زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۲۱۱
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
من امروز طبق پیشبینی که کرده بودم نصف برنامه ام رو بیشتر نتونستم اجرا کنم!!! بد جوری عادت کردم به کتاب خونه! اما کلا راضی هستم به برنامه های آزمونم احتمالا خوب میرسم. بچه ها نگران نباشید. طبق برنامتون پیش برید و جای جبران هم حتماتوی برنامتون بذارید و چند روز یه بار چکش کنید! دیگه فقط به لحظه فکرکنید!

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , maryam.raz
ارسال: #۲۱۲
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
من مدیریت و نرم افزار هنوز شروع نکردم.
واسه مدیریت پوران جلد اول دارم و pdf کتاب مدیریت پارسه یک جلدی.بنظرتون پارسه بخونم کافیه؟
نرم هم پارسه دارم(pdf چاپ ۸۶) و پوران وپرسمن ویرایش هفتم.ممنون میشم راهنماییم کنین.
خیلی گشتم اما به نتیجه نرسیدم
۰
۰
ارسال: #۲۱۳
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  من امروز طبق پیشبینی که کرده بودم نصف برنامه ام رو بیشتر نتونستم اجرا کنم!!! بد جوری عادت کردم به کتاب خونه! اما کلا راضی هستم به برنامه های آزمونم احتمالا خوب میرسم. بچه ها نگران نباشید. طبق برنامتون پیش برید و جای جبران هم حتماتوی برنامتون بذارید و چند روز یه بار چکش کنید! دیگه فقط به لحظه فکرکنید!
درسته منم به آرامش رسیدم از امروز Shy

طبق برنامه مهستان از امروز شروع کردم! چند درس الان برام جنبه دوره دارن و همچنین تست زدن /مثل گسسته . مدار منطقی . طراحی الگوریتم . ساختمان داده . ریاضی مهندسی . امار

به نظرتون امکانش هست بشه ۲۵%ها رو ۲ هفته ای خوند ؟!!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۱۴
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  به نظرتون امکانش هست بشه ۲۵%ها رو ۲ هفته ای خوند ؟!!
۲هفته کم نیس؟
بنظر من ۳هفته یا ۲/۵ هفته بهتر باشه...

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۲۱۵
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط Payam92.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  بچه ها میشه بگید زبان چطوری میخونید؟
هم زبان عمومی هم تخصصی
مثلا من خودم ۵۰۴ درسا کامل نمی خونم بخش لغات می خونم و کامل خوندنش گذاشتم برا دور دوم
ضمن این که من زبانم خیلی ضعیف شده و بیشتر وقتم صرف پیدا کردن لغات میشه
زبان تخصصی هم کتاب پارسه دارم هنوز نخوندم کسایی که خوندن میشه بگند سبکشون چیه؟
من شبها یکی دو ساعت زبان میخونم.
۵۰۴ رو کامل میخونم نه فقط ۵۰۴ لغتش رو چون یه سری لغت هم توی مثالها هست که باید بخونی.
با دور دوم هم مخالفم چون شاید نشه دوباره برگشت و همه شو خوند.حداقل یه دور کل کتاب رو بخون
سری بعد فقط لغات مهمشو..

من هم از پنجشنبه این هفته میخوام واسه ۲۵% اول بخونم فعلا دارم نظریه و چند درس دیگه که ضعیفم میخونم
به نظرم با برنامه ریزی درست و اجرای اون حتما میشه دو هفته ای خوندشون.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال: #۲۱۶
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  بچه ها میشه بگید زبان چطوری میخونید؟
هم زبان عمومی هم تخصصی
مثلا من خودم ۵۰۴ درسا کامل نمی خونم بخش لغات می خونم و کامل خوندنش گذاشتم برا دور دوم

واسه عمومی همون ۵۰۴ خوبه ولی کامل باید خونده بشه منم دور اول لغت میخونم هر جا حفظم نمیشدن درک مطلبشو میخونم اینجوری لغات میره تو ذهنم، پوران هم یک کتاب دو جلدی زده که لغتو از درک مطلب جدا کردخ شاید اونم خوندم
زبان تخصصی پارسه بهترین گزینه هست تکنیک های پاسخ دادن به تستای کنکور رو بهت یاد میده، سایت و کتاب هم معرفی میکنه که زبانتو تقویت کنه
کلا زبانو اصلا کنار نذار باید حتما چند تا تست ازش بزنی رو رتبت تاثیر خوبی میزاره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال: #۲۱۷
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ
پارسه،پوران،۵۰۴

کدومش بهتره>؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۱۸
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  پارسه،پوران،۵۰۴

کدومش بهتره>؟؟

۵۰۴ فقط واسه زبان عمومی هست
واسه تخصصی باید پارسه بخونی

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha , *farnaz*
ارسال: #۲۱۹
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ
میبینم که همه دارن میخونن و رقابت داره به یک پنجم نهاییش میرسهBig Grin
بابا یه حرفی سخنی...ای کسانی که رفته اید و در اندرونی به مطالعه پرداخته اید قدری هم به آینجا آمده و ما را از پند و اندرز هایتان سیراب نمایید...
ای رتبه های ۹۲ ی مانشتی کجاییددددددددددددددددددBig GrinTongue

