زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۲۱۱
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  تست چی زدی ؟
با من بودید؟!

بله . تست نرم افزار چی می زنی ؟

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۲۱۲
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ق.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  زبان تخصصی چی خوبه بخونیم؟
کسی صداهای دکتر مظفری رو گوش کرده؟

کتابشو دارم اما وویسو ندیدم جاییHuh .... پیدا کردی به منم بده ---مرسیSmile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , mohandes-abedi
ارسال: #۲۱۳
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ ق.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ق.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  تست چی زدی ؟
با من بودید؟!

بله . تست نرم افزار چی می زنی ؟

تست هم خود ناظمی رو و در کنارش مقسمی....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۲۱۴
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ ق.ظ
سلام اول اینکه همه خسته نباشید منم استرس تموم نکردن درسا رو دارم انشااله که برسیم موفق باشید.
۱
۰
ارسال: #۲۱۵
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ ق.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  سلام
کسی کتاب آهو ترجمه دکتر کاظم فولادی و خونده؟
براکامپایلر

نه! اهو ترجمه سالخورده دارم اما ی بارم نگاش نکردم! نمیدونم چرا! همون پورانو خوندم با چند برگ از پیام نور

۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990
ارسال: #۲۱۶
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ق.ظ
یکی به من گفت که تاریخ برگزاری آزمون ارشد تغییر کرده ولی خودم همچین چیزی پیدا نکردم آیا این گفته صحت داره؟
۱
۰
ارسال: #۲۱۷
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ق.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ق.ظ)naziimani نوشته شده توسط:  یکی به من گفت که تاریخ برگزاری آزمون ارشد تغییر کرده ولی خودم همچین چیزی پیدا نکردم آیا این گفته صحت داره؟

۱۳۹۱/۰۷/۱۱

سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۲ و هیجدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور می رساند که ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۲ از ساعت ۹ صبح روز سه‌شنبه ۹/۸/۹۱ (نهم آبان ماه ۱۳۹۱) به صورت اینترنتی آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۶/۸/۹۱ (شانزدهم آبان ماه ۹۱) پایان می‌پذیرد.
دفترچه راهنمای شرکت در آزمون از روز شنبه ۶/۸/۹۱ بر روی سایت سازمان قرار خواهد گرفت و اطلاعیه این سازمان در خصوص شرایط و ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه ۱/۸/۹۱ منتشر و همزمان نیز بر روی سایت سازمان قرار داده می‌‌شود.
ضمناً به اطلاع می رساند که آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۲ در صبح و بعد از ظهر روزهای چهارشنبه ۱۸، پنج‌شنبه۱۹ و جمعه ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۱ برگزار خواهد شد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , *farnaz* , mohammadali1990 , شاپری , sara_sb92 , ana_12345
ارسال: #۲۱۸
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ق.ظ
[quote='svk7' pid='139448' dateline='1351140567']
[quote]
یکی به من گفت که تاریخ برگزاری آزمون ارشد تغییر کرده ولی خودم همچین چیزی پیدا نکردم آیا این گفته صحت داره؟
[/quote]
برای اینکه مطمئن تر بشی اینجا ببین
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من عاشق این مبحث حافظه جزوه اجلالی شدم Big Grin
اینقدر قشنگ و واضح تدریس کرده بود که وقتی جزوه اش رو میخوندم دقیقا حرفای استاد یادم می اومد

دیشب حسابی حالم گرفته شد!! فکر میکردم امروز ۴ شنبه باشهUndecided *عوارض درس خوندنههههه

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , sara_sb92
ارسال: #۲۱۹
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ق.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ق.ظ)naziimani نوشته شده توسط:  یکی به من گفت که تاریخ برگزاری آزمون ارشد تغییر کرده ولی خودم همچین چیزی پیدا نکردم آیا این گفته صحت داره؟

نسبت به پارسال یه هفته اومده جلوتر. پارسال اشتباه نکنم ۲۶-۲۷-۲۸ بهمن ماه بود.
بچه ها واسه مهندسی نرم افزار به جز کتابای موسسات چی رو پیشنهاد می کنید؟ مقسمی؟ پوران؟ راهیان؟ .....
ممنون

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۰
ارسال: #۲۲۰
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ق.ظ
من جزوه اجلالی رو دانلود کردم تازه امروز!! بدون ویس میشه بحث حافظه و پایپ لاینو متوجه شد؟!!

۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990
ارسال: #۲۲۱
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ق.ظ
[quote='*farnaz*' pid='139433' dateline='1351112566']

بهتره اول جزوه اجلالی خونده بشه ولی نه یکهویی که پورانو از دست بدی مثلا من واسه ۲۵% اول و دوم کنکور آزمایشی باید ۳ فصل اول پوران رو بخونم گشتم تو جزوه ببینم تا کجا مربوط به این قسمت میشه اونا رو خوندم

سلام مرسی فرناز جان بابت راهنمایی های کاملت.شما میدونی ۲۵% اول و ذوم پارسه برا معماری پوران کجاها میشه؟
Smile
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990
ارسال: #۲۲۲
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط mehrdad372.)
میشه لینک جزوه و ویس دکتر اجلالی رو بزارید؟

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  زبان تخصصی چی خوبه بخونیم؟

کتابی که داری مال چه سالی هستش؟
سرچ کنی تو اینترنت پیداش میکنی

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  یعنی به نظر شما برای شروع معماری اول اجلالی بخونیم بعد پوران؟بهتره؟Confused

زبان تخصصی فقط کتاب پارسه سعید مظفری. خیلی عالیه بهت تکنیک یاد میده که چطور درک مطلب رو بخونی و تستا رو بزنی. مثلا تو درس ۲ یادت میده که اگه مثلا بهت یه پاراگراف طولانی دادن با ۲ تا سوال به نوع سوال دقت کن، می بینی که واسه پیدا کردن پاسخ نباید ترجمه کنی باید skimming , scaning کنی یعنی با یه نگاه جوابو ببینی. این کتاب ۱۰ تا درس داره و هر کدوم یه تکنیک رو معرفی کرده.
تو درس اول میگه به چه سایت ها و کتاب هایی رجوع کن واسه خوندن بیشتر
برای پاسخ به تستای این درس در کنکور دولتی نباید به معلومات گذشتتون رجوع کنید باید جواب رو تو متن پیدا کنید بر خلاف کنکور آزاد.
درس اول رو که بخونید یا ویس جلسه اول رو که گوش بدید همه چی میاد دستتون
ویس هایی که از دکتر مظفری رو اینترنته مال چه سالی هستش؟همزمان با ویس ها باید از چه جزوه چه سالش استفاده کنیم؟
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , forouzan
ارسال: #۲۲۳
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ب.ظ
جزوه دست نویس ساختمان داده استاد یوسفی به نظرتون پیدا میشه؟
من تو پیچیدگی زمانی خیلی ضعیفم
۳
۰
ارسال: #۲۲۴
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ق.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من جزوه اجلالی رو دانلود کردم تازه امروز!! بدون ویس میشه بحث حافظه و پایپ لاینو متوجه شد؟!!

این تیکه رو از روی جزوه بخون اگه متوجه نشدی ویسشم گوش بده، من چون فرصت دارم گوش میدم تا مطلب کامل واسم جا بیفته شماها اگه فرصت ندارید همون جزوه رو بخونید با کتاب پوران

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ق.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  سلام مرسی فرناز جان بابت راهنمایی های کاملت.شما میدونی ۲۵% اول و ذوم پارسه برا معماری پوران کجاها میشه؟
Smile

اینم جزوه و ویس اجلالی

زبان تخصصی مظفری رو باید یا از موسسه پارسه تهیه کنید اگه تک فروشی داره یا از بچه هایی که تو تالار واسه فروش گذاشتن
لزومی نداره ویساشو گوش بدید تو کتاب همه چیو گفته اگه متوجه نشدید انتهای کتاب به فارسی گفته هر درس چی میخواد بگه

بچه ها این طرح ۹۰% پارسه رو هم حتما دانلود کنید
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , mohammadali1990 , sara_sb92 , forouzan , MS.rezvan
ارسال: #۲۲۵
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  میشه لینک جزوه و ویس دکتر اجلالی رو بزارید؟

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  [quote='mehrdad372' pid='139432' dateline='1351111908']
زبان تخصصی چی خوبه بخونیم؟

کتابی که داری مال چه سالی هستش؟
سرچ کنی تو اینترنت پیداش میکنی

جاپ جدید

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۶۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۳۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۳۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۵۶۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۸۶۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۵۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close