زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۳۴۶
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
بچه ما که رفتیم انشااله خبری شد اطلاع بدید..............

به امید قبولی همه...............
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴۷
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط Premier Homme.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  آخه سوالای شما یکم عجیبه..آخه وقتی هنوز تکمیل نیومده ما از کجا باید بدونیم کارنامه قابل رویته یا نه؟؟؟؟!!!!!!!
ترازها رو هم اگه کسی میدونست میگفت ،چون اکثر این رشته و شهرها بار اوله که اعلام شدن فکر کنم کسی نمیدونه کدوم بالاتره کدوم پایین تر.. آخه سوالای شما یکم عجیبه..آخه وقتی هنوز تکمیل نیومده ما از کجا باید بدونیم کارنامه قابل رویته یا نه؟؟؟؟!!!!!!!
ترازها رو هم اگه کسی میدونست میگفت ،چون اکثر این رشته و شهرها بار اوله که اعلام شدن فکر کنم کسی نمیدونه کدوم بالاتره کدوم پایین تر..

اولا چیش عجیبه ؟ دوما تو این تاپیک درباره خیلی چیزا که هیچیش معلوم نیست سوال و جواب میشه به ما که میرسه ...
خوب به صبر کردن بودن نیاز به سوال نبود وامیسادم بعدا معلوم میشد

جای مرد بی ادب زندان است .
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۳۴۸
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ ب.ظ
RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  اولا چیش عجیبه ؟ دوما تو این تاپیک درباره خیلی چیزا که هیچیش معلوم نیست سوال و جواب میشه به ما که میرسه ...

الان مسئولای آزمون تاریخ نتیجه های تکمیل ظرفیتو اعلام نمیکنن...اونوقت شما می پرسی که کارنامه باز میشه یا نه؟خوب عجیب نیست؟؟؟؟؟؟؟
۲
۰
ارسال: #۳۴۹
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ ب.ظ
من با ۴۹۹۰ اینقدر حرس دارم میخورم که اندازه نداره خدا کنه رشت قبول شم
شما که ترازتون بالاست واسه چی نگرانین
نگران کلاس هستید Smile)))
شیرنی ارشد مهمتره که واسا یه هفته دیرتر برین دانشگاه ...حرص نداره که
مهم قبولیه!!
به خودم امید میدم شاید بومی ام...شاید کم زدن قبول شم!!
امید الکی میدم ؟؟؟
شروع کنم واسه سال آینده Sad(؟؟
۲
۳
ارسال: #۳۵۰
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ)mehrhanieh نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ب.ظ)mehrhanieh نوشته شده توسط:  Wink چه جالب ، منم با آخرین نفر ۴ تا فاصله دارم ... فاصله کم یه درد داره ،زیادشم یه درد دیگه
چه رشته و چه شهری زده بودی؟؟؟
اگه فاصله ات نه کم باشه نه زیاد دیگه بدتره..من با آخرین نفر ۱۸ تا فاصله دارم همش فکر میکنم چند نفر میگیرن؟

قزوین ، نرم افزار

همه قزوین هستن که.. دیگه مطمئنم قزوین قبول نمیشم.. ده نفر فاصله دارم با اخرین نفر SadSadSad وووووووای خدا مردیم دیگه.. واقعا ظرفیته من یکی تموم شده از فکر و خیال دارم روانی میشم
۱
۰
ارسال: #۳۵۱
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  اولا چیش عجیبه ؟ دوما تو این تاپیک درباره خیلی چیزا که هیچیش معلوم نیست سوال و جواب میشه به ما که میرسه ...

الان مسئولای آزمون تاریخ نتیجه های تکمیل ظرفیتو اعلام نمیکنن...اونوقت شما می پرسی که کارنامه باز میشه یا نه؟خوب عجیب نیست؟؟؟؟؟؟؟

دوسته عزیز پارسال هر کی قبول نمی شد کارنامش هم نشون نمی داد و این به نوعی ناخوشایند بود خوب تو این تاپیک خیلی بحث ها میشه اینم یکیشه به اندازه کافی فشار رو روح و روان بچها هست خوب بگذارید هرکی هرچی دلش میخواد بپرسه و بگه

drink 8 glasses of water a day

۳
۳
ارسال: #۳۵۲
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ب.ظ
یک سوال به شدت ذهن من را در گیر کرده است..دانشگاه ازاد با توجه به پذیرش نسبتا راحت که در اینده راحت تر هم میشه...واقعا بدون تعصب ارزش رفتن داره؟! در مقایسه با پیام نور و اینا نمیگم چون میدونم ارزش مدرک دانشگاه ازاد بعد از روزانه و شبانه است...ممنون میشم جوابم رو بدون تعصب بدید..مثلا دانشگاه ازاد تهران خب از خیلی دانشگاه های روزانه شهرستان بهتره..ولی قزوین و کرج و دماوند هم همینطوره؟
۲
۴
ارسال: #۳۵۳
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط byb.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ)mahpari نوشته شده توسط:  همه قزوین هستن که.. دیگه مطمئنم قزوین قبول نمیشم.. ده نفر فاصله دارم با اخرین نفر SadSadSad وووووووای خدا مردیم دیگه.. واقعا ظرفیته من یکی تموم شده از فکر و خیال دارم روانی میشم
نه روحیه داشته باشین..قبولید...ده نفر که چیزی نیست

