زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون های پارسه ۹۲

ارسال: #۳۱
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ب.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون های پارسه ۹۲
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۱ به نظرتون جوابش غلط نبود؟
جوابی که من به دست آوردم توی گزینه ها نیست

سعی کنید خود سوال رو بیارید .
ما آزمون ۲۵ درصدداریم.
۵۰ درصد داریم.
تاریخ آزمون رو بگید.
این که آزمون برای آی تی هست یا نه به همراه شماره سوال و خود سوال رو بیارید یا از اسکنش عکس بذارید .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ق.ظ، توسط csharpisatechnology.)
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۱ به نظرتون جوابش غلط نبود؟

اینم سوال ۱۰۱ مربوط به ۲۵ درصد اول پارسه، من کپی گرفتم از برای دوستان :
[img]www.manesht.ir/forum/attachment.php?aid=7542[/img]
حالا یکی جواب تشریحیشو بده

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ق.ظ
سلام دوست عزیز
توی کتاب مدار منطقی پوران پژوهش مهندس یوسفی فصل ۲ صفحه ۳۷ یک مثال حل کرده داره که در جوابش نوشته "که برای یافتن PI باید dont care ها را نیز در نظر بگیریم."
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ، توسط Amir V.)
Re: بحث و بررسی آزمون های پارسه ۹۲
مگه امروز کنکور پارسه بوده؟؟ مگر ٢٥٪ دوم ۱۹ آبان نیست؟؟؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ق.ظ، توسط csharpisatechnology.)
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.
دوستانی که مهندسی نرم از روی پوران یا راهیان ارشد میخونن میشه بگن ۲۵٪ دوم از کجا تا کجا میشه؟

دوست عزیز این تاپیک برای بحث و بررسی آزمون های پارسه ۹۲ هست و هیچ ربطی به پوران و راهیان و غیره نداره.مگر اینکه در راستای هدف این تاپیک باشه.
لطفا در بخش های مربوطه سوالتونو مطرح کنید وگرنه توسط مدیریت محترم حذف میشه مطلبتون.Angry
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ق.ظ
جای زود نظر دادن و تریپ خبره اومدن، میشه یه دفعه دیگه سوال من رو با دقت بخونی؟؟

منم دارم راجع به کنکورهای پارسه صحبت میکنم نه چیز دیگه ای!

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ق.ظ، توسط csharpisatechnology.)
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  جای زود نظر دادن و تریپ خبره اومدن، میشه یه دفعه دیگه سوال من رو با دقت بخونی؟؟

منم دارم راجع به کنکورهای پارسه صحبت میکنم نه چیز دیگه ای!

اینجا رو ببین لطفا :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ق.ظ، توسط Amir V.)
لینک invalid ه.

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط arta.66.)
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ)csharpisatechnology نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۱ به نظرتون جوابش غلط نبود؟

نمی دونم جوایش توو پاسخ تشریحی چطور بوده ولی جواب منم نگاه کنید
یه درخت تصمیم بکشین واسه همین تابع بازگشتی با یه عدد کوچک که چک کنید متوجه می شید که این تابع ۲ برابر عدد داده شده شکست داره مثلا واسه عدد ۸ میشه برگ های درخت ۱۶ عدد هست که به ازای هر برگ ۳۲ میکرو ثانیه زمان لازم هست با تست گزینه ها معلوم میشه که مقدار آستانه ای که تابع میتونه بگیره تا تابع اولی از دومی سریع تر باشه ۱۲۸ هست البته این یه تقریب هست یا از ۱۲۸ مقداری کمتر یا مقداری بیشتر میشه که دقیقش باید محاسبه شه
موفق باشین

