زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۲۱
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ق.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ق.ظ)Manix نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  یعنی باز کسایی هستن که با تراز ۶۵۰۰ به بالا هوش، هنوز ثبت نام نکردن و منتظر بهمن هستن؟ بچه های علوم تهرانن لابد؟
علوم تهران چند تا پایین میاد ، تا چند میگیره بعد؟
یعنی بوئین زهرا_خود قزوین_علوم قزوین_چند تا میگیرن؟ چند تا تراز پایین میان؟
هوش کرمان چی؟
تراز نرمم ناامید کنندس
اما فکر کنم نرم افزارا بالا ۵۵۰۰ قبولن
این صحبت من که گفتم تراز قزوین از علوم تحقیقاتش بالاتر خواهد بود مربوط به این مقطع زمانی است. یعنی مثلا اگر خود قزوین تا ۶۰۰۰ قبولی داشته باشه احتمالا علوم تحقیقاتش تا ۵۸۰۰ خواهد گرفت.
مطمئن باشید شانس قبولی شما در این مرحله از مرحله قبل خیلی بالاتر است به شرطی که منطقی تصمیم گیری کنید.
ضمنا شاید بد نباشه بدونید اساتید دانشگاه محلات و خمین افرادی مثل دکتر رموزی و همسرشون خانم دکتر بابایی و همچنین دکتر مالکی نژاد که بسیار جوان هستند و خوش فکر، از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد کاشان و نراق هستند.
من موندم دانشگاه آزاد کاشان با ۲۰ سال سابقه در رشته کامپیوتر و بیش از ۲۰ نفر هیئت علمی نسبتا سطح بالا (مثل دکتر لاجوردی، دکتر شفیعی، دکتر محلوجی، دکتر اسماعیلی، دکتر دهقانی، دکتر رموزی و..) چطوز تا حالا ارشد کامپیوتر نیاورده ولی واحدهایی که هنوز ۳ سال نیست تاسیس شدن ارشد نرم افزار آوردن؟!

آشتیان چطوره ؟

محلات و آشتیان و خمین رو بخایین به ترتیب خوبیه شهر و دانشگاه مرتب کنین چی میگین ؟
( اگه آشنایی دارین با این شهر ها )

آسمان را بنگر ، که هنوز ، بعد صدها شب و روز ..
مثل آن روز نخست ..
گرم و آبی و پر از مهر، به ما می خندد ..
یا زمینی را که ، دلش از سردی شبهای خزان ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۲
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ب.ظ
RE: مشاوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
من با تراز ۵۹۲۴ و رتبه ۱۳۱ نرم فزاردر انتخاب اصلی آیا در مرحله تکمیل ظرفیت مشهد قبول میشم یانه علوم و تحقیقات خراسان رضوی قبول میشم و آیا بنظر شما چون انتخاب سراسری هست تعداد افرادی که از استانهای دیگر مشهدرا انتخاب کنند نسبت به مرحله اول تکمیل ظرفیت بیشترنیست ممنون میشم اگه جوابم رو زودتربدهید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۳
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ب.ظ
با تراز ۵۰۷۵ نرم افزار چقدر امید قبولی هست؟اصلا هست؟البته بین الملل قشم واسم اس ام اس قبولی فرستاد که نرفتم

مگسی را کشتم
نه به این جرم که حیوان پلیدی ست ، بد است.
و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است.
طفل معصوم به دور سر من می چرخید. -به خیال ش قندم-
یا که چون اغذیه ی مشهورش، تا به آن حد گندم.
ای دو صد نور به قبرش بارد، مگس خوبی بود.
من به این جرم که از یاد تو بیرون م کرد، مگسی را کشتم
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ، توسط Manix.)
(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  آشتیان چطوره ؟
محلات و آشتیان و خمین رو بخایین به ترتیب خوبیه شهر و دانشگاه مرتب کنین چی میگین ؟
( اگه آشنایی دارین با این شهر ها )
من از دو تن از دوستانی که کارشناسی آنجا بوده اند ، وصفیات خوبی نشنیده ام، البته شاید به توقعات و انتظارات شخص برگرده و نظر شخصی اونها بوده باشه. ولی من خودم اگر بودم ، ابتدا شهر زیبای محلات رو انتخاب میکردم که از جشنواره گل بی بهره نمانم ، سپس خمین و بعد از آن آشتیان!

(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)reza1358 نوشته شده توسط:  من با تراز ۵۹۲۴ و رتبه ۱۳۱ نرم فزاردر انتخاب اصلی آیا در مرحله تکمیل ظرفیت مشهد قبول میشم یانه علوم و تحقیقات خراسان رضوی قبول میشم و آیا بنظر شما چون انتخاب سراسری هست تعداد افرادی که از استانهای دیگر مشهدرا انتخاب کنند نسبت به مرحله اول تکمیل ظرفیت بیشترنیست ممنون میشم اگه جوابم رو زودتربدهید
چند جا سوال مطرح می کنید؟ Big Grin
جواب شما را اینجا داده ام:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ)fmka2f نوشته شده توسط:  با تراز ۵۰۷۵ نرم افزار چقدر امید قبولی هست؟اصلا هست؟البته بین الملل قشم واسم اس ام اس قبولی فرستاد که نرفتم

