زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۵۴۱
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ
Music RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ)Nimak2 نوشته شده توسط:  تبریک به همه ی اونایی که قبول شدن...
بچه ها من خمین قبول شدم... اراک تا ۴۷ قبول کرده...من رتبم ۴۹ بود..
خیلی من بدشانسم...
به نظرتون میارزه؟ خمین یکی از شهرستانای اراکه؟
کاش برم سربازی.. خیلی وقتم تلف شد..
بچه ها واسه استخدامی اینکه مدرکت از کجا باشه فرق میکنه؟ مثلا برای تدریس تو دانشگاه های شهرستان.. مهمه اراک باشه یا خمین؟
خواهش میکنم جواب بدین

منم خمین قبول شدم

خیلی ناراحتم
باورم نمیشه که لرستان قبول نشدم
فقط ۳۵ نمره کمتر داشتم با نفر آخر
خخخخخخخخخخخخخخ
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۴۲
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ ب.ظ
RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ ب.ظ)kimiya_496 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ ب.ظ)hadiabc نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
منم قبول شدم
علوم تحقیقات بوشهر
بچه ها کسی می دونه علوم تحقیقات فارس آخرین ترازقبولیش چند؟

تبریک میگم بهتون. انتخاب چهارم من بوشهر بود ولی انتخاب سومم قبول شدم کرمانشاه الان واقعا ناراحتم .
علوم تحقیقات فارس نمره آخرین نفر ۶۱۷۵
نمره آخرین نفر بوشهر چند بوده واسه رشته نرم افزار ؟

بوشهر انتخاب ۵ نمره آخرین نفر ۵۸۹۹

پس در هر صورت من بوشهر قبول نمیشدم . ترازم ۵۸۵۷
حالا اگه کسی پیدا شد توی دانشگاهتون که خواست انتقالی به کرمانشاه بگیره بهم ایمیل بدید . ممنون میشم.
moloud_jafarzadeh@yahoo.com
۰
۰
ارسال: #۵۴۳
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ)Nimak2 نوشته شده توسط:  تبریک به همه ی اونایی که قبول شدن...
خیلی من بدشانسم...
بچه ها واسه استخدامی اینکه مدرکت از کجا باشه فرق میکنه؟ مثلا برای تدریس تو دانشگاه های شهرستان.. مهمه اراک باشه یا خمین؟
خواهش میکنم جواب بدین

منم خمین قبول شدم

خیلی ناراحتم
خخخخخخخخخخخخخخ

حالا شما میخواین ثبت نام کنین؟ به نظرتون خوبه؟ سربازی رفتین؟
۰
۰
ارسال: #۵۴۴
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۸ ب.ظ
سلام به همگی...
آقا من هم آخرین نفر انتخاب قزوین هوش مصنوعی قبول شدم...
رتبه ۴۷ داشتم ترازم ۶۵۱۹
آخرین ها هم همین بود...
۰
۰
ارسال: #۵۴۵
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)Nimak2 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ)Nimak2 نوشته شده توسط:  تبریک به همه ی اونایی که قبول شدن...
خیلی من بدشانسم...
خواهش میکنم جواب بدین

منم خمین قبول شدم

خیلی ناراحتم
خخخخخخخخخخخخخخ

حالا شما میخواین ثبت نام کنین؟ به نظرتون خوبه؟ سربازی رفتین؟

من اول آبان میرم سربازی
خدمتم ازش ۴ ماه مانده اگه تا ترم بهمن سربازیم تمام شد میرم بهمن ماه ثبتنام می کنم.
دیگه حوصله ندارم سالی دیگه هم بخونم
۰
۱
ارسال: #۵۴۶
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ
دوستای گلم منم قبول شدم
۱
۰
ارسال: #۵۴۷
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ ب.ظ
هوش مصنوعی-علوم تحقیقات کرمان

