تالار گفتمان مانشت
من خوب برنامه ریزی میکنم ولی هیچ وقت بهش پایبمد نمیمونم کلافم - نسخه‌ی قابل چاپ

من خوب برنامه ریزی میکنم ولی هیچ وقت بهش پایبمد نمیمونم کلافم - IT89 - 14 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۳۳ ق.ظ

سلام
دوستان تورو خدا یه راهی جلو پام بزارین کلافم کلی از درس و زندگیم عقب افتادم مشکل من این که همیشه برنامه ریزی میکنم این کارا رو میکنم این درس هارو میخونم ولی هیچ وقت به برنامم پایبند نیستم خیلی سر در گمم اخه هم درس دانشگاهم زیاده هم میرم کلاس زبان هم میرم کلاس های شبکه ولی برا همه وقت نمیزارم خوب بخونم چیکار کنم موندم با کلی درس نخونده و کارای نکرده خواهش میکنم راهنمایی کنید به کمک تک تک شما نیاز دارم

RE: من خوب برنامه ریزی میکنم ولی هیچ وقت بهش پایبمد نمیمونم کلافم - aatwo - 14 آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۴۴ ق.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۳۳ ق.ظ)IT89 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان تورو خدا یه راهی جلو پام بزارین کلافم کلی از درس و زندگیم عقب افتادم مشکل من این که همیشه برنامه ریزی میکنم این کارا رو میکنم این درس هارو میخونم ولی هیچ وقت به برنامم پایبند نیستم خیلی سر در گمم اخه هم درس دانشگاهم زیاده هم میرم کلاس زبان هم میرم کلاس های شبکه ولی برا همه وقت نمیزارم خوب بخونم چیکار کنم موندم با کلی درس نخونده و کارای نکرده خواهش میکنم راهنمایی کنید به کمک تک تک شما نیاز دارم

برنامه ریزیه شما با توجه به شرایطتون منطقی نیست
برای انجام بعضی کارها باید از مسائل و کارهای دیگه گذشت
از توانایی خودتون انتظار منطقی داشته باشین
سر خودتون رو با خیلی مسائل شلوغ نکنید
کیفیت رو فدای کمیت ننمایید
موفق باشیدHeart

RE: من خوب برنامه ریزی میکنم ولی هیچ وقت بهش پایبمد نمیمونم کلافم - Xilinx - 14 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ق.ظ

من جای شما بودم هر شب به مدت ۱ هفته، کارهای خودم رو یادداشت میکردم تا ببینم کجاها دارم وقت رو از دست میدم بعد سعی میکردم هفته‌ی بعد از هفته قبلی که گذشت شرایط رو بهتر کنم.و در تایید حرف دوستمون aatwo هم باید بگم با این شرایط کلافه شدن طبیعیه Angry اصلا وقتی واسه کنکور نمی مونه.هم دانشگاه‌، هم دوتا کلاس متفرقه هم زمان رفت و آمد و... الانم واسه شروع کردن واسه دولتی دیره منتها واسه آزاد نه مناسبه Wink

RE: من خوب برنامه ریزی میکنم ولی هیچ وقت بهش پایبمد نمیمونم کلافم - Sunshine Off - 14 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ

دوست گرامی در حال حاضر شما نمیتوانید برای ارشد دولتی خودتان را حاضر کنید پس بیخودی خودتان را اذیت نکنید.مهم ترین چیز اول درسای دانشگاهی شما هست که باید خیلی خوب از عهده آنها بربیایید ومعدل خودتان را بالا ببرید.اگر می بینید کلاسهای خارج از دانشگاه شما را اذیت وخسته می کند آنها را به زمان دیگری موکول کنید.کارهای خود را براساس اهمیتی که دارند رتبه بندب کنید وانجام دهید.اگر برایتان ارشد پر اهمیت‌تر است خب دست از کلاسهایتان بکشید ودر کنار دروس دانشگاهی برای کنکور هم بخوانید اما از خودتان توقع بیش از اندازه نداشته باشید فقط در حد آزمایش کنکور دولتی شرکت کنید.موفق باشید