[/quote]
نمی دونم جوایش توو پاسخ تشریحی چطور بوده ولی جواب منم نگاه کنید
یه درخت تصمیم بکشین واسه همین تابع بازگشتی با یه عدد کوچک که چک کنید متوجه می شید که این تابع ۲ برابر عدد داده شده شکست داره مثلا واسه عدد ۸ میشه برگ های درخت ۱۶ عدد هست که به ازای هر برگ ۳۲ میکرو ثانیه زمان لازم هست با تست گزینه ها معلوم میشه که مقدار آستانه ای که تابع میتونه بگیره تا تابع اولی از دومی سریع تر باشه ۱۲۸ هست البته این یه تقریب هست یا از ۱۲۸ مقداری کمتر یا مقداری بیشتر میشه که دقیقش باید محاسبه شه
موفق باشین
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۰ ق.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  
(02 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ق.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  مشکل سر EPI نیست سر PIهاست شکل رو ببینین:

الان اینی که قرمز کردم PI نیست؟

یه سوال هم در مورد سوال ۴۹ گفته کدوم گزینه درسته:
اگر gn رو n^2 و fn رو ۲(n^2) بگیریم اون موقع گزینه ب نادرست می شه فکر کنم Dodgy[/code]

نه اون قرمزه PI نیست

سوال ۴۹ ، گزینه ۲ گفته اگر gn عضو oی کوچک fn باشد . توی مثال شما اینطور نیست.

سلام دوست عزیز.
من کلاس استاد یوسفی برای منطقی شرکت کردم و این نکته که میتوان pi که فقط شامل dontcare هست رو انتخاب کرد.
البته اگه با روش QM سوال رو حل کنید که کاملا به ۷تا pi میرسید
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ
۲۵ درصد دوم آزمون های پارسه درس سیستم عامل غلط زیاد داشت!!

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ
دوستان آزمون ۲۵% دوم به نظرم این سوالاش مشکل داره. نظر شما چیه ؟؟؟

سوال ۶۶/ در پاسخنامه به اشتباه به جای گزینه ۴ گزینه ی ۲ را گزینه ی صحیح اعلام کرده است.
در حل تشریحی آمده است که برای یک مانتیس ۴ بیتی که از سیستم نمایش ۱ ضمنی استفاده می کند. بزگترین عدد ۱/۱۱۱ است در حالی که چون مانتیس ۴ بیتی است و ۱ ضمنی جز مانتیس نمی باشد بزرگترین عدد ۱/۱۱۱۱ خواهد بود و گزینه ی چهار پاسخ صحیح است.

سوال ۶۹/ -۵۷ میشه ۱۱۰۰۰۱۱۱ که با یه صفر جلوش میشه ۱۱۰۰۰۱۱۱۰ که شامل دو تا ۱۰ و یکی ۰۱/ پس یه جمع احتیاج داره و دو تا تفریق. هر تفریقم یه مکمل ۲ می خواد. بنابراین ۲ کلاک واسه تفریق و یه کلاک واسه جمع لازمه. ۸ تا هم شیفت می خوایم که مجموعا میشه ۸+۲+۲+۱=۱۳/ و جواب گزینه ی ۴ میشه. ولی تو پاسخنامه گقته ۱۲ تا گزینه ی ۱ و گفته ۷تا شیفت می خواد.حالا یکی بگه موضوع چیه ؟؟؟؟

سوال ۹۸/ جواب گفته selection sort. در حالی که bubble sort هم به این دلیل که تو هر مرحله ماکزیمم رو به آخر لیست می بره و دیگه بهش دست نمی زنه حریصانه است. خوب selection sort هم مینیمم رو انتخاب می کنه و اول لیست میزاره. چه فرقی دارن اینا با هم ؟؟؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۳
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ق.ظ
سلام به دوستان گل مانشتی
بچه هایی که ازمونای پارسه رو شرکت کردین،
اولین ازمون PSEتا چه تاریخی فرصت داره؟

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ب.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  اولین ازمون PSEتا چه تاریخی فرصت داره؟

ازبامدادروز ۳۰ آبان به مدت ۷۲ ساعت .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۴۵
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط hangover.)
دوستان کسی میدونه این درخت treap توی درس ساختمان داده چی چی هست اصن ؟ توی هیچ کتابی پیداش نکردم که !!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۵۳۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۲۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۵۱ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۸۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۱۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۶۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۹۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۳۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۸۷ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۱۴ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close