زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فصل های مهم در سیستم عامل ؟

ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۵:۵۳ ب.ظ
سلام من برای کنکور ارشد کتاب سیستم عامل پوران خریدم اما خیلی زیاده حجمش ، به نظرم نمیتونم تمومش کنم ، از اونجایی که برای نرم افزار فقط ۳ تا سوال از سیستم عامل میاد کسی میتونه راهنماییم کنه که کدوم فصل ها رو بخونم کافیه . Huh
ممنون دوستان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۶, ۰۴:۵۸ ب.ظ
RE: فصل های مهم در سیستم عامل ؟
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۵:۵۳ ب.ظ)bf92149026 نوشته شده توسط:  سلام من برای کنکور ارشد کتاب سیستم عامل پوران خریدم اما خیلی زیاده حجمش ، به نظرم نمیتونم تمومش کنم ، از اونجایی که برای نرم افزار فقط ۳ تا سوال از سیستم عامل میاد کسی میتونه راهنماییم کنه که کدوم فصل ها رو بخونم کافیه . Huh
ممنون دوستان

معمولا قانون اینه که همه فصل‌ها رو بخونی بعد سر جلسه بسته به سختی یا پیچیده و مبهم بودن یک سوال تصمیم بگیری که به چه سوالی پاسخ بدی یا نه.
به هر جهت فصل‌هایی که تا سال ۹۵ بر اساس تحلیلی که من داشتم و بیشترین سوال از این فصل‌ها بود رو می‌گم امیدوارم مفید باشه.

همروندی-حافظه‌مجازی-زمانبندی فرایند
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال:
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۰۴ ب.ظ
سلام
برطق صحبت دوستمون ، مبحث زمانبندی فرآیندها خیلی مهم هست و یه سوال حلی ازش میاد و معمولا سوال غیرحلی مثل صحیح یا غلط هم میاد ازش.در هرصورت بحث مهم و شیرینی هست حتما بخونیدش

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چند نکته مهم برای نگهداری از کت و شلوار kookcoat ۰ ۸ امروز ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: kookcoat
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۲۵۵ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۰۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۷۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۰۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۷۶ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۶۴ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۹۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۳۸ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۷۸۵ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close