زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ ب.ظ
با سلام من در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال۹۱ در رشته مهندسی نرم افزار شهر بروجرد شرکت کردم که رتبم ۲۰۰ شده و ۴۷ نفر نیمسال اول پذیرش داشته(البته سهمیه بسیجی فعالم دارم)نمره کلم۵۲۷۹ و نمره آخرین نفر قبولی ۵۹۳۱ است.با این تفاسیر آیا امیدی هست که تکمیل ظرفیت قبول شم؟چند درصد احتمال میدید که قبول شم؟به نظرتون برای انتخاب شهر دانشگاه آزاد بروجرد رو انتخاب کنم؟دانشگاه آزاد چند مرحله تکمیل ظرفیت میگیره؟با تشکر
۰
۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ ب.ظ
سلام
یه مرحله تکمیل ظرفیت داره تکمیل ظرفیت رو برای شهرهایی که ترازشون پایین هست انتخاب کن ولی اول اون شهرهایی رو که دوست داری بزن چون دادن انتقالی سخته

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۰
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ
RE: کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ ب.ظ)mnf نوشته شده توسط:  با سلام من در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال۹۱ در رشته مهندسی نرم افزار شهر بروجرد شرکت کردم که رتبم k۰ شده و ۴۷ نفر نیمسال اول پذیرش داشته(البته سهمیه بسیجی فعالم دارم)نمره کلم۵۲۷۹ و نمره آخرین نفر قبولی ۵۹۳۱ است.با این تفاسیر آیا امیدی هست که تکمیل ظرفیت قبول شم؟چند درصد احتمال میدید که قبول شم؟به نظرتون برای انتخاب شهر دانشگاه آزاد بروجرد رو انتخاب کنم؟دانشگاه آزاد چند مرحله تکمیل ظرفیت میگیره؟با تشکر

دوست عزیز منم در آزمون آزاد در رشته ی نرم افزار بروجرد شرکت کردم داخل کارنامه ی من نوشته آخرین تراز قبولی ۶۲۰۰ است و من با رتبه ۱۰۰ قبول نشدم ؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)maral_164 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ ب.ظ)mnf نوشته شده توسط:  با سلام من در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال۹۱ در رشته مهندسی نرم افزار شهر بروجرد شرکت کردم که رتبم k۰ شده و ۴۷ نفر نیمسال اول پذیرش داشته(البته سهمیه بسیجی فعالم دارم)نمره کلم۵۲۷۹ و نمره آخرین نفر قبولی ۵۹۳۱ است.با این تفاسیر آیا امیدی هست که تکمیل ظرفیت قبول شم؟چند درصد احتمال میدید که قبول شم؟به نظرتون برای انتخاب شهر دانشگاه آزاد بروجرد رو انتخاب کنم؟دانشگاه آزاد چند مرحله تکمیل ظرفیت میگیره؟با تشکر

دوست عزیز منم در آزمون آزاد در رشته ی نرم افزار بروجرد شرکت کردم داخل کارنامه ی من نوشته آخرین تراز قبولی ۶۲۰۰ است و من با رتبه ۱۰۰ قبول نشدم ؟
عزیزم علتش اینه که برای شما بدون سهمیه لحاظ شده وبرای این دوستمون با سهمیه.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
RE: تراز تکمیل ظرفیت
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۴ ب.ظ)پری نوشته شده توسط:  سلام
یه مرحله تکمیل ظرفیت داره تکمیل ظرفیت رو برای شهرهایی که ترازشون پایین هست انتخاب کن ولی اول اون شهرهایی رو که دوست داری بزن چون دادن انتقالی سخته

