زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۴۳۶
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ب.ظ
بچه ها خبر خوب فردا ساعت ۱۲ الی ۱۴ بعد از ظهر نتایج رو مزنند...
تبریک به همه امشب فقط دعا کنید....
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: presidenthamid , byb
ارسال: #۴۳۷
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط presidenthamid.)
RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  من نمی دونم چرا حالا که میخاد فردا نتایج اعلام شه استرسم بیشتر شده؛حالا اینا به کنار فردا که اطلاعاتمون رو تو سایت وارد می کنید همون چند ثانیه ای که طول میکشه تا صفحه نتایج لود بشه بابامون رو در میاره،بعد از اون لحظه یه سری ها خوشحال یه سری هام ناراحت؛خدای نکرده اگه رد شیم باید یک هفته با خودمون کلنجار بریم تا بتونیم یه تصمیم بگیریم و دوباره شروع کنیم

راستی اینو یادم رفت بگم از همین الان پیشاپیش به قبولیا تبریک میگم و از کسایی که مردود شدم میخام که دیگه همون یک هفته دپرسی و افسردگی بس باشه و دو باره فعالیتشون رو شروع کنند

حالا انقدر ها هم قطعی نیست که فردا بیاد . استرس وارد نکن به خودت و بچه ها . . .

(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ب.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  بچه ها خبر خوب فردا ساعت ۱۲ الی ۱۴ بعد از ظهر نتایج رو مزنند...

منبع خبرت چیه ؟
۲
۱
ارسال: #۴۳۸
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  من نمی دونم چرا حالا که میخاد فردا نتایج اعلام شه استرسم بیشتر شده؛حالا اینا به کنار فردا که اطلاعاتمون رو تو سایت وارد می کنید همون چند ثانیه ای که طول میکشه تا صفحه نتایج لود بشه بابامون رو در میاره،بعد از اون لحظه یه سری ها خوشحال یه سری هام ناراحت؛خدای نکرده اگه رد شیم باید یک هفته با خودمون کلنجار بریم تا بتونیم یه تصمیم بگیریم و دوباره شروع کنیم

راستی اینو یادم رفت بگم از همین الان پیشاپیش به قبولیا تبریک میگم و از کسایی که مردود شدم میخام که دیگه همون یک هفته دپرسی و افسردگی بس باشه و دو باره فعالیتشون رو شروع کنند

حالا انقدر ها هم قطعی نیست که فردا بیاد . استرس وارد نکن به خودت و بچه ها . . .

(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ب.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  بچه ها خبر خوب فردا ساعت ۱۲ الی ۱۴ بعد از ظهر نتایج رو مزنند...

منبع خبرت چیه ؟
زنگ زدم روابط عمومی سازمان اون گفتن
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: presidenthamid , miladonline
ارسال: #۴۳۹
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ب.ظ)a306 نوشته شده توسط:  خوبه اینجا اخبار لحظه ای بروز میشه! من قبل از اینگکه برم سایت ازمون میام این صفحه اخرین خبرها اینجاست!!!
واقعا .... =))))
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  دوستان منم همین الان زنگ زدم گفت فردا اعلام میشه بعد که پرسیدم صبح اعلام میشه یا بعد از ظهر بازم گفت فردا اعلام میشه عین ربات بود هرچی می گفتم اون می گفت فردا
=))))
دوستان می بخشید که انقدر میخندم
ولی میشه نتیجه گرفت که نتایج آماده هستش فقط به این دلیل فردا میزارن که سایتشون کشش داشته باشه.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *Najmeh*
ارسال: #۴۴۰
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ
بچه ها خدایش کم قر بزنید درسته همه استرس داریم ولی دانشگاه هم باید کارخودش رو بکنه..........
امید خدا فردا همه با دیدن نتایج خندان وخوشحالیم ..........
راستی بچه ها بیان یک گروه خوب تشکیل بدیم اگه فردا قبول شدیم تو درسا دادن جزوه وغیره همدیگررو کمک کنیم.....
موافقین..............
۶
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: presidenthamid , تینا
ارسال: #۴۴۱
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ب.ظ
من که اصلا قبولی واسم مهم نبود و یک کار خوب گیر آورده بودم که از اول آبان قراردادم شروع میشه و باید برم اصلا واسم مهم نبود و رو سال دیگه حساب کرده بودم تو اون شهری که میخوام ، اینقدر بچه های اینجا استرس دارن و نگرانن به منم منتقل شده ، از صبح ساعت ۷ تا حالا از زیر پتو با گوشی میرم سایت آزمون هی رفرش میکنم looool

