زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۱۱۵۶
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط jameshenas.)
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  پارسه

زبان ۵۳
ریاضی ۳۵
مشترک ۱۰
تخصصی نرم ۴

رتبه ۲۴۰

با این رتبه امیدی به نرم نیست گرایشمو عوض میکنم به هوش

Sent from my A500 using Tapatalk HD
دوست من با یه آزمون رتبه خوب یا رتبه بد اوردن که نمیشه تصمیم به این مهمی بگیری...
شاید فلان مبحث این آزمون سختر بوده و آزمون های بعدی بهتر بشی...
باز تصمیم با خودته

I definitely will win
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , ania_13 , Payam92
ارسال: #۱۱۵۷
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ ب.ظ
والا بخدا که !
مثلا من با این رتبه های افتضاحم بازم امید به رتبه ی حداقل ۲رقمی دارم ! جون خودم :دی

آخه سر آزمونهای آزمایشی تمام توانم رو نمیذارم . کمتر از دو ساعت میشینم و سعی میکنم فقط نقاط ضعفم رو بشناسم و در نهایت تقویت کنم

لطفا لبخند بزنید !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , ana_12345 , Payam92
ارسال: #۱۱۵۸
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط mos_hos.)
میبینم که ۱،۲ روزه همه راجع به کنکور آزمایشی بحث میکنن!من به خاطر برنامم و یه سری مشکلات کتاب نتونستم آزمون شرکت کنم ولی حتما آزمونهای تکمیلی رو ثبت نام میکنم.واسه محک زدن خیلی خوبه.دوستان اگه میشه لطف کنن سوالات آزمونشون رو آپلود کنن تا بقیه هم استفاده کنن.

من امروز استارت ریاضی مهندسی رو از کتاب دکتر کریمی زدم.چقدر سطح بالا توضیح داده!! واسه منی که پایه ریاضیم خیلی ضعیفه واقعا درک مطالبش خیلی سخته!!! تا ظهر به زور تونستم ۲۰ صفحه بخونم!!!

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۰
۰
ارسال: #۱۱۵۹
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ
بچه ها من یه سوال دارم درباره تعداد درخت پوشا در گراف کامل Kn . لینک رو گداشتم .یه سر بزنین .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۱
ارسال: #۱۱۶۰
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ ب.ظ
۲۵% دوم آی تی پارسه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345 , ania_13 , humorkhan , jameshenas , fatemesoleimani
ارسال: #۱۱۶۱
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط ania_13.)
خدا رو شکر بالاخره روحیم برگشت انشالله بتونم خودمو به برنامم برسونم. راستی بچه ها آزمون ۵۰ درصد اول پارسه کی هست؟

ماهان چطور؟

من اگه بخوام آزمونای جامع رو ثبت نام کنم کدوم موسسه قبولم میکنه؟ به نظرتون ۲ تا جامع آخر هزینش توی پارسه و ماهان چقدره؟

(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  والا هنوز کارنامم نیومده. اما آزمون قبل ۱۰۳۰ نفر بود تا جایی که یادمه.

ماهان میگه ۱۲۱۷!!!!!!
بنظرتون با عقل جور در میاد پارسه ۱۰۳۰ و ماهان ۱۲۱۷؟ چرا دروغ میگن؟ ما که دیگه شرکت کردیم قراره کیو گول بزنن؟ من برای ماهان فکر نکنم ۵۰۰ نفر هم باشه هرچند که یکی میگفت رتبم ۸۰۰ شده.

نمیدونم والا. همه میگفتن پارسه ۳۰۰۰ نفر جامعه آماری داره برین پارسه خیلی خوبه!

حالا ... طرف ۴۹۰۰۰۰ تومن پول داده اومده آزمون ثبت نام کرده، باورت نمیشه ساعت ۲ که آزمون شروع شد، ساعت ۳ و نیم همه رفته بودن! فقط من و ۷ ۸ نفر دیگه تو کلاس تا آخر نشستیم. حالا من دلم خوشه که رتبم بین این آدما شده زیر ۵۰!

دوستم مدیریت میخونه ماهان ثبت نام کرده ۸۰۰۰ نفرن!! اون کنکوره نه این پارسه و ... که ماکزیموم ۱۰۰۰ نفر دانشجو داره که نصفشون هم شوتن!
غصه نخورین آمار بالای ۲۵۰۰ هست پارسال که من یه بار رتبم در این محدوده بودTongue

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , sheyda
ارسال: #۱۱۶۲
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۴۲ ب.ظ
دوستان مدرسانی عجیبه من نظرم با شما در مورد سوالا فرق میکنه.
حالا نمیگم ازمون اول خوب بود ولی ازمون دوم از لحاظ پوشش دادن کلیه مطالب توی سوالات ضعیف عمل کردن
درسایی مثل امار و نظریه کامپایلر . این همه مطلب ولی یه موضوع رو انتخاب کردن و سه تا سوال!!!
نمیگم سوالاش بد بود ولی از جنبه پخش کردن سوالا مثلا گسسته خیلی بهتر باید سوال میدادن.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , samaneh_aftab
ارسال: #۱۱۶۳
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ ب.ظ
بالاخره دور اولمو تموم کردم :دی

فقط ۳ تا فصل از گسسته رو حذف کردم حالم بد میشد ازشون

هوش آخراش با بعضی فصل های طراحی الگوریتمو فقط روخوانی کردم و تعطیلم امیدوارم دور دوم یه معجزه ای بشه

امیدوارم همه موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H
ارسال: #۱۱۶۴
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ ب.ظ
من الان از سر کلاس تربیت بدنی ۱ میام !
از بس از ورزش بدم میاد همشو گذاشتم سال آخری که الان میفهمم چه اشتباهی کردم Sad ( البته دو میدانیم کلا خوبه . رکورد دارم :دی )

نه توان درس خوندن رو دارم نه دلم میاد بخوابم ...

