زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۴۱
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  البته منظور من بچه های فهیم مانشتی بود Big Grin
خودتون بفرماین نوع بستنیشو: دی یه جوری که ورشکست نشم .
من دانشگاه تهران قبول بشم به من از این کیمهای ۲۰۰ تومنی بده بخدا من راضیم
اصلا نه من به شما بستنی میدم
هر بستنی که بخوای
اصلا شام میدم
شام در رستوران....Big Grin
یکی پیدا شده شام میدهBig Grin
شریف قبوب شید به من شام میدید؟!!!!TongueBig Grin
من اگر شریف قبول بشم به انرژی مثبت شام میدم(از بکار بردن ضمیر شما معذورمBig Grin)
البته خیلی دلتونو خوش نکنید من دانشگاه شریف که هیچ کلا هیچ جا قبول نمیشم با این وضع درس خوندنه من!Confused
انرژی مثبت جان شانس نداری یکیم که پیدا شد بهت شام بده اینجوری از اب در امدBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۷۴۲
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  نه من زیر میزی نمی گیرم Tongue
راستی شما گفتید به من شام عروسی نمیدید حالا که این طور شد باید تنبیه سخت‌تر در نظر بگیرمTongueBig Grin
غذاش بوقلمونه‌ها حالا خودتون میدونین. اگه قبول نکنین فردا بچه گنجشکم گیرتون نمی یادا Big Grin.
ضمنا اگه خواستین یه کم از سهم maryami خانمو میدم به شما. خواهشا دیگه چونه نزنین Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maryami
ارسال: #۱۷۴۳
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  من اگر شریف قبول بشم به انرژی مثبت شام میدم(از بکار بردن ضمیر شما معذورمBig Grin)
البته خیلی دلتونو خوش نکنید من دانشگاه شریف که هیچ کلا هیچ جا قبول نمیشم با این وضع درس خوندنه من!Confused
انرژی مثبت جان شانس نداری یکیم که پیدا شد بهت شام بده اینجوری از اب در امدBig Grin

واسه این که انگیزتون بیشتر شه اگه شریف قبول شید به شما به تنهایی بستنی میدم Big GrinTongue (ببینید خیلیه من کلا از بقیه شام وبستنی می گیرم ولی به شما بستنی میدم)

حالا که این جور شد واسه قبولی های دکتری بهشون شاااااااااام میدم ببینم کی قبول می شه(از الان پولامو باید جمع کنم Big GrinTongue)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , sasanlive , maryami
ارسال: #۱۷۴۴
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ق.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
بالاخره امروزم تموم شد!چه روز سختی بود!
خدایا ببخش اگر ناشکرم!امروز فهمیدم نعمت سلامتی نعمت خیلی بزرگیه!این نعمت و ازمون نگیر!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maryami , Parva
ارسال: #۱۷۴۵
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ ق.ظ
چه بخور بخوری و تعارف تیکه پاره کردنی راه انداختین هاااااا.

منو بگو سر شب شام میخورم این موقع که میام مانشت حرف از شام که میاد کلی فکر میکنم ببینم امشب شام خوردم یا نه؟!!!Big Grin
دیشب که بحث خورشت بادمجون بود امشب هم که دیگه بحث به بستنی و معجون و ... هم رسیدهConfused

فردا شب شاممو میارم پای مانشت این موقع میخورم تا حرفاتون روم اثر نکنهTongueBig Grin

راستی هر قول و قراری اکی شد ۱۰۰ درصد من هم هستم البته به عنوان مهمانTongueSmile

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , redrose , sasanlive , انرژی مثبت
ارسال: #۱۷۴۶
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط maryami.)
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  چه بخور بخوری و تعارف تیکه پاره کردنی راه انداختین هاااااا.

منو بگو سر شب شام میخورم این موقع که میام مانشت حرف از شام که میاد کلی فکر میکنم ببینم امشب شام خوردم یا نه؟!!!Big Grin
دیشب که بحث خورشت بادمجون بود امشب هم که دیگه بحث به بستنی و معجون و ... هم رسیدهConfused

فردا شب شاممو میارم پای مانشت این موقع میخورم تا حرفاتون روم اثر نکنهTongueBig Grin

راستی هر قول و قراری اکی شد ۱۰۰ درصد من هم هستم البته به عنوان مهمانTongueSmile

آخ آخ گفتی دوست عزیز. منم هرشب دل ضعفه می گیرم از دست اینا. دیشب که می خواستن منو بفرستن خونه بخت قول شام می گرفتن. امشبم واسه قبولی ارشد بچه ها. کلا تو امر خیر دست دارن. Big Grin

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: redrose , Helmaa , sasanlive , انرژی مثبت , Maryam-X
ارسال: #۱۷۴۷
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)maryami نوشته شده توسط:  آخ آخ گفتی دوست عزیز. منم هرشب دل ضعفه می گیرم از دست اینا. دیشب که می خواستن منو بفرستن خونه بخت قول شام می گرفتن. امشبم واسه قبولی ارشد بچه ها. کلا تو امر خیر دست دارن. Big Grin

نمی دونم شما هم maryami خانم مثله من زیاد درس نمیخونین. فکر کنم همش تو مانشتین. آخه نصف ارسالای مانشت ماله شماست.
مگه قبلا یه دور همه کتابا رو خوندین. الان دارین مرور میکنین.

