تحمل بفرمائید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۸۴ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۷۹۱ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۲۹ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۵۴۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۵۲۴ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۳۷ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فصل " حل معادله دیفرانسیل با کمک سری ها" در معادلات دیفرانسیل را نمی فهمم!! saeid4x ۳ ۵,۰۵۵ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: CSX
  فصل های مهم در سیستم عامل ؟ bf92149026 ۲ ۳,۶۷۹ ۱۳ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تست ۸۸ علوم کامپیوتر فصل شمارش arefeh.hp ۵ ۴,۲۴۳ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Sepideh96
  یک سوال از ضریب جمله در فصل شمارش مه سااا ۱ ۱,۷۱۴ ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close