زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منفی های بی مورد

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ق.ظ
منفی های بی مورد
من میخواستم پیشنهاد کنم که یا این مثبت و منفی دادن رو کلا جمعش کنید، یا لا اقل در روز هایی که بچه ها شرایط بحرانی Big Grin دارن مث زمانی که میخواد رتبه های آزمون های دولتی بیاد، نتایج انتخاب رشته بیاد، تکمیل ظرفیت بیاد، نتایج آزاد بیاد، تکمیل ظرفیت آزاد اعلام بشه، نتایجش بیاد، و ...
غیر فعالش کنید
چون ظاهرا به نظر میرسه عده ای احساسی عمل میکنن Big Grin و میشینن بالا تا پایین همینطور منفی میدن.
یکی سوال میپرسه منفی میدن
یکی دیگه جواب میده منفی میدن
یکی یه چیزی میگه منفی میدن
یکی دیگه عکس همونو میگه منفی میدن
..
Big Grin
من شخصا در یک شب حدود ۴۰ تا منفی گرفتم.Big Grin اونم صرفا برای اینکه جواب های سوال های چند نفر رو داده بودم.
۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: professional , alirrrrrr , jameshenas , Mahbanoo313 , MoonRise , byb , 8Operation , yaser_ilam_com , M.Amin.M
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ق.ظ
منفی های بی مورد
اصلا مشخص نیست این منفی مثبت ها روی چه حسابیه!!

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ق.ظ، توسط alirrrrrr.)
منفی های بی مورد
خیلی با حال گفتینBig Grin
بابا بالاخره، یه تعدادی از دوستان مثبت نما!!! دلشون به همین چیزا خوشه دیگه.بزارین بهشون خوش بگذرهBig Grin
زندگی همش دوروزه ،به این مثبت منفی های فانی دل نبندین! اگه به منه که منفی بدین!!راستی یکی از منفی هاتون رو جبران کردم Big Grin
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , jameshenas , _maryam_
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ب.ظ
منفی های بی مورد
به نظرم کاش به جای مثبت و منفی دادن که خب کاملا سلیقه ای اعمال میشه . گزینه تشکر و مخالفت رو اضافه میکردن . که هرکس با نظری موافق نیست از اون دکمه "مخالفت" استفاده کنه . دکمه "تشکر" هم همون سپاس میشه . که گاهی به خاطر موافقت و گاهی برای قدردانی درج میشه .

اینکه آدم به خاطر نظر دادن منفی بگیره جالب نیست .چون هرکسی نظر و عقاید و سلیقه خاص خودش رو داره و شاید این منفی ها باعث بشه برخی که نظراتشون متفاوت هست زیاد نظر ندن .

منم یکبار فقط به خاطر عنوان کردن تجربیات شخصی خودم که واقعا برام اتفاق افتاده بود منفی بارون شدم و برام خیلی جالب بود!

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , _maryam_
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ
منفی های بی مورد
شاید بد نباشه اگه تعداد مثبت و منفی هایی که فرد روزانه می تونه بده محدود باشه!
۰
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ ب.ظ
RE: منفی های بی مورد
به نظر منم یه فکری به حال این منفی دهی های بی مورد باید انجام داد،چون ما به صرف کامنت نوشتن توی یک تاپیک یکسره منفی می گیریم.شاید بهتره کلا جمع بشه.
۱
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ ب.ظ
منفی های بی مورد
یعنی چهار تا مثبت و منفی اینقدر مهمه که به خاطرش یک تاپیک باز بشه؟!

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۲۴ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  یعنی چهار تا مثبت و منفی اینقدر مهمه که به خاطرش یک تاپیک باز بشه؟!
اگه مهم نیست پس برش دارن بهتره دیگه..نه؟
هر چیزی حتما یه فلسفه ی وجودی داره و دوستان چون دیدن که ازاین منفی مثبت ها داره اشتباه استفاده میشه این تاپیک رو زدن.یه سر به تاپیک کنکور ارشد آزاد بزنید متوجه منظورم میشید.
۳
۱
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ب.ظ
منفی های بی مورد
خوب اینکه من منفی بگیرم یا نه واقعا برام مهم نیست.من فقط یه پیشنهاد برای سیستم داشتم.
و فکر میکنم مثلا اگر معنی ش همونطوری که میریم روش "تایید میکنم" یا " رد مینمایم" هست،نباید مثلا طوری باشه در شب هایی خاص یکهو همه ی پست ها در تاپیک های خاص چه سوال چه جواب چه حرف نا امید کننده چه حرف امید وار کننده چه لینک از خبر گزاری رسمی و ... همگی مورد رای منفی یا "رد مینمایم" Big Grin قرار بگیرن!
اگر فلسفه ش چیز دیگه ایه و من در اشتباهم که هیچی
اگه هم مسئله همون رد و تایید یه پسته، این روش کارامد نیست.یا لا اقل در مناسبت های تاریخی خاص کارامدیش منفی میشه Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال: #۱۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۲۴ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  یعنی چهار تا مثبت و منفی اینقدر مهمه که به خاطرش یک تاپیک باز بشه؟!