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , white bird
ارسال: #۲۲۰
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ق.ظ
من ۱۰ روزی هست که اضلا درس رو گذاشتم کنار، دارم خودم رو رو به راه می کنم تا چند روز دیگه به شدت شروع می کنم به خوندن .حالم داره بهتر میشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , *farnaz* , Mahbanoo313 , white bird
ارسال: #۲۲۱
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  میبینم که همه دارن میخونن و رقابت داره به یک پنجم نهاییش میرسهBig Grin
بابا یه حرفی سخنی...ای کسانی که رفته اید و در اندرونی به مطالعه پرداخته اید قدری هم به آینجا آمده و ما را از پند و اندرز هایتان سیراب نمایید...
ای رتبه های ۹۲ ی مانشتی کجاییددددددددددددددددددBig GrinTongue

بعله؟
با من بودی؟؟Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۲۲۲
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۲ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  Sad بچه ها من خیلی بد آوردم یه ضریه روحیه شدید تو اول مهر خوردم الان داغونم نمی تونم چطور درس بخونم ، اصلا درس به کنار الان خودم حال روحیم افتضاحه... داغونم آروم نمیشم...Sad(

منم موقع درس خوندن مخصوصا درسای بدقلق کلی فکر آزار دهنده میاد تو ذهنم و نمیزاره تمرکز کنم نمیدونم این ضربه روحی چی هست ولی به نتیجه کارت فکر کن به پیامدهایی که هین موفقیت برات به همراه داره و از همه مهمتر به خدا که منشا آرامش و قوت قلب ماست

مرسی فرناز جان تو همیشه جواب بچه ها رو میدی، نه فرناز من تو درس یا اینجور چیزها نا امید نمیشم. یه شکست عاطفی شدید خوردم که تو این اوضاع که واسه کنکور هم دارم می خونم بدجور بهم آسیب زده و از خوندن فلجم کرده!!!
اینو بگم ۲شب پیش فهمیدم بهم خیانت می کرده اولش سخت بود داغون شدم. و کلی دروغ بهم گفته یک دروغ گویی از آب در اومد که من دهنم وا موند تا همین لحظه آخر دروغ می گفت فکر کنم بیماری داره آخه هی خودش رو جای شخصیت های ساختگی میزاره در کل بگم خدا دوستم داشت که هم کاری کرد که از هم جدا شیم وقتی اینجور داغون شدم بهم نشون داد که داشته خیانت می کرده بهم.... خدایی خدا خیلی دوستم داشت و بهم رحم کرد الان که فهمیدم ارزشش رو نداشت خیلی آرومترم :دی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , white bird
ارسال: #۲۲۳
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  من ۱۰ روزی هست که اضلا درس رو گذاشتم کنار، دارم خودم رو رو به راه می کنم تا چند روز دیگه به شدت شروع می کنم به خوندن .حالم داره بهتر میشه

غصه درس رو نخورید جبرانش می کنید
خوشحالم که دارید بهتر میشین
کم کم شروع کنید یه ساعت هم بخونید بهتر از هیچیه
موفق باشینShy

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran , jameshenas , Mahbanoo313 , sara_sb92
ارسال: #۲۲۴
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط Mehran.)
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  من ۱۰ روزی هست که اضلا درس رو گذاشتم کنار، دارم خودم رو رو به راه می کنم تا چند روز دیگه به شدت شروع می کنم به خوندن .حالم داره بهتر میشه

غصه درس رو نخورید جبرانش می کنید
خوشحالم که دارید بهتر میشین
کم کم شروع کنید یه ساعت هم بخونید بهتر از هیچیه
موفق باشینShy

از سفر برگردم حتما...
مرسی از همه ی شما دوستای خوبم.

هم زبان عمومی هم تخصصی
زبان داخل متن هم هر لغتی رو مشکل داری بخون چون فرار هست. وقت کم داری میتونی ۵۰۴ همراه با ترجمه رو بگیری که خیلی بهتره...
ولی چه دور اول و چه دور دوم همه رو بخون دور اول با دقت معنی ها رو درار توی دور دوم هم اونایی که خوب معنیشون تو حافظت هستن رو نگاه کلی بهشون بنداز و اونایی هم که کمتر یادته رو با دقت بیشتری جملش رو بخون ، فقط خود کلمه رو نخون...
در کل موقع خوندن زبان هر از گاهی یه نگاه هم به درس قبلیش بنداز که کلمات کامل بشینه تو حافظه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , white bird , sara_sb92 , maryam.raz
ارسال: #۲۲۵
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  من ۱۰ روزی هست که اضلا درس رو گذاشتم کنار، دارم خودم رو رو به راه می کنم تا چند روز دیگه به شدت شروع می کنم به خوندن .حالم داره بهتر میشه

چه خبر خوبی خوشحال شدم Rolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۵۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۶۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۸۰۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۴۰۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۹۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۱۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۳۱۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close