زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی)+۲۵% دوم

ارسال: #۷۶
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۰۰ ب.ظ
RE: گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی)
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  نکات کلیدی - شرح درس - تست های طبقه بندی شده موسسه نصیر سری اول (رشته IT)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام
به نظرم خوبه که این لینک‌ها رو تو بخش مربوط به دانلود منابع مربوط به IT بذارید که بقیه هم استفاده کنن اخه ممکنه به این بخش سر نزنن.
ممنون

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ق.ظ)si.mozhgan نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۴ ب.ظ)ssjj نوشته شده توسط:  میگن سه چهار روز
اما من اخر سر زنگ زدم تا بهم دادن کد رو

(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ)si.mozhgan نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۲ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  هر کار کردم یه تاپیک بزنم نشد که نشد
واسه همین اینجا میزارم توضیع دروس It+ سال ۹۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرسی.مشاورم برام ارسال کرده بود . دونستنش خیلی مفیده . شما برای هوش چی می خونین؟ خصوصا برای بخش های آخرش که تو راسل خوب توضیح نداده اما این سالها ازش سوال دادن؟

برای هوش فقط پوران و پارسه
بجز این‌ها منبع خوب دیگه نیست
واسه رشته ای تی پوران کافیه اینجور که میگن
شما چی میخونین؟ Confused
دوستان توی سامانه همپا ثبت نام کردید؟
برای فصل های اول پوران کافیه . اما فصل های آخر رو کامل توضیح نداده. فعلا که پوران می خونم . اون فصل‌ها مربوط به ۲۵ درصد چهارمه . اونموقع یه فکری می کنم الان نمی خوام روش فکر کنم Smile
من ثبت نام کردم اما هیچی نشد! بازم که ایمیل و کدم رو می زنم می گه اشتباهه!
ب.ن الان امتحان کردم وارد سیستم همپا شد . اینجا باید چیکار کنیم ؟Smile
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  سلام دوستان شماها واسه زبان چی میخونین من هنوز شروع نکردم واسه زبان وپایه زبان هم ضعیفه چیکارکنم؟؟؟؟؟؟چی بخونم؟؟؟
تو کنکور ۵ تا گرامر می آد+ ۱۰ تا لغت (جای خالی)+۱۵ تا ریدینگ
پس لغت و ریدینگ مهمتره. برای لغت ۵۰۴ و اگه وقت داشتین essential words for toefl رو بخونین .
برای ریدینگ هم کتاب زبان تخصصی پارسه خوبه . اگه دوست داشتین ویس های مظفری که منطبق بر همین کتابه رو هم گوش کنین که کاملا متوجه بشین.
در ضمن آخر کتاب زبان تخصصی پارسه یه بخش لغات هست که خلاصه ای از لغات اون دو تا کتابیه که گفتم . بیشتر اون لغات پرکاربرد رو آورده که اونارم بخونین.
برای خوندن لغات یا از نرم افزارهای لایتنر و نارسیس ویا از جعبه لایتنر استفاده کنید . خیلی خیلی بهتره.
ممنون

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
ارسال: #۷۸
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط ssjj.)
بله که موثره کتاب بسیار عالی هست شما باید میگفتی میخوام امنیت بخونم ولی مدیریتو به جای معماری بدن چون یک معماریه چرتی داره پارسه نخونی بهتره هزیون گفته توش
[/quote]

کتاب مدیریتش چطوره؟ اخه حجمش واقعا زیاده
به نظرتون اگه مدیریت پوران رو بخونم خوبه یا پارسه رو بگیرم؟

شما مدیریت شرکت کردین دیگه سوال های معماری رو نمیشه تو ازمون جواب بدین؟ یا سوالات واسه هر ۴ گرایش مشترکه؟
بچه‌ها ازمون های ۲۵ درصد سال قبل رو پیدا نکردید بذارید؟

