زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شهریه ارشد امسال شریف شعبه ی کیش چقدره؟

ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ب.ظ
دوستانی که امسال شریف شعبه ی کیش قبول شدن ، لطفا بگن شهریه ارشد بچه های مهندسی به شکل هست؟
هم شهریه ثابت و هم شهریه ی واحد ها را لطفا ذکر کنید اگه کسی هست
چون میترسم برای تکمیل ظرفیت این دانشگاه رو بزنم و بعد بفهمم که شهریش بیش از انتظار من بوده و نتونم برم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ
شهریه ثابتش ۳تومن بود که زده واسه اونا که از طریقه کنکور اومدن نصف می‌شه ، شهریه هر واحد هم ۲۰۴ تومن حدودا . فعلا هم باید ۴تومن بریزید حساب واسه ترم اولش عللحساب . هزینه خوابگاه ۳نفره هم سالی‌ ۳میلیون بود اگه اشتباه نکنم . من حساب کردم تقریبا یه ۲۵،۲۶ تومنی در میومد ۲سالش اگه آدم کم خرج باشه .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshadit , admin , diligent
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط kavehn.)
سلامWink
شهریه بدین شرح است :
شهریه برنامه ها برای دانشجویان ورودی سال تحصیلی ۹۲-۹۱:

• شهریه هر نیمسال تحصیلی شامل شهریه ثابت به علاوه شهریه تعداد واحدهای هر نیمسال می باشد. شهریه ثابت هر نیمسال تحصیلی ٣٠,۶۹۰,۰۰۰ ریال (سی میلیون و ششصد و نود هزار ریال)، برای هر واحد درسی اخذ شده ۲,۰۴۶,۰۰۰ ریال (دو میلیون و چهل و شش هزار ریال)، برای هر واحد پروژه ۴,۶۵۰,۰۰۰ ریال(چهار میلیون و ششصد و پنجاه هزار ریال)، برای هر واحد آزمایشگاهی٣,۰۶۹,۰۰۰ ریال(سه میلیون و شصت و نه هزار ریال)، و برای هر واحد جبرانی۱,۰۲۳,۰۰۰ ریال(یک میلیون و بیست و سه هزار ریال) محاسبه خواهد شد

• مبلغ شهریه شامل هزینه های مسکن، ایاب وذهاب، تغذیه ،کتاب و سایر هزینه های دانشجویی نمی شود.

• در صورت حذف ترم، انصراف و یا اخراج دانشجو از برنامه در هر یک از مراحل تحصیل و به هر دلیل، وجوه دریافتی از دانشجو بابت شهریه به وی مسترد نخواهد شد .

• پرداخت شهریه ثابت در هر نیمسال تحصیلی الزامی است حتی اگر دانشجو در مرخصی تحصیلی باشد و یا آنکه در واحدهای جبرانی یا زبان ثبت نام کرده باشد .

تخفبف شهریه

پردیس بین الملل بر اساس مصوبات هیات امناء و شورای عالی دانشگاه صنعتی شریف به شرح ذیل برای دانشجویان حائز شرایط تخفیف در شهریه تحصیلی لحاظ مینماید:

• پذیرفته شدگان از طریق کنکور سراسری: ۵۰ درصد شهریه متغیر

فعلا خوابگاه ۶نفره با ۳ خواب ---> 42،۰۰۰،۰۰۰ ریال یکساله

البته آزمون زبان هم دارد و اگر سطح زبان خوبی نداری ... یکسری درس زبان هم پیش می خورید .

شب خوش

رتبه شما چند بود ؟

متاسفانه پارسال تکمیل ظرفیت نداشت. امسال از قبول های خواستند.، برای ثبت نام قطعی الحساب شهریه را واریز کنند. بنابراین کسانی که واریز نکردند ، جای آنها خالی می مونه برای تکمیل ظرفیت ( امیدوارم )

بهترین آرزوها
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshadit , admin
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط arshadit.)
RE: شهریه ارشد امسال شریف شعبه ی کیش چقدره؟
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  سلامWink
شهریه بدین شرح است :
شهریه برنامه ها برای دانشجویان ورودی سال تحصیلی ۹۲-۹۱:

• شهریه هر نیمسال تحصیلی شامل شهریه ثابت به علاوه شهریه تعداد واحدهای هر نیمسال می باشد. شهریه ثابت هر نیمسال تحصیلی ٣٠,۶۹۰,۰۰۰ ریال (سی میلیون و ششصد و نود هزار ریال)، برای هر واحد درسی اخذ شده ۲,۰۴۶,۰۰۰ ریال (دو میلیون و چهل و شش هزار ریال)، برای هر واحد پروژه ۴,۶۵۰,۰۰۰ ریال(چهار میلیون و ششصد و پنجاه هزار ریال)، برای هر واحد آزمایشگاهی٣,۰۶۹,۰۰۰ ریال(سه میلیون و شصت و نه هزار ریال)، و برای هر واحد جبرانی۱,۰۲۳,۰۰۰ ریال(یک میلیون و بیست و سه هزار ریال) محاسبه خواهد شد

• مبلغ شهریه شامل هزینه های مسکن، ایاب وذهاب، تغذیه ،کتاب و سایر هزینه های دانشجویی نمی شود.