لطفا لبخند بزنید !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۱۱۶۵
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۵۲ ب.ظ
خوب بخونید که یکی از داوطلبا خیلی عقب مونده ۱۰ روزی....
برا همه دعا میکنم که موفق بشن با این همه تلاشی که میکنند. شمام منو همین الان دعا کنید که با مشکلات بزرگ و کوچیکم بسازم و بتونم بخونم درسامو.

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , jameshenas , Engineer , fatemesoleimani , H3NGAM3H
ارسال: #۱۱۶۶
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ، توسط ali007.)

(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  بچه ها کسایی که آزمون پوران میدن تغییرات زمانی رو دیدید؟ آزمون ۵۰% رو گذاشتن روز عاشورا Big Grin

دوست عزیز ۵۰% اول ۱۳۹۱/۰۹/۱۰ برگزار میشه که ۵ روز بعد از عاشوراست !!!!!!!!!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj
ارسال: #۱۱۶۷
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط Eng_Sara.)
(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  والا بخدا که !
مثلا من با این رتبه های افتضاحم بازم امید به رتبه ی حداقل ۲رقمی دارم ! جون خودم :دی

آخه سر آزمونهای آزمایشی تمام توانم رو نمیذارم . کمتر از دو ساعت میشینم و سعی میکنم فقط نقاط ضعفم رو بشناسم و در نهایت تقویت کنم

هنگامه جان مدرسانی هستی دیگه؟ آی تی؟ رتبه ات چند شد این آزمون؟ Smile سعی کن تا آخر آزمون رو بشینی! درسته هدف سنجیدنه خودمونه ولی عادت کن Big Grin
امیدوارم موفق و پیروز باشید همگیShy

بعد اینکه دوستانی که از موسسه پارسه شکایت داشتن! واقعاً بهتون حق میدم! من پارسال پارسه میرفتم امسال هم می خواستم ثبت نام کنم برم پارسه به پیشنهاد یکی از رفیقام گفت بریم مدرسان هم یه سر بزنیم!
وقتی جزوه ها و برنامه های مدرسان رو دیدم مدرسان رو به پارسه ترجیح دادم!!
تا اینجا هم راضیم! متاسفانه نمی دونم چرا پارسه یکم اون کیفیتی رو که باید داشته باشه نداره!

اختلاف مهم و برجسته ی دیگه ای هم که دارن به نظر من سطح آزمون های پارسه خیلی خیلی بالاتر از سطح کنکوره!! جوری که من خیلی وقت ها از روی سوالات ساده میگذشتم و مطمئن بودم که اینا سوالات کنکوری نیستن!
اما سر جلسه در کمال تعجب دیدم سوالات فوق العاده ساده!!! اما واقعاً از اون سوالات ساده نتیجه ای رو که باید بگیرم نتونستم بگیرم!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , jameshenas , H3NGAM3H , mohammadali1990
ارسال: #۱۱۶۸
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  من الان از سر کلاس تربیت بدنی ۱ میام !
از بس از ورزش بدم میاد همشو گذاشتم سال آخری که الان میفهمم چه اشتباهی کردم Sad ( البته دو میدانیم کلا خوبه . رکورد دارم :دی )

نه توان درس خوندن رو دارم نه دلم میاد بخوابم ...
منم میخاستم تربیت بردارم ولی گفتم خسته ام میکنه گذاشتمش ترم بعد...
یه دوش بعد از دو میچسبه...بعدشم چن تا تمرین درس نظریه البته اگه مهندسی نرم باشی میچسبهBig Grin

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۱۱۶۹
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ب.ظ
سلام بچه ها!
کسی از اقای ارتا بمب انرژی گروهمون خبر داره؟
ایشون کجا هستند و دارن درس میخونن یا نه؟
من فکر میکنم جاشون خیلی خالیه.
کسی خبر نداره؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۱۷۰
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
سلام بچه ها یه راهنمایی به من بکنید من تا الان خیلی ضعیف درس خوندم .الان میخوام برای ۵۰% اول جبران کنم ولی یه مشکلی که دارم ۲ هفته وقت دارم و بعضی درساما تا همون ۲۵% اول خوندم بعضیاشا اصلا هنوز نخوندم چندتاییشم ۵۰% شا خوندم.با این اوصاف چطور بخونم؟آخه من این ۲ هفته فوقش همه درساما ۵۰% اولا کامل کنم ولی وقت برای دوره ندارم.میخواستم تو ۵۰% خلاصه نویسیامم انجام بدم.چیکار کنم؟خلاصه نویسی کی کنم؟چطور پیش ببرمشون؟
مرسی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۸۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۶۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close