زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۱۱۷۱
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط armin_b00ter.)
(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  اختلاف مهم و برجسته ی دیگه ای هم که دارن به نظر من سطح آزمون های پارسه خیلی خیلی بالاتر از سطح کنکوره!! جوری که من خیلی وقت ها از روی سوالات ساده میگذشتم و مطمئن بودم که اینا سوالات کنکوری نیستن!
اما سر جلسه در کمال تعجب دیدم سوالات فوق العاده ساده!!! اما واقعاً از اون سوالات ساده نتیجه ای رو که باید بگیرم نتونستم بگیرم!
الان من نفهمیدم چی گفتین. میشه این جمله رو بازش کنید ؟؟ بالاخره پارسه سوالاش سخته یا آسون ؟؟؟ :دی

دوستان ۵۰% رو چجوری می خواید بخونید ؟ امروز اومدم معماری بخونم فقط بعد بریدم یهو وسطش! بهتره که قاطی بخونی یا یهویی ؟ الان وقت بزارم واسه خلاصه برداری یا نه ؟؟ مرور کردن از همه چی مزخزف تره :دی
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , jameshenas , forouzan , H3NGAM3H , MS.rezvan
ارسال: #۱۱۷۲
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
[تصویر:  142826_1_1379088001.jpg]

[تصویر:  ahr.jpg]
۸
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: svk7 , Sunshine Off , younes , m_gh , *farnaz* , forouzan , shahabkamali , H3NGAM3H , Payam92 , sir_ams , 8Operation , ana_12345 , mis masi , tayebe68 , mahak.k
ارسال: #۱۱۷۳
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ ب.ظ
بچه ها یک توصیه دوستانه بهتون میکنم البته میدونم خودتون از منم با تجربه ترید،زیاد به آزمونهای آزمایشی گیرندید چون بعضی درساشون سختر از کنکور وبعضی ها هم آسون ترازکنکور هست ،فقط سعی کنید طبق برنامه هاش بخونید ومدیریت دروس سرجلسه یادبگیرید ونقاط ضعف وقوت خودتون را بفهمیدچیه،فقط درس بخونید،خداوند هیچ تلاش را بدون نتیجه نمیزاره.
موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , sheyda , m_gh , deh-ab , svk7 , forouzan , H3NGAM3H , Payam92 , mohsen_4050 , ana_12345 , mis masi , dear-saideh
ارسال: #۱۱۷۴
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ
Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
خطاب به دوست خوبم jameshenas عزیز
الان خیلی وقته تو فکر تغییر گرایشم.اینم ضمنا دومین ازمونه که رتبم خراب میشه.
با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه.هی رفیقام منو دوره کردن گفتن تو می تونی ! درس ت خوبه فقط بچسب به علاقه ی اصلیت.هرکی تلاش کنه نتیجه می گیره و این حرفا ....
۶ماهه دارم میخونم. چه گلی به سرم زدم که تو این سه ماه بخوام بزنم ! الان موقع واقع گرایی نه خوش بینی الکی... من احتمال ۹۰ درصد زیر ۳۰۰ نمیارم پس برم جایی که تا ۶۰۰ هم بشه کاریش کرد.
من هیچ برنامه ای غیر قبول شدن سراسری واسه زندگیم ندارم.این نشه یعنی تموم!
ببخشید زیاد حرف زدم.دلم پرهConfusedTongueSmile

Sent from my A500 using Tapatalk HD
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , svk7 , forouzan , H3NGAM3H , Payam92
ارسال: #۱۱۷۵
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ ب.ظ
دوستان mohammadali1990 و آرتا نیستن ؟؟؟ این عزیزان کجا هستن . ایشالا هر جاکه هستن دارن درررس میخونن.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sheyda , forouzan , H3NGAM3H , white bird , MS.rezvan
ارسال: #۱۱۷۶
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  دوستان mohammadali1990 و آرتا نیستن ؟؟؟ این عزیزان کجا هستن . ایشالا هر جاکه هستن دارن درررس میخونن.
من خبر دارم ازشون... این دوستان زیرآبی میان و میرنBig Grin