از نظر بعضیا اره ، واقعا افرادی هستن که خیلی حساس هستن ، خوب همه که یه جور نیستن؛ منم اوایل کمی حساس بودم بعدا تو یه روز یه ۳۰ - ۴۰ تا منفی گرفتم از اون به بعد برام عادی شدBig Grin
اما بعضیا برای منفی های بی جهت واقعا ناراحت میشن ، اینو مدیران به راحتی لمس میکنن چون زیاد پیش میاد کاربری شکایت میکنه از اینکه منفی بی جهت بهش داده و در ضمن از ادبیاتش پیدا هست که واقعا ناراحت شده و الا این همه متن برامون نمی نوشت و نیز اینکه ادبیاتش بیشتر جنبه عام پیدا میکرد.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
ارسال: #۱۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
منفی های بی مورد
همونطور که گفتم برای من اهمیتی نداره منفی یا مثبت.این بخش مربوط به پیشنهاداته خیلی دوستانه فقط مطرح کردم که ظاهرا از هدفی که بوده خارج شده.حالا این کجاش بوی ناراحت شدن داره نمیدونم؟!
وگرنه نه با ۴ تا مثبت به کسی مدال میدن و نه با چهار تا منفی مثلا اتفاق معکوسی میفته.Big Grin
یه ذره سعی کنید بدون قضاوت بخونید
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ق.ظ
منفی های بی مورد
با تمام مواردی که ذکر کردین. همین که حس می‌کنید که منفی و مثبت‌ها براتون مهم هستند یعنی کار خودش رو داره انجام می‌ده.
این منفی و مثبت‌ها باعث می‌شه که هر حرفی رو نزنیم. هر کاری رو نکنیم و سعی کنیم منطقی و درست استدلال کنیم. درسته که ممکنه منفی‌های بی‌مورد زیاد بشه، اما همیشه به همین منوال نخواهد بود. در طول زمان مقبولیت‌ شما چهره واقعی خودش رو نشون می‌ده.
در سیستم جدید هر کسی نمی‌تونه رای بده و نیاز به یه اعتبار حداقلی هست که اون رو هم کاربران مانشت به افراد می‌دن. بنابراین هر کسی که از کوچه رد شد نمی‌تونه بیاد به بقیه منفی بده. بهتره به رای و نظر کسایی که از نظر مانشت حداقل‌ها رو برای رای دادن دارن، احترام بگذاریم. نمی‌شه همه رو مجبور به مثبت دادن کرد.
از طرفی ما یه ابزار مدیریتی قوی برای این رای‌ها داریم که ان شا الله یه خرده هم خودکارش خواهیم کرد. در صورت خوردن رای منفی می‌تونید اعتراض کنید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , alirrrrrr , Msccom , Payam92
ارسال: #۱۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ق.ظ
منفی های بی مورد
ادمین عزیز من که نگفتم از کوچه کسی رد میشه
و میدونم دلیل وجود همچین دکمه ای اینه که هر حرفی رو آدم نزنه یا بزنه.
عرض کردم در تاپیک های خاص در بازه های زمانی خاص که معمولا بچه ها احساسی عمل میکنن همه ی پست ها رو که نگاه میندازید از بالا تا پایین منفی میخوره.
مثال هاش هم موجوده
با دید اعتراض و از سر ناراحتی و احترام نگذاشتن به نظر دیگران هم اینو نگفتم و نخواستم کسی رو هم مجبور به مثبت دادن کنم.

از جوابتون هم ممنون
انشالاه دیگه پیشنهادای بعدی رو برای خودم نگه میدارم Big Grin
۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ق.ظ
منفی های بی مورد
جناب تنهایی

همش که نمیشه اعتراض کرد!
من در مورد خودم نمیگم اما همین الان یک پستی رو دیدم که هرچی فکر کردم متوجه نشدم چرا منفی خورده!
خیلی با احترام و مودبانه سوالش رو مطرح کرده و رفته بعد برمیگرده پاسخ رو ببینه با یک منفی مواجه میشه !!

به هر حال سیاستی که گذاشته شده حتما بر پایه ی اصولی بوده اما بنده فکر نمیکنم در این فروم این سیاست جواب بده!
بعد از یک مدت طرف دیگه واسش مهم نیست عددی که روی پستاش میخوره قرمزه یا سبزه،۱۰۰۰۰ یا ۰/۰۰۰۱ !!
چون میبینه منطقی پشت این رنگ و عدد نیست!

صحبت من صمیمانه ، دلسوزانه و فقط یک پیشنهاد است، پیروز باشید.

با احترام فراوان

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۵
۰
ارسال: #۱۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ
منفی های بی مورد
به منم منفی دادن آخه یعنی چی من همیشه تو مدرسه انظباطم ۲۰ بوده ...

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۵۷ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  کسی اطلاعای در مورد دانشگاه های امنیت ملی و امام حسین و یا مال اشتر داره ؟! rozitir ۰ ۱,۸۱۶ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rozitir
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۸۱ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  معرفی سایت برای مشاهده برنامه های مورد علاقه (TV) Xilinx ۴ ۵,۰۵۶ ۱۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: naser72
  سوالات متداول در مورد کنسول های بازی پلی استیشن و ایکس باکس و لوازم جانبی ahmin ۰ ۲,۱۷۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ahmin
  وزن منفی در گراف و الگوریتم دایجسترا Rehe1994 ۱ ۲,۶۰۹ ۲۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  عناصر منفی در رنکینگ طراحی وب سایت tamirat ۰ ۲,۰۸۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: tamirat
  سوال در مورد کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری mahi67 ۴ ۳,۰۱۲ ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahi67

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close