هیچ چیز تو دنیا اسون بدست نمیاد
ماییم که باید راهشو پیدا کنیم...
۰
۰
ارسال: #۷۹
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی)
تا اونجا که من دیدم یکی از بچه‌ها پارسال پارسه بود واسه امنیت میخوند ولی داخل دفترچه اش هم سوالات مدیریت بود هم معماری همرو هم جواب میداد
کتاب مدیریتش عالی هست پارسال یک جلد بو بدون تست
امیال شده ۲ جلد با تست
آره حجمش زیاده ولی نباید ازش ترسید یه تز های خاصی میاد سوالای مدیریت بخونی میفهمی حتما

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال: #۸۰
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ ق.ظ
سلام
بچه‌ها من جزوه شبکه پارسه را میخواستم اگه کسی داره یا میشه دانلود کرد لطف کنه بذاره

۰
۰
ارسال: #۸۱
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۲ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ)ssjj نوشته شده توسط:  شما مدیریت شرکت کردین دیگه سوال های معماری رو نمیشه تو ازمون جواب بدین؟ یا سوالات واسه هر ۴ گرایش مشترکه؟
سوالات مشترکه.توی کارنامه آزمون رتبه و ترازتون در هر چهار گرایش رو می آره. اگه معماری رو نزنین تو گرایش امنیت معماری رو صفر درنظر می گیره و رتبه تون در این گرایش رو می زنه. مثل کنکور سراسریه.

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Majid gh , ssjj
ارسال: #۸۲
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ق.ظ
RE: سفید در کنکور
(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۲ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  دوستان من یک سوال داشتم:
سفید گذاشتن یک درس تو کنکور معادل صفر درصد هست درسته؟

بله.

من می تونم Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۸۳
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ق.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۲ ب.ظ)si.mozhgan نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ)ssjj نوشته شده توسط:  شما مدیریت شرکت کردین دیگه سوال های معماری رو نمیشه تو ازمون جواب بدین؟ یا سوالات واسه هر ۴ گرایش مشترکه؟
سوالات مشترکه.توی کارنامه آزمون رتبه و ترازتون در هر چهار گرایش رو می آره. اگه معماری رو نزنین تو گرایش امنیت معماری رو صفر درنظر می گیره و رتبه تون در این گرایش رو می زنه. مثل کنکور سراسریه.

مرسی دوست عزیز Blush Rolleyes

۰
۰
ارسال: #۸۴
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ ق.ظ
دوستان من میخوام برای نرم افزار فقط کتاب پارسه رو بخونم برای ناظمیه،به نظرتون کافیه؟ البته من پرسمن ترجمه جعفر نژاد رو هم دارم و تو دانشگاه همبنو پاس کردم.
راستی دوستان من نمیدونستم که کتابهای پارسه IT با هم فرق می کنن به همین خاطر بیخودی مدیریت گرفتم ولی نمی خوام بخونم،اگه میخواین میتونم بهتون بفروشم به پولش نیاز دارم،البته من این موضوع رو تو بخش بازارچه تایپک زدم ولی جوابی نگرفتم.

هر کاری که دیگران می توانند انجام دهند تو هم می توانی و هر کاری که دیگران نمی توانند انجام دهند تو باید انجام دهی !!!
" ضرب المثل ژاپنی "
۰
۰
ارسال: #۸۵
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۴ ب.ظ
سلامممممممممممم بچه‌ها من جزوه شبکه پارسه را میخوام ازیکی خریدم ولی متاسفانه چون رشته اش نرم افزار بود فقط شبکه ۱ هستش اگه لینک دانلود یا خودشو دارید لطفا آپلود کنین همین طور زبان
ممنون میشم

۰
۰
ارسال: #۸۶
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۷ ب.ظ
می دونم بحث منابع گذشته اما برای پایگاه چی می خونین؟ من مقسمی رو خوندم . پارسه رو هم یه نگاه می ندازم. کتاب پرسش های چهار گزینه ای رانکوهی رو گرفتم بعضی سوالاش رو اصلا نمی دونم در مورد چی داره حرف می زنه . بعضی مفاهیم رو اصلا تو مقسمی بهش اشاره نشده . به نظرتون چیکار کنم؟ برم کتاب خود رانکوهی رو بگیرم بخونم؟ آخه اونم خیلیییی زیاده! جزوه‌ی رانکوهی که تو نت هست چطوره؟