سلام
دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه من در گرایش نرم افزار شرکت کردم از کجا بفهمم تراز من در هوش و معماری چنده ؟من سوالات این دو گرایش را جواب دادم با توجه به در صدهای دوستان در این سایت من تراز خوبی برای این گرایش ها دارم داخل کارنامه فقط تراز رشته ی که شرکت کردم (نرم افزار )رو داره تو تکمیل ظرفیت نمی دانم چه کار کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ب.ظ
با سلام
من سهمیه بسیجی فعال دارم،کسایی که سهمیه دارن مازاد بر سقف پذیرش میشن ( باید بتونن ۹۵ درصد نمره آخرین نفری که به صورت عادی پذیرش میشه رو کسب کنن).ترازتون چند بوده؟منظورم همون نمره کله.
۰
۵
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)maral_164 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۴ ب.ظ)پری نوشته شده توسط:  سلام

سلام
دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه من در گرایش نرم افزار شرکت کردم از کجا بفهمم تراز من در هوش و معماری چنده ؟من سوالات این دو گرایش را جواب دادم با توجه به در صدهای دوستان در این سایت من تراز خوبی برای این گرایش ها دارم داخل کارنامه فقط تراز رشته ی که شرکت کردم (نرم افزار )رو داره تو تکمیل ظرفیت نمی دانم چه کار کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تراز داخل کارنامه برای همه گرایش ها لحاظ میشه.پس نگران نباشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط Fantasy.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)maral_164 نوشته شده توسط:  [quote='پری' pid='128234' dateline='1347722699']
سلام
دوست عزیز کارنامتون رو بزارید تا بشه راهنمایی کرد
۱
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)maral_164 نوشته شده توسط:  

سلام

منم عین شما... نرم بودم..اما هوش زدم .. به این هوا که مثل سراسری برام تراز رتبه میاد... SadSadSad وقتی دیدم نه ترازی دلرم نه رتبه سوختتتتتتمممممممممممممممممممم... فقط گریه کردم

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط maral_164.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ب.ظ)mnf نوشته شده توسط:  با سلام
من سهمیه بسیجی فعال دارم،کسایی که سهمیه دارن مازاد بر سقف پذیرش میشن ( باید بتونن ۹۵ درصد نمره آخرین نفری که به صورت عادی پذیرش میشه رو کسب کنن).ترازتون چند بوده؟منظورم همون نمره کله.
[/q
زبان ۳۶
ریاضی ۲۱
مشترک ۱۸
تخصصی نرم ۱۰
تراز کل :۵۶۰۰
رتبه ۱۰۳
واحد انتخاب :بروجرد
وضعیت :مردود
لطفا راهنمایی کنید با این وضعیت توی تکمیل ظرفیت کجا می تونم قبول شوم .؟با توجه به این که بومی کرمانشاه می باشم امکان قبولی در دانشگاه علوم تحقیقات کرمانشاه هست ؟

(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ)sara1987 نوشته شده توسط:  [quote='maral_164' pid='128339' dateline='1347733571']
[quote='پری' pid='128234' dateline='1347722699']
سلام

زبان ۳۶
ریاضی ۲۱
مشترک ۱۸
تخصصی نرم ۱۰
رتبه ۱۰۳
لطفا راهنمایی کنید با این وضعیت توی تکمیل ظرفیت کجا می تونم قبول شوم .؟با توجه به این که بومی کرمانشاه می باشم امکان قبولی در دانشگاه علوم تحقیقات کرمانشاه هست ؟

(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ)sara1987 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)maral_164 نوشته شده توسط:  [quote='پری' pid='128234' dateline='1347722699']
سلام

زبان ۳۶
ریاضی ۲۱
مشترک ۱۸
تخصصی نرم ۱۰
رتبه ۱۰۳
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ق.ظ
با سلام
به نظر من که برا قبولی شانش زیادی دارین،کسایی که با سهمیه تو واحد بروجرد نیمسال اول قبول شدن ۴۷ نفر هستن،با این حساب ۵۶ نفر تا رتبه شما میمونه که شانس قبولی بالایی دارین.
۰
۳
ارسال: #۱۲
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ق.ظ، توسط شاپری.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)maral_164 نوشته شده توسط:  