هیچ کس نمی تونه بگه شما امیدی برای قبولی ندارید، ولی باید منطقی انتخاب رشته محل کنید. بیشتر انتخاب هایتان معطوف به شهرهای کوچک و واحدهای پردیس علوم تحقیقات باشد به نظرم شانس بیشتری داشته باشید.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۱
۰
ارسال: #۱۲۵
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ
با سلام به نظرتون من با تراز۵۲۴۹ و سهمیه بسیجی میتوانم جایی قبول شم؟چه شهرایی بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۱
ارسال: #۱۲۶
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)tamo نوشته شده توسط:  با سلام به نظرتون من با تراز۵۲۴۹ و سهمیه بسیجی میتوانم جایی قبول شم؟چه شهرایی بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معمولا سهمیه بسیجی حدود ۳۰۰ نمره به تراز شما اضافه می کنه. در واقع شما باید به دنبال شهرهایی باشید که حدود این تراز هستند در نزدیکی شهر محل سکونت خودتون. اگر پاسخ های قبلی را بخونید متوجه می شوید چه شهرهایی شانس قبولی دارید.
در این بحث تراز مرحله قبل قرار داده شده است، احتمالا ترازها بین ۳۰۰-۵۰۰ از مرحله قبل پایین تر بیاد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ب.ظ
سلام
من انتخاب اولم کرمان بود قبول نشدم.
نمره کل ۵۰۲۴ و رتبه ۳۳۴ هست .
الان می خواهم اول آشتیان بزنم و بعد واحدهای کرمان بزنم به نظر شما واحد آشتیان قبول می شم ؟!
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ ب.ظ)bmshafiei نوشته شده توسط:  من انتخاب اولم کرمان بود قبول نشدم.
نمره کل ۵۰۲۴ و رتبه ۳۳۴ هست .
الان می خواهم اول آشتیان بزنم و بعد واحدهای کرمان بزنم به نظر شما واحد آشتیان قبول می شم ؟!
طبق شنیده ها آخرین تراز قبولی در آشتیان ۵۷۰۰ بوده مثل اینکه ، ولی نباید نا امید باشید ، آشتیان معمولا پذیرش بالایی داره و ترازهای بالا کمتر آشتیان را می زنند. احتمال قبولی شما وجود داره منتها شما جاهایی مثل سیرجان ، بافت را نیز فراموش نکنید.

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ
سلام دوستان
کسی خبر داره واسه ارشد هم امتیاز بومی وجود داره یا نه؟پیشاپیش از جوابتون ممنونم

هنگامی که آرزوی چیزی را داری،سراسر کیهان همدست می شود تا بتوانی آرزویت را تحقق بخشی.
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ق.ظ
واحد مازندران تا چه ترازی گزفته مهر؟؟؟؟؟

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط Manix.)
(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ)azz نوشته شده توسط:  کسی خبر داره واسه ارشد هم امتیاز بومی وجود داره یا نه؟پیشاپیش از جوابتون ممنونم
خیر ، در دانشگاه آزاد خبری از سهمیه بومی نیست.

(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  واحد مازندران تا چه ترازی گزفته مهر؟؟؟؟؟
با سهمیه بسیجی آخرین تراز ۵۷۰۰ بوده ، سهمیه بسیجی معمولا بین ۲۰۰-۳۰۰ تراز رو میاره پایین پس به احتمال زیاد سهمیه عادی بین ۵۹۰۰-۶۰۰۰ بوده است.

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۱۳۲
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ ق.ظ
ای بابا ترازه محلات و آشتیان و خمین از تهران هم بالا میزنه همه میخوان انتخاب کنندBig GrinBig GrinBig Grin

drink 8 glasses of water a day

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال: #۱۳۳
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ق.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۴ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  ای بابا ترازه محلات و آشتیان و خمین از تهران هم بالا میزنه همه میخوان انتخاب کنندBig GrinBig GrinBig Grin

منم به همین فک میکردم Big Grin
مام میمونیم ازینجا مونده ازونجا رونده !! Big Grin

مثل آن روز نخست ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , miladonline , lilijoon
ارسال: #۱۳۴
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط شاپری.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۴ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  ای بابا ترازه محلات و آشتیان و خمین از تهران هم بالا میزنه همه میخوان انتخاب کنندBig GrinBig GrinBig Grin

منم به همین فک میکردم Big Grin
مام میمونیم ازینجا مونده ازونجا رونده !! Big Grin

دقیقا !!!!
قبلنا مثلا هی گفتن ساری ترازش پایینه... یدفعه اوردوز زد نزدیک قزوین شد ترازش، دیگه مونده از قزوین جلو بزنه!!!
حکایت محلاتو خمینو... ایناس
تراز این شهرااا احتمالا تا ۵۸۰۰ میشه باز ، حالا ببینین!
هیچکی نمیخواد واحد قزوین بزنه چرا؟؟؟؟ قزوین خالی موند که!
با این وضع تراز قزوین پایین میادا ...
قزوین یدفعه نشه ۵۰۰۰ سر ما کلاه بره

هیچکی تهران و قزوین نزده؟؟ نمیخواد بزنه؟

چرااا.... چرا....
۲
۰
ارسال: #۱۳۵
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ

هوش قزوین یعنی ؟
خب باشه بزنیم Big Grin

من که ترس برم داشته ازین سه شهر جادویه محلات آشتین خمین

همه صفه ها شده محلات آشتیان خمین

زنجان و گیلان چطورن ؟ :-؟

مثل آن روز نخست ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۹۸ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۹۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۶۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۳۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۰۹ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۳۱۸ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close