زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یادداشت نکات با حجم زیاد-این کار درسته؟!

ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط fatima1537.)
Question یادداشت نکات با حجم زیاد-این کار درسته؟!
سلام
من درس خوندنم رو برای بعضی دروس به این شکل کردم که درس رو خط به خط میخونم و تو یه دفتر نکاتش رو یاداشت میکنم که این باعث میشه من دلم نیاد از بعضی مطالب بگذرم و در نتیجه حجم نوشته هام زیاد میشه و یک کتاب دیگه در اصل به وجود میادBig Grin حالا دسته من درد میگیره و اون هیچ باعث میشه من تبدیل به یک لاکپشت بشمTongue بسیار کند پیش برم البته درس رو میفمم اما سرعتم خیلی کنده این روشه من غلطه! چی کار کنمExclamation

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ب.ظ
این کار درسته؟!
مسلما اشتباهه‌، اگه وسواس زیادی به خوندن دوباره و چند باره‌ی همه‌ی مطالب دارین خب از روی کتاب اصلی دوباره بخونین و البته سریع‌، چه کاریه که بشینین و بنویسین. منم خلاصه هام زیاد ولی در حد یه دفترچه است‌، اینم وقت می گیره ولی خب باعث میشه که بهتر بفهمم و هر وقت هم میخوام دوره کنم از روی خلاصه هام دوره میکنم و معمولا نکات تستها رو هم می نویسم.
۱
۰
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ب.ظ
این کار درسته؟!
منم گفته ana9940 رو تایید میکنم.یعنی کارت اشتباهه.یعنی واقعا یه کتاب دیگه میخوای اضاف کنی.

عوض این یه ماژیک فسفری بگیر و نکات مهم رو خط بزن و دوباه تو دور پایانی ات اونا رو مجدد بخون، نه همه مطالبی رو که یادداشت کردی و برات یه کتاب شده.

ان شا الله موفق باشی..

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ ب.ظ
این کار درسته؟!
به نظر من نباید زیاد وسواس داشته باشین ولی فراموش نکنین که یه درس و یه دور کامل بخونین و یاد بگیرین بهتر از اینه که ۳ دور بخونین و تو کنکور هم نتونین هیچی جواب بدین .مهم تموم کردن نیست مهم فهمیدنه

Your education can change your life
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۷ ب.ظ
RE: این کار درسته؟!
ببینید شما نباید زیاد حساسیت به خرج بدی... قراره فقط نکاتی رو بنویسی که احساس میکنی در آینده فراموشت خواهد شد... یا نکاتی که اینقدر مهم هستند که نشه ازشون گذشت...
نوشتن به شرط تمرکز از خواندن موثرتره... برای همین تا الان چیزی رو از دست ندادی. از روی نکات ساده بگذر. نوشتن نکاتی که در ذهنت حک شدن هم واقعا بی فایده است.

موفق باشید

Change Your FATE
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: firouzi.s , Xilinx , SarahArshad
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ ب.ظ
این کار درسته؟!
شاید شما با نوشتن تو حافظتون می مونه . ولی یه تجربه این کار یه اثر داره! امسال کنکور قبول نمی شین! ولی از نوت هاتون می تونین برای سال دیگه استفاده کنین تو وقت سال دیگه هم صرفه جویی می شه! تازه به بقیه هم می تونین قرض بدین نوت‌ها رو!
تجربه‌ی تلخ خودمه!! پس اگه حتما می خواین امسال قبول شین اینجوری نوت نوشتنو کنار بذارین! Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
ارسال:
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۹ ق.ظ، توسط aatwo.)
این کار درسته؟!
خیلی ازتون تشکر میکنم آره من پارسال هم همینطور تا دو ماه انجام دادم ولی خیلی عقب افتادم
پس به نظر شما این کار غلته چون باعث کند شدن میشه
من با نوشتن بهتر می فهمم اما کند میشم پریروز ۷ ساعت درس خوندم فکر کنم ۵ ۶ صفحه بیشتر نشد
شاید یه دلیلش اینه خلاصه برداری هم اشتباهه
نوشتنم باعث میشد تک تکه کلمات رو زیره نظر بگیرم و خوب بفمم اما وحشتناک کند بشم

drink 8 glasses of water a day

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۲۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۱,۸۲۶ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۲۷ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۶۵۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۰۳ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۵۵۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close