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  یک سوال به شدت ذهن من را در گیر کرده است..دانشگاه ازاد با توجه به پذیرش نسبتا راحت که در اینده راحت تر هم میشه...واقعا بدون تعصب ارزش رفتن داره؟! در مقایسه با پیام نور و اینا نمیگم چون میدونم ارزش مدرک دانشگاه ازاد بعد از روزانه و شبانه است...ممنون میشم جوابم رو بدون تعصب بدید..مثلا دانشگاه ازاد تهران خب از خیلی دانشگاه های روزانه شهرستان بهتره..ولی قزوین و کرج و دماوند هم همینطوره؟

اگه ظرفیتا هر سال بیشتر بشه خوب مسلما کیفیت میاد پایین..
ولی اگه کسی قصد ادامه تحصیل و یادگرفتن داشته باشه هر جایی میشه موفق بود...بستگی به خودمون داره..
۵
۰
ارسال: #۳۵۴
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ ب.ظ
اخبار بازم چیزی نگفت که فردا اعلام میشه !!!!!
Sad(((
۳
۰
ارسال: #۳۵۵
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط فرحناز.)
یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: presidenthamid , byb , miladonline , maryam deilamirad , kimiya_496
ارسال: #۳۵۶
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)فرحناز نوشته شده توسط:  یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

طبق اعلام خودشون قرار بر این بود که نتایج تکمیل ظرفیت ارشد زودتر از کارشناسی بیاد . چون برای ما رو که می دونید گفتن حداکثر نیمه مهر و کارشناسی هارو نیمه ی دوم مهر اعلام کرده بودن ! ولی طبف گفته ی این دوستمون اینطوری نیست . شما ار فامیلتون لطفا یه آمار بگیرید بگید پذیرش ارشد توی تکمیل ظرفیت زیاد بوده یا نه . و این هم هست که می تونه نتیجه ی خودتون رو بگه هـــــا. اون سوالِ رو بی زحمت بپرسید خبرش رو به ما هم بدین لطفا
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال: #۳۵۷
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)فرحناز نوشته شده توسط:  یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

چی فکر میکردیم چی شد ... !!!!!!
۲
۰
ارسال: #۳۵۸
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط فرحناز.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)فرحناز نوشته شده توسط:  یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

طبق اعلام خودشون قرار بر این بود که نتایج تکمیل ظرفیت ارشد زودتر از کارشناسی بیاد . چون برای ما رو که می دونید گفتن حداکثر نیمه مهر و کارشناسی هارو نیمه ی دوم مهر اعلام کرده بودن ! ولی طبف گفته ی این دوستمون اینطوری نیست . شما ار فامیلتون لطفا یه آمار بگیرید بگید پذیرش ارشد توی تکمیل ظرفیت زیاد بوده یا نه . و این هم هست که می تونه نتیجه ی خودتون رو بگه هـــــا. اون سوالِ رو بی زحمت بپرسید خبرش رو به ما هم بدین لطفا
[/qu
گفتن که مرخصی هستن اما مثل اینکه امسال پذیرش بالا هست و خیلی ها قبول میشن.به فکر شیرینی باشید لطفا

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  [quote='فرحناز' pid='134821' dateline='1349541022']
یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

گفتن که مرخصی هستن اما مثل اینکه امسال پذیرش بالا هست و خیلی ها قبول میشن.به فکر شیرینی باشید لطفا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: presidenthamid
ارسال: #۳۵۹
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)فرحناز نوشته شده توسط:  یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

اشتباه میگی !!!!قرار بود کارشناسی زودتر بیاد --- تو سایت آزمون اقبالی گفته کارشناسی هفته دوم مهر و کارشناسی ارشد حداکثر نیمه مهر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۶۰
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ب.ظ
Photo RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
خداییش این عکس خیلی حقیقته . . .
یه نفر میگفت، ما قشنگ ترین لحظات زندگیمون رو همش میگیم کی تموم میشه / کی تموم میشه . . .
الان که خیلی استرس و اظطراب دارید ایشالله با این عکس یه کوچولو بخندید Smile

فایل‌(های) پیوست شده

۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi67ma , *Najmeh* , پری , byb , maryam deilamirad , Premier Homme , kimiya_496 , kimiagar

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۰۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۰۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۸۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۴۲ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۳۴۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۴۱ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close