سلام

منم عین شما... نرم بودم..اما هوش زدم .. به این هوا که مثل سراسری برام تراز رتبه میاد... SadSadSad وقتی دیدم نه ترازی دلرم نه رتبه سوختتتتتتمممممممممممممممممممم... فقط گریه کردم

منم مثل شما گرایش نرم افزارو انتخاب کرده بودم .. اما سر کنکور سوالات هوش رو هم جواب دادم ... و هیچ تراز و رتبه ای برام نیومده
من اعتراض نوشتم( ایمیل) ... زنگ میزنم کسی بر نمیداره... شماهم بنویسین تا شاید دیده شیم!!!!!!!!!!
شماره تلفن های روابط عمومی و ستاد پاسخگویی مرکز آزمون :
۲۳۵۳۳۰ (۰۲۱) ۱۲ خط

ایمیل های مرکز آزمون:

ریاست مرکز آزمون : dr_sajjadi@iauazmoon.com
اداره حراست آزمونها: Exam_protection@iauazmoon.com

نظرات،پیشنهادات و انتقادات: info[at]pubr-azmoon.com

نشانی مرکز آزمون :
تهران - خیابان پاسداران- بالاتر از پمپ بنزین - نبش بهستان ششم -پلاک ۱- مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

همه کسایی که این مشکلو دارن ایمیل بزنن و اعتراض کنن شاید رسیدگی بشهSadSadSadSadSadSad

چرااا.... چرا....
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ق.ظ
خودتون رو اذیت نکنین ، مطمئن باشید که تراز شما تو هر گرایش دوباره محاسبه میشه خیالتون راحت ، اصلاء تو دفترچه اولیه ثبت نام این موضوع لحاظ شده ، چرا خودتون رو اینقدر عذاب میدید ، بعضی ها میگن حوصله ندارند دوباره حساب کنند! تراز ها رو کامپیوتر محاسبه میکنه ، واسه یه برنامه کامپیوتری محاسبه کردن دوباره تراز ها کار چند ساعته مهندسین کامپیوتر!
۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ق.ظ، توسط شاپری.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ق.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  خودتون رو اذیت نکنین ، مطمئن باشید که تراز شما تو هر گرایش دوباره محاسبه میشه خیالتون راحت ، اصلاء تو دفترچه اولیه ثبت نام این موضوع لحاظ شده ، چرا خودتون رو اینقدر عذاب میدید ، بعضی ها میگن حوصله ندارند دوباره حساب کنند! تراز ها رو کامپیوتر محاسبه میکنه ، واسه یه برنامه کامپیوتری محاسبه کردن دوباره تراز ها کار چند ساعته مهندسین کامپیوتر!

شما مطمئنید دوباره حساب میشه؟
از کجا شنیدین؟Sad

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ق.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ ب.ظ)mnf نوشته شده توسط:  با سلام من در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال۹۱ در رشته مهندسی نرم افزار شهر بروجرد شرکت کردم که رتبم ۲۰۰ شده و ۴۷ نفر نیمسال اول پذیرش داشته(البته سهمیه بسیجی فعالم دارم)نمره کلم۵۲۷۹ و نمره آخرین نفر قبولی ۵۹۳۱ است.با این تفاسیر آیا امیدی هست که تکمیل ظرفیت قبول شم؟چند درصد احتمال میدید که قبول شم؟به نظرتون برای انتخاب شهر دانشگاه آزاد بروجرد رو انتخاب کنم؟دانشگاه آزاد چند مرحله تکمیل ظرفیت میگیره؟با تشکر

سلام منم نرم افزار بروجرد شرکت کردم کارنامه منو ببینید چرا تراز آخرین نفر شما با رتبه آخرین نفر شما اینجوری هستش؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۰۸ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۷۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۳۸۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۴۵ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۶۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  دفترچه ی کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ Doctorwho ۱ ۴,۰۹۲ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close