ایشالا همتون قبول شین

جای مرد بی ادب زندان است .
۶
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: presidenthamid
ارسال: #۴۴۲
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ب.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  راستی بچه ها بیان یک گروه خوب تشکیل بدیم اگه فردا قبول شدیم تو درسا دادن جزوه وغیره همدیگررو کمک کنیم.....
موافقین..............
آره حتما..اگه من قبول شدم حتما هستم.....
۶
۴
ارسال: #۴۴۳
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  من که اصلا قبولی واسم مهم نبود و یک کار خوب گیر آورده بودم که از اول آبان قراردادم شروع میشه و باید برم اصلا واسم مهم نبود و رو سال دیگه حساب کرده بودم تو اون شهری که میخوام ، اینقدر بچه های اینجا استرس دارن و نگرانن به منم منتقل شده ، از صبح ساعت ۷ تا حالا از زیر پتو با گوشی میرم سایت آزمون هی رفرش میکنم looool

ایشالا همتون قبول شین

چرا زیر پتو.............
۷
۳
ارسال: #۴۴۴
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط Premier Homme.)
بچه ها تکمیل کارشناسیا عین ما بوده و خودشون واحداشونو انتخاب میکردند یا بر اساس انتخاب دانشگاه بوده ؟

آخه خواب بودم Big Grin
من نمیدونم این کیه هر پستو مباد یک منفی میده به همه و میره ... خسته نباشب دلاور ، ماشالا پشت کار

۱۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb , sohail0098 , presidenthamid , aatwo , m_f123456
ارسال: #۴۴۵
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  بچه ها تکمیل کارشناسیا عین ما بوده و خودشون واحداشونو انتخاب میکردند یا بر اساس انتخاب دانشگاه بوده ؟

آخه خواب بودم Big Grin
من نمیدونم این کیه هر پستو مباد یک منفی میده به همه و میره ... خسته نباشب دلاور ، ماشالا پشت کار
مثل ما بودند ، امکان انتخاب داشتند
۶
۱
ارسال: #۴۴۶
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ
اها مرسی خانم

اونوقت قبوا نشده ها کارنامشون قابل روست بوده یا نه اگر بدونید ؟

۲
۲
ارسال: #۴۴۷
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
نتایج انشاالله فردا میاد و هممون قبولیم
بچه ها واسه منم دعا کنید
من رشتم مدیریته
التماس دعا
منم واسه همه دعا میکنم
یا حق
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Premier Homme , تینا
ارسال: #۴۴۸
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ب.ظ
بچه ها روزهای آخر که با هم بودیم.............
چقدر دلم گرفته
۳
۱
ارسال: #۴۴۹
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  بچه ها تکمیل کارشناسیا عین ما بوده و خودشون واحداشونو انتخاب میکردند یا بر اساس انتخاب دانشگاه بوده ؟

آخه خواب بودم Big Grin

تیکه تمیزی آمدی من خودم خنده ام رفته بود که این ناراحتی اعصاب کیه همه تاپیک را - زده بود
داداش اگه مردی خودتو نشون بدهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۹
۱
ارسال: #۴۵۰
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ب.ظ
فردا ، از ساعت ۴ به بعد کلاس sql دارم ، امتحانش هم هست ، امیدوارم تا قبل از اینکه از خونه راه بیفتم ، جوابا رو بزنند
۴
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۴۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۲۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۲۸۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۲۴ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close