زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

من خوب برنامه ریزی میکنم ولی هیچ وقت بهش پایبمد نمیمونم کلافم

ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ ق.ظ
من خوب برنامه ریزی میکنم ولی هیچ وقت بهش پایبمد نمیمونم کلافم
سلام
دوستان تورو خدا یه راهی جلو پام بزارین کلافم کلی از درس و زندگیم عقب افتادم مشکل من این که همیشه برنامه ریزی میکنم این کارا رو میکنم این درس هارو میخونم ولی هیچ وقت به برنامم پایبند نیستم خیلی سر در گمم اخه هم درس دانشگاهم زیاده هم میرم کلاس زبان هم میرم کلاس های شبکه ولی برا همه وقت نمیزارم خوب بخونم چیکار کنم موندم با کلی درس نخونده و کارای نکرده خواهش میکنم راهنمایی کنید به کمک تک تک شما نیاز دارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط aatwo.)
RE: من خوب برنامه ریزی میکنم ولی هیچ وقت بهش پایبمد نمیمونم کلافم
(۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۳۳ ق.ظ)IT89 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان تورو خدا یه راهی جلو پام بزارین کلافم کلی از درس و زندگیم عقب افتادم مشکل من این که همیشه برنامه ریزی میکنم این کارا رو میکنم این درس هارو میخونم ولی هیچ وقت به برنامم پایبند نیستم خیلی سر در گمم اخه هم درس دانشگاهم زیاده هم میرم کلاس زبان هم میرم کلاس های شبکه ولی برا همه وقت نمیزارم خوب بخونم چیکار کنم موندم با کلی درس نخونده و کارای نکرده خواهش میکنم راهنمایی کنید به کمک تک تک شما نیاز دارم

برنامه ریزیه شما با توجه به شرایطتون منطقی نیست
برای انجام بعضی کارها باید از مسائل و کارهای دیگه گذشت
از توانایی خودتون انتظار منطقی داشته باشین
سر خودتون رو با خیلی مسائل شلوغ نکنید
کیفیت رو فدای کمیت ننمایید
موفق باشیدHeart

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT89 , Sunshine Off
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ ق.ظ

من جای شما بودم هر شب به مدت ۱ هفته، کارهای خودم رو یادداشت میکردم تا ببینم کجاها دارم وقت رو از دست میدم بعد سعی میکردم هفته‌ی بعد از هفته قبلی که گذشت شرایط رو بهتر کنم.و در تایید حرف دوستمون aatwo هم باید بگم با این شرایط کلافه شدن طبیعیه Angry اصلا وقتی واسه کنکور نمی مونه.هم دانشگاه‌، هم دوتا کلاس متفرقه هم زمان رفت و آمد و... الانم واسه شروع کردن واسه دولتی دیره منتها واسه آزاد نه مناسبه Wink

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ ب.ظ
دوست گرامی در حال حاضر شما نمیتوانید برای ارشد دولتی خودتان را حاضر کنید پس بیخودی خودتان را اذیت نکنید.مهم ترین چیز اول درسای دانشگاهی شما هست که باید خیلی خوب از عهده آنها بربیایید ومعدل خودتان را بالا ببرید.اگر می بینید کلاسهای خارج از دانشگاه شما را اذیت وخسته می کند آنها را به زمان دیگری موکول کنید.کارهای خود را براساس اهمیتی که دارند رتبه بندب کنید وانجام دهید.اگر برایتان ارشد پر اهمیت‌تر است خب دست از کلاسهایتان بکشید ودر کنار دروس دانشگاهی برای کنکور هم بخوانید اما از خودتان توقع بیش از اندازه نداشته باشید فقط در حد آزمایش کنکور دولتی شرکت کنید.موفق باشید

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۱۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۶۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۵۹ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۸۳ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۶۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۷۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۲۲ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۶۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۵۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۰۱ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close