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۱۷۴۸
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ، توسط Helmaa.)
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)maryami نوشته شده توسط:  آخ آخ گفتی دوست عزیز. منم هرشب دل ضعفه می گیرم از دست اینا. دیشب که می خواستن منو بفرستن خونه بخت قول شام می گرفتن. امشبم واسه قبولی ارشد بچه ها. کلا تو امر خیر دست دارن. Big Grin

عامو چیکارشون داری خب بزار دعوت بگیرن من و تو هم که پایه ایمBig Grin و البته جزء دعوت شده ها.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
ارسال: #۱۷۴۹
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  
(27 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)maryami نوشته شده توسط:  آخ آخ گفتی دوست عزیز. منم هرشب دل ضعفه می گیرم از دست اینا. دیشب که می خواستن منو بفرستن خونه بخت قول شام می گرفتن. امشبم واسه قبولی ارشد بچه ها. کلا تو امر خیر دست دارن. Big Grin

نمی دونم شما هم maryami خانم مثله من زیاد درس نمیخونین. فکر کنم همش تو مانشتین. آخه نصف ارسالای مانشت ماله شماست.
مگه قبلا یه دور همه کتابا رو خوندین. الان دارین مرور میکنین.

آخ آخ شما هم گفتین دوست عزیز. Big Grin
آره یکی دوباری خوندم هر درسو البته بدون تستاش اما دوباره که نگاه می کنم می بینم آلزایمرم عود کرده فرمولاش یادم رفته. Huh
جدی راست می گین باید اعتیاد به مانشت رو بذارم کنار درسا رو مرور کنم و تست بزنم. Angel

Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , redrose
ارسال: #۱۷۵۰
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ)maryami نوشته شده توسط:  آخ آخ شما هم گفتین دوست عزیز. Big Grin
آره یکی دوباری خوندم هر درسو البته بدون تستاش اما دوباره که نگاه می کنم می بینم آلزایمرم عود کرده فرمولاش یادم رفته. Huh
جدی راست می گین باید اعتیاد به مانشت رو بذارم کنار درسا رو مرور کنم و تست بزنم. Angel
پس وضعتون خوبه.
من باید چی بگم بعد از دو سال تازه دارم دوباره میخونم. البته مشکله فراموش کردنه فرمولو یا نفهمیدن درسو ندارم. ولی وقت کم دارم.
باید یکم کمتر بیام مانشت , مثلا سالی یه بار Big Grin.

ارسال: #۱۷۵۱
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  
(27 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ)maryami نوشته شده توسط:  آخ آخ شما هم گفتین دوست عزیز. Big Grin
پس وضعتون خوبه.
من باید چی بگم بعد از دو سال تازه دارم دوباره میخونم. البته مشکله فراموش کردنه فرمولو یا نفهمیدن درسو ندارم. ولی وقت کم دارم.
باید یکم کمتر بیام مانشت , مثلا سالی یه بار Big Grin.

چه جوری فرمولا یادتون نمی ره؟ یادداشت بر می دارین دوباره بعد از یه مدت دوره می کنین؟

Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: redrose
ارسال: #۱۷۵۲
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  میخواین اسم این تاپیک را بذاریم: " هر چه میخواهد دل تنگت بخور"
ساسان جان این پولی که گرفتی را بریز بحساب مانشت!!!! من خودم یک امتیاز مثبت بخاطر تلاشت بهت میدم.
تا خانم انرژی مثبت این تاپیک رو میچرخونن وضع فقط همینه فقط "شکم".Big Grin
از فوتبال حرف زدیم آخرش به شام رسید، از هر چیز دیگه هم حرف بزنین باز به مسائلی از این دست ختم خواهد شد.
البته با فعالیت و پیچوندن مسائل که شگرد منحصر به فردی خانم انرژی مثبت در این زمینه دارن.Big Grin

کاش سایر تاپیک های درسی هم این روند رو به رشد را داشتن. من امروز حدود ۴ ساعت نیودم این تاپیک ۴ صفحه از آخرین بازدید من بیشتر شده

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت
ارسال: #۱۷۵۳
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  میخواین اسم این تاپیک را بذاریم: " هر چه میخواهد دل تنگت بخور"
ساسان جان این پولی که گرفتی را بریز بحساب مانشت!!!! من خودم یک امتیاز مثبت بخاطر تلاشت بهت میدم.

گفتم بریزن تو حسابه مشترکمون توی سوییس. حالا دیگه حسابه مشترک ما هم شد دیگه.فقط بدونین حق منو مثله بقیه نمیتونین بالا بکشین Big Grin.

ارسال: #۱۷۵۴
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط maryami.)
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ)padideh نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها خدا را شکر کنید که سالم هستید من که مریض شدم و بشدت تب دارم Sad

آخی اینشالا زودتر خوب شی. Heart
منم چند وقت قبل به سختی مریض بودم و تب داشتم هر کاری می کردم نمی تونستم درس بخونم. می دونم چقدر سخته.

Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sasanlive , redrose , parimehraban
ارسال: #۱۷۵۵
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خوب پس من سعی می کنم از این به بعد در این تاپیک پست نذارم یا این که در مورد درس باشه خوبه ؟!! Smile

پس بریم سراغ درس:
از دوستان کسی اطلاعی از دیتا سرورای شرکتایی مثل ایرانسل یا ... نداره من واسه تمرین اضافه درسم برم بپرسم چند تا سرور دارن و مصرف توان تجهیزات ای تی شون چقدره و کلا اطلاعاتی از این دست .سازمان فناوری اطلاعات هم اگه کسی کار می کنه یا اشنا داره بگه استاد گفته معرفی نامه هم میده که بریم واسه تحقیق

در مورادی هم که کسی نبود غر بزنم میام اینجا که دوستان دلداری بدن
همش تو مانشتم تزم مونده، حالا تهش چی می شه یه عالمه ویس گوش نداده دارم ،درسامم نخوندم ..... Sad

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close