زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۵۶
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
[quote='انرژی مثبت' pid='54554' dateline='1321565723']
خوب پس من سعی می کنم از این به بعد در این تاپیک پست نذارم یا این که در مورد درس باشه خوبه ؟!! Smile

مشکل شما نیستین. مشکل خودمونیم که تنبلیم.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۱۷۵۷
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۰ ق.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
ساعت ۱ بامداد ۲۴ عضو هستن که ۸ تاشون در این تاپیک سیر میکنن.
خودم هم یکی از اونها هستم.

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , redrose
ارسال: #۱۷۵۸
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ ق.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ق.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  [quote='انرژی مثبت' pid='54554' dateline='1321565723']
خوب پس من سعی می کنم از این به بعد در این تاپیک پست نذارم یا این که در مورد درس باشه خوبه ؟!! Smile

مشکل شما نیستین. مشکل خودمونیم که تنبلیم.

در تایید صحبتهای دوستمون Big Grin

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: redrose , sasanlive
ارسال: #۱۷۵۹
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ق.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب پس من سعی می کنم از این به بعد در این تاپیک پست نذارم یا این که در مورد درس باشه خوبه ؟!! Smile

پس بریم سراغ درس:
از دوستان کسی اطلاعی از دیتا سرورای شرکتایی مثل ایرانسل یا ... نداره من واسه تمرین اضافه درسم برم بپرسم چند تا سرور دارن و مصرف توان تجهیزات ای تی شون چقدره و کلا اطلاعاتی از این دست .سازمان فناوری اطلاعات هم اگه کسی کار می کنه یا اشنا داره بگه استاد گفته معرفی نامه هم میده که بریم واسه تحقیق

در مورادی هم که کسی نبود ر بزنم میام اینجا که دوستان دلداری بدن
همش تو مانشتم تزم مونده اینم موضوع بود من برداشتم حالا تهش چی می شه یه عالمه ویس گوش نداده دارم درسامم نخوندم .....

ناراحت نشین من که گفتم همش جهت مزاح هست.
اتفاقا یکی از افرادی که نباشه این تاپیک زیاد دلچسب نمیشه شمائید.
من اگه خوشم نیاد که نمیام اینجا مجبور که نیستم.

حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , redrose , انرژی مثبت
ارسال: #۱۷۶۰
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ق.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  ساعت ۱ بامداد ۲۴ عضو هستن که ۸ تاشون در این تاپیک سیر میکنن.
خودم هم یکی از اونها هستم.

من که می رم بخوابم. شب دوستان به خیر. گردن درد گرفتم پای این سیستم Big Grin

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: redrose , sasanlive
ارسال: #۱۷۶۱
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۲۱ ب.ظ، توسط sasanlive.)
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  حق شما دو امتیاز مثبت با یک سپاس. دیگه آخرشه چونه بزنی کلا" بجرم ارتشاء در مانشت بن میشی!!!Shy
فرداد جان امتیازه مثبت چه بدرد من میخوره.
فردا من بخوام زن بگیرم. پس فرداشم یه بچه قورباغه تو چشام زل بزنه بگه بابایی, اونوقت باید از کجا پول بیارم شکمشونو سیر کنم؟ حالا بازم میگین چونه نزنم Big Grin.

ارسال: #۱۷۶۲
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ق.ظ
ناراحت نشدم که. به این نتیجه رسیدم که حق با دوستانه Smile
خودم گفتم یکی از قوانین بحث اینه که می تونید چیزی بگید که به من بربخوره Smile سعی می کنم بهم بربخوره که کمتر تاپیک رو پر کنم دو روزی هم که ارسالهام باید می بود تموم شد فکر کنم کم کم دیگه خودبخود پاک شنSmile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive
ارسال: #۱۷۶۳
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ ق.ظ
ما که نفهمیدیم شما چی میگین خانم انرژی مثبت. الان از چیزی ناراحتین؟ یا میخواین قهر بکنین؟ کسی به شما حرفی زده؟ قضیه کلا چیــه؟ Big Grin.

ارسال: #۱۷۶۴
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  حالا شما بهتون بر بخوره ما چیکار کنیم پس با کی از شام حرف بزنیم؟Big Grin
شکر خدا کنید Smile
کلا میگن شام سبک بخوریم بهتره Smile پس شام لغو شد از کسی شام نمی گیریم اصرار هم نکنیدBig Grin
ولی من هنوز به هر کی دکتری اینجا قبول شه شام میدم به خانم نرگس هم بستنی میدم

(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ق.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  ما که نفهمیدیم شما چی میگین خانم انرژی مثبت. الان از چیزی ناراحتین؟ یا میخواین قهر بکنین؟ کسی به شما حرفی زده؟ قضیه کلا چیــه؟ Big Grin.