• در صورت حذف ترم، انصراف و یا اخراج دانشجو از برنامه در هر یک از مراحل تحصیل و به هر دلیل، وجوه دریافتی از دانشجو بابت شهریه به وی مسترد نخواهد شد .

• پرداخت شهریه ثابت در هر نیمسال تحصیلی الزامی است حتی اگر دانشجو در مرخصی تحصیلی باشد و یا آنکه در واحدهای جبرانی یا زبان ثبت نام کرده باشد .

تخفبف شهریه

پردیس بین الملل بر اساس مصوبات هیات امناء و شورای عالی دانشگاه صنعتی شریف به شرح ذیل برای دانشجویان حائز شرایط تخفیف در شهریه تحصیلی لحاظ مینماید:

• پذیرفته شدگان از طریق کنکور سراسری: ۵۰ درصد شهریه متغیر

فعلا خوابگاه ۶نفره با ۳ خواب ---> 42،۰۰۰،۰۰۰ ریال یکساله

البته آزمون زبان هم دارد و اگر سطح زبان خوبی نداری ... یکسری درس زبان هم پیش می خورید .

شب خوش

رتبه شما چند بود ؟

متاسفانه پارسال تکمیل ظرفیت نداشت. امسال از قبول های خواستند.، برای ثبت نام قطعی الحساب شهریه را واریز کنند. بنابراین کسانی که واریز نکردند ، جای آنها خالی می مونه برای تکمیل ظرفیت ( امیدوارم )

بهترین آرزوها
من رتبم ۱۰۹۰ بود که گیلان بین الملل قبول شدم ولی چون شنیدم شریف هم شبکه داره گفتم اگه شهریش مناسب بود تکمیل ظرفیت اونجا شرکت کنم ولی انگار همین گیلان اوضاش بهتر از کیشه
بعد از ۷ماه انتظار نتیجه کنکور دولتی رو ببینی که دانشگاهی قبول شدی که شهریش ۲ تا چند برابر دانشگاه آزاده؟کاش کنکور آزاد شرکت میکردم ، اولین بارم بود کنکور دولتی شرکت کردم واسه همین نمیدونستم دولت مهرورز چه نقشه ای برام کشیدهBig Grin
هزینه تحصیل توی خیلی از کشورای اروپایی از کیش ارزونتره
خدایش آخر نامردیه
لاقل به اندازه دانشگاه آزاد معرفت داشته باشید
شهریه ثابتش شامل ۵۰درصد نمیشه؟Sad
یه زمانی قرار بود نفت و آب و گاز و اتوبوس و... رو مجانی کنن
ببینید به کجا رسیدیم
از ماست که بر ماست

راستی گرایش رشته ی آی تی که داره اونجا چیه؟
شبکه؟تجارت؟امنیت؟فناوری اطلاعات؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط kavehn.)
بنظرم شهریه پردیس بین الملل انزلی(گیلان) نصف کیش در میاد. از طرفی گیلان تا آیلس ۵ قبول دارد ولی کیش حداقل ۵.۵ می خواد. کیش گرایش شبکه و انزلی فکر کنم شبکه و تجارت داشت.
از شهریه صرف نظر کنیم. مشکل اصلی کیش هزینه زندگی و خوراک است.

درکل به سایت هر دو دانشگاه مراجعه کنید و براساس اطلاعات آنها تصمیم قطعی بگیرید.

بهترین آرزوها

پ.ن : کسی که نفت نمیخره از اینا ... از فردا همین نفت بزور می دن به خورد ملت

(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ)arshadit نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  سلامWink
من رتبم ۱۰۹۰ بود که گیلان بین الملل قبول شدم ولی چون شنیدم شریف هم شبکه داره گفتم اگه شهریش مناسب بود تکمیل ظرفیت اونجا شرکت کنم ولی انگار همین گیلان اوضاش بهتر از کیشه
بعد از ۷ماه انتظار نتیجه کنکور دولتی رو ببینی که دانشگاهی قبول شدی که شهریش ۲ تا چند برابر دانشگاه آزاده؟کاش کنکور آزاد شرکت میکردم ، اولین بارم بود کنکور دولتی شرکت کردم واسه همین نمیدونستم دولت مهرورز چه نقشه ای برام کشیدهBig Grin
هزینه تحصیل توی خیلی از کشورای اروپایی از کیش ارزونتره
خدایش آخر نامردیه
لاقل به اندازه دانشگاه آزاد معرفت داشته باشید
شهریه ثابتش شامل ۵۰درصد نمیشه؟Sad
یه زمانی قرار بود نفت و آب و گاز و اتوبوس و... رو مجانی کنن
ببینید به کجا رسیدیم
از ماست که بر ماست

راستی گرایش رشته ی آی تی که داره اونجا چیه؟
شبکه؟تجارت؟امنیت؟فناوری اطلاعات؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshadit

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۶۹ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۶۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  شهریه دکترای نرم افزار آزاد چقدره هر ترمی? paeeizan ۱ ۲,۹۳۱ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۸۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۹۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close