زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی

ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۲۹ ب.ظ
با سلام

در فایل راهنمای ثبت نام پنجمین آزمون فراگیر استخدامی که ۱۵ تیر برگزار می شود برای شغل کارشناس شبکه دروس امتحانی به صورت زیر اعلام شده است:

۱- شبکه های کامپیوتری و امنیت شبکه ۲- سیستم عامل ۳- مدارهای منطقی و الکترونیکی ۴- معماری کامپیوتر

حالا سوال من اینه: منظور سنجش از مدارهای الکترونیکی همون درس مدارهای الکتریکی هست یا الکترونیک دیجیتال؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۲۸ ب.ظ
RE: سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی
(۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ ب.ظ)mostafa272 نوشته شده توسط:  با سلام

در فایل راهنمای ثبت نام پنجمین آزمون فراگیر استخدامی که ۱۵ تیر برگزار می شود برای شغل کارشناس شبکه دروس امتحانی به صورت زیر اعلام شده است:

۱- شبکه های کامپیوتری و امنیت شبکه ۲- سیستم عامل ۳- مدارهای منطقی و الکترونیکی ۴- معماری کامپیوتر

حالا سوال من اینه: منظور سنجش از مدارهای الکترونیکی همون درس مدارهای الکتریکی هست یا الکترونیک دیجیتال؟

من فقط مدارمنطقیشو خوندم. فک کنم بیشتر منطقی بیاد.سیستم عاملو معماری وشبکه چی خوندین؟
شما واسه کدوم سازمان ثبت نام کردین؟
۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۵۴ ب.ظ
RE: سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی
(۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ ب.ظ)mostafa272 نوشته شده توسط:  با سلام

من فقط مدارمنطقیشو خوندم. فک کنم بیشتر منطقی بیاد.سیستم عاملو معماری وشبکه چی خوندین؟
شما واسه کدوم سازمان ثبت نام کردین؟
من برای بیمه سلامت ثبت نام کردم.
من از روی کتابهای کنکور ارشدی که داشتم خوندم معماری و منطقی (پوران) و سیستم عامل (پارسه) و شبکه (مدرسان) اما امروز که در امتحان دیوان محاسبات شرکت کردم خیلی نا امید شدم. سوالات شبکه معلوم نیست از کدوم منبع میاد. سوالات سخت نبود ولی مسخره بود. از جاها و مباحثی اومد که زیاد ازشون نخونده بودم و در امتحانات کنکور هم زیاد ازشون سوال نیومده بود. ظاهرا هیچ منبع مشخص و درست و درمونی برای سوالات تخصصی وجود نداره.
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط majidnourirad10.)
من معلم کامپیوتر شرکت کردم
یک ازمونی بود که فقط عمومی ها رو خونده بودم . ادبیات و دینی و Icdl رو پنجاه درصد زدم.تخصصی نخونده بودم. ولی توی مرحله ی اول اش رو قبول شدم. کتاب های تست کنکور سراسری خیلی خوبه.البته اگه کسی بخونه که اون زمان خونده بودم ولی الان فاصله شده و یادم نیست زیاد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۴۷ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۶۶۵ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۴۷۸ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۱۸۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۶۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۴۴ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۸۹۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۱۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۳۸۳ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۴۹۳ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close