قضیه اینه که نمی ذارم بچه های مردم برن درسشون رو بخونن پس فردا ماماناشون میان دم خونمون اونوقت من چی جواب بدم Undecided بعدشم تاپیک پر شد از بس که من از همه قول شام گرفتم . مساله دیگه اینه که زشته دیگه ابروی خودمو بردم درسته محیط مجازیه ولی دیگه ادم نباید که این قدر پر حرف باشهSmile حساب مانشتم که خالیه کمتر حرف بزنم یه کم هم فکر درس باشم

سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , sasanlive , maryami
ارسال: #۱۷۶۵
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط sasanlive.)
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  قضیه اینه که نمی ذارم بچه های مردم برن درسشون رو بخونن پس فردا ماماناشون میان دم خونمون اونوقت من چی جواب بدم Undecided بعدشم تاپیک پر شد از بس که من از همه قول شام گرفتم . مساله دیگه اینه که زشته دیگه ابروی خودمو بردم درسته محیط مجازیه ولی دیگه ادم نباید که این قدر پر حرف باشهSmile حساب مانشتم که خالیه کمتر حرف بزنم یه کم هم فکر درس باشم

به نظر من هر کی نخواد بیاد نمیاد.
ضمنا فکر کنم اگه شما مطلب نزنین تو این topic این topic بشه عزاخونه. حداقل ارسالای شما باعث میشه بچه‌ها روحیه بگیرن.
اگه نیاین ما کلا مانشتو تحریم میکنیم.اونم به شدت Big Grin .

سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , انرژی مثبت , maryami
ارسال: #۱۷۶۶
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۴۶ ق.ظ
ای بابا من گفتم می خوام بذارم بچه‌ها درس بخونن شما جاتونو تو مانشت پهن می کنید Big Grin اگه درس می خونید قبوله Smile
در ضمن بخاری هم روشن نمی کنیم چون این جوری گرم می شه خوابتون می بره سرد باشه بهتره می شینید درس می خونید Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , maryami
ارسال: #۱۷۶۷
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۴۷ ق.ظ
من به طور کاملا رسمی از تمام کسانی که در این تاپیک به آنها بی احترامی حتی به شوخی کرده باشم معذرت میخوام.
امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید.

حلال کنید
ارسال: #۱۷۶۸
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ ق.ظ
ساسان حیف تو نیست وقتتو واسه کنکور هدر میدی؟!
یه شبکه بزن به همین اسم sasanlive Big Grinمطمن باش هم ارزش مادیش بیشتره هم معنویش.حالا ببین من کی گفتم.

۵Qf9RaOtxNB2OpEY1sDMlaAYf5v6b/3vaUrm+gEmp5w5uv2OxkMnUrVzPtTbLX008Qov0woyeCY=
ارسال: #۱۷۶۹
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۵۱ ق.ظ
دوستان عزیز‌: این جمله چند دیقه قبل به ذهنم خطور کرد و میگم تا دور هم حال کنیم: Smile
از اوجاییکه خانم بچه مثبت خیلی مثبتن و مدیر خوب و کم توقع تری نسبت به انرژی مثبت هستن شعار مدیر مدیره TongueTongue بوق بوق ‌، خانم مدیره TongueTongue بوق بوق

حالا همه با هم‌: مدیر مدیره Shy بوق بوق بچه مثبته Tongue بوق بوق اصل مثبته Tongue بوق بوق Tongue خیلی مثبته Big Grin بوق بوق کلا مثبتـــــــــــــه Big Grin بوق بوق

سروران گرامی همین ریتم رو چند بار به عنوان تمرین انجام بدید Smile امتحان بصورت عملی میگیرم Big Grin

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۷۷۰
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ، توسط sasanlive.)
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ق.ظ)Mile Stone نوشته شده توسط:  ساسان حیف تو نیست وقتتو واسه کنکور هدر میدی؟!
یه شبکه بزن به همین اسم sasanlive Big Grinمطمن باش هم ارزش مادیش بیشتره هم معنویش.حالا ببین من کی گفتم.

تو فکرش هستم که یه شبکه کندوی زنبور عسل بزنم.
خیلی فوری به یک عدد هاچ نیازمندیم. که ترجیحا رشتش IT باشه Big Grin.

سپاس‌گزاری شده توسط: Mile Stone

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close