(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  خطاب به دوست خوبم jameshenas عزیز
الان خیلی وقته تو فکر تغییر گرایشم.اینم ضمنا دومین ازمونه که رتبم خراب میشه.
با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه.هی رفیقام منو دوره کردن گفتن تو می تونی ! درس ت خوبه فقط بچسب به علاقه ی اصلیت.هرکی تلاش کنه نتیجه می گیره و این حرفا ....
۶ماهه دارم میخونم. چه گلی به سرم زدم که تو این سه ماه بخوام بزنم ! الان موقع واقع گرایی نه خوش بینی الکی... من احتمال ۹۰ درصد زیر ۳۰۰ نمیارم پس برم جایی که تا ۶۰۰ هم بشه کاریش کرد.
من هیچ برنامه ای غیر قبول شدن سراسری واسه زندگیم ندارم.این نشه یعنی تموم!
ببخشید زیاد حرف زدم.دلم پرهConfusedTongueSmile

Sent from my A500 using Tapatalk HD
ایشالله هر تصمیمی که میگیری موفق باشی

I definitely will win
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamed92 , forouzan , Marcel
ارسال: #۱۱۷۷
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
خدا کنه همه بچه هایی که دیر به دیر میان درسا رو حسابی بخونننن

با اینکه بیشتر ساعات روز خونه هستم اما فقط یه درس میرسم بخونم !!!
انرژیم زود تموم میشه Sad!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , forouzan , H3NGAM3H , white bird , Marcel
ارسال: #۱۱۷۸
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  سلام بچه ها یه راهنمایی به من بکنید من تا الان خیلی ضعیف درس خوندم .الان میخوام برای ۵۰% اول جبران کنم ولی یه مشکلی که دارم ۲ هفته وقت دارم و بعضی درساما تا همون ۲۵% اول خوندم بعضیاشا اصلا هنوز نخوندم چندتاییشم ۵۰% شا خوندم.با این اوصاف چطور بخونم؟آخه من این ۲ هفته فوقش همه درساما ۵۰% اولا کامل کنم ولی وقت برای دوره ندارم.میخواستم تو ۵۰% خلاصه نویسیامم انجام بدم.چیکار کنم؟خلاصه نویسی کی کنم؟چطور پیش ببرمشون؟
مرسی

خلاصه نکن تو کتاب علامت بزن، یه ریز باید بشینی بخونی و هر جا خسته شدی تست کار کنی. شاید منابعت مشکله بگو از رو چیا میخونی؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , H3NGAM3H , Payam92
ارسال: #۱۱۷۹
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  سلام بچه ها یه راهنمایی به من بکنید من تا الان خیلی ضعیف درس خوندم .الان میخوام برای ۵۰% اول جبران کنم ولی یه مشکلی که دارم ۲ هفته وقت دارم و بعضی درساما تا همون ۲۵% اول خوندم بعضیاشا اصلا هنوز نخوندم چندتاییشم ۵۰% شا خوندم.با این اوصاف چطور بخونم؟آخه من این ۲ هفته فوقش همه درساما ۵۰% اولا کامل کنم ولی وقت برای دوره ندارم.میخواستم تو ۵۰% خلاصه نویسیامم انجام بدم.چیکار کنم؟خلاصه نویسی کی کنم؟چطور پیش ببرمشون؟
مرسی

خلاصه نکن تو کتاب علامت بزن، یه ریز باید بشینی بخونی و هر جا خسته شدی تست کار کنی. شاید منابعت مشکله بگو از رو چیا میخونی؟
اینای که خوندم:ریاضی مهندسی پارسه-محاسبات پوران-ساختمان داده مقسمی-نظریه پوران-مدار منطقی پوران-پایگاه داده مقسمی-گسسته پوران-زبانهای برنامه سازی راهیان ارشد-Sad
ما بقیشم شروع نکردم هنوزSad
۱
۰
ارسال: #۱۱۸۰
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط H3NGAM3H.)
نمیدونم چرا وقتی میخورم به تایم استراحت ، تایمش از درس خوندنم بیشتر میشه !
درواقع من همش در حال استراحتم ، زنگ تفریح درس میخونم ، والا بخدا که :دی

لطفا لبخند بزنید !
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel , Mehran
ارسال: #۱۱۸۱
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  اختلاف مهم و برجسته ی دیگه ای هم که دارن به نظر من سطح آزمون های پارسه خیلی خیلی بالاتر از سطح کنکوره!! جوری که من خیلی وقت ها از روی سوالات ساده میگذشتم و مطمئن بودم که اینا سوالات کنکوری نیستن!
اما سر جلسه در کمال تعجب دیدم سوالات فوق العاده ساده!!! اما واقعاً از اون سوالات ساده نتیجه ای رو که باید بگیرم نتونستم بگیرم!
الان من نفهمیدم چی گفتین. میشه این جمله رو بازش کنید ؟؟ بالاخره پارسه سوالاش سخته یا آسون ؟؟؟ :دی

