زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[مهم] درمورد ویس معماری دکتر اجلالی

ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ب.ظ، توسط هاتف.)
سلام
با توجه به درخواست های مکرر برای دریافت ویس معماری دکتر اجلالی، و حجم بسیار بالایی که ویس های من داشت (بیش از ۳ گیگ) برای تعدادی از کاربرای مانشت آنرا پست کردم.
امروز متاسفانه متوجه موضوع تاسف باری شدم.
یکی از کاربران که این ویس‌ها رو بدست آورده با قیمت بالایی اقدام به فروش اون به دیگران کرده، این عمل بسیار زشت و خلاف قوانین و اهداف مانشت است و به شدت من رو ناراحت کرده.
اعلام می کنم هرگونه فروش و درآمدزایی از آن از طرف هرکسی، خلاف رضایت من و خیانت به اهداف انجام اینکار است.

در صورت همکاری و کمک آقا فرداد، احتمالا بتونیم این ویس‌ها رو آپلود کنیم تا به این قائله خاتمه داده بشه.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱۷
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , Bache Mosbat , mosaferkuchulu , ارام , lucky_luke , mat , Sunshine Off , پشتکار , aatwo , انرژی مثبت , najme60 , nfe89 , Msccom , Xilinx , SarahArshad , zer0ne , Parva , Taranom65 , Manix , rozh66 , daneh , خانه سبز , sahar121 , misagh01 , n.nazari , tiran22 , ریحان , maryam_92a , smasoud , tgbyhnujm
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۴۹ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
از اهداف مانشت ایجاد عدالت آموزشی است. پس اگه گاهی ناچار به اعلام بعضی مطالب میشیم عذر میخواهم.
دوستان کنکوری اگه در اینکارها با هم مشارکت کنند این مشکلات پبش نمیاد. راستش من هر کاری از دستم برمیاد انجام میدم ولی اگه دوستان کنکوری کسی این امکانات براش هست با آقای هاتف همکاری کنه. ایشان در تهیه جزوات و صداها زحمت کشیده اند و من هم بعد از گزارش موضوع ابتدا باشتباه و البته با ناباوری تصور کردم کار ایشان بوده که خوشبختانه اینطور نبوده. بنوبه خودم ازشون عذرخواهی میکنم و بابت زحماتشون تشکر خاص دارم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , هاتف , mosaferkuchulu , ارام , mat , Sunshine Off , انرژی مثبت , rozh66 , maryam_92a
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط مازیار صفایی.)
سلام
من در حال کم حجم کردن فایل های صوتی معماری دکتر اجلالی هستم. بعضی از فایل‌ها ۱۳۴ مگابایت حجم دارند که من با نرم افزار Goldwave اونها رو به ۳۳ مگابایت رسوندم که بقیه بتونن دانلود کنند.
البته این ویس‌ها را آقای هاتف برای من ارسال نمودند.
بعد از آپلود هر جلسه اون‌ها رو قرار می دم.

در ضمن از آقای هاتف بسیار سپاسگزارم. ایشان DVD را بدون هیچ هزینه اضافی برای من ارسال نموند. یعنی فقط هزینه پست و DVD خام را گرفتند.

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , Sunshine Off , mat , انرژی مثبت , هاتف , Xilinx , Fardad-A , Parva , rozh66
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط رضا_ایرانی.)
RE: [مهم] درمورد ویس معماری دکتر اجلالی
(۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سلام
با توجه به درخواست های مکرر برای دریافت ویس معماری دکتر اجلالی، و حجم بسیار بالایی که ویس های من داشت (بیش از ۳ گیگ) برای تعدادی از کاربرای مانشت آنرا پست کردم.
یکی از کاربران که این ویس‌ها رو بدست آورده با قیمت بالایی اقدام به فروش اون به دیگران کرده، این عمل بسیار زشت و خلاف قوانین و اهداف مانشت است و به شدت من رو ناراحت کرده.
اعلام می کنم هرگونه فروش و درآمدزایی از آن از طرف هرکسی، خلاف رضایت من و خیانت به اهداف انجام اینکار است.

آقا هاتف همه که مثل شما دست گشاده و سخاوتمند ندارن. انشالله موفق باشین.