تبریک میگم به همه.
کرمان دانشگاهش خوبه؟

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۱
۰
ارسال: #۵۴۸
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ ب.ظ
من قبول نشدم. به تمام کسایی که قبول شدن تبریک میگم.
۲
۰
ارسال: #۵۴۹
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ
خیلی خیلی خوشحالم که قبول شدSmileSmileSmile

علوم تحقیقات بوشهر و ناراحتم که چرا ریسک نکردم و شهرهای بهتری بزنم !!!
۲
۰
ارسال: #۵۵۰
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط agha meysam.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  خوب ، جا داره به همه ی دوستایی که قبول شدن تبریک بگم . واقعا قبولی در این تکمیل ظرفیت فراتر از قبولی های معمولی بودش . تراز ها کماکان در اکثر رشته و شهرها بالای ۶۱۰۰ باقی موند واقعا آفرین
من خودم ترازم ۶۱۷۹ هوش قزوین و ۶۰۴۰ نرم افزار قزوین پذیرفته نشدم
یه سوال مهم دارم .
خواستم تاپیک ایجاد کنم نشد . لطفا همینجا همتون نظرتون رو بگید خیلی برام مهمه این تصمیم گیری :
دوستان عزیز ، من سربازی دارم و حداکثر تا تاریخ ۳۱-۴-۹۲ باید مدارکم رو بفرستم.
من قصدم این بود اگه قبول نشدم ، همین روزا بفرستم که اول دی برم خدمت و شرش کنده شه بره .
ولی الان یه سری چیزا رفته توی مخم :
بشینم یه بار دیگه بخونم ( چون سوادم از پارسال همین موقع ها بیشتره - چون پذیرش ها امسال سخت تر بوده و شاید بهتر شه - چون بر فرض برم خدمت و بیام بعدش بی کارم - فرق اینکه دی ماه برم یا تیر برم خدمت شیش ماه ِ - با شیش ماه اتفاق عجیبی نمیوفته )
یا
زودتر برم خدمت ( چون معلوم نیست بتونم مثل پارسال بخونم یا نه - حس خوندنش نیست - شاید سال بعد هم همین بود اوضاع - برم خدمت چون آشنا دارم ، مویفتم سپاه و تو ساعات اداری یعنی دو بر میگردم ، از بهمن بشینم توی پادگان و بعدش اومدم خونه از روی خلاصه هام که پارسال می نوشتم بخونم )
خیلی بلاتکلیفم . . .
اگه بخونم و بازم قبول نشم ، که داستان خیلی غم انگیز میشه . قبول شم ، الان ۲۴ سالمه . من توی ۲۵ سالگی باید برم ارشد بخونم لا اقل تا ۲۷ سالگیم . بعد ۲۷ تا ۲۹ سالگی باید برم خدمت . . . پس کی برم دنبال زندگیم ؟
نه ! از اونور . برم خدمت بیام شده ۲۷ سالم . هیچ لزومی نداره فرداش برم سر کار . خیلی گیج و کلافم کرده تصمیمات . لطفا یه وقت پنج دقیقه ای بگذارید و نظرتون رو بگید .
ممنون میشم

سلام.تو ۶ ماه پیش منی.من ترجیح دادم برم خدمت بعد کنکور بدم که دادمو قبول شدم.الان ۴ ماه خدمت کردم.فردام دارم میرم تصویه.از شرایطمم راضی هستم.نظر من اینه که اگه احتیاجی به کسب در آمد نداری حتما برو خدمت و بعد از ظهرا هم مطالعه کن.پشیمون نمیشی.راستش من خلاف این کار رو وقت تلف کردن و یه جورایی پسرفت می دونم.در عین حال صلاح مملکت خویش .............