دوستان ۵۰% رو چجوری می خواید بخونید ؟ امروز اومدم معماری بخونم فقط بعد بریدم یهو وسطش! بهتره که قاطی بخونی یا یهویی ؟ الان وقت بزارم واسه خلاصه برداری یا نه ؟؟ مرور کردن از همه چی مزخزف تره :دی

سوالات آزمون های آزمایشی پارسه سخت تر از کنکور اصلی بود! من که سطح سوالات آزمون های آزمایشی رو دیدم گفتم خوب حتماً کنکور هم اینجوریه دیگه!!! باعث شد که من اصلاً تست های ساده رو کار نکنم! به نکات ساده و پیش پا افتاده توجه نکنم و .... نتیجه این شد که تو کنکور هم شوکه شدم با دیدن سوالات ساده ای که نمی تونستم جواب بدم!!
Big Grin امیدوارم منظورمو رسونده باشم! موفق باشید

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , armin_b00ter
ارسال: #۱۱۸۲
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  والا بخدا که !
مثلا من با این رتبه های افتضاحم بازم امید به رتبه ی حداقل ۲رقمی دارم ! جون خودم :دی

آخه سر آزمونهای آزمایشی تمام توانم رو نمیذارم . کمتر از دو ساعت میشینم و سعی میکنم فقط نقاط ضعفم رو بشناسم و در نهایت تقویت کنم

هنگامه جان مدرسانی هستی دیگه؟ آی تی؟ رتبه ات چند شد این آزمون؟ Smile سعی کن تا آخر آزمون رو بشینی! درسته هدف سنجیدنه خودمونه ولی عادت کن Big Grin
امیدوارم موفق و پیروز باشید همگیShy

والا آزمون اولی شدم ۴۹۱ ! مشترک و تخصصیم متوسط بود

توی آزمون دومیم زبانم و مدیریتم رو کشیدم بالا ، اما در عوض مشترک و تخصصیم بد شد ! با اینکه به نظرم سوالاتش زیاد سخت نبود فقط من از اونجایی که خیلی راحت طلبم ، به خودم سختی نمیدم برای حل ! این شد که شدم ۵۶۰ :دی

خلاصه ایجوریاااا

شما فک کنم قبلا رتبه تو گفتی ؟ نه ؟ یه بار دیگه هم بگو یادم بیاد :پی

لطفا لبخند بزنید !
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel
ارسال: #۱۱۸۳
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  سوالات آزمون های آزمایشی پارسه سخت تر از کنکور اصلی بود! من که سطح سوالات آزمون های آزمایشی رو دیدم گفتم خوب حتماً کنکور هم اینجوریه دیگه!!! باعث شد که من اصلاً تست های ساده رو کار نکنم! به نکات ساده و پیش پا افتاده توجه نکنم و .... نتیجه این شد که تو کنکور هم شوکه شدم با دیدن سوالات ساده ای که نمی تونستم جواب بدم!!
Big Grin امیدوارم منظورمو رسونده باشم! موفق باشید
نظرت در مورد سوالای امسالم همینه ؟؟؟
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۱۱۸۴
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ق.ظ
خسته نباشید دوستان گرامی

فکر کنم نخستین باره که توی ۲۰۰ تا پست سوال میپرسم Big Grin همیشه پاسخ دهنده بودم

دوستانی که در آزمون های پارسه و مدرسان شرکت کردن میشه بگن که مباحث زیر توی کدوم آزمونشون میاد؟

۱- برنامه سازی پویا
۲- برنامه سازی حریصانه

۳-RTL , ASM و ریزمعماری و اینا

پیشاپیش سپاس فراوان
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , H3NGAM3H
ارسال: #۱۱۸۵
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  دوستانی که در آزمون های پارسه و مدرسان شرکت کردن میشه بگن که مباحث زیر توی کدوم آزمونشون میاد؟

۱- برنامه سازی پویا
۲- برنامه سازی حریصانه

۳-RTL , ASM و ریزمعماری و اینا
سلام.

معماری رو نمیدونم اما حریصانه واسه ۲۵% دوم بود و پویا ۲۵% سوم خواهد بود.

درضمن لطفا پست من رو ببین اگه میتونی جواب بده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس.

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , forouzan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۹۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۶۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close