زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد سیستم خبره

ارسال:

parastoo2011 پرسیده:

سوال در مورد سیستم خبره

با سلام
من هوش مصنوعی میخونم دنبال یه پروژه وسمینار برای درس سیستم های خبره می گردم اگر کسی اطلاعاتی یا موضوعی داره لطفا منو راهنمایی کنه
با تشکر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

atharrashno پاسخ داده:

سوال در مورد سیستم خبره

میتونی در مورد سیستم های خبره پزشکی مثلا سیستم تشخیص بیماری های دهان و دندان استفاده کنی مطالبش زیاده
از سایتartificial.ir میتونی استفاده کنی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

fatima1537 پاسخ داده:

سوال در مورد سیستم خبره

منتقل شد

۰
ارسال:

parastoo2011 پاسخ داده:

سوال در مورد سیستم خبره

من موضوعم رو ضرورت استفاده از سیستم خبره در حوزه امور مالی و حسابداری انتخاب کردم اگر کسی مقاله ای مطلبی در رابطه بااین موضوع داره ممنون میشم در اختیارم بگذاره.

ارسال:

لهمشد پاسخ داده:

RE: سوال در مورد سیستم خبره

(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ)parastoo2011 نوشته شده توسط:  من موضوعم رو ضرورت استفاده از سیستم خبره در حوزه امور مالی و حسابداری انتخاب کردم اگر کسی مقاله ای مطلبی در رابطه بااین موضوع داره ممنون میشم در اختیارم بگذاره.

این درس با کی ارائه میشه تو دانشگاه شما ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

golrokh پاسخ داده:

سوال در مورد سیستم خبره

با سلام
من هوش مصنوعی میخونم دنبال یه پروژه وسمینار برای درس سیستم های خبره می گردم اگر کسی اطلاعاتی یا موضوعی داره لطفا منو راهنمایی کنه
با تشکر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۹۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۹۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۲,۰۰۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۸۴ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی mostafa272 ۳ ۴,۵۱۸ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۹ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد شهریه نوبت دوم شهید بهشتی و خوابگاه Shine_20 ۱ ۳,۴۱۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۹۲۱ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close