من می تونم Smile
۰
۰
ارسال: #۸۷
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط ssjj.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ)si.mozhgan نوشته شده توسط:  می دونم بحث منابع گذشته اما برای پایگاه چی می خونین؟ من مقسمی رو خوندم . پارسه رو هم یه نگاه می ندازم. کتاب پرسش های چهار گزینه ای رانکوهی رو گرفتم بعضی سوالاش رو اصلا نمی دونم در مورد چی داره حرف می زنه . بعضی مفاهیم رو اصلا تو مقسمی بهش اشاره نشده . به نظرتون چیکار کنم؟ برم کتاب خود رانکوهی رو بگیرم بخونم؟ آخه اونم خیلیییی زیاده! جزوه‌ی رانکوهی که تو نت هست چطوره؟

کتاب رانکوهی میگن خیلی وقت تلف کنه
من کتاب حق جو رو دارم منبع درسیم تو یونی بوده،اونو میخونم با کتاب مقسمی
کتاب پایگاه پارسه هنوز بدستم نرسیده جز کسری های بستم بود؛چطوره کتابش؟نویسندش کیه؟Confused
راجب کتاب تست رانکوهی تعریف زیاد شنیدم اما ندیدمش

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Majid gh , si.mozhgan
ارسال: #۸۸
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط Majid gh.)
بیبین شما کتاب حق جو رو هم بخون من روحانی رو پیشنهاد نمیکنم چون وقت گیره ولی جزوه ای که تونت از ایشون خوبه‌ها اونم بخونین خیلی عالیه
فقط پارسال پایگاه فناوری سخت بوده ولی سالهای دیگه سولاش متناسب و متوسط بوده‌ها شما منتظر پارسه هم نمون پارسه یک فکرایی برای این پایگاه و هوشش بکنه و معماری این ۳ تا اوضاع کتابش بد به هم ریخته به ۲ قرون پول سیاه نمی ارزه

من متوجه نمیشم شبکه پارسه ۱ و۲ نداره یک شبکه پارسال بود که جزوه بود یک شبکه هم که امسال زده پارسه که کتابش کرده من متوجه سوالتون نمیشم ؟؟؟؟
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  نرم‌افزار پارسه رو اینطور که میگن مشابه پرسمن هستش. من خودم که از پرسمن می‌خونم یکم برام سخته چون ترجمه‌ش خیلی مشکل داره بعضی‌ جاها
شما میتونین از پارسه هم استفاده کنین اونم به نظر من کتاب خوبیه برای نرم

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ssjj , si.mozhgan
ارسال: #۸۹
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ ب.ظ
مرسی از دوستان. پس حق جو رو باید بگیرم اونو شروع کنم. پایگاه جزوه پارسه من از پارسال دارمش خیلییییییی کم و خلاصه س. کتاب تست رانکوهی یه بدی که داره اینه که فقط کلید گذاشته . یعضی وقتا شک می کنم که اینا اصلا درستن یا نه.البته اول کتاب نوشته که داره کتاب پاسخ این تستا رو می نویسه که آیندگان ازش استفاده میکنن .
پارسال همه‌ی درصدهای من خیلییی بالا بود جز پایگاه که منفی شد!!! همین باعث شد رتبه م بد شه. و دوباره بشینم برای کنکور بخونم.

من می تونم Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ssjj
ارسال: #۹۰
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  بیبین شما کتاب حق جو رو هم بخون من روحانی رو پیشنهاد نمیکنم چون وقت گیره ولی جزوه ای که تونت از ایشون خوبه‌ها اونم بخونین خیلی عالیه
فقط پارسال پایگاه فناوری سخت بوده ولی سالهای دیگه سولاش متناسب و متوسط بوده‌ها شما منتظر پارسه هم نمون پارسه یک فکرایی برای این پایگاه و هوشش بکنه و معماری این ۳ تا اوضاع کتابش بد به هم ریخته به ۲ قرون پول سیاه نمی ارزه
[quote='shahrzad sara' pid='48550' dateline='1317993872']

وویس رهنمون به نظرتون خوبه؟Huh

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۵۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۶۰۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۳۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۴۰ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۲۱ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۸۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۵۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close