قبول شده های معماری کرمان خودشونو نشون بدن
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: presidenthamid
ارسال: #۵۵۱
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ)agha meysam نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  خوب ، جا داره به همه ی دوستایی که قبول شدن تبریک بگم . واقعا قبولی در این تکمیل ظرفیت فراتر از قبولی های معمولی بودش . تراز ها کماکان در اکثر رشته و شهرها بالای ۶۱۰۰ باقی موند واقعا آفرین
یه سوال مهم دارم .
خواستم تاپیک ایجاد کنم نشد . لطفا همینجا همتون نظرتون رو بگید خیلی برام مهمه این تصمیم گیری :
من قصدم این بود اگه قبول نشدم ، همین روزا بفرستم که اول دی برم خدمت و شرش کنده شه بره .
بشینم یه بار دیگه بخونم ( چون سوادم از پارسال همین موقع ها بیشتره - چون پذیرش ها امسال سخت تر بوده و شاید بهتر شه - چون بر فرض برم خدمت و بیام بعدش بی کارم - فرق اینکه دی ماه برم یا تیر برم خدمت شیش ماه ِ - با شیش ماه اتفاق عجیبی نمیوفته )
یا
زودتر برم خدمت ( چون معلوم نیست بتونم مثل پارسال بخونم یا نه - حس خوندنش نیست - شاید سال بعد هم همین بود اوضاع - برم خدمت چون آشنا دارم ، مویفتم سپاه و تو ساعات اداری یعنی دو بر میگردم ، از بهمن بشینم توی پادگان و بعدش اومدم خونه از روی خلاصه هام که پارسال می نوشتم بخونم )
خیلی بلاتکلیفم . . .
اگه بخونم و بازم قبول نشم ، که داستان خیلی غم انگیز میشه . قبول شم ، الان ۲۴ سالمه . من توی ۲۵ سالگی باید برم ارشد بخونم لا اقل تا ۲۷ سالگیم . بعد ۲۷ تا ۲۹ سالگی باید برم خدمت . . . پس کی برم دنبال زندگیم ؟
نه ! از اونور . برم خدمت بیام شده ۲۷ سالم . هیچ لزومی نداره فرداش برم سر کار . خیلی گیج و کلافم کرده تصمیمات . لطفا یه وقت پنج دقیقه ای بگذارید و نظرتون رو بگید .
ممنون میشم

سلام.تو ۶ ماه پیش منی.من ترجیح دادم برم خدمت بعد کنکور بدم که دادمو قبول شدم.الان ۴ ماه خدمت کردم.فردام دارم میرم تصویه.از شرایطمم راضی هستم.نظر من اینه که اگه احتیاجی به کسب در آمد نداری حتما برو خدمت و بعد از ظهرا هم مطالعه کن.پشیمون نمیشی.راستش من خلاف این کار رو وقت تلف کردن و یه جورایی پسرفت می دونم.در عین حال صلاح مملکت خویش .............

داداش دمت گرم لطف کردی Smile . مرسی
۰
۰
ارسال: #۵۵۲
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ)agha meysam نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  خوب ، جا داره به همه ی دوستایی که قبول شدن تبریک بگم . واقعا قبولی در این تکمیل ظرفیت فراتر از قبولی های معمولی بودش . تراز ها کماکان در اکثر رشته و شهرها بالای ۶۱۰۰ باقی موند واقعا آفرین
یه سوال مهم دارم .
یا
خیلی بلاتکلیفم . . .
ممنون میشم

داداش دمت گرم لطف کردی Smile . مرسی
خواهش
۰
۰
ارسال: #۵۵۳
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ب.ظ
دوستان تبریک میگم به همه ، اونها هم که قبول نشدن به هر حال زحمتشونو کشیدن و ایشالله که سال بعد موفق میشن

منم قبول شدم انتخاب اولم
نجف آباد رتبه ام ۳۳ واخرین فرد رو که گرفتن ۴۷ بوده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال: #۵۵۴
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ق.ظ
سلام.کسی هست با معماری کرمان جابجا کنه؟
۰
۰
ارسال: #۵۵۵
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ)zahra1360 نوشته شده توسط:  بچه ها قبول شدممممممممممممممممم

علوم تحقیقات تهران

خیلی خوشحالم
فقط به من بگو واسه ثبت نام کجا باید بریم شیرینی نمیخوامSmile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۴۲۷ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۵۱ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close