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , Sunshine Off , rozh66
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ب.ظ
تشکر از هاتف عزیز
ان شاالله به خواسته ات که حقته برسی(امیر کبیر)
svk
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , Sunshine Off
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ق.ظ
باد
سلام دوباره
بابت این اغتشاش ذهنی که من باعث اش شدم متاسفم و از دوستانی که لطف زیادی داشتند و سعی کردند ازم حماست کنند ممنونم، و شرمنده!

اتفاق خیلی خوبی که ازین بحث حاصل شد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نمود پیدا کرد، آقای باد زحمت کشیدند و ویس‌ها رو دارن آپلود می کنند.
واقعا جای تشکر داره، چون کار آسونی نیست.

اگر حرفی زدم، از روی ناراحتی، و کسی رو رنجوندم، خصوصا آقا فرداد، معذرت میخوام.

۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , Fardad-A , Sunshine Off , انرژی مثبت , پشتکار , maxwel
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ ب.ظ
واقعا" همین تشریک مساعی دوستان در مانشت زیبا و قابل تقدیره. امیدوارم این روحیه را در تمام زندگیتون حفظ کنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , Sunshine Off , Bache Mosbat , مازیار صفایی
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۴۱ ب.ظ
دوستان حالا شما زحمت کشیدین اینا رو آپلود می کنین. این ویس‌ها واقعا تاثیری داره. یعنی بخوایم وقت روشون بذاریم ارزششو داره. هر چند که می دونم دکتر اجلالی یکی از اساتید برتر درس معماری هستن. ولی با این وجود شنیدن کی بود مانند دیدن.
۰
۰
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ ب.ظ)abbassep نوشته شده توسط:  دوستان حالا شما زحمت کشیدین اینا رو آپلود می کنین. این ویس‌ها واقعا تاثیری داره. یعنی بخوایم وقت روشون بذاریم ارزششو داره. هر چند که می دونم دکتر اجلالی یکی از اساتید برتر درس معماری هستن. ولی با این وجود شنیدن کی بود مانند دیدن.

بستگی به ر وحیه خودتون دارن. و اینکه می تونید با این شیوه یاد بگیرید یا نه.
عده ای معتقدند ویس باعث کند شدن سرعت درس خوندن می شه
عده ای هم نه!

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۱۰
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سلام

در صورت همکاری و کمک آقا فرداد، احتمالا بتونیم این ویس‌ها رو آپلود کنیم تا به این قائله خاتمه داده بشه.

سلام

ممنون از شما‌، اگه به جزوه های ساختمان داده و الگوریتم امسال دسترسی دارین ممنون میشیم اونا رو هم آپلود کنین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۱۱
۱۸ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۵۵ ب.ظ)rozaa نوشته شده توسط:  ممنون از شما‌، اگه به جزوه های ساختمان داده و الگوریتم امسال دسترسی دارین ممنون میشیم اونا رو هم آپلود کنین
سلام
الگوریتم که خیلی زیاده، حساس روی ۹۰ نباشید، خیلی فرق ندار.
ساختمان هم فکر کنم سرچ کنید باشه ها

۰
۲
ارسال: #۱۲
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ب.ظ
آقای هاتف میتونین جزوه و ویس ساختمان داده با الگوریتم امسال رو آپلود کنین؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ق.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ب.ظ)rozaa نوشته شده توسط:  آقای هاتف میتونین جزوه و ویس ساختمان داده با الگوریتم امسال رو آپلود کنین؟
سلام
متاسفانه نمی تونم در این مورد قولی بدم، حجم شون بالاست و من حسابی از دروس خودم عقب هستم.
اگر فرصت کنم سعی خودم رو برای اینکار می کنم.

۰
۲
ارسال: #۱۴
۰۲ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ ب.ظ
سلام.آقا هاتف جزوه دکتر نیکوبین رو نمیشه بذارید؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۲ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ ب.ظ
سلام، متاسفانه ندارم!
اگر ضروریه بهتره در بخش "دانلود منابع مهندسی.." یک تاپیک ایجاد کنید با عنوانی شبیه "[درخواست آپلود] ..." تا بچه‌ها بهتون کمک کنند.

۰
۳

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۷ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۳ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۵۰ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۵۸ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۰,۹۷۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close